Organix, Coconut Milk, Shampoo (Odżywczy szampon z mleczkiem kokosowym)

Organix, Coconut Milk, Shampoo (Odżywczy szampon z mleczkiem kokosowym)

Zobacz oferty

allegro
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Szampon z kolekcji Coconut Milk to połączenie mleczka kokosowego o działaniach odżywiających z proteinami białka kurzego, nadającego włosom elastyczności i wytrzymałośc, kompleksowo nawilża i odżywia włosy, oczyszcza, rozświetla oraz odnawia warstwę ochronną włosów, nie zawiera siarczanów i sztucznych zmiękczaczy.Dodatkowo formułę szamponu uzupełniono w olej kokosowy, który nawilża włosy od cebulek aż po końce.

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo przyjemny

Nakupowałam sobie miniaturek tego szamponu na jakiejś wyprzedaży w Rossmanie za grosze.
Przede wszystkim pięknie pachnie - delikatny, nienachalny kokos.
Szampon dobrze się pieni i spłukuje. Nie plącze włosów podczas mycia.
Po umyciu - włosy dobrze się rozczesują, nie plączą, są gładkie i błyszczące, nawet jeśli nie użyję po myciu odżywki. Do tego szampon ich nie obciąża, włosy są lekkie, nie wzmaga przetłuszczania.

Czemu więc tylko 4* ? - jak na szampon za 30 zł w cenie regularnej nie robi nic więcej niż niektóre szampony 3 czy 4 razy tańsze. Jest bardzo przyjemny, ale nie na tyle, by tak za niego przepłacać. I tyle.

cena niezbyt adekwatna do jakości

Już od dawna chciałam przetestować tę serię kosmetyków do włosów i przy okazji weekendowego wyjazdu skusiłam się na miniaturki.
Bardzo się cieszę, bo nie ma sensu kupować pełnowymiarowego produktu.
Jest to dobry kosmetyk, ale absolutnie nie za taką cenę.

Zalety:
-ładny zapach
-dobrze się pieni
-oczyszcza skórę głowy nie podrażniając jej
-wydajny

Wady:
-cena
-matowi
-trochę plącze włosy

Używam tego szamponu wraz z odżywką i jestem naprawdę zadowolona. Produkt ma bardzo ładny zapach, dobrze się pieni. Starcza również na dosyć długi czas. Włosy są dobrze oczyszczone, nawilżone. Szampon nie obciąża ich. Bardzo fajny produkt.

Mm zapach jest cudowny!

Szampony i produkty do włosów to jest moja słabość. Kupuję ich często, ale rzadko używam do końca, najczęściej rozdaje znajomym lub używam jako pianę do kąpieli.
Więc duży plus dla mnie, że te szampony można kupić w miniaturce. Są dostępne w Rossmanie za około 15 zł. Jest to trochę drogi za małe opakowanie, ale dla mnie to jest i tak lepsze rozwiązanie niż duża butla szamponu, który nie chce używać.
Szampon jest bardzo gęsty perłowo biały, ma bardzo przyjemny zapach, ale dość intensywny, więc warto zwrócić uwagę przy zakupie. Dobrze myje, nie obciąża, nie wysusza i nie przetłuszcza. Włosy są bardzo lśniące po wysuszeniu i łatwo się rozczesują.

Najlepszy z najlepszych!

Z ręką na sercu i wielkim zadowoleniem mówię, że jest to najlepszy szampon jakiego używałam :)
Moje włosy są z natury proste, niskoporowate, ale mają tendencję do elektryzowania i przesuszenia na końcach, a ten szampon okazał się dla nich ideałem - dokładnie oczyszcza, zmiękcza i dodatkowo wygładza włosy, które po umyciu są gładkie jak tafla, ale nie obciążone. Naprawdę czuć, że szampon robi im dobrze, ponieważ były pełne blasku i po prostu cudowne w dotyku. Do tego nie zabrakło uczucia dobrego odświeżenia zarówno włosów, jak i skóry głowy. Idealne połączenie, które spełniło moje oczekiwania i odpowiadało cenie produktu.
Normalnie myję włosy codziennie lub co dwa dni i nie zauważyłam żeby przetłuszczały się szybciej po tym produkcie.

Zapach kokosa to po protu marzenie i kolejna zaleta! Włosy pachniały niesamowicie jeszcze długo po umyciu i wysuszeniu, zapach zebrał sporo komplementów, a co najważniejsze nie był sztuczny.

Używałam produktu (razem z odzywką z tej samej serii) ponad dwa miesiące, także uważam jego wydajność za niezłą. Opakowanie jest poręczne, chociaż szkoda, że przy końcówce nie można go postawić na wieczku.
Oceniam go dużo lepiej niż wersję Coconut Water.

Taki fajny skład ....a jednak obciąża

Używam szamponów z tej firmy i zawsze jestem zadowolona. Pordukty sa bez SLS-u i z mnóstwem dobroczynnych składników, co istotnie wpływa na kondycję włosa.
Tym razem przyszła kolej na przygodę z mleczkiem kokosowym.
Szampon dobrze się pieni, ładnie pachnie tak słodko, ale tylko w momencie mycia. Mam tendencję do przetłuszczania skóry głowy - dlatego używałam go bardzo roztropnie :)
Na moich długich włosach zauważyłam, że na pewno nawilża ale zdecydowanie więcej ma minusów: obciąża i przyklapia włosy, tak ,że już następnego dnia trzeba je myć.
Szampon będzie odpowiedni dla włosów suchych i zniszczonych, a także normalnych.

