Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Peelingujący żel pod prysznic Dove Gentle Exfoliating bogaty w składniki złuszczające martwy, suchy naskórek m.in. kulki krzemionki), które oczyszczają i odsłaniają piękno i blask skóry. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. Dzięki temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Żel peelingujący Dove Gentle Exfoliating zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Skóra
sucha
zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Aktualnie ulubieniec

Aktualnie jest to mój ulubieniec, który dobrze radzi sobie z moją problematyczną skórą i nie wywołuje wysypu niespodzianek na dekolcie czy plecach. Żel przyjemnie pachnie, świetnie oczyszcza skórę (akurat ta wersja posiada mikrozłuszczające drobinki) i pozostawia ją widocznie nawilżoną. Niesamowicie dobrze się pieni i jest super wydajny. Cena w promocji bardzo przystępna - ok. 8zł za 500ml.

Lubię.

Bardzo fajny żel pod prysznic. Delikatny zapach, nawilża skórę, nie zauważyłam właściwości peelingujących, może dla delikatnej skóry będzie to wystarczające, ja lubię typowe zdzieraki :). Kupuję na promocji. Opakowanie wystarcza na dlugo.

Uwielbiam!

Aktualnie mój najlepszy przyjaciel jeśli chodzi o drogeryjne żele pod prysznic.
Po pierwsze - zapach. Delikatny, ale tak przyjemny... Zostaje na skórze jeszcze chwilę po kąpieli.
Konsystencja jest gęsta, wylewając produkt na rękę wystarczy małą ilość, żeby pokryć całe ciało. Czyli po drugie - wydajność.
Drobinki zawarte w żelu w moim przypadku niczego nie dają - efektu peelingującego brak. Ale to żaden problem, mam od tego inne produkty.
Opakowanie poręczne, estetyczne.
Wad jak dla mnie nie ma. W promocji w bardzo korzystnej cenie, zawsze robię zapas :)

Zaskoczenie

Nie przepadam za żelami firmy Dove, ale ten jest godny uwagi. Ma bardzo delikatny zapach i malutkie drobinki delikatnie masujące skórę. Nie zauważyłam złuszcznia skóry - od tego mam peeling, a żel służył mi do mycia ciała. Nie wysuszał skóry, zapach długo się utrzymywał. Żel miał kremową, przyjemną konsystencję, był bardzo wydajny. Polecam :)

Przyjemny

Żel ma ładny, delikatny zapach typowy dla produktów Dove. Zawiera malutkie drobinki ścierające. Bezproblemowo się rozprowadza, delikatnie złuszczając naskórek. Świetnie oczyszcza i odświeża skórę. Po myciu skóra jest miękka i gładka. Z pewnością nie jest to typowy zdzierak.

Dobrze się sprawdza

Na samym początku muszę się przyznać bez bicia - nigdy wcześniej nie używałam żeli od Dove, ponieważ nie podobały mi się zapachy . Jednak w tym żelu coś się zmieniło zapach jest bardzo delikatny i przyjemny. Właśnie to przeważyło nad kupnem. Był to strzał w dziesiątkę . Żel jest bardzo gesty, co powoduje że jest mega wydajny. Niewielka ilość a cało jest całe pokryte pianą. Dodatkowym atutem jest fakt ze żel posiada delikatne, małe drobinki peelingujące co pomga bardzo dobrze oczyścić skore z codziennych zabrudzeń. Właśnie przez ten żel przekonałam się do tej firmy i ich żel pod prysznic .

Ładny zapach i delikatny efekt peelingu.

