Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Peelingujący żel pod prysznic Dove Gentle Exfoliating bogaty w składniki złuszczające martwy, suchy naskórek m.in. kulki krzemionki), które oczyszczają i odsłaniają piękno i blask skóry. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. Dzięki temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Żel peelingujący Dove Gentle Exfoliating zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Skóra
sucha
zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Kremowa kąpiel z delikatnym złuszczeniem, fajny produkt od Dove.

Żel Dove Gentle Exfoliating kupiłam niedawno w Hebe. Po przeczytaniu pozytywnych recenzji na Wizażu.
Lubię takie produkty 2 w1 żel z peelingiem. W przypadku tego kosmetyku efekt złuszczenia skóry jest delikatny, gdyż niebieskie drobinki w nim zawarte są bardzo malutkie i przyjemne w kontakcie z ciałem.
Żel jest pojemny ma aż 500 ml.
Jest bardzo wydajny, wystarczy trochę nalać na dłoń, aby umyć całe ciało. Konsystencja żelu biała kremowa niczym balsam, dobrze się rozprowadza.
Skóra po użyciu jest oczyszczona, wygładzona, miła w dotyku. Żel ma ładny zapach,oraz wygodne w użytkowaniu opakowanie.

Uwielbiam ❤

Uwielbiam żele pod prysznic z Dove i jestem ich wierną fanką od wielu wielu lat. Ta wersja żelu, z peelingującymi drobinkami jest zdecydowanie moim ulubieńcem i pomimo, że nieraz zapach odrobinę mnie zaczyna nudzić to wtedy sięgam na jakiś czas po inne, jednak zawsze prędzej czy później do niego powracam.

Uwielbiam go za dosłownie wszystko! Ma przepiękny, delikatny i bardzo uniwersalny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Ta wersja żelu doskonale radzi sobie z dokładnym oczyszczeniem skóry (bez potrzeby użycia gąbki), ponieważ zawiera w sobie mnóstwo peelingujących drobinek (kulki krzemionki), które doskonale radzą sobie z złuszczaniem martwego i suchego naskórka. Jednak ten efekt nie jest bardzo mocny, nie 'zdziera' nam za mocno skóry, co dla mnie jest zdecydowanym plusem, ponieważ pozostawia uczucie dokładnego oczyszczenia, a jednocześnie nawilżenia skóry.

Peeling jest w bardzo poręcznym opakowaniu, nie ma problemu z otwieraniem i zamykaniem go mokrymi rękami. Ma gęstą konsystencję, która nie rozlewa się jak inne bardziej płynne żele pod prysznic, dzięki czemu jest mega wydajny, ponieważ niewielka ilość wystarcza nam, aby dokładnie pokryć całe ciało przyjemnie masującym żelem, który bardzo dobrze się pieni. Po umyciu, skóra jest cudnie nawilżona, wygładzona i bardzo miękka w dotyku. U mnie nie wywołał żadnych niepożądanych efektów ubocznych, nie wysusza skóry, nie uczula, ani nie powoduje żadnych podrażnień.

Uważam, że ten żel jest idealny dla mojej skóry, ponieważ nie wymaga ona dalszej pielęgnacji w postaci jakichkolwiek balsamów bądź mgiełek. Skóra jest czysta, gładka i pachnąca przez długi czas i na pewno zawsze będzie on obecny w mojej łazience.

Aktualnie ulubieniec

Aktualnie jest to mój ulubieniec, który dobrze radzi sobie z moją problematyczną skórą i nie wywołuje wysypu niespodzianek na dekolcie czy plecach. Żel przyjemnie pachnie, świetnie oczyszcza skórę (akurat ta wersja posiada mikrozłuszczające drobinki) i pozostawia ją widocznie nawilżoną. Niesamowicie dobrze się pieni i jest super wydajny. Cena w promocji bardzo przystępna - ok. 8zł za 500ml.

Lubię.

Bardzo fajny żel pod prysznic. Delikatny zapach, nawilża skórę, nie zauważyłam właściwości peelingujących, może dla delikatnej skóry będzie to wystarczające, ja lubię typowe zdzieraki :). Kupuję na promocji. Opakowanie wystarcza na dlugo.

Uwielbiam!

