Bielenda, Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D Młodzieńczy Blask, Odżywczy krem ultra nawilżający na dzień i na noc

Krem ultra nawilżający na dzień i na noc. Spektakularne efekty nawilżające i odżywcze zapewniają składniki dobrane do potrzeb skóry suchej i wrażliwej.Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.
0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Krem-mleczko

Mam cerę mieszaną (suche/normalne policzki, przetłuszczająca się strefa T ze skłonnością do przesuszeń i suchych skórek)
Krem dostałam kiedyś w Hebe, ponieważ kupiłam jakiś inny produkt Bielendy.
Dużym zakoczeniem okazała się dla mnie konsystencja kremu- bardzo lekka, wodnista- nie spodziewałam się takiej po przeczytaniu składu.

Krem jest zamknięty w szklanym słoiczku, ja preferuję tubki, ponieważ nie chce mi się za każdym razem odkręcać i zakręcać produktów. Zapach produktu jest taki lekko "zielony"- jakby pachniał trochę liści i naturalnymi wyciągami, lecz znajdziemy też w nim stricte kremową nutę.

Kremu używałam pod podkład, nie zmniejszał jego trwałości, ładnie nawilżał skórę, bardzo łatwo się rozprowadzał. Dobrze się wchłaniał, na suchej skórze wchłaniał się prawie w całości, a kiedy miałam lepiej nawilżoną skórę przed zastosowaniem kremu to lekko było go czuć na skórze, lecz nie była to jakaś tłusta i bardzo klejąca warstwa. Używałam go na dzień, na noc staram się używać bardziej odżywczych kremów.

Świetny krem

Krem kupiłam na jakiejś wyprzedaży za grosze.
Bielendę uwielbiam, dlatego sięgnęłam po ten krem bez większego namysłu
Nie spodziewałam się fajerwerków.... a jednak.

Cerę mam w kierunku suchej, jednak w dalszym ciągu jest trądzikowa.
Łatwo ją zapchać, przez co sporo u mnie zaskórników otwartych i zamkniętych.
Brakuje jej komfortu i wyciszenia.

Krem zamknięty w typowym dla firmy solidnym szklanym słoiczku, a ten z kolei w estetycznym kartoniku.
Opis na nim jest iście bajkowy, co akurat do mnie średnio przemawia.
Za dużo tej treści...

Stosowałam krem na noc - na dzień preferuję produkty bardziej wodne typu serum.

Krem używałam jakoś w grudniu i styczniu w okresie silnego przesuszenia cery.

Produkt bardzo ładnie pachnie, tak świeżo.
Konsystencja jest jak na krem odżywczy dość lekka, choć też bez przesady.
Rozprowadza się łatwo i przyjemnie. Wchłania się dość szybko zostawiając delikatną powłoczkę ochronną, ale nie jest ona nieprzyjemna - wręcz przeciwnie.

Budząc się rano cera była w bardzo dobrej kondycji. Przyjemnie nawilżona, nie obciążona, wypoczęta.
Krem absolutnie nie zapycha.
Totalnie wycisza cerę - suche, swędzące i zaczerwienione miejsca doprowadzone są do porządku, a wypryski - szczególnie te ropne z dużym stanem zapalnym - zupełnie się nie pojawiają.
Cera rano budziła się zdrowa - dosłownie.

Krem jest wydajny - przy codziennym stosowaniu starczył na ok 2 miesiące.

Dla mnie ten krem jest dość sporym odkryciem. Z reguły to co odżywcze dedykowane cerze suchej służyło mi w jednym a szkodziło na drugie.
Tutaj mam pełen pakiet zadowolenia.
Nie przesadzę jeżeli powiem że to chyba najlepszy krem jaki używałam.
Rewelacja.

Szkoda że teraz jego dostępność mocno zmalała.
Mam nadzieję że firma z niego nie zrezygnuje, bo to naprawdę porządne smarowidło.

Używam tylko na noc, ze względu na skórę przetłuszczającą się dosyć mocno w "strefie T" na dzień używam produktu matującego.

Plusy kremu:
- dobrze nawilża,
- szybko się wchłania, choć u mnie pozostawia delikatnie tłustawą warstwę,
- przyjemny zapach,
- delikatna konsystencja,
- nie podrażnił mnie, ani nie wywołał alergii,
- fajne, solidne opakowanie,
- cena,
- dostępność

Minusów dla mnie nie posiada :)

Uwielbiam

Krem kupiłam w promocji w Ross (11zł) i od pierwszego użycia bardzo go polubiłam. Nie robi krzywdy mojej problematycznej cerze, nie zapycha. Konsystencja lekka, krem łatwo rozprowadza się na twarzy. Piękny delikatny zapach. Odejmuję jedna gwiazdkę za dostępność, od miesiąca nie mogę znaleźć go w żadnej drogerii.

