Ziaja, Nagietek, Tonik do twarzy (nowa wersja)

Ziaja, Nagietek, Tonik do twarzy (nowa wersja)

Ziaja Nagietek tonik:
- Zawiera wyciąg z kwiatów nagietka oraz prowit. B5 (D-panthenol) o działaniu kojącym i regenerującym.
- Oczyszcza i odświeża skórę.
- Intensywnie nawilża oraz łagodzi podrażnienia.
- Przywraca skórze naturalne pH i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

łagodzące, odświeżające
w butelce
płyn
>100ml

Tani a dobry

Odkąd pamiętam zawsze kupuje ten Tonik nawet jeśli w zapasach mam inne. Jest cenowo bardzo przystępny i również dostępny wszędzie. Bardzo wydajny a zarazem dobry, a nawet bym powiedziała że bardzo dobry. Łagodzi stany zapalne na buzi. Nie ściąga skóry na buzi. Nawilża ja. Ładnie oczyszcza skórę. Jak dla mnie to fajny Tonik w super cenie.

Super

Produkt jest naprawdę przyzwoity. Ma nienachalny zapach, nie podrażnia skóry, jest wydajny. Nie pogarsza stanu cery, ma dobry skład. Stosuję go przy porannej pielęgnacji, fajnie orzeźwia cerę. No i przede wszystkim ma bardzo przystępną cenę.

Kwiatowy tonik

Polecam ten tonik - dobrze czyści skórę i ją orzeźwia. Stosuję go codziennie. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego kosmetyku!! Do tego ma bardzo dobry skład.

Nagietkowe cudo

Zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam wypróbować tonik nagietkowy z ziaji. Produkt stał się nieodłącznym elementem mojej wieczornej rutyny.

Tonik zamknięty jest w buteleczce z 'dzióbkiem'. Jestem fanką aplikatorów w postaci pompki, natomiast jakoś nie przeszkadza mi jej brak w przypadku tego produktu. Zwyczajnie wylewam odpowiednią ilość na rękę i aplikuję na twarz. Wiadomo przy takim sposobie produkt ma tendencje do wylewania się ale za to czuję, że dobrze się nakłada .

Działanie:
Tonik bardzo dobrze nawilża skórę. Jest idealnym krokiem tuż przed nałożeniem kremu. Twarz jest gładka i jedwabista. Tonik łagodzi podrażnienia, które po chwili znikają. Tworzy przyjemną, nawilżającą warstwę na twarzy a przy tym przyjemnie chłodzi. Najważniejsze jednak jest to, że nie podrażnia skóry, nie piecze ani nie zapycha.

Podsumowanie:
Produkt spełnia obietnice producenta. Warto go wypróbować, szczególnie, że kosztuje grosze. Myślę, że bije na głowę wiele innych droższych toników.

Polecam!

Jestem posiadaczką cery wrażliwej (po kuracjach dermatologicznych) i trudno jest mi znaleźć kosmetyk, który nie będzie wywoływał pieczenia na mojej twarzy. A jednak udało się :) Tonik z Ziaji ratuje mnie od uczucia ściągnięcia skóry , zaraz po jej umyciu. Nie "tłuści" twarzy, nie ma mocnego zapachu. Jestem naprawdę mile zaskoczona tym kosmetykiem. Nie spodziewałam się wiele za te pieniądze, a tu proszę :)

SPRAWDZONA FIRMA

Toniki Ziai od dawna cieszą się moim pełnym zaufaniem. Kluczową rolę odgrywa tutaj ich cena w połączeniu z solidnym działaniem. Za kosmetyk tej pojemności sygnowany przez inną firmę trzeba zapłacić nieco powyżej 10 zł za sztukę, chyba, że akurat ma miejsce jakaś promocja. Ponieważ nie lubię marnować pieniędzy, Ziaja jest częstym gościem w mojej łazience.

ZALETY:
+ DZIAŁANIE:
odświeża, oczyszcza i przywraca skórze równowagę; przesuszonym partiom twarzy przynosi ukojenie,

+ POLSKI PRODUKT:
bez dodatkowych komentarzy,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
popularne drogerie sieciowe i markety z działami kosmetycznymi,

+ CENA:
stosunkowo niska.