Aktualnie mój najlepszy przyjaciel jeśli chodzi o drogeryjne żele pod prysznic.
Po pierwsze - zapach. Delikatny, ale tak przyjemny... Zostaje na skórze jeszcze chwilę po kąpieli.
Konsystencja jest gęsta, wylewając produkt na rękę wystarczy małą ilość, żeby pokryć całe ciało. Czyli po drugie - wydajność.
Drobinki zawarte w żelu w moim przypadku niczego nie dają - efektu peelingującego brak. Ale to żaden problem, mam od tego inne produkty.
Opakowanie poręczne, estetyczne.
Wad jak dla mnie nie ma. W promocji w bardzo korzystnej cenie, zawsze robię zapas :)

Zaskoczenie

Nie przepadam za żelami firmy Dove, ale ten jest godny uwagi. Ma bardzo delikatny zapach i malutkie drobinki delikatnie masujące skórę. Nie zauważyłam złuszcznia skóry - od tego mam peeling, a żel służył mi do mycia ciała. Nie wysuszał skóry, zapach długo się utrzymywał. Żel miał kremową, przyjemną konsystencję, był bardzo wydajny. Polecam :)

Przyjemny

Żel ma ładny, delikatny zapach typowy dla produktów Dove. Zawiera malutkie drobinki ścierające. Bezproblemowo się rozprowadza, delikatnie złuszczając naskórek. Świetnie oczyszcza i odświeża skórę. Po myciu skóra jest miękka i gładka. Z pewnością nie jest to typowy zdzierak.

Dobrze się sprawdza

Na samym początku muszę się przyznać bez bicia - nigdy wcześniej nie używałam żeli od Dove, ponieważ nie podobały mi się zapachy . Jednak w tym żelu coś się zmieniło zapach jest bardzo delikatny i przyjemny. Właśnie to przeważyło nad kupnem. Był to strzał w dziesiątkę . Żel jest bardzo gesty, co powoduje że jest mega wydajny. Niewielka ilość a cało jest całe pokryte pianą. Dodatkowym atutem jest fakt ze żel posiada delikatne, małe drobinki peelingujące co pomga bardzo dobrze oczyścić skore z codziennych zabrudzeń. Właśnie przez ten żel przekonałam się do tej firmy i ich żel pod prysznic .

Ładny zapach i delikatny efekt peelingu.

To już moje szóste opakowanie żelu Gentle Exfoliating. Produkt jest bardzo wydajny i naprawdę dobry. Świetnie oczyszcza i delikatnie (aczkolwiek skutecznie) ściera stary, martwy naskórek. Skóra po myciu jest bardzo gładka i pachnąca! Ten zapach utrzymuje się jeszcze długo po myciu. Używamy go prawie całą rodziną, wszyscy lubią jego zapach. Co ważne dla mnie - skóra nie wymaga dodatkowego nawilżenia po myciu. Konsystencja jest dość gęsta, żelowa, postać cieczy biała z niebieskimi kuleczkami-drobinkami. Skład może nie jest zbyt dobry, bo dość chemiczny, ale działanie wygrywa z potrzebą używania 'naturalnych oczyszczaczy'. Doskonale się pieni i świetnie oczyszcza. Opakowanie 500 ml jest bardzo ekonomiczne. Przez wzgląd na śliczny zapach, lubię uzupełniać pojemnik na mydło w płynie właśnie tym żelem. Dodatkowy plus - dostępność jest łatwa. Polecam.

Porządny kosmetyk

Dove,żel pod prysznic z drobinkami peelingującymi.
Kosmetyk kupiłam w ramach akcji testuj Dove.
Swój egzemplarz dorwałam w Rossmannie za niecałe 13 zł.
Żel jest zamknięty w sporej butelce o pojemności 500 ml.
Zapach jest lekki i bardzo świeży.
Konsystencja jest kremowa i bardzo gęsta przez co trochę problematycznie się go nakładało na skórę.
Jest,to kosmetyk peelingujący,więc zawiera malutkie drobinki.
Żel obficie się pieni i dobrze oczyszcza.
Jeżeli chodzi o efekt peelingujący,to jest on znikomy.
Tak właściwie,to drobinki są ledwo wyczuwalne.
Żel nie wysusza skóry,a wręcz przeciwnie,dobrze ją nawilża.
Sprawia,że jest ona gładka,miękka oraz pachnąca.

ZAPACH :)

Lubię prawie wszystkie zapachy żelów pod prysznic z Dove. Mają bardzo ładne zapachy. Utrzymuje się zapach na skórze. Dużą ilość żelów pod prysznic przerabiałam. Od najtańszych po najdroższe. Ale Dove jest zawsze moim ulubieńcem. Zawsze do nich wracam.
Zaczynając od tego Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic. Więc zauważyłam, że moja skóra po nim staje się gładsza. Jakoś mega peelingujący to on nie jest. Taki delikatny.
Więc jak dla mnie ZAPACH na tak i skóra po nim jest gładsza.

Przyjemny

kremowo-żelową konsystencja Dove sprawia, że prysznic jest bardzo przyjemny. Żel łatwo rozprowadza się po ciele, jeszcze łatwiej się spłukuje. Delikatne drobinki, oczyszczają skórę. Sprawiając, że skóra jest świeża i naładowana energia. Żel ten nie podrażnia wrażliwej skóry, sprawia, że skóra jest nawilżona, aksamitna i miękka w dotyku. Bardzo ładnie pachnie. Jest wydajny, a duże opakowanie jest ekonomiczne.