Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.49/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Formuła, która wygładza linie i zmarszczki. W składzie znajduje się 10,5% czystej witaminy C. Regularne stosowanie koncentratu klinicznie wykazało poprawę ogólnej struktury skóry, odzyskanie blasku cery przy jednoczesnym zmniejszeniu widoczności zmarszczek i bruzd. Preparat daje skórze potrójne doładowanie poprzez stymulowanie produkcji kolagenu, zapewniając ochronę przeciw utlenianiu cennych składników (witaminy C) i delikatne złuszczanie skóry, co w rezultacie odsłania zdrowo wyglądającą cerę.

jest ok

Całkiem dobre serum, wydaje się nieco tłuste, lecz po aplikacji na twarz szybko się wtapia i nie czuć tego. Rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe, rozświetla i nawilża cerę.

Jeden z najlepszych kosmetyków odmładzających z witaminą C jakie dotychczas uzywałam. Bardzo, bardzo polecam.

Pierwsze moje zetknięcie z produktami K 'iehl's miało miejsce za sprawą zakupu kalendarza adwentowego- gdzie jak wiadomo mamy możliwość przetestowania szerokiej oferty produktów danego producenta oferowane w mniejszych pojemnościach travel size- tak bynajmniej w większej części tego wydania miało miejsce.

Kiehl's, Powerful Strength Line - Reducing Concentrate (Odmładzający koncentrat do twarzy z wit C 10,5%)- został umieszczony w mniejszej wersji, dzięki temu właśnie zużyłam tubeczkę 5ml i po zaledwie tygodniu użytkowania na dzień zauważyłam pierwsze rezultaty. Wpisałam na moją chciej listę i upolowałam mega okazję na stronie producenta kupiłam wówczas pełnowymiarowe opakowanie.

Produkt dotarł do mnie zapakowany w kartonowe pudełeczko. Zaś w środku znajduje się plastikowa buteleczka z aplikatorem typu pompka.
Ogólnie w temacie podania nie mam najmniejszego zastrzeżenia. Grube, masywne opakowanie, ciemny plastik- dzięki czemu mam pewność, ze zawarta w formule witamina C nie utleni się. Produkt do samego końca dozowałam za pomocą pompki.
Co ważne pełnowymiarowe opakowanie kosztowało mnie jak dobrze pamiętam 245zł nie ma się co oszukiwać mega dużo. Niemniej w ramach obrony ceny napisze warto a szczegóły potwierdzę w dalszej części recenzji.
Jednak jak już zauważyłam zachęcam do polowania na mega promocje. Można wówczas upolować mega dil życia :)

Jako posiadaczka cery mieszanej z tendencją do niedoskonałości, rozszerzonych naczynek witamina c jest nieodłącznym elementem mojej pielęgnacji od wielu, wielu lat. Przez moje ręce przeszła już dosłownie niezliczona ilość produktów z witaminą c . Jak nie trudno się domyślić z jednymi było mi bardziej, z innymi mniej po drodze.

Jeszcze dodam, że rozpoczynając użytkowanie danego serum, kremu, czegokolwiek zawsze na piedestale stawiam potrzeby mojej skóry, wiec zawsze moja pielęgnacja jest tak kompletowana, ze aplikuje na skórę kosmetyk, który wówczas jest konieczny dla potrzeb mojej skóry.

Przechodząc do sedna. Serum ma bardzo lekką, kremową konsystencję. Po aplikacji na skórę przez krótki czas pozostawia na skórze lekko połyskującą poświatę. Po zaledwie kilku minutach wchłania się do prawie matu. Co jest mega - uczucie jakie towarzyszy podczas aplikacji początkowo dość intensywne mrowienie. Z czasem stawało się ono coraz mniej wyczuwalne, aż do momentu gdzie moja skóra przyzwyczaiła się zupełnie do formuły.

