Maybelline New York, Expert Wear, The Nudes Eyeshadow Palette (Paleta 12 cieni do oczu)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,6 ml

Maybelline Paleta cieni do powiek The Nudes Palette w 12 neutralnych odcieniach. Kolory doskonale współgrają z każdą karnacją. Nadają się na dzień jak i na wieczór. Podane jest 13 propozycji nałożenia cieni.

prasowane
paletki cieni
Efekt
satynowe, perłowe

slaba pigmentacja nie ktorych cieni

Od pewnego czasu jak tylko zobaczylam ta paletke w Niemczech za nie cale 10 euro, bardzo chcialam ja miec, piekne kolory nude zachecaly do kupna, wreszcie sie zdecydowalam i kupilam. Uzywam juz tydzien ale wielkiego Wow nie ma, gdyz nie ktore z tych cieni sa slabo napigmentowane, nawet jesli mam wczesniej nalozona baze, szczegolnie jasne kolory sa prawie niewidocznie na powiece. To posiadane przeze mnie polskiej firmy cienie sa lepiej napigmentowane niz te. Dlatego jestem troche rozczarowana tym, bo firma, ktora bierze nie male pieniadze za swoje produkty powinna lepiej dbac o jakosc swoich produktow.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1duza

Uniwersalna

Palteka bardzo uniwersalna, gdyż posiada brązy, beże oraz po równej ilości cieni matowych i perłowych. Jakość ok, choć za cenę 17 euro spodziewałam się nieco lepszej.

Bez bazy cienie niestety nie są zbyt żywotne, szybko tracą świeżość i kolor. Blendują się całkiem dobrze. Paleta wg mnie bardzo dobra do szybkiego, delikatnego makijażu dziennego. Na uwagę zasługują beżowo-szare odcienie, które bardzo ładnie i naturalnie podkreślają powieki. Brakuje mi w zestawie jedynie jasnego, szaro-beżowego matu. Gdyby taki był a cienie ogólnie byłyby lepszej jakości: bardziej napigmentowane i mniej kredowe (zwłaszcza te matowe...), paletka byłaby strzałem w dziesiątkę.

Plusem jest niewątpliwie poręczność paletki i jej wykonanie- mała, zgrabna, idealna do kosmetyczki na wyjazd. Dobór odcieni oraz kompozycja również bardzo trafiona- będzie pasować zarówno ciepłym jak i chłodnym typom urody.

Polecam poczekać na promocje w drogeriach, gdyż cena regularna jst troszeczkę na wyrost.

Wiele możliwości

Fajna paletka, wiele możliwości malowania oczu. Są cienie z brokatem jak i bez niego. Używam zawsze z bazą pod cienie, więc nie wiem jak z ich trwałością bez bazy.