Revlon, PhotoReady, Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Revlon, PhotoReady, Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Cena PLN 69.00

Revlon Photoready Perfecting Primer to perfekcyjna baza pod makijaż, która jest bardzo lekka i perfekcyjnie wygładza cerę i rozprasza światło. Eliminuje widoczne pory i zagłębienia, pozostawiając skore jedwabiście gładką gotowa do położenia podkładu. Jak zapewnia producent można stosować ją samą, jeśli wystarczy nam sam efekt wygładzenia, lub z podkładem PhotoReady do perfekcyjnego efektu.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Mój hit!

Jedna z moich ulubionych baz. Makijaż pozostaje na miejscu przez cały dzień / noc. Moja strefa T nie świeci się z tą bazą dużo dłużej.
Zaznaczyć należy, że baza pozostawia kolor na twarzy, więc zdecydowanie dla bladziochów.

Moja pierwsza baza

Baza z Revlonu była jest pierwszą bazą pod makijaż w ogóle i nie zawiodłam się na niej- choć oczywiście warto zaznaczyć, że może nie nie mam dużego doświadczenia z bazami (poza tą używałam jeszcze jednej innej) i dlatego moja opinia będzie bardziej pochlebna niż negatywna :) Baza daje ładne uczucie wygładzenia cery, wypełnia drobne zmarszczki i zagłębienia na twarzy. Ma jakby lekko aksamitne, pudrowe wykończenie, ale jest to bardzo delikatny efekt. Przedłuża trwałość makijażu i ułatwia jego aplikację- większość podkładów i kremów BB wygląda dużo lepiej na twarzy, jeśli wcześniej nałożę na nią tę bazę. Opakowanie ma wyjątkowo dużą pojemność, jednak jest to ten typ opakowań, których nie lubię- nigdy nie da się wykończyć pozostałości w opakowaniu, nie przetniemy tego przecież ani nie otworzymy nawet, przez co ma się uczucie zmarnowanego produktu. Baza prezentuje się na twarzy dobrze zarówno samodzielnie, jak i pod makijażem. Stosują ją już dość długo i nie spowodowała u mnie żadnych podrażnień ani nie zapchała cery, jednak zarazem jej nie nawilżyła ani nie odżywiła- piszę o tym, ponieważ są także bazy o działaniu pielęgnacyjnym, więc jeżeli ktoś szuka takiej własnie bazy, to ta nie jest jedną z nich. Nie mniej, jeżeli nie oczekujemy od bazy działania, które zapewnią nam kremy, sera i inne kosmetyki, to zdecydowanie warto wypróbować :)

Przypał

Dałam bazie wiele drugich szans - na darmo.
Trzeba bardzo uważać przy nakładaniu jej - minimalnie zbyt gruba warstwa sprawia, że baza rollowała się na mnie i kruszyła. W ogóle najlepiej byłoby w ogóle nie poruszać twarzą, gdy baza na niej jest. Odrobina (!) pudru na wykończenie prowadzi do katastrofy, baza momentalnie wiązała się z pudrem i schodziła z twarzy.

Działa dobrze, ale nie jako baza pod podkład

Jest to jeden z bardziej "kontrowersyjnych" kosmetyków w moim posiadaniu. U mnie spisuje się idealnie, ale nie tak jak chciałby tego producent. Tej bazy stosuje zamiast podkładu. Zostawia twarz w pięknym stanie, wygładzoną i satynową. Lekko przypudrowana pozwala nawet na konturowanie. Osobiście podoba mi się ten efekt.
Jednak absolutnie nie zmienia trwałości podkładu. Jeżeli podkład źle wyglądał na skórze, absolutnie nic się nie zmieniło. Nic nie poprawia, ale też nic nie pogarsza.
Warto zaznaczyć, że mam suchą cerę. Bardzo wrażliwą.

Niezawodna

Produkt godny polecenia. Sama kupiłam go po przeczytaniu rekomendacji. Nie obciąża skóry, idealnie się rozprowadza i spełnia swoje zadanie w sprawie twałości makijażu. Polecam

Nie dla mnie

Bazę kupiłam już dość dawno ale nie mogę jej zużyć za każdym podejściem jestem z niej niezadowolona. Ciężko się ja rozprowadza jest toporna, nie wygładza czego oczekiwałam. Ogólnie po jej użyciu czy solo czy z podkładem nie widzę wielkiej różnicy niż przed... Jestem przyzwyczajona do innej bazy która wszystko czego potrzebuje robi, tutaj ta baza robi o wiele za mało... Produkt zasycha na początku pompki przez co przed użyciem trzeba wywalić dość spory zaschnięty kawałek . Od bazy za te cenę oczekuje więcej.

Tylko do makijażu na wieczór

Sylikonowa baza, która lekko zapycha, to jest jedyny i dosyć duży minus. Jednak jeżeli stosujemy ją raz na jakiś czas to nie zrobi nam krzywdy. Świetnie podwyższa trwałość makijażu, idealnie wygładza i matuje twarz, zostawia lekką satynową powłokę. Nie waży i nie roluje się pod podkładem .

