Indeed Laboratories, Hydraluron Moisture Serum (Serum z kwasem hialuronowym)

Indeed Laboratories, Hydraluron Moisture Serum (Serum z kwasem hialuronowym)

Indeed Laboratories Hydraluron Moisture Serum to serum na bazie najczystszej formy kwasu hialuronowego z ekstraktem z czerwonych alg (Ahnfeltia concinna), które skutecznie podnosi poziom krótko- i długoterminowego nawilżenia skóry. Innowacyjna postać kwasu hialuronowego o niezwykle małych molekułach przenika w głębsze warstwy naskórka, uszczelnia go, uelastycznia, nawilża i dodaje mu jędrności. Ekstrakt z alg wzmacnia działanie kwasu - oprócz świetnych właściwości nawilżających - przyspiesza odnowę komórkową, wygładza i regeneruje skórę.
Serum Indeed Laboratories, Hydraluron Moisture Serum jest bezzapachowe i nie zawiera parabenów.

emulsja
serum
nawilżające, regenerujące
bez parabenów, bezzapachowa
mieszana, sucha, odwodniona
w tubce

Nie zbyt dobry produkt

Mam mieszane uczucia, z jednej strony lubie jak moja skora wyglada z hydraluronem nalozonym. Kremy ladnie z nim wspolgraja. Sklad niby ok. Tylko, ze nie widze zeby dzialal dlugoterminowo. Nie poprawia stanu skory. A na tym jednak mi zalezy... konsystencja jest swietna, zel. Nie roluje sie. Nie jest klejacy. Nie jest latwo dostepny i moim zdaniem nie warto go poszukiwac. Ja kupilam dwa opakowania i koncze drugie, szkody nie robi :)

Mój Hydraluronie :)

Jest to pierwsze serum z kwasem hialuronowym jakie posiadam. Więc nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać. Nigdy nie miałam znaczących problemów z suchą skórą, ale od kiedy zaczęłam stosować kremy z kwasami na noc, poczułam, że moja skóra potrzebuje większego kopniaka nawilżenia. No i oczywiście naczytałam się o nim tyyyylu opinii i recenzji, że aż żal byłoby nie spróbować.
Stosuję je regularnie, na dzień, pod krem nawilżający, od około 1,5 miesiąca. I zauważyłam znaczącą różnicę w jakości skóry.
Po pierwsze skóra zrobiła się jakby bardziej zwarta, &quot;treściwa&quot;, jędrniejsza i bardziej sprężysta. Może przybyło jej jakimś cudem kolagenu ;)) Mam młodą skórę, przed 30stką, ale wyraźnie zauważyłam tą różnicę w strukturze skóry.
Po drugie pięknie nawilża. To serum wnika w głębokie partie skóry i mamy efekt vide pkt pierwszy ;)
Samo serum natomiast to oczywiście za mało dla wierzchniego nawilżenia naskórka, dlatego krem jest nieodzowny po nim.
Obawiałam się trochę, jak moja trądzikowa cera na niego zareaguje, czy nie będzie kolejnego wysypu niedoskonałości, czy serum jej nie zapcha. Nic z tych rzeczy na szczęście :) Serum idealnie komponuje się również z cerami trądzikowymi- potwierdzam. Nie ma mowy o działaniu komodegennym, także pełen profesjonalizm produktu ;)
Dodatkowym plusem i atutem jest fakt, że od kiedy je stosuję, moje zmarszczki mimiczne na czole się delikatnie wygładziły.
Serum ładnie się wchłania, nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej warstwy, nie pachnie. Jest w formie przezroczystego żelu. Wystarczy mała ilość i posmarujemy całą buzię, także wydajność wzorowa.
Pół gwiazdki odejmuję, bo po prostu nie stosowałam jeszcze innych produktów tego typu, więc brak mi porównania, czy to już ideał ;)
Ogólnie z czystym sumieniem polecam, jako kurację nawilżającą skórę, a wiadomo że to się przyda każdej cerze.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.