Nivea, Aqua Effect, Żel do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej

Nivea, Aqua Effect, Żel do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej

Sprawdź ceny produktu

Żel do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej wzbogacony w algi oceaniczne i Hydra IQ:
peelingujące mikrogranulki głęboko oczyszczają pory, aby eliminować i zapobiegać niedoskonałościom.
Oczyszczająca formuła usuwa nadmiar sebum zapobiegając błyszczeniu się twarzy i zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Formuła z algami oceanicznymi ożywia skórę.

>100ml
w tubie
żel

Hmm...

Mieszane uczucia. Nie jest zły, ale też w niczym nie pomaga. Trochę przesusza mi twarz i musze nałożyć krem. Zwykły żel do mycia.
Skończę to opakowanie i już raczej nie kupię kolejnego. :)

Dobry

Kiedyś, gdy byłam młoda i piękna kupiłam sobie ten żel żeby oczyścić moją tłustą i nie doskonałą cerę. Zrobił co miał zrobić i tyle. Lata mijały a ja w pamięci miałam tylko tyle że ładnie pachniał i ogólnie był w porządku. Nie tak dawno kupiłam go znowu bo potrzebowałam czegoś sprawdzonego na wakacje.
Od razu zacznę od tego, że on nie matuje. Jak już to bardzo krótko. Nie zauważyłam też żeby moje niedoskonałości znikały. Jednak z wiekiem inaczej podchodzę do mojej pielęgnacji i nie spodziewałam się takich rezultatów. Plusem jest to że dobrze oczyszcza. Zawsze po demakijażu myję buzię żeby dodatkowo usunąć zanieczyszczenia. Po takim zabiegu jest miękka i nawilżona. I ten zapach! Cudo. Pachnie tak jak wszystkie produkty Nivea. Myślę, że w przyszłości do niego wrócę.

Nie polecam

Jak dla mnie produkt ten jest totalnym bublem. U mnie po jego użyciu jest jeszcze gorzej niż było wcześniej. Zapach drażni mój węch przez co chce mi się ciągle kichać, podrażnia moje policzki, a tam gdzie mam wypryski, pojawia się ich jeszcze więcej niż przedtem. Nie polecam.

u mnie się sprawdza

delikatny peeling, który nie podrażnia cery trądzikowej i dobrze oczyszczający twarz. nie używam go do codziennej pielęgnacji twarzy, natomiast użyty raz na jakiś czas spełnia swojej zastosowanie. po umyciu dalej efekt ściągnięcia skóry, lekko matuje. mojej skóry nie podrażnia. używam żelu, bo go kupiłam w promocji jednak jakby go nie było raczej niewiele by to zmieniło. jest, bo jest natomiast znam lepsze żele do mycia twarzy.

Średniaczek

Był to jeden z pierwszych żeli do mycia twarzy, jaki zaczęłam w ogóle używać. Opakowanie jest poręczne, łatwo wydobyć produkt z tubki. Ładnie pachnie, dobrze myje buzię, po umyciu jednak czuć efekt ściągnięcia skóry. Przy dłuższym stosowaniu może przesuszyć skórę, dlatego raczej już do niego nie wrócę. Dostępny w każdej drogerii, cenowo też wypada nieźle, wydajny.

Przecietny

Zawsze oczekuje od produktów nivea takiej przyjemnosci z uzywania niestey tu zupełnie nie czułam nic, zwyczajny zel do mycia twarzy. Osobiscie mnie nie podraznił nie powstały zaczerwienia, skóra oczyszczona ale poza tym nic, plus za to ze nie sciaga skóry jak to w wielu zelach do mycia twarzy ma miejsce ale nie poprawiło to jakosci mojej skóry nie wywołało spektakularnego efektu, zwyczajnie umył twarzy, zapach oczywiscie jak tu w tej marce przyjemny