Baza pod makijaż Revlon

Baza idealnie wpasowuje się w skórę tworząc efekt drugiej nieskazitelnej skóry.Nadaje cerze delikatności,gładkości,wypełnia płytkie zmarszczki i pory, przedłuża trwałość makijażu,zapobiega świeceniu się strefy T.Przepięknie pachnie. Osobiście nie używam jej każdego dnia ponieważ mam cerę suchą i bała bym sie przesuszenia ale jest to fajny produkt. Jedyne co mnie odstrasza to cena ale w internecie można ją dorwać dużo taniej :)

Nie dla mnie

Okropna. Strasznie cieżko sie naklada, co prawda nie schnie dlugo i delikatnie rozjaśnia cerę. Wiecej plusów nie widzę. Są o wiele lepsze bazy i ta szczególnie nie zachwyciła, mozna nawet pokusic sie o stwierdzenie ze pieniadze stracone. Wlascicielki suchej skóry, nie polecam.

Rozczarowanie

Nie polecam. Droga i bardzo, bardzo przeciętna. Fakt, przedłuża trwałość makijażu, ale nie jest to efekt jakiego oczekuje się za tą cenę.
Nie wygładza, nie rozjaśnia. Bardzo przeciętnie. Opakowanie fatalne, produkt zalega w środku i nie można wykorzystać go do końca. (pompka nie sięga wszędzie)

cena nie adekwatna do jakości ;)

doskonały ;P
robi swoją robotę, jest taki jaki powinien być ;)
Jest niedrogi, nadaje się pod każdy fluid jaki stosowałam ( a lubię testować fluidy )
szybko łączy się z cerą, nie jest rzadki. Mój ideał. Jak można mieć cudo za taką cenę, nie ma sensu przepłacać ;)

Mam mieszane uczucia...

Kupiłam w Hebe na promocji "1+1 za grosz ". Kupiłam podkład Revlon i dobrałam sobie tę bazę. Potem pożałowałam, że nie wzięłam dwóch podkładów....
Ta baza nie jest jakaś totalnie zła, ale jest poprostu ciężka w użytkowaniu.
Jej podstawowym składnikiem jest dimeticone, zatem trzeba bardzo dokładnie zmyć na wieczór makijaż i wg mnie zbyt często nie stosować tej bazy, bo przy codziennym użytkowaniu może zapychać.
Zresztą ona jest bardzo ciężka i szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie nakładać ją dzień w dzień na buzię.
Konsystencja gęsta, silikonowa. Kolor lekko różowy. Zapach tragiczny, smrodliwy wręcz, czuć chemię ;-)
Najbardziej mnie wkurza to, że w tej pompce ZAWSZE zasycha część produktu! Nieważne czy używałam tego godzinę wcześniej czy tydzień wcześniej - zawsze muszę wycisnąć na vivat trochę zaschniętego gluta! Przez to spada dość znacznie wydajność produktu. Moje opakowanie nie jest jakieś fatalne, bo pytałam znajomej i jej też w tym dziubku baza wysycha. Taki defekt opakowania poprostu.
Żeby ta baza była do używania, to trzeba ją nanieść w naprawdę niewielkiej ilości (1-2 pompki) i to najlepiej na "nagą" skórę, bo jak nałożymy na większość kremów to będzie KATASTROFA, baza spłynie jak śnieg z dachu przygrzany słoneczkiem.... ;-) naprawdę! Wszystko się zważy jeszcze zanim sięgniemy po podkład. Ja używam tej bazy na nagą stonizowaną twarz, albo pokrytą lekkim kremem typu "wodą i gliceryna", jedynie wtedy nakładanie tej bazy ma jakiś sens.
Kolejny problem to dobranie podkładu. Fakt jest taki, że nie każdy podkład można na tę bazę nałożyć. Naprawdę. Najlepiej sprawdzić skład, bo mi się jedynie takie podkłady nie ważyły które miały w składzie na pierwszym miejscu wodę i dimeticone. Żadnych nawilżających podkładów bo wszystko się ciastkuje.
Reasumując do tej bazy trzeba mieć sprawdzony krem (albo nie dawać go na skórę wcale) i sprawdzony podkład, który tej bazy nie zważy. Inaczej się nie da!!!
Sama w sobie baza znacząco przedłuża trwałość makijażu. Pory są mniej widoczne, skóra gładsza, cera jest zmatowiona na wiele godzin. Jest to zatem dosyć dobry produkt jeżeli odpowiednio go zaaplikujemy.
Ja nie pokochałam jej wcale. Wkurza mnie, że nie mogę wystarczająco nawilżyć cery i mam po kilku godzinach efekt ściągnięcia skóry jak stosuję tę bazę. W dodatku te wygibasy z podkładami też mi na nerwy działają. To nie dla mnie.
Jak nakładam samą bazę na twarz to nie dam rady wyjść z domu, bo widać wszelkie zaczerwienienia, ona jedynie wyrównuje strukturę skóry i matowi. U mnie solo się zatem nie sprawdza, bo poza zaczerwienieniami mam jeszcze zasinienia i to wszystko jest widoczne, bez podkładu ani rusz. Lepiej mi nałożyć sam krem CC.
Mam tę bazę już ponad pół roku i zużyłam zaledwie 2/5. Bardzo rzadko po nią sięgam. U mnie się nie sprawdziła, ale trwałości odmówić jej nie można.
Zużyję ją zapewne do końca, ale jedynie na większe wyjścia gdzie będzie mogła się wykazać ;-)
Ponownie jej nie kupię, bo mnie denerwuje to jej niedopasowanie z innymi produktami.
Cena regularna też jest jakaś kosmiczna. Jakby kupiła ją za 70 zł to bym się chyba wściekła.