Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Golden Rose Mineral Terracotta Powder zapewnia doskonałe krycie nadając jednocześnie naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Puder zawiera wysokiej jakości kompleks minerałów m.in tlenek cynku, mikę, krzemionkę, kaolin czy magnez. Składniki aktywne zawarte w pudrze tworzą barierę między skórą a szkodliwymi czynnikami środowiska chroniąc w ten sposób naszą cerę. Wyjątkowe połączenie minerałów nadaje skórze rozświetlony i młodzieńczy wygląd. Aplikacja: w celu uzyskania naturalnego efektu zaleca się użycie pędzla, zaś gąbeczki dla bardziej kryjącego i długotrwałego efektu.
Puder dostępny w czterech odcieniach naturalnych oraz dwóch odcieniach brązu.

Efekt
rozświetlające, matowe
prasowane, wypiekane

Świetny!

Kupiłam odcień 04 z polecenia Maxineczki. Jestem baaardzo blada i szukałam bronzera, który nie będzie wyglądał jak pomarańczowa plama .

Ten z Golder Rose jest idealny, ma cudowny kolor, złocisto oliwkowy który bardzo ładnie komponuje się z moją bladą cerą. Ponadto ożywia cały makijaż i pozostawia piękne rozświetlenie.

Uważam, że jest wart o wiele więcej dlatego cena przemawia na jego korzyść.

Bronzer łatwo się przechowuje i czyści. Jest nieziemsko wydajny więc chyba starczy na wieki. :)

Polecam z całego serca!

04 super dla bladziocha

Kolor wybrałam oczywiście polecany 04 i nie zawiodłam się, jestem blada ,dodatkowo naturalnie mam wystające kości policzkowe i szukałam czegoś tylko do ocieplenia twarzy,dodania blasku. Bronzer jest lekki,piękny odcień, ładny blask ,duża plastyczność. Jeśli lekko przyciskam pędzel dostaje pieknie rozświetloną skóre, jak nacisne troszke mocniej to już pojawia sie kolor. Pojemność też ogromna,chyba nigdy się nie skończy. Opakowanie dla mnie też na +,łatwo się przechowuje.

Jestem na tak ;)

Jestem bardzo zadowolona z tego bronzera, mam numer 05, który podzielony jest na dwie części. Jedna to bronzer w dość specyficznym kolorze hmm jakby z domieszką lekkiej czerwieni, dlatego trzeba uważać z aplikacją bo można zrobić sobie na twarzy efekt marchewki. Druga część jest rozświetlająca, co jest zaletą bo można je dowolnie stosować, osobiście nigdy ich nie mieszam.
Dziś kupiłam nowy puder w odcieniu 04, na razie nie jestem do niego przekonana, ponieważ wydaje się połyskiwać, ale nie brokatem. To coś pomiędzy satyną a perłą. Myślę, że może się sprawdzić na wiosnę i lato. Kolor jest zdecydowanie jaśniejszy od mojego poprzednika ale sądzę, że można osiągnąć nim naturalny, delikatny efekt opalenia na buzi ;)
Minusik za opakowanie, wolałabym by było z lepszej jakości plastiku i brakuje jednak lusterka.

super puder

Mam oczywiście tak polecany odcień 04 - jeden z lepszych zakupów tej zimy, używam go do ocieplania cery, daje naturalny, świetlisty, zdrowy efekt, jestem bardzo zadowolona, stosunek ceny do jakości bardzo wysoki. Bardzo polecam.

Najlepszy bronzer:)

Mam oczywiście polecany jako bronzer kolor o4.
Jest piękny, delikatny, fantastyczne wykończenie, idealny kolor dla jasnolicych.
Wygląda i zachowuje się (bajeczna aplikacja) jak wysokopółkowy kosmetyk.
Koniec poszukiwania idealnego bronzera.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Super jako bronzer!

SUPER SUPER SUPER !
Posiadam odcień 04.
-daje bardzo delikatny i subtelny efekt
-przepiękny odcień
-daje piękne, satynowe i lekko rozświetlające wykończenie
-cena jest całkiem fajna
-dostępność (stoiska w galeriach handlowych i internet)
-konsystencja świetna
-nie pyli się podczas aplikacji

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Świetny produkt!

Tego pudru używam do ocieplania twarzy, posiadam go w kolorze 04. Wg mnie jest on idealnym pudrem brązującym, ma piękne satynowe wykończenie i na twarzy daje piękny, zdrowy efekt opalenizny.
Kupiłam go z polecenia Maxineczki i nie żałuje wydanych pieniędzy, serdecznie polecam ten puder ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Zimą świetny do opalania twarzy.

