Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zobacz oferty

perfumeriawiki.pl

Amazon.pl

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

jeden z top 5 róży jakie miałam

cóż nowego można napisać? uwielbiam! różne kolory, piękny wygląd na skórze, opakowanie, wydajność oraz dostępność. wydaje mi się, ze to jestem też jestem z moich top 5 róży. to jak się go nakłada, jak wygląda na skórze, i jak się on zachowuje po dość dłuższym czasie noszenia w ciągu dnia. jest niemal niezniszczalny na twarzy. co do ceny to nie jest ona najniższa, ale za to wydajność jest ogromna, więc jeden pojemniczek jest baaardzo długo do wykończenia. powiem tak - sama kupiłam kolejne opakowania ze względu na ciekawość do kolejnych kolorów, a nie braku różu haha. el klasiko! cudeńko!

Klasyk...

Róż jest ze mną od lat, odcień 03 Brun Cuivre idealny dla osób bladych... Opakowanie gustowne poręczne, lekkie z lusterkiem i niewielkim pędzelkiem. Zapach przypomina róże. Aplikacja jest szybka, a efekt delikatny. Ogólnie krzywdy tym odcieniem sobie nie zrobimy, po kilku godzinach od aplikacji nadal jest widoczny i nie przerysowany. Opakowanie jest małe ale wydaje przy codziennym użytkowaniu prawie nie widać zużycia. Na wielki plus kolory, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno odcienie jasne, ciemne, z błyskiem lub bez. Cena adekwatna do jakości, dostępny. Zdecydowanie polecam :)

Dobry róż dodaje uroku

Róż już jest tak słynny, że kto go w świecie makijażu nie zna? No właśnie, lubiany czy też wręcz przeciwnie ma wiele zwolenników do których i ja należę.

Makijaż wykonuje codziennie raz delikatniejszy raz mocniejszy ale bez różu ani rusz. Moja cera jest mieszana, potrafi niekiedy płatać figle ale policzki są normalne, niekiedy bardziej suche czy zaczerwienione. Nic wielkiego.

Róż zamknięty w malutkim opakowaniu co jak dla mnie na plus. Wszędzie się zmieści a co ważne nie zajmuje dużo miejsca i nie posiada zbędnego plastiku.

Konsystencja jest świetna, nie osypuje się i łatwo się aplikuje. Gama kolorystyczna pozwala na dobranie dla siebie odpowiedniego odcienia, więc chyba Ci wybredni też coś wybiorą. Ja preferuje odcienie brzoskwinki niż typowego różu ale i on z dobrze dobranym makijażem świetnie wygląda a druga sprawa to to, co kto lubi i mu się podoba.

Aplikacja różu pozwala na uzyskanie delikatnego, naturalnego efektu ale dobrym pędzelkiem. Ja aplikuje pędzelkiem skośnym, delikatnie miękkim i jest rewelacja a intensywność mogę sobie budować.

Trwałość oczywiście również jest dobra i jeśli mogłabym się do czegoś przyczepić to niestety ale nie potrafię znaleźć chociażby jednej wady ;)

Klasyk

Ten róż to klasyk którego używam już wiele wiele lat. Używam go ze swoim pędzlem, bo ten dołączony jest bardzo niepraktyczny. Róż daje delikatny subtelny naturalny efekt, chyba że stopniujemy kolor, wtedy jest wyraźny i czasem wygląda sztucznie. Ja używam go oszczędnie, żeby wyglądać naturalnie. Rozciera się łatwo i nie robi żadnych plam. Jest mega wydajny. Ma specyficzny zapach, ale można się przyzwyczaić. Opakowanie jest felerne

polecam

Klasyczne juz róże od bourjois, które mają bardzo interesujące odcienie pomieszane ze złotem bądz srebrem, wielokolorowe wyglądają cudownie na policzku. Minusem produktu jest opakowanie, które często się psuje i konsystencja róży, która lubi się kruszyć.

w pełni zasłużony tytuł KWC

Produkt kultowy, klasyk. Od kilku lat niezmiennie gości w mojej kosmetyczce. Lubię nowości, ale w tym przypadku hołduje zasadzie, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Jeden z lepszych

Jeden z najbardziej kultowych produktów marki Bourjois! Mój kolor to 33 - Golden Lilac, skusiłam się na niego ze względu na aktualną porę roku, czyli jesień, ale myślę, że na jednym się nie skończy :) Róż jest bardzo wydajny, a zarazem delikatny, nie jest tak łatwo zrobić sobie nim krzywdę, ponieważ daje delikatny efekty, przy numerku 33, który ma w sobie drobinki nie trzeba rozświetlacza, ponieważ od samego różu pięknie odbija się światło :)

Plusy:
- długotrwały
- przyjemny kwiatowy zapach
- ładne opakowanie
- drobinki odbijające światło
- wydajny
- idealny dla osób początkujących
- wygodne zamknięcie

Minusy:
- cena
- słaby pędzelek dołączony do produktu

Hit sprzed lat

Kiedyś ten produkt był czymś innowacyjnym i zdecydowanie wartym uwagi. Teraz mamy na rynku tyle róży, że ciężko znaleźć coś innowacyjnego. Ten wciąż staje na wysokości zadania, ale nie robi już takiego efektu wow.

Jakość idzie w cenie z ceną

Korzystałam z odcieni 33 (Lilas d'Or) i 34 (Rose d'Or) i muszę przyznać że zasługują na miano moich różanych ulubieńców. Produkty zamknięte są w malutkim opakowaniu, a mimo to możemy w nim znaleźć lusterko i pędzel do aplikacji produktu. Mają przyjemny, słodki lekko różany zapach co uważam za duży plus.
Jednak najważniejsze jest działanie, muszę przyznać że te róże cechują się świetną trwałością, naprawdę utrzymują się na policzkach cały dzień. Kolejną kwestią jest blendowanie, produkt z łatwością można rozetrzeć, a także poprzez dodanie budować naprawdę mocny efekt (wykorzystałam to parę razy stosując je jako cienie do oczu). Nic się nie osypuje i nie tworzy plam. Oba odcienie są na tyle subtelne, że świetnie nadają się na co dzień.

Do codziennego makijażu

Uwielbiam ten róż, stosuję go codziennie. Ma super kolory, ładnie się rozprowadza, choć stosuje tutaj swój własny pędzel, a nie ten który był już w środku. A co najważniejsze, to ten róż jest mega wydajny i chyba nigdy się nie skończy. Ładne i malutkie opakowanie, więc zawsze można go mieć przy sobie.

Nawet, nawet

Róż ma bardzo ładny kolor. Nie ściera się w ciągu dnia. Świetnie się aplikuje, nie robi plam, ładnie się blenduje. Zapach jest średni. Pachnie jak kosmetyki z mojego dzieciństwa tzw. 'babcine'. Opakowanie nie jest złe. Małe, poręczne z lusterkiem oraz pędzelkiem. Pędzelek jest średniej jakości. Wolę nakładać róż swoim ulubionym pędzelkiem.

Lubię i doceniam

Róż który znam od dziecka.
Ulubieniec mojej mamy - oraz ulubieniec mój.
Piękny róż i duża gama odcieni do wyboru.
Piękny zapach, wygodne opakowanie z lustereczkiem w środku.
Zdecydowanie mam do niego sentyment.