Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Recenzje 2072

Naturalny rumieniec

Opakowanie śliczne i solidnie zrobione- zamknięcie na silny magnes. W opakowaniu znajduje się dodatkowo mały pędzelek i lusterko. Podczas aplikacji różu nie korzystam jednak z tego pędzelka, gdyż według mnie jest on bardzo niewygodny w obsłudze. Róż pięknie pachnie i nie kruszy się. Osobiście mam nr 85 - sienne, którego kolor jest idealny dla mojej bladej karnacji. Róż jest bardzo wydajny i utrzymuje się długo na skórze. Ogromnym plusem jest to, że kosmetyk jest dostępny w aż 17 odcieniach, dlatego każda kobieta może znaleźć idealny odcień dla siebie! :) Zauważyłam jednak, że gdy mam go na twarzy cały dzień, to pojawiają mi się w miejscu nałożenia różu liczne, drobne wypryski....:/

Piękny, świetlisty efekt

Róż jest w mojej kosmetyczce już od dłuższego czasu. Bardzo lubię efekt jaki daje na policzkach. Pięknie się świeci i odbija światło. W zestawie jest pędzelek, oraz lustereczko. Więc można w ciągu dnia dołożyć sobie produkt. Jest baaaaardzo wydajny, starcza na wieki. Kupuje go zazwyczaj przez internet albo na promocji w rossmannie i uważam, że się bardzo opłaca. Testuje dużo kosmetyków i jest to mój ulubienic w kategorii rożów.

Taki sobie

Jest to róż niemal kultowy, jednak ja do końca nie rozumiem fenomenu tego produktu. Na plus na pewna bogata gama kolorów. Jednak uważam, że za tą cenę można znaleźć coś lepszego, a nawet w niższej cenie.

Nie trafiłam jeszcze na lepszy.

Używam tego pudru od wielu lat z przerwami na eksperymenty. Jednak chętnie do niego wracam. Najczęściej mam kolor 85 Sienne - dla mnie to taki neutralny mat współgrający zawsze z moją kolorystyką. Róż ma b. trwały przyjemny zapach, b. dobrze wygląda w makijażu - współgra z podkładami, pudrami, cieniami (czasem też go używam do makijażu oka - rozcierania brązowych cieni), nie trzeba wprawy żeby dobrze go nałożyć . Czasem niektóre egzemplarze były za twarde jakby skamieniałe i trzeba było mocno bardziej drapiącym pędzlem nabierać, w kilku wyłamało się wieczko. Po tych historiach przechodziłam na coś innego. Teraz kończę taki bardziej kamienisty, używałam go ok. 2 lata - są b. wydajne. Cena trochę wysoka, mogliby zrobić wygodniejsze i trwalsze opakowanie (załączany "pędzelek" do niczego się nie nadaje). Być może te sprzedawane w promocjach są stare i dlatego za twarde (przydałaby się data przydatności i zabezpieczenie przed otwieraniem w sklepie). Nie jest bez wad, ale jeszcze nie miałam lepszego.

jeden z lepszych

Mam ten róż w kilku kolorach - wszystkie są piękne (na różne okazje). Róż jest bardzo dobrze pigmentowany, dobrze się rozprowadza, jest trwały na twarzy.

Pudełeczko bardzo ładne (nigdy się nie psuje), wygodne w podróży (bo róż bez szwanku przeżywa rzucanie bagaży w czasie podróży samolotowych). Jest niezwykle wydajny. Skończyłam tylko jedno opakowanie (ulubiony kolor, którego nie mogę już znaleźć).

Mam tylko wrażenie, że zmienił się zapach. Był bardziej intensywny. Dla mnie piękny.

I DODATKOWO
recenzje przypomniały mi o kolorze 03 Brun Cuivre. Wyjęłam go z szuflady. To jest kolor cudo, bo sprawdza się też jako bronzer. Jednocześnie nie daje od razu wiele koloru, ale kolor można stopniować. Myśle, że to zapobiega błędom robionym przy nakładaniu bronzera.