WADY:
- POJEMNOŚĆ:
wolałabym buteleczkę powyżej 200 ml.

PODSUMOWUJĄC:
Wart inwestycji. Poprawia ogólny stan skóry i należycie przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Szczerze polecam.

Uwielbiam!

Ten tonik kupiłam ze względu na korzystną cenę i nagłe zapotrzebowanie na jakikolwiek tonik do twarzy. Pozytywnie się zaskoczyłam. Produkt świetnie odświeża, nawilża i przygotowuje skórę do następnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Bardzo w porządku

Zwykle kupuję aloesowy z tej serii. Nie było. Wzięłam nagietkowy.
To jest właśnie fajne w prostych, zwykłych seriach polskich kosmetyków - nie trzeba się bać zawodu.
Nie maja super błyszczących opakowań. Nie mają bijących po oczach opisów o innowacyjności, testach, kosmicznym działaniu itp. ALE! Nie mają też dziwnych, sztucznych zapachów. Nie mają dziwnych konsystencji.
Ten tonik robi dokładnie to, co do niego należy i jest przyjemny w stosowaniu.
Cena: 4,49zł.

Świetny tonik za grosze

Używałam tego toniku praktycznie przez całe lato. To nie jest moje pierwsze opakowanie, ponieważ wcześniej już go miałam - wtedy wyglądał trochę inaczej, ale pamiętam że byłam równie zadowolona.
Tonik kosztuje... 5 zł! To nie jest cena promocyjna, tylko standardowa. Nasz portfel tego pewnie nawet nie odczuje.
Produktu jest 200 ml. Wydajność standardowa, jak to tonik. Zapach delikatny i przyjemny. Opakowanie to poręczna buteleczka. Dobrze się otwiera i zamyka, wygodnie dozuje, tonik nie wylewa się w sposób niekontrolowany.
Używałam dwa razy dziennie po oczyszczeniu twarzy. Aplikowałam trochę na płatek kosmetyczny i przecierałam skórę.
Mam mieszaną cerę, a tonik nagietkowy jest przeznaczony do skóry suchej i normalnej, jednak u mnie spisał się na piąteczkę.
Od razu po użyciu moja skóra odzyskiwała komfort. Znikało uczucie ściągnięcia po myciu twarzy. Tonik nawilża. Ma działanie kojące. To jest odczuwalne. Zawsze po przetarciu tym produktem czułam że on działa dobrze i moja cera się z nim polubiła. Jest to łagodny tonik, który doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Pomimo tego że zawsze czułam, że moja cera jest ukojona i nawilżona, to na powierzchni skóry nie było żadnej lepkiej ani tłustej warstwy. Tonik po użyciu jest praktycznie niewyczuwalny na buzi.
Na pewno kupię ponownie bo warto. Jak widać nie trzeba przepłacać żeby kupić świetny tonik. Polecam dla każdej skóry, nie tylko suchej i normalnej.

Jeden z ulubieńców

Stosuje go już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Świetnie odświeża skórę, i nawilża, nie zostawia po sobie uczucia lepkości, szybko się wchłania. Przed jego kupnem miałam problem z licznymi wypryskami na twarzy, po regularnym używaniu tego tonika stan skóry bardzo się poprawił. Buteleczka przy codziennym stosowaniu starcza na długo, do tego niska cena i ogólna dostępność. Szczerze polecam!

Bardzo sie lubimy

Zuzylam juz kilka opakowan. Swietnie oczyszcza, nawilza i odswieza buzie. Nie klei sie po nim skora. Bardzo tani i dostepny w marketach. Spelnia swoja role doskonale i zostajemy razem na dluzej.

Po pierwsze nie szkodzić

Uważam wszystkie toniki z tej serii za udane. Nie podrażniają skóry, nie powodują zaczerwienienia, nie wysuszają. Cera jest ukojona, portfel nie cierpi. Wersja nagietkowa jest jedną z delikatniejszych. Ma przyjemny zapach. Tonik jest wydajny nad wyraz. Opakowanie w porządku, choć wolałam starszą szatę graficzną. ;) Mimo wszystko moim faworytem jest wersja ogórkowa.