Fajna opcja podczas przed i podczas okresu

Pamiętam jeszcze ten żel z czasów gimnazjum. Wtedy ciężko mi go było docenić, bo trądzik był zbyt głęboki, żeby jakiś drogeryjny produkt mógł coś zdziałać. Na dziś dzień, gdy już leczenie dermatologiczne to zamknięty rozdział, a jakieś niedoskonałości pojawiają się raczej tylko przed i w trakcie okresu Aqua Effect zagrzał miejsce w mojej łazience już chyba na stałe ;) Do codziennej pielęgnacji go nie używam, bo jednak jest nieco mocniejszy i bardziej wysusza niż żele dla cery suchej i normalnej, ale gdy czuję, że już niedługo przyjdzie morze czerwone to jestem z tym produktem nierozłączna. Bardzo ładnie matuje i zdecydowanie skraca żywotność wyprysków. Może odrobinę też zwęża pory, ale nie w jakimś spektakularnym stopniu. Ledwo co widać. Fajnie złuszcza naskórek, daje poczucie świeżości. Niestety nieco ściąga mi skórę. To tak właściwie jedyna jego wada. Polecam.

Bardzo dobry dla cery tłustej

Jest super - polecam.
Przez większość życia miałam cerę tłustą. Dopiero po ciąży nagle stała się sucha (i to w dosłownym tego słowa znaczeniu).
Tego żelu z Nivei używałam wielokrotnie. Był rewelacyjny. Kupiłam niezliczoną ilość sztuk tego kosmetyku - zwłaszcza latem.
JEGO ZALETY to:
- OCZYSZCZANIE Dobrze oczyszczał i matowił moją cerę. Skóra była idealnie oczyszczona, odświeżona i nie było efektu ściągnięcia..
- WYDAJNOŚĆ Produkt jest bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza na bardzo długo.
- ZAPACH Bardzo miły, przyjemny zapach. Określam ten zapach jako "świeży"
- OPAKOWANIE. Dobrze zrobiona plastikowa tubka z której łatwo można wydostać kosmetyk.
- CENA ok. 10 zł w zależności od sklepu i promocji. Stosunek ceny do jakości produktu bardzo dobry.

Przeciętniak.

Produkt z cyklu -- nie pomogę, nie zaszkodzę, tak sobie będę, po co ? Nie wiadomo.

Opakowanie - prosta, estetyczna tuba. Bardzo wygodna miękka, dzięki temu, że z założenia ma stać na zakrętce, cały produkt spływa na dół i łatwo się go dozuje.

Działanie - ciężko mi tu coś szczególnego wyodrębnić.. Myje. Jedyna z zalet, którą zauważyłam to regulowanie sebum, ale w zasadzie to robi każdy żel. Nie zauważyłam efektu oczyszczenia, poprawy kondycji skóry, nie wspominając o nawilżeniu. Z drugiej strony - nie podrażnia,nie wysusza, no takie niby coś, a nic. Zużyłam, przetestowałam, raczej do niego nie wrócę.

Bez szału

Krótko i na temat.
Stanu mojej skóry ani nie polepszył ani nie pogorszył. Nie zauważyłam żadnych zmian. Nie oczyszcza mojej mieszanej skóry. Konsystencja bardzo przyjemna, ale ma mało drobinek, które mają rzekomo peelingować. Nie pieni się.

taki sobie...

Ani nie zachwycił, ani nie rozczarował... Ot, zwykły żel myjący z drobinkami. Dobrze myje, usuwa zanieczyszczenia, może delikatnie matuje... Zapach taki sobie, jak dla mnie za mało odświeżający. Gdybym musiała, to pewnie kupiłabym go ponownie, ale wolę wypróbować tym razem żel z garniera z aktywnym węglem, może będzie lepszy.

Taki koleżka

Będzie krótko zwięźle i na temat
● Dobrze myje, dobrze oczyszcza, ma bardzo lekką formułę żelu dobrze się rozprowadza i pieni. Buzka jest wyraźnie oczyszczona i gładka. Nie mam do niego zastrzeżeń jedank sentymentu również,
ot taki zwykly żel z drobinkami
Nie podrażnia, nie powoduje ściągnięcia skóry, nie przetluszcza,
Ale szczerze nic nadzwyczajnego nie ma w sobie, cena spoko dostępność także.
Opakowanie poręczna tuba!
Jest OK