Kolor 03 Burn Cuivre

Mój ulubieniec od lat <3 to jest nigdy niekończący się róż :D jak już za długo leży to wyrzucam i kupuję nowy, jednak jest to produkt, który jeszcze nigdy mi się nie skończył oraz nie zauważyłam znacznego zużycia, zawsze mam go tyle samo a używam codziennie :D Uwielbiam kolor 03 - jest to kolor miedziano-brzoskwiniowy, przy mojej jasnej cerze i blond włosach bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe i ociepla twarz :)

Delikatny, subtelny efekt

Róż dostałam w prezencie, zestaw wraz z tuszem do rzęs. Ogólnie sama bym nie kupiła produktów, ze względu na cenę. Ucieszyłam się z prezentu, lecz to gra niewarta tej ceny.

Owszem, róż jest czarująco cudowny. Daje piękny i subtelny efekt, dodaje makijażowi dziewczęcego looku, lecz znam i używałam róże dużo tańsze i efekt ten sam. Jeśli chodzi o zapach, to od razu go wyczułam, już od początku mnie irytował, jest taki duszący, jak perfumy starszej Pani. Bardzo mi przeszkadza podczas nakładania makijażu, jednakże w ciągu dnia jest niewyczuwalny.

Wraz z różem dołączony jest pędzelek, do jego aplikacji. Producent mógłby już sobie darować. Bardzo słaba jakość. Włoski lecą z niego, jak z mojej głowy... Tragedia, to psuje całą wizję na temat tego produktu. Włoski tak szybko wyleciały, przy kilkakrotnym użyciu... Dlatego używam do tego swojego pędzla, jest dużo łatwiej.

Cały róż zamknięty jest w małym, ślicznym różowym kompakcie. Bardzo dziewczęco. W środku małe lustereczko, fajnie, ale po co? Makijaż i tak wykonuję w domu, nie noszę różu ze sobą. Nawet gdyby? Z takim małym lusterkiem makijażu nie zrobię, używam w domu większego lustra. Nawet na szybko na mieście ciężko byłoby mi się poprawić przy tak małym lusterku.

Niemniej jednak cena nie adekwatna do tego różu.

Jest ok

Podoba mi się szeroka gama kolorów. Róż ładnie wygląda na buzi i utrzymuje się cały dzień. Ja kupuję zawsze na allegro bądź w jakimś sklepie internetowym wtedy zamiast około 50zł płacę 25zł.

Mieszane uczucia

Bardzo spodobał mi się kolor różu który wybrałam, w numerze chyba 23. Ten najbardziej popularny ze złotymi drobinkami. Jednak używanie go sprawia mi problem. Nie umiem nałożyć go pędzlem tak by efekt był widoczny i mnie zadowalał. Na dłoni wygląda dużo ładniej niż na twarzy. Być może to kwestia umiejętności, co chyba dowodzi iż nie jest to kosmetyk dla każdego.

Ładny, delikatny róż

Miałam odcień Rose Coup de Foudre
Kolor, bardzo delikatny, dziewczęcy. Bardziej matowy, bez widocznego połysku. Podobał mi się, chociaż myślę, że na rynku istnieją ciekawsze propozycje.
Jest bardzo wydajny i ciężko go zużyć. :)

Ten róż to życie!

Najlepszy róż kiedykolwiek używałam! Używam odcienia sandal, który się nadaje w ekstremalnych sytuacjach do uzycia jako róż, jako brązer, jako cień do oczu, do konturowania twarzy i od biedy nawet można go użyć na balsam do ust. Mogłabym zrezygnować z wielu kosmetyków, ale z tego- nigdy! Plus za przepiękny zapach, idealnie wyprofilowany pedzelek, lusterko w opakowaniu i wytrzymałość na wstrząsy i upadki na ziemię!

róż o pięknym zapachu

baaaaaardzo przyjemny pudrowy zapach. bardzo delikatny róż, trzeba się trochę namachać, żeby uzyskać pożądany efekt. Opakowanie z zamykaniem magnetycznym, oraz lustereczkiem, w zestawie fajny poręczny pędzelek