+konsystencja
+cena
+zapach
+wydajność

-dostępność

Dobry kosmetyk, ale nie zachwycający

Krem nie zapewnia 'ultra nawilżenia' jak obiecuje producent. Nawilżenie jest odczuwalne, uczucie jest przyjemne, jednak spodziewałam się jeszcze lepszego efektu. Produkt mnie nie zapchał, ma przyjemną konsystencję, delikatny zapach oraz jest łatwo dostępny. Na plus mogę zaliczyć również 'wygodny' słoiczek.
Nie jest to mój absolutny hit, po prostu niezły krem.

Godny polecenia

Mam cerę raczej normalną, ze skłonnością do przesuszania, jestem atopikiem, ale na twarzy bez problemu. Regularne stosowanie (no ok, prawie regularne, czasem nie miałam czasu nawet na nałożenie kremu z rana) kilka miesięcy aż do zużycia prawie całego opakowania (została mi resztka, na którą czekam z dnia na dzień kiedy zniknie, zaś ona nie znika) dało naprawdę miłe efekty. Z zaskoczeniem stwierdziłam brak suchych skórek, które zawsze pojawiały się tu i tam, skóra jest miła i gładka. Nie podrażnił, nie zrobił niczego dziwnego, ale fajnie nawilżył. Mam już kupiony inny krem na zapas, ale gdyby nie to, bardzo możliwe, że kupiłabym ponownie.

Ultranawilżenie?

Na początku sprawował się całkiem nieźle. Nawilżał, nie podrażniał, skóra była po nim gładka i miękka. Niestety po pewnym czasie strasznie zaczęło piec mnie po nim czoło. Wciąż nie powodował żadnych wyprysków, ale uczucie pieczenia bardzo niekomfortowe + zdarzało się, że miałam zaoognioną skórę pod oczam i nad brwiami. Raczej do niego nie wrócę.

Ultranawilżający!

Uratował moją ekstremalnie przesuszoną (kremami przeciwtrądzikowymi) skórę!
Wzrost nawilżenia można odczuć już po pierwszej aplikacji. Pozostawia lekko tłustawą warstwę, która po jakimś czasie się wchłania.
Skóra staje się po nim promienna i jędrna.

Krem jest dedykowany dla cery suchej, jednak ja z mieszaną nie narzekam. Wręcz polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo fajny krem

Krem godny polecenia.

Nie mam skóry wrażliwej ani suchej tylko normalną/mieszaną i krem sprawdził się znakomicie. + nawilża
+ skóra jest po nim miękka, przyjemna w dotyku, odświeżona
+ nie klei się
+ szybko się wchłania
+ nadaje się pod makijaż ( choć może nie latem)
+ lekka konsystencja nie zapycha

Latem stosowałam go na noc, gdyż trochę potęgował świecenie się twarzy w ciągu dnia.

Najlepszy krem jaki miałam!

Krem dobrze nawilża, a jednocześnie pozostawia skórę matową. Idealny przed nałożeniem podkładu.
Cera nie klei się po nim, dla mnie jest idealny i nie zamienię go na inny! Polecam całą serię Bielendy :)

+ szybko się wchłania
+dobrze nawilża
+ skór nie świeci się
+wydajny
+opakowanie

Minusów nie znalazłam :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dotychczas najlepszy krem, jak miałam.

DZIAŁANIE: producent zapewnia \'ultra nawilżenie\' - z ultra nie mogę się zgodzić, nawilżenie owszem jest. Niestety moja skóra dosyć szybko się do niego przyzwyczaiła, wręcz po dłuższym stosowaniu zaczęła źle na niego reagować.
KONSYSTENCJA: bardzo przyjemna, lekka, bardzo dobrze się wchłania.
OPAKOWANIE: szklany, minimalistyczny słoiczek, ładnie się prezentuje.
EFEKT: moja skóra potrzebowała lekkiego, nawilżającego kremu,która nie zostawia tłustej warstwy. Ten krem dobrze daje sobie radę, skóra po nim jest gładka, przyjemna w dotyku, dosyć dobrze nawilżona.
Niestety, po dłuższym stosowaniu efekty już nie są takie widoczne, jak na początku,dlatego stosuję go zamiennie z innym kremami.

Również na plus zasługuje zapach!

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie 2 opakowania.

przyjemny

krem fajny, bardzo ładnie pachnie, stosuje go przeważnie na noc aby mógł się dobrze wchłonąć. Po stosowaniu kremu skóra jest bardzo przyjemna jednak nie zostoje go na dzień ponieważ nie koniecznie dobrze sprawdza się u mnie jako baza potem pod pokład. Jednak jestem zadowolona z niego :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania małe