Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Recenzje 1928

Moj kolejny najlepszy kosmetyk do malowania

Nie wiem jak dlugo już go używam ale nie zamienię na żaden inny. Róż jest genialny. Odcień 34 ma w sobie delikatne drobinki złota co ladnie podkreślają i rozswietlaja policzki. Do tego ma piekne opanowanie , nawet pachnie i jest bardzo wydajny. Polecam to mój kolejny hit. Plusem jest też jego trwałość.

Bardzo go lubie!

Roz zakupilam na promocji - 55% w rossmanie w bardzo dobrej cenie bo polowalam na niego od dawna. Krótko mowiac uwielbiam go!

Bardzo przyzwoite opakowanie z wygodnym otwarciem ulatwia nam codzienne korzystanie z tego produktu.
Roz jest bardzo dobrze sprasowany kilka razy mi spadl i nic sie kompletnie z nim niebstalo ( kilka rozy po upadku niestety poszly do kosza bo ulegly totalnej rozsypce na podłodze).
Roz jest bardzo dobrze napigmentowany wystarczy niewiele aby podkreslic swoje piękne kosci policzkowe a nawet przyznaje sie uzywam czasem do makijazu oka- bsrdzo fajnie sie trzyma i super wyglada.
Trwalosc jest bardzo fajna, nie sciera sie, nie roluje. Nadaje efekt bardzo naturalny, roz bourjois ma cos w sobie ten kolor jest troszke inny niz standardowe roze z nuta rozswietlenia.
Roz posiada dolaczony aplikator ktory jest tez bardzo fajny chociaz ja zazwyczaj nakladam go opuszkami palcow.
Standardowa cena trszke wysoka ale mozna upolowac na promocji a starcza na bardzo bardzo dlugo.

Z babci kosmetyczki

Pamiętam jak razem z kuzynką mając jakieś 5-6 lat podkradałyśmy się do babci pokoju i malowałyśmy właśnie tym ponadczasowym różem o pięknym zapachu ... Wspomnienia zostały,ale róż gdzieś mi siedział w myślach z tyłu głowy, że muszę go kiedyś kupić, jednak odstraszała mnie jego cena. W końcu podczas promocji w drogerii stwierdziłam teraz albo nigdy. Pamiętam do dziś jak stałam przy szafce z kosmetykami Bourjois i zastanawiałam się nad odcieniem. Uwierzcie mi,że nigdy nad niczym tak długo się nie zastanawiałam. W końcu decyzja padła na odcień 15 Rose Eclat. Nawet po powrocie do domu zastanawiałam się czy dobry ten kolor wybrałam czy jednak to będą pieniądze wydane w błoto. Jednak to była jedna z lepszych inwestycji kosmetycznych.

Róż jest zapakowany w małe okrągłe pudełeczku. W środku jest ukryte małe lustereczku i uroczy pędzelek do różu. Samego pędzelka użyłam raz i do nakładania go, ale mam swój większy sprawdzony. Mimo to taki dodatek przy tego typu produktach to miły ukłon ze strony producenta. Dodatkowy plus za magnetyczne zamknięcie, które w łatwy sposób możemy otworzyć i zamknąć jedną dłonią. Pojemniczek ma idealną wielkość, nie jest ani za duży ani za mały.

Róż jest delikatny. Na twarzy daje satynowe wykończenie, mimo że zawiera w sobie błyszczące drobinki. Daje naturalny efekt, Dodatkowo z tym różem nie da się przesadzić i nie zostawia plam na skórze. Dobrze współgra z innymi kosmetykami. Dodatkowo róż ten jest bardzo wydajny. Przy używaniu go od kilku miesięcy ubytek jest nieznaczny.

Nigdy chyba nie zapomnę tego momentu zakupu różu, ale zdecydowanie to był opłacalny zakup. Róż zostanie ze mną na dłużej.

Najlepszy z najlepszych

Kiedy byłam jeszcze dzieckiem, powyższy róż do policzków zauważyłam w kosmetyczce mojej cioci. Nigdy nie zapomniałam tego zapachu - jest wspaniały. Dobrze mieć ten produkt, chociażby ze względu na tę woń.
Po wielu latach zakupiłam swój odcień 15 - rose eclat. to brudny i matowy odcień, który daje naturalny efekt, To kosmetyk, który nigdy się nie kończy! Jeszcze dużo wody ubędzie, zanim kupię kolejny. Co najważniejsze, róż nie kruszy się i nie osypuje na buzi, nie zostawiając nieestetycznych plam. Opakowanie bardzo małe, wręcz kompaktowe, jednakże solidne. Jedynie nie podoba mi się dołączony pędzelek - jest niewygodny, dlatego nie korzystam z niego.
To mój ulubieniec pod każdym względem.

