Ziaja, Nagietek, Tonik do twarzy (nowa wersja)

Ziaja, Nagietek, Tonik do twarzy (nowa wersja)

Ziaja Nagietek tonik:
- Zawiera wyciąg z kwiatów nagietka oraz prowit. B5 (D-panthenol) o działaniu kojącym i regenerującym.
- Oczyszcza i odświeża skórę.
- Intensywnie nawilża oraz łagodzi podrażnienia.
- Przywraca skórze naturalne pH i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

w butelce
płyn
>100ml
odświeżające, łagodzące

Podstawowy kosmetyk

Jest to podstawowy kosmetyk w niskiej cenie, który być może nie robi cudów ale spełnia swoją funkcję.
Tonik przyjemnie pachnie, nie ściąga skóry, nie powoduje zaczerwienienia ani pieczenia.
Jedyne co to nie zauważyłam nawilżenia ale co do odświeżenia to faktycznie taki efekt jest odczuwalny,

Bardzo dobry!

Z kosmetykami marki Ziaja mam raczej letnią relację. W asortymencie swojej perełki nie znalazłam. Ale nagietowa wersja toniku jest kosmetykiem na który warto zwrócić uwagę.
Bardzo przyjemny zapach. Opakowanie, jak to u Ziai, przyzwoite. Ale nie wymagam cudów, liczy się zawartość. A ta jest dobra bardzo!
Tonik zauważalnie nawilża i wygładza skórę. Czasami zdarzy mi się umyć twarz żelem i czuć nieprzyjemną suchość. Ten tonik radzi sobie z tym błyskawiczne. Naprawdę warto zwrócić uwagę na ten kosmetyk.
Wracam do niego od kilkunastu miesięcy. Lubię mieć go w łazience. To kosmetyczny pewniak!

Przyjemny, poprawny tonik do twarzy

Moim zdaniem jest to jak najbardziej poprawny tonik do twarzy. W swoim życiu wykorzystałam już kilka opakowań tego kosmetyku. Spełnia swoją funkcję i obietnicę producenta - przywraca skórze odpowiednie pH, odświeża skórę i koi. Nie odczułam zbyt mocnego nawilżenia ale na pewno ten tonik nie należy do produktów ściągających i przesuszających skórę. Po użyciu skóra jest ładnie oczyszczona i odświeżona. Nie podrażnia, nie uczula ani nie przesusza skóry, do tego jest naprawdę wydajny. Jedyny minus jak dla mnie to opakowanie - wolę toniki z atomizerem i spryskiwać twarz mgiełką toniku niż stosować płatki kosmetyczne. Dodam jeszcze że tonik ma bardzo przyjemny, świeży, lekko kwiatowy zapach.

Podsumowując, tonik jak najbardziej poprawny, spełniający swoją funkcje, idealny do każdego typu cery. Tani, łatwo dostępny i wydajny. Warty wypróbowania bo na pewno się sprawdzi :)

Tonik nagietek Ziaja

Ziaja to marka, która często przeplata się w mojej kolekcji pielęgnacyjnej. Czasami jestem bardziej zadowolona a czasami mniej. Tym razem pozytywnie jestem zaskoczona. Tonik stosowałam przed nałożeniem makijażu i łagodnie oczyścił moja cerę, nawilżył na czym bardzo mi zależy ponieważ jestem posiadaczką cery suchej. Produkt zamknięty jest w plastikowej buteleczce w której brakuje mi jedynie końcówki, pozwalającej na ,, spryskaniu" twarzy. Tonik posiada lekki lecz przyjemny zapach, który szybko się ulatnia. Jest bardzo wydajny i niewielka ilość pozwala oczyścić całą twarz. Produkty tej marki też są dostępne i ceny atrakcyjne więc polecam do przetestowania i spróbowania przede wszystkim posiadaczką cery suchej.

Standard

Tonik kupiłam z sentymentu do marki. Kiedyś używałam mleczka i toniku tylko od Ziaji. Nie ukrywam, że cena też ma swoje znaczenie. Tonik ma bardzo przyjemny zapach. Daje ulgę ściągniętej buzi. Nie podrażnia. Nie zmienił się od lat. Ale w tym przypadku to duży plus. bardzo wydajny.

Nagietek, Tonik do twarzy

To już nie pierwszy tonik który używam z firmy ziaja a teraz skusiłam się na inny zapach i właściwości z nagietka. Już mogę zwrócić pierwszą uwagę jaką mam do niego zapach średnio mi odpowiada ale nie jest jednak aż tak źle na szczęście ten zapach jest naprawdę delikatny i po tanizacji używam kremu to ten zapach już mi znika. Tonik jed zdecydowanie łagodzącym i delikatnie nawilżającym.

Fajny tonik za grosze

Tonik ma ładny bardzo delikatny zapach. Fajnie łagodzi twarz, jest delikatny. Mam cerę mieszaną że sklonnościami do trądziku i bardzo dobrze mi się sprawdza. Używam go zazwyczaj dwa razy dziennie: rano po wstaniu aby przetrzeć twarz z sebum, które powstało przez noc, oraz wieczorem po umyciu twarzy, przed nałożeniem kremów.
Opakowanie proste i standardowe jak dla produktów Ziaji.

