BlanX, Med, Anty - Osad, Pasta do zębów `Intensywne usuwanie przebarwie (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Nowa pasta BlanX Anty - Osad usuwa ze szkliwa plamy i przebarwienia wywołane dymem tytoniowym, pokarmami, napojami oraz kamień nazębny. Unikalny skład pasty BlanX Med Anty - Osad z zawartością porostu islandzkiego i mikroproszku z bambusa został stworzony po to, by przywrócić zębom ich naturalną biel. Intensywny naturalny zapach daje natychmiastowe uczucie świeżości, podczas gdy aktywne składniki skutecznie zapobiegają tworzeniu się osadu i kamienia nazębnego. Opakowanie z dozownikiem i załączonym BlanXometrem do śledzenia odcienia zębów.

Fajna

Pasta ma opakowanie ładne takie praktyczne w użyciu oraz pięknie pachnie ziołami. Lecz efekt po stosowaniu jest slaby nie są biale tylko takie jak byly

polecam

Ładnie usuwa osad, zęby po myciu są gładkie, czyste. Dla mnie minusem jest wysoka jak na pastę do zębów cena w porównaniu do innych past oraz to, że się praktycznie nie pieni.

Dobra pasta

Kupiłam ją po czyszczeniu zębów, żeby lepiej usuwać zbierające się osady, używam jej co drugi dzień. Zęby po niej są ładnie doczyszczone, czuję przyjemna gładkość po przejechaniu językiem.
Ma trochę niewygodne opakowanie, żeby ją wycisnąć muszę oprzeć o coś jej podstawę, bo mi się wyślizguje z ręki.
Nie pieni się mocno, ale jest wydajna,bo dobrze rozrowadza się na zębach.

Najlepsza

Skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane w moim przypadku piciem herbaty i kawy. Ząbki są dużo bielsze. Stosuje ja codziennie. Jak dla mnie numer jeden!

Bardzo dobra pasta

Pastę kupiłam z polecenia mojej higienistki stomatologicznej. Moim problemem nie jest nadmierne gromadzenie się kamienia, ale właśnie osady w postaci małych kropek na zębach. Pasta Blanx pomaga mi w utrzymaniu mojego uśmiechu w dobrej kondycji i nie muszę już tak często wykonywać oczyszczania w gabinecie, a dodatkowo zęby stały się znacznie bielsze. Początkowo formuła produktu nie do końca mi odpowiadała, bo pasta mało się pieniła, ale chyba zmienili nieco skład, bo teraz bardzo ładnie się pieni. Za duży plus uważam również wprowadzenie wersji w tubce. Niestety pasta nie należy do najtańszych i coraz rzadziej można ją dostać w fajnej promocji, które kiedyś w Hebe zdarzały się dość często.

Pasta z wysokiej półki

Kupując ta pastę poczułam się jakbym kupowała pastę z górnej półki.
Niestandardowe opakowanie - inne niż zwykłej pasty, oryginalne stojące na baczność.
Konsystencja - dosyć gęsta, że szczoteczki nie spływa, ale wgl się nie peini. Przez co trzeba jeje więcej użyć aby dokładnie umyc żeby.
Zapach klasycznej pasty.
Zeby po umyciu są śliskie i gładkie napewno troszkę rozjasnione. Myślę że przy dłuższym stosowaniu można osiągnąć lepsze efekty.
Napewno minusem jest dosyć wysoka cena ponad 20 zł

Skutecznie usuwa przebarwienia

Skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane kawa, nikotyną czy herbatą. Nie zauważyłam mega wybielania ale jeżeli chodzi o osad i przebarwienia to radzi sobie doskonale.
Jest wydajna, smak nie jest bardzo miętowy, dobrze się pieni. Używam kolejne opakowanie z racji że pije kawę litrami a zależy mi na ładnym uśmiechu ta pasta spełnienia swoje zadanie.

Blanx

Świetna pasta, szkoda, że taka droga w regularnej cenie :(
Usuwa osad, dzięki czemu mam poczucie, że moje zęby są bielsze. A na pewno są czystsze, ponieważ uczucie świeżości w ustach utrzymuje się długo. Pasta jest wydajna, ja nakładam ją na 1/2 szczoteczki do zębów. i to starcza. Pieni się umiarkowanie. Ma łagodny zapach i smak, nie czuć chemią i fluorem, którego nie znoszę.
Opakowanie jest dziwne, bo jest to stojąca tuba z pompką niczym podkład, ale bardzo przydatne. Podoba mi się, że wreszcie mam pastę, która nie wala się po umywalce, tylko stoi elegancko :) Minusem jest, że nie widzimy, ile jej zostało (można zerknąć od spodu, ale niewiele to mówi).

Super

Kupiłam po usunięciu kamienia i czyszczeniu u dentysty. Okazała się bardzo dobrą kontynuacją w utrzymaniu zębów bez osadu i kamienia.
Pasta w tubie automatycznej. Dość ciężko ją wydostać ale wystarczy nacisnąć spód i działa. Mało się pieni ale jest mocno orzeźwiająca. Usuwa osady, przywraca biel, która jest zauważalna i długo w ciągu dnia uczucie świeżości i czystości się utrzymuje. Szybko się wypłukuje. Nie pozostawia proszku w posmaku.

Dobra

Bardzo dobra pasta, swietnie usuwa osady z kawy i herbaty, które piję dosłownie litrami. Moje zęby od jakiegoś czasu robiły się coraz bardziej żółte, mimo, ze nie palę i myję je 2-3 razy dziennie. Zmieniłam pastę blanx med i wreszcie problem minął. Smak jest taki sobie, musiałam się przyzwyczaić, no ale grunt, ze działa.

Skuteczna

To moja ulubiona pasta z serii blanx. W moim odczuciu jest najbardziej skuteczna- nie wiem czy działa wybielająco ale na pewno doskonale usuwa osad dzięki czemu odsłania naturalną biel zębów. Co ciekawe wystarczy ilość ziarnka grochu i to starcza na dokładne umycie zębów, zatem pasta jest niezwykle wydajna. Najważniejszą zaletą tego produktu jest fakt, że nie uszkadza szkliwa, ba! nawet nie powoduje nadwrażliwości zębów co wcześniej zdarzało mi się w trakcie używania niekórych past wybielających.

bardzo dobrze czyści zęby

Pasta bardzo dobrze czyści zęby z osadu czego nie robi wiele innych past dlatego bardzo ją lubię. Niestety pompka czasami się zacina. Wolałabym klasyczne opakowanie.