Wysoka cena, niska jakość

Już dawno czaiłam się na kosmetyki z tej serii, czekałam tylko na dobrą promocję, ponieważ nie należą do super tanich. Doczekałam się na promocję w Rossmanie 2+2, dzięki temu miałam możliwość przetestować szampon, odżywkę oraz serum do włosów.

Niestety spotkało mnie małe rozczarowanie. Działanie i efekt na włosach jaki daje, jest póki co najgorszy oraz najdroższy ze wszystkich kokosowych szamponów jakie przetestowałam.

Szampon pięknie pachnie, ma ładne opakowanie i bardzo dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza włosy.
Efekt po umyciu jest ładny, ale włosy są świeże tylko 1 dzień, po tym czasie wymagają ponownego umycia. Zazwyczaj kokosowe produkty działają na moje włosy dokładnie na odwrót, przedłużają świeżość o kolejny dzień.
Ponad to włosy wyglądają na ciężkie i oklapnięte. Nie mają zupełnie sprężystości, lekkości. Wyglądają przeciętnie a w kolejnym dniu niestety już nadają się do mycia.

Opakowanie to pękata butelka, zamykana na klik. Prezentuje się bardzo ładnie i to właśnie ona zwróciła już dawno moją uwagę w drogerii. W praktyce ma jednak wadę, ponieważ ciężko postawić butelkę do góry nogami, aby wydobyć kończący się szampon. Pojemność całkiem spora bo 385 ml.

Cena jest bardzo wysoka jak na szampon. Kosztuje on w regularnej cenie 35 zł. Owszem jest wydajny i dobrze się pieni, pojemność jest duża, ale akurat w biorąc pod uwagę że włosy po 1 dniu wymagają mycia, ta wydajność wcale nie jest taka super.

Zaletą jest całkiem ładny zapach, który utrzymuje się dość długo na włosach.

Podsumowując lekkie rozczarowanie. Pomimo wysokiej cenie, szampon nie nadaje lekkości włosom, przeciwnie obciąża jest i krócej utrzymuje je w świeżości. Cena zbyt wygórowana jak na to co oferuje. Żałuję zakupu.

obciąża

Dla moich włosów szampon okazał się za bardzo odżywczy. Mam kręcone i suche włosy, a po tym szamponie już na drugi dzień były przetłuszczone u nasady i oklapnięte. Ma właściwości nawilżające, ale nie aż takie, żeby na zniszczonych włosach nie użyć odżywki. Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni, włosy przy spłukiwaniu są wyraźnie miękkie, elastyczne. Niestety, ja nie mogłam go używać, po kilku uzyciach pod rąd efekt obciążenia był jeszcze bardziej wyraźny. opakowanie wygodne, ale nie da się go postawić na zakrętce. Dość duża pojemnośc, prawie 400ml, a przy tym opakowanie zgrabne i niezajmujące dużo miejsca.

JEST BARDZO DOBRY

Polubiłam szampony z tej serii, ale nie wszystkie , ten szampon dobrze działa na moje włosy, nie powoduje , że po umyciu włosy są sztywne , czy ciężko je rozczesać . Moim zdaniem kondycja włosów się poprawiła . Owszem są drogie , ale można kupić w rossmannie na promocji za 24,99zl .

Uratował moje włosy.

Mam notoryczny problem z puszeniem się włosów. Od szamponu innej marki (Biowax) podczas mycia tworzył mi się pasudny kołtun, a przy szamponie i odżywce (ale to drugie mam już z serii coconut water, kupiłam przez omyłkę) ten problem zniknął jak reką odjął. Mam tedencję do falowania włosów i ładnie podkreślił moje naturalne fale, nawet z "baby hair" zaczęły tworzyć mi się loczki. Włosy błyszczą i są bardziej odporne na uszkodzenia . Jedynym poważnym miusem jest to, że zaczęły mi się mocno przetłuszczać włosy i muszę poszukać też produktu do mycia, który mi je odciąży. Nie polecam do włosów cienkich, bo ma bardzo ciękżą i zbitą konsynstencję. Przy moich grubych za łopatki przy myciu wyciskam ilość wielkości dwóch, półtora ziaren ciecierzycy.

KWC

To najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam! Moje włosy zawsze były cienkie, przetłuszczały się u nasady, a były suche i wyniszczone na całej długości (farbowanie, rozjaśnianie). Och i oczywiście były pozbawione objętości. Moje włosy zawsze wyglądały lepiej po kontakcie z szamponami bez sls, nie lubiły rzadnych odżywek. Ten szampon (jak i wszystkie tej marki) uratowały mi włosy, serio! W końcu są gęste, nawilżone i układają się, nigdy czegoś podobnego nie widziałam, a przetestowałam wszystkie marki drogeryjne. Polecam, bo to prawdziwe cudo! Plus za cudowny zapach i że marka jest cruelty free.

Sztuczny zapach, nowy do kręconych ma naturalny

Szampon ma syntetyczny zapach kokosa, który mi się nie podoba. Działanie ma średnie, nie odżywia włosów w jakimś większym stopniu. Produkt nie jest wart swojej ceny.