Essence, Matt Touch Blush (Matowy róż do policzków)

Essence, Matt Touch Blush (Matowy róż do policzków)

Matowy róż dzięki pudrowej formule podkreśli naturalne piękno. zdrowy i świeży look..
Kolory:
10 Peach me out!
20 Berry me out!

prasowane
Efekt
matowe

Bardzo dobry

Posiadam odcień peach me up. Kupiłam przez przypadek podczas zakupów internetowych i ku mojemu zaskoczeniu róż okazał się naprawdę świetny. Kolor delikatny - pięknie i naturalnie wyglądający na twarzy, nie wyglądamy z nim sztucznie, uroda podkreślona a nie przerysowana. Odpowiednia pigmentacja, opakowanie działa bez zastrzeżeń, cena niska, myślę, że wystarczy na wieki chociaż na opakowaniu jest wskazane używać 12 mc od otwarcia. Polecam

Miłe zaskoczenie

Róż do policzków jest nawet niezły. Posiadam odcień "peach me out", wygląda bardzo naturalnie na policzkach. Twarz jest delikatnie musnięta kolorem. Zaletą jest rowniez cena.
Dopiero go kupiłam więc ciężko mi ocenić jego wydajność.

W porządku

Kilka produktów Essence zniechęciło mnie do tej marki. Ostatnio w Naturze natrafiłam na wyprzedaże/przeceny (w sumie nie wiem) i z braku laku w moic rękach znalazł się tenże róż w odcieniu 20 "Berry me up". Tak na ryzyko.
I to ryzyko mi się opłaciło, bo nie spoddziewałam się, że róż za 7,99 będzie lepiej prezentował się na twarzy, niż róże z tzw. górnej półki!
Róż nie jest mocno napigmentowany, ale mnie to odpowiada, bo tu przynajmniej krzywdę sobie trudno zrobić. Pędzlem łagodne maźnięcie i efekt odpowiedni, bez plam, bez nadmiaru, który trzeba by było ściągać.
Bez perłowych drobinek, no, taki iście mat, idealny na codzień, kiedy nie potrzeba błysku.
To fakt, że w ciągu dnia lekko zanika, tym niemniej dla mnie to nie problem. Można uzupełnić.

Nawet dobry

Jest to dobry matowy róż do policzków. Jest wydajny jak za ta cenę można się o niego śmiało pokusić. Nie ma drobinek dlatego ładnie komponuje się z rozswietlaczem. Dobry dla jasnych cer.

Mega intensywny kolor

Świetny mega intensywny kolor. Wystarczy muśnięcie pędzlem i już mamy efekt.
Dlygo utrzymuje się na skórze. Nie zbryla się.
Nawet nie wiem kiedy ale od razu potrzaskalo mi się opakowanie.

Całkiem, całkiem...

Róż kupiłam, ponieważ naczytałam się pozytywnych opinii o nim. Przyciągnęła mnie też przystępna cena.

Kolor który posiadam to 10 Peach Me Up!, bardzo twarzowy, koralowo-brzoskwiniowy odcień. Idealny dla jasnych karnacji.

Pigmentacja nie jest powalająca, ale bardzo się z tego powodu cieszę. Niestety mam dość ciężką rękę i wiem, że różem z większą pigmentacją zrobiłabym sobie krzywdę na twarzy. Mała ilość tworzy bardzo subtelny, dzienny efekt, ale można go budować. Skóra wygląda na wypoczętą i zdrową.

Trwałość to jego najgorszy minus. Nie wytrzymuje na policzkach całego dnia. Wystarczy przetrzeć palcami by zniknął, więc polecam nie dotykać twarzy, a ubierać się przed wykonaniem makijażu.

Róż jest całkowicie matowy. Jego konsystencja jest bardzo przyjemna, aksamitna.

Opakowanie nie wygląda na zbyt solidne. Wykonane jest z tandetnego plastiku, który myślę, że pękł by przy pierwszym upadku.

Bardzo lubie

MYslalam, ze marka essens to taka słabizna...mylilam sie. Mam kilka produktow w ktorych sie totalnie zakochalam.
Posiadam 2 odcienie tych rozy-jeden lekko brzoskwiniowy, a drogi chlodny roz.
Sa fajnie napigmentowane, nienagannie sie utrzymuja. Śmieszna cena.
Wydlubalam i wsadzilam je do paletki- must have
Polecam.

Jeden z lepszych drogeryjnych róży

Nigdy nie zrobił plam, pigmentacja jest idealnie wyważona. Długo się utrzymuje i wygląda naturalnie i świeżo. Kolory są uniwersalne dla różnych karnacji. Cena nie jest wygórowana, a naprawdę warto go mieć.

Uwielbiam

Mam do niego duży sentyment, ponieważ odcień "berry me up" był moim pierwszym różem. Jak się potem okazało, świetnie trafiłam. Pieknę kolory, dobra trwałość, mat jak zapewnia producent, urocze małe opakowanie. Lubię po niego sięgać, poluję w na wszytkie odcienie z tej serii. Jedyne wady to delikatność opakowania (łączenie między częściami łatwo się rozwala) oraz pigmentacja bardzo mocna, trzeba uważać, żeby nie zrobić się ruską matrioszką.

Peach me up <3

Wybrałam odcień Peach Me Up śliczny odcień brzoskwinki . Jestem zadowolona z tego koloru jest idealny wygląda pięknie na policzkach. Róż rzeczywiście jest matowy nie zawiera drobinek co bardzo mnie cieszy. Pigmentacja jest idealna, kolor można dowolnie stopniować w zależności jaki efekt chcemy uzyskać.Produkt nie osypuje się i nie robi plam. Utrzymuje się dość długo na skórze, pod koniec dnia stopniowo blednie.

peach me up

Dobry i tani róż. Daje dość mocny efekt, więc nie można przesadzać z aplikacją. Mój ulubiony to Peach me Up. Ja go określiłabym jako ceglastą brzoskwinię. Pudrowa, sucha konsystencja sprawia, że utrzymuje się około 6 godzin. Moja twarz wygląda na wypoczęta. Wygląda dobrze na jasnym podkładzie. Z bronzerem tworzy dość kiczowatą mieszankę. Trochę wysusza policzki. Cena jest zachęcająca, więc daję mocną czwórkę.

Jako cień do powiek

Od dłuższego czasu panuje moda na ciepłe, różowe odcienie na powiekach więc postanowiłam spróbować z tym produktem. Mam kolor 20 berry me up! i jestem bardzo zadowolona. Czasem mam lekkie problemy z blendowaniem, ale na ogół jest super. Cena świetna, produkt bardzo wydajny. Jedynie opakowanie kruche, trochę pęka.