Palmolive, Naturals, Doskonałe nawilżanie, Żel pod prysznic z oliwkami i mleczkiem nawilżającym (nowa wersja)

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Ultra Moisturisation wzbogacony w 100% naturalnymi ekstraktami z oliwek i aloesu oraz kompleksem witamin. Jego bogata, aksamitna konsystencja pomaga nawilżyć skórę.Testowany dermatologicznie.

Uwielbiam go!

Żel pod prysznic od Palmolive, świetnie się sprawdza w codziennym użytkowaniu. Pięknie pachnie i ma fajną, kremową konsystencję. Doskonale rozpieszcza skórę, swoją konsystencją. Żel dobrze nawilża skórę, sprawia, że staje się ona gładka i miękka w dotyku.

Opakowanie 500 ml, bardzo wydajne i starcza na naprawdę długo. Zapach żelu sprawia, że prysznic jest jeszcze przyjemniejszy. Bardzo polecam, na prawdę się nie zawiedziecie!

Żel pod prysznic od palmolive

Żel spełnia swoją funkcję idealnie, dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza ani nie podrażnia. Dobrze się pieni, nie jest tłusty i się nie klei. Nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze. Jest kremowy, bardzo delikatny. Przepięknie pachnie, tak czysto, naturalnie. Absolutnie nie jest to chemiczny zapach. Faktycznie nawilża, skóra po nim jest czysta, miękka i pachnąca. Co jest najlepszy w tym żelu to zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Naprawdę! Nie znika zaraz po myciu. Skóra jeszcze długo nim pachnie a że zapach jest bardzo świeży, to uczucie jest naprawdę świetne.

Kocham ten żel, stosuję od lat

Zawsze chętnie wracam do tego żelu. Uwielbiam jego konsystencję, zapach i to, że cudownie nawilża skórę. Pięknie pachnie, tak świeżo, orzeźwiająco. Konsystencja lekko się pieni i odżywia skórę. Duże opakowanie i wygodne zamykanie sprawia, że łatwo się go używa. Ja stosuję w dużej ilości, ponieważ uwielbiam nim rozpieszczać ciało, duża butelka na mało mi starcza haha :) ale to indywidualna kwestia. Ogólnie polecam!

Jeden z faworytów

Żele pod prysznic marki Palmolive są zdecydowanie jednymi z moich ulubionych. Na największą pochwałę załuguje ich świetna konsystencja - jest bardzo kremowa i dość gęsta. Do tego genialnie się pieni, więc wystarczy niewielka ilość, żeby umyć całe ciało. Jest bardzo delikatny dla skóry, w moim przypadku jej nie podrażnił, a wręcz zostawia na skórze bardzo przyjemne uczucie odżywienia. Kolejnym jego plusem jest zapach, który w każdej z dostępnych opcji jest bardzo delikatny i przyjemny, a do tego dość długo utrzymuje się na skórze.
Nie mam również żadnych zarzutów co do opakowania - produkt jest zamknięty w bardzo solidnej i wygodnej butelce.

Palmolive - ulubieniec od lat

Żele do mycia ciała Palmolive - znam już chyba każdą wersję. Oliwkowa jednak to jedna z moich ulubionych. Cudowny świeży zapach, długo utrzymujący się na skórze to cecha, za którą właśnie ten kosmetyk pokochałam. Żel wspaniale domywa ciało, skóra po jego zastosowaniu nie jest szorstka czy też ściągnięta, czuć przyjemne nawilżenie. Polecam całym sercem!

Bez rewelacji

Formuła kremowa żelu co napewno jest plusem, bardzo ładny zapach i tutaj jak dla mnie plusy się kończą.
Żel bardzo słabo się pieni, a co za tym idzie trzeba jego sporo użyć żeby porządnie namyślić ciało.
Nawilżenia też zbytniego nie zauważył dlatego napewno więcej go nie zakupię.

Jeden z moich faworytów

Uwielbiam płyny Palmolive. Zawsze przepięknie pachną, zapach niesie się po całym domu i w tym przypadku jest tak samo. Oliwkowy zapach otula zmysły, długo pachnie na skórze. Ciało jest nawilżone i odprężone. Konsystencja jest fajna w użyciu, opakowanie ładne, ale minusem jest zbyt duży otwór.

Jednen z lepszych

Mam żel z pompką. Pięknie pachnie, super się pieni. Skóra jest nawilżona i bardzo długo utrzymuje się na niej zapach żelu. Nie jest drogi, a jest wydajny. Jak najbardziej cena jest adekwatna do tego, co otrzymujemy. Wygodnie się dozuje, generalnie nie widzę minusów. :) Na pewno będę go kupować :)

Jeden z lepszych

Ten żel od lat jest jednym z elementów mojej codziennej pielęgnacji. Uwielbiam ten zapach. Produkty Palmolive chyba mają to do siebie że te zapachy produktów są nieziemskie. Pieni się mocno co skutkuje dobrym nawilżeniem skóry. Skóra po kąpieli zostaje gładka i nawilżona. Pięknie pachnie. Nie podrażnia skóry i nie powoduje alergii. Bardzo się polubiliśmy i z całą pewnością nie raz zagości w mojej łazience.

Daje bardzo dobre nawilżenie mojej skórze...

Żel Palmolive jest bardzo dobry, ale chyba bardziej odpowiadało mi opakowanie z pompką.
Sam żel jest bardzo kremowy,treściwy i gęsty, zawiera ekstrakt z oliwki i mleczko nawilżające. Ma właściwości pielęgnujące i nawilżające. Pachnie bardzo ładnie , oliwkowo .
Bardzo go lubię, bo nie daje uczucia wysuszonej skóry, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny.

Oliwka

Żel bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Ma gęstą konsystencję, dobrze pielęgnuje i nawilża skórę. Nie wysusza. Ma delikatny, oliwkowy zapach. Moim zdaniem bardzo przyjemny.

Ten żel jest super

Ten żel jest łatwo-dostępny, niedrogi, a przy tym taki dobry. Używam go od dawna. Lubię w nim to , że jest gęsty i kremowy. Jest delikatny, nie podrażnia. Dobrze oczyszcza. Ciało po prysznicu pachnie cudownie oliwkowo. Skóra jest gładziutka... uwielbiam.