Colyfine, Redox, Krem na noc

Colyfine, Redox, Krem na noc

Zatem na noc możemy aplikować substancje, które są bardzo odżywcze, a które niekoniecznie w dzień by nam po prostu pasowały. Skład kremu na noc jest dopasowany do tego trybu i wykazuje synergiczne działanie do syntezy białka, oczyszczenia skóry i nasycenia jej lipidami, żeby odbudowywać warstwę ceramidów . Właśnie dlatego w nocy możemy działać w zupełnie innym kierunku niż w dzień. Kluczowymi składnikami są komórki macierzyste Citrustem, kolagen, kwas hialuronowy, najlepsze oleje: arganowy, jojoba i awokado, zielona herbata, aloes, witamina E i C zamknięta w liposomach.

Beznadziejny krem

Moja twarz nie należy do mocno przesuszonych, ale jednak liczyłam na efekt nawilżenia i kojące działanie kremu. niestety nic takiego się nie dzieje.
Krem po aplikacji na twarz daje efekt matowej skóry, nałożenie dodatkowej warstwy mija się z celem, ponieważ krem bardzo mocno się roluje.
Rano cera nie jest ani promienna, ani nawilżona, nie mówiąc o efekcie spłycenia zmarszczek.
Krem po dwóch miesiącach stosowanie nie zrobił nic, pierwszy lepszy tani krem z ziaji daje nieporównywalnie większe efekty.

Bardzo dobry krem polecam

Jeden z lepszych kremów na noc jakie kupiłam. Mam cerę mieszaną i 40 lat . Mam po nim wrażenie cery lepiej napietej i gładkiej fajnie się wchłania widzę dobry efekt naprawdę. Uważam że to bardzo dobry krem w rozsądnych pieniądzach.

Nocna rewelacja!

Krem na noc stosowałam wraz z kremem na dzień z tej samej serii , oby dwa zakupiłam dzięki pozytywnym opiniom jakie miałam możliwość poczytania na Wizażu.

Opakowanie w formie granatowego plastikowego słoiczka z srebrną zakrętką,
pod którą mamy dodatkowe zabezpieczenie w formie plastikowej pokrywki.
W zasadzie jest identyczne jak jak kremu na dzień poza kolorem.

Konsystencja kremu jest treściwa, gęsta i bogata , koloru białego.
Zapach delikatny ,prawnie niewyczuwalny.

Krem łatwo się rozprowadza na twarzy , na wchłonięcie potrzeba więcej czasu niż w przypadku kremu na dzień. Ma silne właściwości nawilżające.
Rano skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie .Z czasem staje się bardziej sprężysta i dobrze napięta, rozjaśniona z wyrównanym kolorytem.

Zawiera dużo dobrych składników :olejki, wyciągi roślinne, witaminy , kolagen, oraz kwas hialuronowy.

Bardzo delikatny w swoim działaniu , nie zapycha ,nie uczula ani nie podrażnia.
Stosowałam go codziennie i przy mojej cerze (normalna w kierunku suchej)
spisał się rewelacyjnie.
Wydajny , spokojnie starczy na kilka miesięcy codziennego stosowania.

Rewelacyjny krem który daje optymalną pielęgnację skórze i dzięki temu zapobiega jej starzeniu i powstawaniu zmarszczek.

Świetny krem

Krem bardzo dobrze nawilża, jednocześnie szybko się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki na skórze. To co dla mnie było najważniejsze- nie zapycha. Skóra rano jest bardzo ładnie nawilżona, promienista, wygładzona, a przy okazji nie zauważyłam po nim niespodzianek.

świetny, nawilżający krem na noc

Krem jest lekki. Dobrze się wchłania a jak na tak lekką konsystencję świetnie nawilża. Nie zapycha, prawie nie pachnie i nie uczula. Jest przy tym wszystkim bardzo wydajny. Jednym słowem świetny dla mojej dojrzałej, suchej skóry. Myślę, że jest lepszy do stosowania zimą, przy letnich, upalnych nocach mógłby być odrobinę zbyt treściwy. Polecam kobietkom po 40tce z cerą suchą. To balsam dla naszej wymagającej cery.... wart każdej wydanej złotówki :-)

rewelacja regeneracja!