Jest to super bronzer (nr 04) do opalania twarzy, ale dla mnie tylko na zimę. Delikatnie drobinkowy. Kolor ładny, nie jest ciemny.
Plusy:
-trwały,
-łądny kolor,
-nie drogi jak na taką jakość,
-delikatne drobinki ładnie rozświetlają skórę
-w ciągu dwóch miesięcy nie zauważyłam ubytku.
Minusy: brak.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

NIGDY więcej!

Niestety muszę edytować opinię produktu :(

Posiadam 02 jako wykończenie i utrwalenie podkładu - trafił do kosza!!!!
oraz 05 jako bronzer (niestety odcienie 05 I 06 zostały wycofane, jestem mega niezadowolona z tego faktu. Na ich miejsce zostały wprowadzone 3 inne, ale moim zdaniem to nie był dobry pomysł ze strony GR).

+ nie ściąga mi skóry, nie podkreśla skórek
+ daje naturalny efekt przy aplikacji pędzlem, jak ktoś potrzebuje jednak większego krycia może nałożyć gąbeczką
+ cena, dostępność

Jednak produkt ma zdecydowanie więcej minusów:
- DOSTAŁAM POTWORNEGO UCZULENIA OD PRODUKTU (kilka koleżanek, którym poleciłam również) po odstawieniu problem minął, dlatego mam pewność, że to jego zasługa
- zapycha skórę
- skład :<<<
- nie matuje
- różnie współpracuje z podkładami
- opakowanie
- 05 z tej serii jako brązer z roświetlaczem był fajnym mixem. Niestety nigdzie już nie można ich dostać.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 02 i 05 w użyciu

Wspaniały produkt !!!

Cieszę się gdy po raz kolejny polska marka - Golden Rose tak świetnie się sprawdza i pokazuje, że jakość nie zawsze musi iść z wysoką ceną.
Wybrałam kolor 4, świetny na całą buzię, delikatnie ja ociepla wygląda bardzo naturalnie.
Puder bardzo pięknie stapia się ze skórą, wygląda niezywkle naturalnie. Co najważniejsze cera jest rozświetlona, ale jest to rozświetlenie niezwykle subtelne, eleganckie. Nie ma mowy o brokacie, czy efekcie kuli dyskotekowej. Wiem, co mówię ponieważ, mam cerę mieszaną i zależało mi aby buzia nie była zbyt matowa, ale bałam się tego rozświetlenia, żeby nie przegiąć, nie z tym produktem.

Cera jest ujednolicona, produkt świetnie współpracuje z każdym podkładem (a używam ich wielu:)

Opakowanie jest solidne, a poniważ to kosmetyk mineralny zakładam że będzie bardzo wydajny. Używam od 3 miesięcy i nie widzę zużycia. Cena i dostępność również nie pozostawiają wiele do życzenia

Jedyne czemu odejmuję pół gwiazdki to trwałość, nie jest zła, ale mogłaby być odrobinę dłuższa. Jednak wystarczy jedna poprawka w ciągu dnia i jest super:)

Polecam! Na pewno skuszę się na inne kolory np. bardziej brązujące.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Fajny puder brazujacy

Oceniam kolor 04.

Uzzwam regularnie od paru miesiecy i bardzo go lubie. Jestem bardzo blada i na mojej twarzy puder ten wyglada jak naturalny cien, nadaje jej ladny odcien opalenizny. Nie jest do konca matowy, lekko satynowy ma lekki poblask jednak bez absolutnie zadnych drobinek.

Uzywam go do konturowania jak i jako cien. Nadaje sie na dzien do makijazu typu &quot;make up no make up&quot; jak i do mocniejszych wieczorowych makijazy.
Kolor jest ladny, subtelny NIE-POMARANCZOWY, co jest dla mnie priorytetem bo bardzo nie lubie pomaranczowych brazerow/podkladow. Nakladam pedzlem kabuki, nie pozostawia plam- ladnie roztarty wtapia sie w skore tworzac zgrany duet z kazdym moim podkladem i kremem BB.
Kolor jest trwaly i nie zmienia sie w trakcie noszenia.
Bardzo wydajny.
Chetnie kupie ponownie. Uwazam, ze to na prawde udany produkt za niewygorowana cene.

Używam tego produktu od: okolo pol roku

Nie dla mnie.

A szkoda, bo zapowiadał się dobrze.
Początkowo byłam zachwycona - ładny kolor, całkiem niezła trwałość..
Niestety, po pewnym czasie użytkowania zauważyłam, że zmienia kolor na twarzy - ciemnieje :( Czułam się, jakbym miała maskę.
Lipne też opakowanie, dość szybko ten przezroczysty plastik wypadł. Od produktu za prawie 25 zł wymagam jednak trochę więcej.