Mizon, Snail Recovery, Gel Cream (Krem ze śluzu ślimaka)

Mizon, Snail Recovery, Gel Cream (Krem ze śluzu ślimaka)

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mizon Snail Recovery Gel Cream jest silnie regenerującym kremo - żelem polecanym dla osób, które zmagają się z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, niedoskonałościami. Warto po niego sięgnąć gdy skóra jest zmęczona, ziemista, utraciła elastyczność. Ten krem o konsystencji żelu ma w swoim składzie 74% ekstraktu ze śluzu ślimaka, adenozynę oraz kwas hialuronowy. Nie zawiera barwników, parabenów oraz substancji zapachowych.

Nie nawilża, nie poprawia stanu skóry

Jestem zawiedziona tym produktem. Mam cerę trądzikową, z lekkimi przebarwieniami, mieszaną, czasem odwodnioną. Liczyłam, że krem-żel pomoże nawilżyć i łagodzić trądzik. Otóż ten produkt nie robi kompletnie nic oprócz lekkiego napięcia skóry a'la lifting ( które akurat dla mnie jest irytujące, bo ciągle czuje, że mam coś na buzi, że żel wcale nie wchłonął się wgłąb skóry, a po prostu skóra jest nim oblepiona). Mam wrażenie, że zapycha. Krostek przybywa a nie ubywa. Nie łagodzi zaczerwienien. W ogóle nie nawilża!!! Wręcz lekko wysusza. Cera wygląda na zmęczoną, odwodnioną. Stosowałam go zarówno solo, jak i po toniku, a nawet po toniku i nałożeniu serum nawilzajacego. W każdym z tych wariantów sobie nie radził. Nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy stanu cery.

Produkt dostałam w prezencie. I całe szczęście, bo gdybym sama za niego zapłaciła to bardzo bym żałowała.

Nie polecam i szczerze odradzam.

Produkty marki Mizon..

Pisalam juz wczesniej recenzje na temat serum marki Mizon, teraz przyszedl czas na zel. Zaczne od tego, ze bardzo nastawilam sie na zbawienny efekt sluze ze slimaka dlatego zamowilam zel, serum jak i krem pod oczy z marki Mizon (wszystko ze slizem ze slimaka). Serum jak juz pisalam sprawdzilo sie swietnie, jednak sadze, ze to tez po czesci zasluga tego wlasnie zelu. Co rozni zel od serum to jednak brak alkoholowego zapachu, wg mnie zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, pachnie kremowo, bez owocowych nut itp. Konsystencja jak na opakowaniu zelowa, jak na zel przystalo, nie jest ciezki ,nie zapycha porow. Jezeli chodzi o wydajnosc, jest dosc wydajny zwazajac na jego cene, nie potrzeba wycisnac duzo by po calosci wklepac go w twarz, procz tego bardzo dobrze sie wchlania, lecz zostawia uczucie swiezosci i odzywienia po wchlonieciu. Tak jak serum, sadze ze zel spelnia obietnice producenta, bo radzi sobie z bliznami i przebarwieniami, dobrze sprawdza sie przy cerze sklonnej do wypryskow, Opakowanie jest bardzo ladne i poreczne, zel uzywam 2 razy dziennie i na prawde widze efekty, polecam, moj kolejny hit!

cudeńko, jako dodatek do kuracji mającej na celu pozbycie się blizn potrądzikowych sprawdził się idealnie, dodatkowo ujędrnił skórę. jest też bardzo wydajny, a konsystencja jest idealna – to jeden z nielicznych żeli, z którymi miałam do czynienia, który nie był paskudnie lepki.

Nic specjalnego

Krem kupiłam z myślą o zmniejszeniu widoczności przebarwień i blizn potrądzikowych. Niestety nie zauważyłam żadnej zmiany :(
Stosowałam 2 razy dziennie, sprawdzał się pod makijaż, szybko się wchłaniał ale i też odrobinę wysuszał. Raz w tygodniu nakładałam grubą warstwę na noc, na drugi dzień cera była ładnie wyciszona, ale przebarwienia nie znikały.

Nawilży i tyle

Krem nie poradził sobie z moimi przebarwieniami ani kolorytem skóry. Jedyne jego działanie to minimalne nawilżenie i nic więcej. Konsystencja jest bardzo lekka, krem szybko się wchłania pozostawiając twarz miękką i nawilżoną. Poza minimalnym nawilżeniem niestety nie można liczyć na nic więcej.

MEGA!!!

Krem likwiduje blizny po trądziku, zniwelował stany zapalne nie zapycha porów.
Skóra nie jest już taka zaczerwieniona a nawilżenie jest zdecydowanie zauważalne. Zakupiłam ten krem w sklepie botica.pl w super cenie.
Jedyna wada to brak zapachu a ja lubię jak krem delikatnie pachnie.

Godny polecenia

Mam, a właściwie miałam okropne przebarwienia na brodzie. Używam tego produktu wyłącznie na noc, pod krem odżywczy. Po 4 miesiącach stosowania, muszę stwierdzić że przebarwienia zniknęły.
Z pewnością będę kontynuować stosowanie.

Kompletnie nic nie robi

Krem zupełnie nic nie robi, żeby chociaż nawilżał, ale niestety nawet tutaj kompletnie nie daje rady. Moja cera jest mieszana, mam zaskórniki, rozszerzone pory, dużo przebarwień i borykam się także z brakiem nawilżenia. Stosowanie tego kremu nie wywołało żadnej zmiany czy poprawy, kompletnie nijaki kosmetyk.

Bardzo dobry krem-żel

Nie mam problemu z przebarwieniami czy bliznami, więc oczekiwałam od tego kremu tylko nawilżenia i te oczekiwania zaspokoił. Podoba mi się jego lekka, żelowa konsystencja, dzięki temu nadaje się też pod makijaż. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Pomógł mi też latem z lekkimi poparzeniami słonecznymi. Żel nie ma żadnego zapachu.

Bardzo go lubię

Ten kosmetyk ma swoje niepodważalne zalety. Jest dość tani jak na produkt z dużą zawartością ślimaka, jest lekki, żelowy, faktycznie pomaga redukować niedoskonałości no i oczywiście nie zapycha. Nie jest to mój kwc- bardzo słabo nawilża, jest mało wydajny i trudno dostępny. Niemniej jednak bardzo go cenię i wrócę do stosowania nie raz.

Nie dla mnie

Ja jednak nie należę do wielbicieli żeli. Szukałam nawilżenia ale jak dla mnie ten żeli nie zrobił nic, miałam nawet wrażenie, że mnie wysusza. Plus za lekkość, nadaje się pod makijaż ale bardziej wysusza niż nawilża, nie robi nic. Ogólnie nie dla mnie.

średni

Duży plus za to, że ładnie ściąga mi wszystkie przebarwienia i goi niedoskonałości któe mam na twarzy. Minus za to, że jednak zapycha i mimo że goi niedoskonałości które już mam, to sprawia że powstają nowe. Z nawilżaniem nie radzi sobie za dobrze.