Wspaniały produkt! Nie zatyka, nie zapycha, nie drażni. Ma obiecujący skład i się nie zawiodłam. Buzia po nim jest wypoczęta i zregenerowana. Wyraźnie poprawia kondycję skóry. Zapach jest niemal niewyczuwalny (po co komu ta chemia ;) )
Polecam bo warto.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry krem

Podobnie jak krem na dzień ma bogaty sklad (komórki macierzyste citrustem, kolagen naturalny, kw. hialuronowy, olej arganowy, olej jojoba, olej z awokado, alantoina, zielona herbata, wit. C, E). Krem jest gęstszy niż wersja na dzień i dłużej się wchłania, mimo to nie zatyka porów. Pozostawia cerę nawilżoną i zregenerowaną. Polecam :)

Jest ok

Skład:
I tutaj mogę ciut pokręcić nosem.Dlaczego w kremie na noc,gdy skóra ma się regenerować pojawia się silikon Dimethicone?No ale dobra,zaraz za nim są oleje,więc nie będę już krzyczeć.W sumie w tym kremie kolagen jest w środku składu,byłabym całkiem zadowolona gdyby był on pare pozycji wcześniej.
Konsystencja i zapach:Tym razem jest znacznie gęstsza niż w wersji na dzień<kilk> Pachnie bardzo podobnie to wersji na dzień,ale zapach prawie wcale nie jest wyczówalny.
Wydajność:Myślę,że po zdjęciu widać,że jest mniej wydajny od tego na dzień,ale również nakładam go na szyję.Hmm nie wiem czemu się tak dzieje.
Opakowanie:Granatowe ze srebrnym wieczkiem w którym również można sie przejżeć.Fajne.Poręczne.

Moje spostrzeżenia:Ten krem na pewno bardzo silnie nawilża,moja tłusta skóra nie potrzebuje aż tak dobrej pilęgnacji dlatego z tego miejsca apel do posiadaczek cery suchej: idźcie go kupić,skończy się pieczenie skóry i uczucie ściągania!U mnie wystarczy zastosować go co 3-4 noc,niestety wcześniej sosotowałam go codziennie i cera troszkę się zapchała.Ale jak niedawno zaczęłam właśnie używać go co parę dni to efekt zrobił się super.Mam zamiar dać też odlewkę przyjaciółce,która jest posiadaczką cery suchej więc jeśli chcecie wiedzieć czy jest zadowolona to zaglądajcie na mojego fanpage bo pewnie tam udostępnie jej małą opinię i dodam edit do notek z recenzjami kremów &#61514;
Konkretniej:Ten krem polecam posiadaczką cery suchej,nada się idealnie.Przy mojej tłustej wystarczy on raz na pare dni.Myślę,że krem jest dobry w walce z procesem starzenia się skóry.Na pewno zmarszczek nie usunie,ale na pewno skutecznie walczy z powstawaniem nowych.

Ilość zużytych opakowań: 20% opakowania

Cudny

Ten kremik to brat kremu na dzień i tak jak i poprzednikowi należą mu się brawa ;)
Ma bogatszą konsystencję- tu bez koloru słoiczka idzie się domyślić który jest cięższy, bardziej gęsty.

- wchłania się troszkę wolniej od tego na dzień
- odżywia skórę- rano wstając jest wypoczęta, wygładzona, rozjaśniona
- nawilża- wszystkie suche skórki znikają
- działa- czuć to od pierwszego użycia
- bardzo ładnie pachnie
- wydajny- potrzeba mała ilość by pokryć całą twarz szyję i dekolt
- nie zapycha cery trądzikowej

Wady:
brak!

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie użytkowania