W miarę upływu czasu, użytkowania zaczęłam odnotowywać coraz więcej korzyści na skórze.
Buzia stała się:
* znacznie jaśniejsza, rozświetlona a koloryt wyraźnie ujednolicony- za co ogromne brawa i ukłon w stronę producenta, za stworzenie takiego produktu, gdzie obietnice poszły w parze z efektami,
* produkt idealnie sprawdzał się zarówno w pielęgnacji porannej pod makijaż jak i wieczornej,
*bardzo dobra porcja nawilżenia,
*świetnie uporał się z moimi zaczerwieniami, naczynkami, faktycznie jako jeden z niewielu zrobił mega, mega robotę na tej płaszczyźnie,
*formuła mega wydajna, buteleczka pełnowymiarowego opakowania wystarczyła mi na dokładnie trzy pełne miesiące systematycznego użytkowania wiec tutaj relacja w mojej ocenie cena- jakość- wydajność zasługuje tylko i wyłącznie na kolejne brawa,
*skóra stała się bardzo rozpromieniona, jaśniejsza co mnie mega cieszy,

Zapach bardzo delikatny cytrusowy. Bardzo przyjemny. Dość szybko wietrzeje na skórze.

Podsumowując jeśli ktoś może sobie zafundować taką porcje odżywienia, luksusu dla skóry bardzo, bardzo polecam. Warto obietnice zdecydowanie spełnione.
Z pewnością będę wracać po kolejne opakowania. <3

Zachęcający produkt

Markę Kiehl's miałam już okazję poznać. Stosowałam już krem Ultra Facial Cream i moja sucha skóra była zachwycona nawilżeniem jakie dawał.
Zatęskniłam za tym kosmetykiem, dlatego też ponownie go zakupiłam.
Podczas rozmowy z ekspedientką otrzymałam kilka rad i poprosiłam o doradztwo w zakresie zniwelowania malutkich zmarszczek na czole. Otrzymałam próbki, które natychmiast przetestowałam.

Kosmetyk stosowałam podczas wieczornej pielęgnacji.
Koncentrat do twarzy ma dość treściwą konsystencję. Po jego nałożeniu na twarz odczuwałam ciepło. Początkowo odczułam dyskomfort, który szybko minął.

Po wchłonięciu kosmetyku nakładam jeszcze krem nawilżający i muszę powiedzieć, że efekt był zdumiewający: gładka, jędrna cera, pełna blasku i zniwelowane zmarszczki na czole. Jestem zachwycona, bo efekt jest widoczny gołym okiem.

Próbka spowodowała, że postanowiłam zakupić pełnowartościowy produkt.
Edit:
Serum zawsze nakładam podczas wieczornej pielęgnacji, a gdy następnego dnia rano nakładam podkład efekt dalej jest zdumiewający - zniwelowane zmarszczki na czole. Po nałożeniu produktu mam wrażenie, że jestem ładniejsza :).
Mówiąc szczerze, jestem od tego serum uzależniona.

przesusza skórę

Zachęcona pozytywnymi komentarzami kupiłam to, delikatnie mówiąc, nietanie serum i niestety mocno się sparzyłam. Serum najwyraźniej nie jest stworzone dla osób o wrażliwej cerze. Początkowo po aplikacji tylko delikatnie szczypało skórę, po czwartym dniu stosowania skóra bardzo mi się zaczerwieniła, po czym zaczęła schodzić i łuszczyć się, jest bardzo przesuszona, w kilku miejscach jakby "wypalona". Panie o cerze suchej i wrażliwej, nie polecam!

Używa produktu od: próbka

Zachęcająca próbka

Zużyłam zaledwie małą próbkę produktu, ale jestem nieźle zaintrygowana. Produkt miło pachnie, jest dość gęsty i co za tym idzie wydajny. Cena pełnowymiarowego opakowania dość duża, ale jego działanie zapowiada się całkiem obiecująco i już ta próbeczka sprawiła, że mam ochotę kupić duże opakowanie. Przy aplikacji czułam delikatne ciepełko na twarzy. Efektów jeszcze spektakularnych nie było, ale rozumiem, że potrzeba nieco więcej czasu.

Warto mieć

Kupiłam w celach zapobiegawczych. Nie mam problemów z cerą ( ale mam piegi, przebarwienia, kilka zmarszczek). Serum dobrze nawilża, wygładza, energetyzuje skórę. Wygląda ona na bardziej wypoczętą, młodszą. Podoba mi się efekt, skutecznie przekonał mnie do kolejnego zakupu. Polecam.

