Ziaja, Remodeling Skóry Dojrzałej, Krem pod oczy korygujący zmarszczki z efektem rozświetlenia

Peptydowo-hialuronowy remodeling skóry dojrzałej:
- wygładza skórę wokół oczu najbardziej podatną na wiotczenie,
- wypełnia odwracalne nierówności powstałe pod wpływem zmęczenia,
- redukuje ilość, powierzchnię i objętość zmarszczek,
- rozświetla i ujednolica koloryt oraz zapewnia skórze promienny wygląd,
- jednorazowa aplikacja znacząco poprawia stopień nawilżenia skóry,
- działa łagodnie nie powodując podrażnień, również przy nadwrażliwości oczu.

Substancje aktywne:
- czerwono-złoty szafran,
- kwas hialuronowy,
- peptydy kolagenowe.

Przeznaczony dla kobiet po 60 roku życia.

w tubce
krem
10 – 50ml

Dla niewymagających

To kolejny kosmetyk Ziaji pod oczy jaki używałam w ostatnim czasie. Po nieudanych próbach z serum pod oczy z innej serii stwierdziłam, że spróbuję czegoś innego. Czytałam bardzo pozytywną opinię na temat tego kremu i będąc w drogerii skusiłam się na niego. Jest całkiem dobrym kosmetykiem pod oczy, nawet dla osób przed 60-tką (mam 27+, jednak cyferki na opakowaniach nie do końca do mnie przemawiają).

OPAKOWANIE

Kartonik jest bardzo prosty – dominują napisy oraz maleńka grafika przedstawiająca kwiat. Opakowanie to jak w większości przypadków tubka wykonana z miękkiego tworzywa o takiej samej grafice jak kartonik. Pozwala na szybkie i higieniczne dozowanie produktu, nie ma co do niej zastrzeżeń.

KREM

Kosmetyk to gęsty kremo-żel o białej barwie i delikatnym, aczkolwiek przyjemnym dla nosa zapachu. Na początku nieco się tego obawiałam, bo mam wrażliwą skórę oczu i unikam kosmetyków perfumowanych nakładanych w tym obszarze, jednak nie zrobił mi krzywdy. Wystarczy niewielka ilość kremu, aby zaaplikować ją pod oczy. Po wklepaniu palcem serdecznym po chwili praktycznie całkowicie się wchłania pozostawiając przyjemną, lekką warstewkę. Cera pod oczami jest dobrze nawilżona, wygładzona i lekko, ale to bardzo lekko rozświetlona, ale jednak ten efekt obiecany przez producenta występuje. Moja skóra nie jest zbyt wymagająca w tym obszarze (jeszcze), więc dla mnie to wystarczające działanie. Krem nie rolluje się i nie zbija, spokojnie możemy używać go pod makijaż. Współgra z korektorami płynnymi i kremowymi a nawet podkładem. Na dłuższą metę raczej nie zaradzi zmarszczkom ani ich nie „wyprasuje”, jednak jest dobrym kosmetykiem na co dzień dla niewymagającej skóry. Stosuję go niejako jako formę prewencji anti-age. Wydajność jest ogromna, a cena przyjazna dla portfela. Dostaniemy go praktycznie w każdej drogerii.

PLUSY
przyjemna konsystencja
szybko się wchłania
nawilża, leciutko rozświetla
nadaje się pod makijaż
wydajny
korzystna cena
dobra dostępność

Nie jest najgorszy, ale chyba do niego nie wrócę

Nie mam jeszcze 40 lat, ale skórę skrajnie suchą, naczynkową i pozbawioną kolagenu z powodu kolagenozy. Pod oczami wygląda to najgorzej.

+ konsystencja, dość lekka
+ błyskawicznie się wchłania
+ nie roluje się
+ nie uczula, nie podrażnia
+ ma delikatny ładny zapach
+ można używać pod makijaż
+ nieźle radzi sobie z potem (menopauza, dysautonomia)
+ ładnie wygładza
+ cena
+ dostępność
+ wydajność (wystarczy niewielka kropelka)
+ nieźle nawilża

- nie robi nic ze zmarszczkami, nawet drobnymi
- nie rozjaśnia
- ignoruje naczynka, są tak samo czerwone jak były
- nie likwiduje cieni pod oczami

W miarę go lubię, ale nie wiem, czy kupię ponownie. Jeszcze nie trafiłam na krem pod oczy, który faktycznie cokolwiek robiłby ze zmarszczkami czy naczynkami. Większość kremów jest taka jak ten - nawilżają i wygładzają skórę, ale już nie zmarszczki. W sumie zadowoliłabym się nawet samą likwidacją worów pod oczami, ale nawet tego nie robią.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie