Biały Jeleń, Hipoalergiczny krem do twarzy `Łagodzenie`

Biały Jeleń, Hipoalergiczny krem do twarzy `Łagodzenie`

Hipoalergiczny nawilżająco - łagodzący krem do twarzy to produkt intensywnie pielęgnujący. Specjalnie opracowana receptura łagodzi podrażnienia oraz wpływa osłaniająco na skórę, wzmacniając jej naturalną barierę ochronną.
Starannie dobrane składniki regenerują warstwę lipidową skóry przywracając odpowiedni poziom nawilżenia. Bogata kompozycja składników odżywia i przynosi ulgę przesuszonej skórze przywracając jej wypoczęty i zdrowy wygląd. Krem likwiduje uczucie napięcia skóry, pozostawiając ja odprężoną i zrelaksowaną. Delikatna konsystencja sprawia, że produkt łatwo wnika w głąb skóry nie pozostawiając tłustej warstwy.

w tubce
bogate
uniwersalne
sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, łagodzące
oil – free / nietłusta
Wiek
30+

Krem do twarzy Biały Jeleń "Łagodzenie" to prawdziwy wybawiciel dla mojej skóry. Jego hipoalergiczna formuła jest dla mnie strzałem w dziesiątkę - delikatna dla skóry wrażliwej, nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Krem jest niezwykle lekki, łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Skutecznie nawilża i redukuje zaczerwienienia, dając uczucie ukojenia i komfortu. Nie ściąga skóry i nie zatyka porów. Dzięki niemu moja skóra staje się bardziej elastyczna i odżywiona. Opakowanie w tubce to dla mnie wygoda - łatwo się stosuje, a także wykorzystuje do ostatniej kropelki.

Polecam ten krem każdemu, kto ma wrażliwą skórę i poszukuje delikatnego, ale skutecznego produktu, który przynosi ulgę i pielęgnuje skórę twarzy.

Łagodny

Nie miałam ostatnio żadnego "epizodu" specjalnego podrażnienia skóry, więc nie mogę do końca ocenić łagodzącego działania tego kremu, ale na pewno nie podrażnia.
Nie jest tłusty, ale jednocześnie jest dość treściwy, nawilża dobrze, choć znowuż bez przesady z tą ekstremalnością...
Jest wydajny. Podczas nakładania początkowo się "marze", ale potem daje się go rozsmarować. Nie wchłania się do końca, jednak mogę stosować go pod makijaż.
Pachnie nieprzyjemnie, takim charakterystycznym plastikowym zapaszkiem, ale niezbyt intensywnie na szczęście.
Ogólnie - nie jest zły, ale niezbyt komfortowy w stosowaniu, trochę obciąża.

Krem łagodzący

Krem kupiłam przy okazji innych kosmetycznych zakupów.
Poszukiwałam czegoś łagodnego i nawilżającego. I tak właśnie działa ten krem . Jest bardzo przyjemny w użyciu . Ma przyjemny zapach i konsystencję . Szybko się wchłania .
+Zapach , konsystencja ,nawilżenie ,łagodzenie ,cena,

Przyjemny krem w dodatku śmeisznie tani

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na Wizażu i nie żałuje. Krem jest taki przyjemnie biały, delikatnie pachnący-przypomina mi kremy dziecięce trochę. Dobrze nawilża , wchłania się u mnie szybciutko, nie podrażnił , nie uczulił, nie zapchał. Jest lekki i taka też jest jego konsystencja. Nie używam go na noc bo jest za słaby dla mnie i ja już potrzebuje bogatszego nawilżania i jakiegoś działąnia przeciwzmarszczkowego. Używam go jak siędze w domu, nie maluję się , ale chcę sobie nawilżyć po prostu buzię..;) Nie ma filtów więc na wiosna lato nie bardzo siędla mnie nadaje. Cóż ja na te filtry i ich obezność zwracam uwagę , ale polecam . Dla młodszych dziewczy, które nie używają jeszcze przeciwzmarszkowych czy bardziej bogatych kremów szczególnie. Nigdy nic z tej firmy mnie nie uczuliło ani nei zapchało, a mam skórę wrażliwa

mój hicior!