To już moje szóste opakowanie żelu Gentle Exfoliating. Produkt jest bardzo wydajny i naprawdę dobry. Świetnie oczyszcza i delikatnie (aczkolwiek skutecznie) ściera stary, martwy naskórek. Skóra po myciu jest bardzo gładka i pachnąca! Ten zapach utrzymuje się jeszcze długo po myciu. Używamy go prawie całą rodziną, wszyscy lubią jego zapach. Co ważne dla mnie - skóra nie wymaga dodatkowego nawilżenia po myciu. Konsystencja jest dość gęsta, żelowa, postać cieczy biała z niebieskimi kuleczkami-drobinkami. Skład może nie jest zbyt dobry, bo dość chemiczny, ale działanie wygrywa z potrzebą używania 'naturalnych oczyszczaczy'. Doskonale się pieni i świetnie oczyszcza. Opakowanie 500 ml jest bardzo ekonomiczne. Przez wzgląd na śliczny zapach, lubię uzupełniać pojemnik na mydło w płynie właśnie tym żelem. Dodatkowy plus - dostępność jest łatwa. Polecam.

Porządny kosmetyk

Dove,żel pod prysznic z drobinkami peelingującymi.
Kosmetyk kupiłam w ramach akcji testuj Dove.
Swój egzemplarz dorwałam w Rossmannie za niecałe 13 zł.
Żel jest zamknięty w sporej butelce o pojemności 500 ml.
Zapach jest lekki i bardzo świeży.
Konsystencja jest kremowa i bardzo gęsta przez co trochę problematycznie się go nakładało na skórę.
Jest,to kosmetyk peelingujący,więc zawiera malutkie drobinki.
Żel obficie się pieni i dobrze oczyszcza.
Jeżeli chodzi o efekt peelingujący,to jest on znikomy.
Tak właściwie,to drobinki są ledwo wyczuwalne.
Żel nie wysusza skóry,a wręcz przeciwnie,dobrze ją nawilża.
Sprawia,że jest ona gładka,miękka oraz pachnąca.

ZAPACH :)

Lubię prawie wszystkie zapachy żelów pod prysznic z Dove. Mają bardzo ładne zapachy. Utrzymuje się zapach na skórze. Dużą ilość żelów pod prysznic przerabiałam. Od najtańszych po najdroższe. Ale Dove jest zawsze moim ulubieńcem. Zawsze do nich wracam.
Zaczynając od tego Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic. Więc zauważyłam, że moja skóra po nim staje się gładsza. Jakoś mega peelingujący to on nie jest. Taki delikatny.
Więc jak dla mnie ZAPACH na tak i skóra po nim jest gładsza.

Przyjemny

kremowo-żelową konsystencja Dove sprawia, że prysznic jest bardzo przyjemny. Żel łatwo rozprowadza się po ciele, jeszcze łatwiej się spłukuje. Delikatne drobinki, oczyszczają skórę. Sprawiając, że skóra jest świeża i naładowana energia. Żel ten nie podrażnia wrażliwej skóry, sprawia, że skóra jest nawilżona, aksamitna i miękka w dotyku. Bardzo ładnie pachnie. Jest wydajny, a duże opakowanie jest ekonomiczne.

Piękny zapach

Największym plusem tego produktu jak dla mnie jest zapach! Porownałabym go do zapachu świeżego prania, miękki delikatny.
Żel dobrze się pieni, przyjemnie rozprowadza, nie przesusza skóry. Zapach utrzymuje się do kilku godzin. Żel posiada małe delikatne peelingujace drobinki. Skóra faktycznie jest bardziej gładka i miękka.
Największym minusem jest opakowanie - bardzo twarde i kiedy zużyjemy połowę bardzo ciężko go wycisnąć

Świetny żelo-krem

Kupuję go zawsze, gdy jest na promo - żel świetnie czyści, jest delikatny dla skóry, a skóra po jego użyciu jest miękka, pachnąca i delikatna :3

Zawsze wybieram duży rozmiar - dobry wybór dla środowiska i ekonomicznie.

W składzie brak mocnych oczyszczaczy, za to mamy olejek, który czyści i pielęgnuje skórę.

Cena na plus, produkt często w promocji - zawsze zabieram go na wyjazdy, bo nie wymaga używania balsamu :)