ZALETY:
działanie
nie podrażnia
polska marka
ładne opakowanie
cena

WADY:
brak

Tani a dobry

Za moich młodych lat do oczyszczanie buzi stosowałam zestaw mleczko plus tonik. Potem nastała era płynów micelarnych, których zostałam wierną fanką. Uznałam więc , że tonik to niepotrzebny wydatek.A jednak, w miarę upływu lat, zauważyłam , że moja skóra jest w gorszej kondycji, że czegoś jej brak. Poczytałam , powęszyłam i EUREKA - zrozumiałam, że czas najwyższy przeprosić się z tonikiem, Zresztą i mój demakijaż twarzy to nie jest takie łapu capu jak jeszcze kilka lat temu. Teraz oczyszczam buzię olejkiem, żelem, płynem micelarnym, potem idzie w ruch tonik, potem serum i krem. Dzięki temu skóra wygląda lepiej, zdrowiej, młodziej.

Recenzowany w tym miejscu tonik to takie niedrogie cudo ( na promocji za 5-6 złotych), które chyba nikomu nie zrobi krzywdy. Przywraca skórze prawidłowe ph. Zimą sprawia, że staję się ona miękka, latem przyjemnie odświeża. Nie zapycha, nie powoduje też powstawania zaskórników.

Nie zauważyłam, aby ściągał czy podrażniał moją suchą skórę.

Zwilżonym wacikiem otrzepuję twarz, szyję, dekolt.

Tonik starcza na długo- jakieś dwa miesiące przy stosowaniu rano i wieczorem to na pewno. Jest zatem nie tylko niedrogi, ale również wydajny.

Stosuję toniki różnych popularnych firm- goszczą u mnie i Lolki, i Garniere, i Nivea. Jest to ten rodzaj kosmetyku, który mam w domu zawsze, ale za który przepłacać nie lubię. Nagietkowa Ziaja też ma swoje stałe miejsce w mojej łazience.

całkiem w porządku

To jeden z tych toników, które nie zdziałają cudów, ale jednak dobrze, że są. Produkt w dobrej cenie, ogólnodostępny. Oczyszcza skórę, odświeża ją. Daje poczucie ściągnięcia skóry i orzeźwienia. Jest delikatny, więc raczej krzywdy nam nie zrobi. Nie wysusza skóry, nie powoduje powstawania zaczerwienień czy wyprysków, nie zatyka porów. Jest wydajny, starcza na długo. Przydatny w co dziennej pielęgnacji, sprawdzi się u posiadaczek rożnej cery.

Calkiem spoko

Tonik kupiłam w drogerii internetowej za jakieś 6zł, więc nie były to jakieś duże pieniądze. Opakowanie malutkie, zawiera tylko 200ml produktu, co przy stosowaniu 2 razy dziennie może okazać się troszkę mało i produkt zwyczajnie szybko się skończy.
Opakowanie, to zwykła plastikowa buteleczka, z otwieraniem na klik, wydaje mi się to bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ kosmetyk raczej nie wydostanie się poza opakowanie na przykład w podroży.
Na opakowaniu jest ładnie, czytelnie napisane co to za kosmetyk, do czego służy i jak go stosować oraz co w sobie zawiera.
Konsystencja - jak zwykły tonik :) Zapach, całkiem przyjemny, nie drażniący, bardzo delikatny, nie zauważyłam żeby jakoś utrzymywał się na buzi.
Działanie kosmetyku, takie jakie obiecuje producent, jest to zwykły delikatny tonik do oczyszczania buzi, nie robi jakichś cudów z cerą, ale też nie działa na nią źle, zauważyłam delikatne nawilżenie twarzy po jego stosowaniu.
Po użyciu, skóra nie jest ściągnięta, po prostu czuję, że buzia jest fajnie odświeżona i gotowa do dalszej pielęgnacji, lub do nałożenia makijażu. Tonik stosowałam dwa razy dziennie, rano i wieczorem., nie jest on jakoś super wydajny, ponieważ trzeba go jednak troszkę nalać więcej na płatek żeby czuć, że się czymś przeciera ta buzię.

Orzeźwienie murowane

Lubię go, chociaż jego ogórkowy brat sprawdził mi się nieco lepiej. Niestety ogórkowego w sklepie akurat nie było, wiec wzięłam ten. Działa tak, jak należy i robi to, co producent obiecuje. Jednak przy ogórkowym moja twarz była bardziej ukojona i jaśniejsza. Ten tylko oczyszcza z zanieczyszczeń, ale nie działa już tak pielegnacyjnie jak ten z ogórkiem.
Jednak zdaje sobie sprawę, ze zadaniem toniku jest raczej tylko oczyszczanie i przywrócenie pH, a niekoniecznie dogłębna pielęgnacja i nawilżenie. Polecam ;)

Pomaga

Tonik, który nie podrażnia, nie powoduje wysypu nowych niedoskonałości, nie wymagane jest po jego zastosowaniu dodatkowe nawilżenie skóry, dobry pod podkład, ładny zapach, wygodne opakowanie, niska cena. Żadnych wad.