Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odkryj nowy żel pod prysznic Fa! Odśwież swoje ciało i umysł i pozwól swoim zmysłom każdego dnia odkrywać inny świat dzięki delikatnej formule Fa o inspirującym zapachowi różowego jaśminu.

94% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda), wegańska formuła.

Pachnąca świeżość!

Uwielbiam ten żel, jest idealny na lato i wakacje. Szczególnie lubię go używać w gorące dni, wtedy dodaje mi takiej energii, sprawia że skóra jest fajnie odświeżona i pachnąca. Uwielbiam takie słodkie zapachy jak ten żel! Ma fajną konsystencję, łatwo się pieni i świetnie oczyszcza skórę. Jestem w nim zakochana, to jest mój zapach lata!

Duża niespodzianka

Żel pod prysznic pojemność produktu to 250 ml. Żel pod prysznic w miękkiej plastikowej butelce z otwarciem na klik, który bardzo ułatwia użytkowanie produktu. Produkt na kolor jasnoróżowy, dobrze się pieni, jest dość gęsty przez co jest dość wydajny. Żel dobrze się spłukuje, nie wysusza skóry, pozostawia gładką skórę, skutecznie oczyszcza i odświeża. Zapach pachnie pięknie oraz długo się utrzymuje. Chyba to zapach kwiatowy, a konkretniej różany. Żel świetnie spisuje się w codziennej pielęgnacji.

Całkiem przyjemny

Żel jak dla mnie ma zbyt lejącą konsystencję - wolę te gęstsze, a nie przelewające się przez palce. Co do zapachu to jest słodki i kwiatowy, niby przyjemny, ale na tyle intensywny, że aż męczący. Pieni się dobrze, skóra po użyciu jest czysta i pachnąca. Żel spełnia więc swoje zadanie, ale ciągle to tylko żel.

Używa produktu od: próbka

Wysusza skórę

Produkt mnie rozczarował, niby ładny zapach, ale tak naprawdę jak zwykle, najtańsze mydło. Do tego akurat w moim przypadku nie tylko nie nawilzal skóry, ale niestety wysuszal ją. Czułam się jak po umyciu mydłem w kostce.

Pięknie pachnący żel

Ten żel pięknie pachnie, nuty są słodko kwiatowe, co uwielbiam. Dodatkowo bardzo ładnie pielęgnuje i delikatnie nawilża. Dla mnie to hit ostatnich tygodni, wrócę do niego na pewno.

Takiego nawilzenia szukałam

Żel miałam przyjemność testować w ramach testu Wizaż, za co bardzo dziękuję bo dokonałam przełomowego odkrycia.
Od dawba szukam żelu który da faktyczne nawilżenie na skórze i uczucie komfortu.

Mam skórę sucha, a na nogach bardzo suchą. Jeśli sięgam po żel to musi być koniecznie nawilżający bo bardzo nie lubię uczucia ściągnięcia.
Ten żel to przelom w kąpaniu. Ma wszystko czego szukałam. Ale po kolei:

- żel zostawia warstwe nawilzenia, nie jest to tłusta warstwa, to takie jakby podskórne nawilżenie,
- po jego użyciu czuć przyjmemny komfort na skórze,
- skóra po nim jest bardzo delikatna i miękka,
- ma skoncentrowana konsytencje, przez co jest szalenie wydajny,
- zapach ma kwiatowy, bardziej różany,
- delikatnie się pieni ale bardzo dobrze myje,
- butelka jest kompaktowa i wygodna w trzymaniu.

Jak wspomniałam wcześniej, żel nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie przesusza skóry i nie uczula. Kilka razy złapałam się na tym, że po jego użyciu nie stosowałam balsamu bo dawał mi wystarczające nawilżenie, a przypomnę że skórę mam sucha. Dla mnie to mega wyznacznik i argument żeby go przetestować. Jak się dowiem co to jakiej marki jest ten żel i gdzie emozna go dostać od razu idę po zapas. Nie może go zabraknąć w mojej łazience.

Jest jeszcze mały szczegół, wspomniałam już że zapach ma kwiatowy, bardziej różany ale da się do niego przyzwyczaić bo szybko znika ze skóry,wiec jeśli ktoś nie lubi tego zapachu powinien mimo wszystko dać radę go znieść. Uwierzcie mi warto.

Podsumowując ten żel to hit i must have dla skóry suchej.

Super jakość, mój ulubiony żel

Super żel, ma cudowną konsystencje, jest na prawdę bardzo dobry, nie potrzeba używać go dużo za jednym razem. Ma dobry ale nie intensywny zapach. Jakość jak w kosmetyki premium. Bardzo polecam wypróbować, mój ulubiony teraz już żel.

Pachnące nico

Żel pod prysznic, który testowałam nie przekonał mnie.
Oczywiście, zapach i konsystencja były bardzo przyjemne, ale żel nie sprawiał, że moja skóra stawała się miękka lub bardziej przyjemna w dotyku. Bardzo przeciętny.

Wydajny i przyjemny

Ciężko ocenić opakowanie, ponieważ nie wiem czy jest ono docelowym opakowaniem produktu z racji tego iż testowałam żel w ramach testu-niespodzianki. Pomimo wszystko butelka jest bardzo poręczna, zgrabna i nie zajmuje dużo miejsca pod prysznicem. Żel pachnie przepięknie, nie jest zbyt intensywny i przytłaczający. Zapach delikatnie utrzymuje się na skórze. Super się pienie, produkt jest baardzo wydajny, niewielka ilość wystarczy na umycie całego ciała. Trzeba przyznać, że skóra po użyciu żelu jest delikatna i miękka.

Fajny żel

Zacznę od opakowania, jest ono standardowe, zawiera 250 ml żelu. Przyjemne otwieranie i korzystanie z żelu pod prysznicem.
Zapach na początku intrygujący, lecz wpada mi w akordy kwiatowe. Ale bardzo przyjemny.
Skóra po zastosowaniu żelu dobrze nawilżona, miękka, oczyszczona.

Tajemniczy żel pod prysznic

Opakowanie żelu ma standardową pojemność. Korek posiada praktyczne zabezpieczenie przed wylaniem. Konsystencja żelu jest kremowa. Nie uczula. Ma delikatny zapach, po kąpieli skóra jest gładka i przyjemnie pachnie.

Mega fajny

Bardzo polecam każdemu skóra jest nawilżona ma piękny zapach zakochałam się w nim konsystencja też jest bardzo przyjemna jedynie białe opakowanie wygląda średnio ale zapakowanie całej paczka było mega piękne