Wydajny i trwały

Róż może służyć zarówno do policzków jak i jak cień do oczu. Róż jest w kamieniu i jest bardzo wydajny starcza na lata u mnie. Trwałość produktu i cena też jest dobra i warta uwagi. Mój pierwszy róż i najlepszy. Produkt wysokiej jakości.

We are the Champions

Najlepszy z najlepszych. Częstotliwość używania: prawie codziennie. Ilość zużytych opakowań: 4 w ciągu 10 lat (czyli średnio 1 na 2,5 roku). Nie znalazłam lepszego, trwalszego i na dłużej wystarczającego różu tak pięknie zapakowanego. Opakowanie jest dopracowane do najmniejszego szczegółu, posiada wewnętrzne lusterko i pędzelek. Kolory są delikatne i naturalne. Róż w kamieniu od Bourjois był pierwszym różem jaki kupiłam i od razu znalazł się na mojej liście KWC.

Ulubieniec

Mój ulubieniec, pięknie wygląda na twarzy. Można zrobić delikatniejszy lub mocniejszy efekt. Nie robi plam, nie ściera się w ciągu dnia i wygląda na skórze naturalnie. Pędzelka dołączonego zbytnio nie używam, ale też nie jest zły. Opakowanie bardzo ładne, eleganckie i trwałe.

Najlepszy

Róż przepiękny, co tu dużo mówić. Nie osypuje się, pięknie pachnie, jest mocno napigmentowany. Osobiście wolę te wersje bez brokatu. Jeden z najlepszych kosmetyków jakie miałam.

hit od bourjois

Róż w kamieniu, który wystarcza na lata. Nadaje lekki połysk skórze, dzięki czemu wygląda na zdrowszą. Lepsze są matowe odcienie, ale ciężko trafić z odpowiednim wyborem przez internet. Niewygodny aplikator lepiej zastąpić ściętym pędzlem do policzków. Produkt ponadczasowy.

Bardzo fajny róż

Róż ma bardzo fajne, poręczne opakowanie z lusterkiem. Zapach jest dosyć intensywny, ale mi nie przeszkadza. Kolor 34 jest bardzo ładny, nadaje bardzo ładny, zdrowy kolor policzkom. Róż zawiera w sobie złote drobinki rozświetlające, przez także spełnia rolę delikatnego rozświetlacza. Pigmentacja jest bardzo bezpieczna, przez co nie ma możliwości zrobienia sobie plamy nawet początkującym osobom. Kolor można budować dokładając kolejną warstwę. Róż utrzymuje się cały dzień na twarzy, Nie zauważyłam, by mnie zapychał.

bardzo fajny

Wiele dobrego słyszałam o produkcie, ale zawsze szkoda było mi wydać około 50zł na róż. Kupiłam go na ostaniej promocji -55%. Używam Bourjois Rose de Jaspe (nr 95).

Plusy:
+wydajny( przy codzinnym używaniu myśle ze wystarczy na 1,5 roku ) :)
+zapach
+szeroka gama kolorystyczna
+dostępność
+nie kruszy się w opakowaniu
+podręczne,małe opakowanie z lusterkiem
+fajny pędzelek
+nie obsypuje się
+nie uczyla
+można stopniować intensywność koloru

Minus:
-nie trzyma się zbyt długo

Elegancki i nigdy się nie kończy ;)

Jest to jeden z najlepszych róży na rynku, do tego fajny wybór kolorów każda z nas znajdzie coś dla siebie zarówno kobiety które mają chłodny typ urody jak i ciepły,opakowanie małe zgrabne,poręczne, zajmuje mało miejsca w damskiej torebce, ogromny plus za lusterko, jedyne zastrzeżenia mam do pędzelka jest niewygodny, także używam innego.
Posiadam dwa kolory( nr 34 i 95 ) które używam naprzemiennie i powiem jedno nie wiem kiedy je skończę :) są tak wydajne,to tego cudowny zapach,jedynie do czego mogłabym się "przyczepić" to regularna cena w sklepach, ale od czego mamy internet :)