Efekt Gładkiej i Jedwabistej Cery

Serum używam z przerwami od dwóch lat. W momencie pisania tej recenzji stan mojej cery: Sucha na policzkach i czole, bardzo wrażliwa i odwodniona. Mam 31 lat i przed 30 postanowiłam zainwestować w kuracje anti aging i wzbogadzic moja codzienna pielegnacje o serum (wczesniej uzywalam tylko kremu).
Serum ma fajna lekka konsystencje, szybko sie wchlania, skora po uzyciu lekko szczypie ale te szczypanie znika po kilku minutach od aplikacji. Nie podraznia.
Uwielbiam stosować na noc, na następny dzien po przebudzeniu skora jest gladka i jedwabista jak pupcia niemowlaka ;))

aksamitny i otulający

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Opakowanie i sama aplikacja bardzo wygodna. Serum a raczej koncentrat ma konsystencję lekkiego kremu, taki aksamitny i otulający - dlatego nie musi być już "zamykane" żadnym kremem ani olejkiem. Produkt dość wydajny. Pierwszy tydzień użytkowania efekt wow, zauważyłam że trzeba je używać regularnie dla podtrzymania efektu. Buteleczka 50 ml starczy spokojnie na pół roku. Serum wydają się łagodne bo nie zauważyłam nigdy żadnych podrażnień. Bardzo przyjemny produkt, chętnie kiedyś do niego wrócę.

Rozświetlenie od zaraz!

Nie ukrywam, że uwielbiam produkty marki Kiehl's, moja córka mnie do nich przekonała.
Od dawna stosuje już krem Super Multi o globalnym działaniu anti-ageing, a od kilku miesięcy stosuje to serum z witaminą C.

Ma kremową konsystencje, która od razu po nałożeniu daje uczucie komfortu, jednocześnie dzięki temu nie musimy nakładać dużej ilości, gdyż dobrze się rozprowadza.
Przy pierwszych użyciach odczuwałam delikatne pieczenie i mrowienie, ale zostałam o tym poinformowana przy zakupie. Z czasem to ustąpiło.

Już po tygodniu stosowania zauważyłam poprawę wyglądu skóry, była rozświetlona i dobrze nawilżona. Po ok miesiącu zobaczyłam, że rozjaśniła mi przebarwienia oraz skóra stała się bardziej jędrna.

Uwielbiam to serum, a połączenie z kremem Super Multi Corrective to idealny duet to dojrzałej skóry. Polecam!

polecam

Jestem w trakcie drugiego opakowania. Serum daje przyjemne uczucie ciepła po nałożeniu. Dobrze się wchłania i zostawia delikatą niewyczuwalną wartwę ochronną na powierzchni skóry. Kosmetyk niestety należy do tych drogich dlatego korzystam z niego najczęściej w hardcorowych warunkach np. po nieprzespanej nocy - skóra jest wtedy wypoczęta i nie widać na niej oznak zmęczenia. Polecam :)

Świetny produkt!

Tak się zachwyciłam opakowaniem 50 ml, że kupiłam 75 ml i... już nie mogę się doczekać kiedy się skończy. Uważam, że jest to bardzo dobry kosmetyk, ale aż nazbyt wydajny (używam tylko na noc), a przecież inne produkty czekają w kolejce.
Bardzo lubię konsystencję i aplikację tego serum. Na początku rzeczywiście odrobinę szczypało, ale teraz cera już się przyzwyczaiła. Podoba mi się, że łagodzi podrażnienia, nie zapycha, nie zostawia nieprzyjemnej warstewki oraz świetnie się rozprowadza. Zapach jest kwestią dyskusyjną, mnie nie przeszkadza, nie jest zbyt intensywny.

Wykorzystała: kilka próbek

Droga mieszanka silikonów

W przypadku tego kosmetyku już po analizie składu można wywnioskować , że działanie jest tylko pozorne. Kosmetyk za tak wysoka cenę to mieszanka silikonów i innych komodogennych składników. Po zastosowaniu czuć mrowienie. Nie warto.