Mam skórę bardzo przesuszoną (z naciskiem na "bardzo"), ponieważ biorę Izotek. Przez całą kurację nie mogłam znaleźć kremu, który poradziłby sobie z moją suchą skórą. Najdroższe kremy nawilżające nie dawały rady, a kiedy już prawie się poddałam - kupiłam w Hebe krem hipoalergiczny do twarzy Biały Jeleń. Okazał się on strzałem w dziesiątkę. Nieco nieprzyjemnie pachnie, ale jest bardzo wydajny, delikatny i przede wszystkim dobrze nawilża moją twarz. Podczas kuracji mam suchą skórę nie tylko na twarzy, ale i na reszcie ciała, przez co wiecznie męczyłam się ze swędzeniem (zwłaszcza całych rąk i ud). Zaczęłam więc stosować Biały Jeleń również na swędzące, przesuszone części ciała i problem ustąpił. Skóra jest gładka i nawilżona. Na pewno kupię ten krem po raz kolejny!

dobry krem

Używałam dosyć dawno 1) łagodzenie i 2) nawilżanie
chociaż bardziej wolałam nawilżanie
Krótko mówiąc dobre kremy

Nadają się pod makijaż nie pozostawiają lepkiej warstwy

Wygodne i duże opakowanie

dobrze nawilża

Bardzo lubię ten krem, jest lekki ale dobrze nawilża i nie zapycha skóry.
Makijaż utrzymuje się na nim bez problemu, nie spływa, nie roluje się.
W składzie nie ma parafiny co jest dla mnie ogromnym plusem. Jedyne co mi przeszkadza w tym kremie to zapach, który po dłuższym czasie troszkę mnie drażni ale i tak uważam, że w tej cenie to po prostu perełka.

Dobry krem

Krem jest fajny, ale nie nawilża mojej skóry tak, jakbym chciała. Na opakowaniu napisane jest ,,ekstremalne nawilżenie", ale nie powiedziałabym.
Polecam dla osób, które nie potrzebują wielkiego nawilżenia, a jedynie coś lekkiego pod makijaż, co doda witalności cerze ;)

super

Lekki, tani i bardzo przyjemny w używaniu krem. Nie spodziewałam się po nim aż tyle dobrego,bo biały jeleń kojarzy mi się z szarym mydłem,a nie kremem i to jeszcze do twarzy. Nie zapycha, ładnie nawilża.

HIT! HIT!HIT!

W końcu znalazłam ulubieńca :) To najlepszy krem jaki miałam do tej pory.
Rewelacyjnie łagodzi, ekspresowo się wchłania! Baaardzo wydajny. Mam wrażenie, że dzięki niemu mam mniejsze problemy z cerą :) Uwielbiam go!

Aż założyłam konto!

Jejku, jestem bardzo zdziwiona ale ten kremik z pozornie dobrym składem, zapchał mnie :( Mam cerę mieszaną, łatwo zapychającą się z trądzikiem hormonalnym na brodzie (PCOS) , poza tym obszarem gładko. Dlatego wiem, że to ten krem spowodował wielkie gule w obszarach nigdy nie zajętych pryszczami. Po nałożeniu kremu czułam jak skóra się dusi, wytrzymałam 3 noce z nim i jeden dzień, bo nie wierzyłam, że nic nie ma w nim złego - skończyło się wysypem gul i ogólnie taką gumiastą skórą z pootwieranymi porami, fe. Podejrzewam, że składnik na drugim miejscu - olej z migdałów jest winowajcą. Nie dajcie się nabrać na super skład, jeśli nie tolerujecie tego oleju.

Świetny.

Obok Lano kremu z Ziaji jest to mój faworyt wśród kremów nawilżających.
Plusy;
-ratuje przesuszoną skórę dając uczucie kompresu na twarzy,
-nie zapycha,
-jest tani,