Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

Zobacz oferty

cocolita.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml
balsamy

bardzo dobry dla przesuszonej skóry

Mleczko jest fajnej konsystencji, nie gęsty, nie wodnisty.
Ładnie rozprowadza się na skórze
Przyjemny delikatny zapach, który utrzymuje się do 2ch godzin po aplikacji.
Nawilża skórę, regeneruje.
Szybko się wchłania
Nie pozostawia tłustej warstwy, nie lepi się.

Zawsze do niego wracam, chociaż nie jest bez wad

Moim problemem od zawsze jest sucha skóra na nogach, szczególnie w okresie zimowym.
Testuję wtedy różne balsamy nawilżające, ale zawsze wracam do ''czerwonego'' Garniera.
Mleczko zamknięte jest w dość twardej plastikowej butelce, pojemności 400ml.
Recenzowany produkt to bardzo przyjemne, lekkie mleczko, o delikatnym zapachu. Zapach ten utrzymuje się około godzinę po aplikacji.
Mleczko radzi sobie z nawilżeniem dobrze, ale nie bardzo dobrze.
Efekt nawilżenia widzimy tylko podczas regularnego stosowania. Gdy w danym dniu nie nabalsamujemy ciała, problem powróci.
Wydaje mi się, że jest on na potrzeby skóry normalnej, czy lekko przesuszonej, wtedy efekt mógłby być długotrwały.
Dużym plusem jest to, że nie zostawia tłustej warstwy, nie lepi się, szybko się wchłania. Możemy chwilę po aplikacji spokojnie się ubrać.
Nie podrażnia, nie uczula. Możemy stosować również na delikatnie podrażnioną skórę.
Konsystencja jest średnia, nie spływa podczas aplikacji.
Jest bardzo wydajny. Przy codziennym użytkowaniu starcza mi na ponad 2 miesiące.
Pod koniec opakowania ciężko wydobyć produkt i mleczko musi stać do góry dnem, i nawet taki sposób nie odda nam całego produktu. Butelkę ciężko jest rozciąć z powodu dość twardego plastiku.
Cena regularna 20 zł (co chwilę w promocji) i dostępność na plus.
Reasumując, mleczko polecam dla osób ze skórą normalną lub lekko przesuszającą się.

Nietłuste

Bardzo długo nie chciałam kupić tego mleczka - obawiałam się, że skoro jest do skóry bardzo suchej, to będzie tłuste, a w napisy "szybko się wchłania" nauczona doświadczeniem - już nie wierzę.
Tymczasem siurpryza - "czerwony Garnier" naprawdę jest nietłusty i łatwo wchłanialny, chociaż pewnien film zostawia.

Zimę mamy łagodną, więc nie mogę przekonać się o jego pełnej mocy, ale moje aktualne potrzeby w kwestii pielęgnacji ciała zaspokaja w zupełności.
Jest też wydajne i ładnie się rozprowadza.

Do wad zaliczam opakowanie - mleczko jest gęste i trudno je wydobyć z butelki, powinna być pompka! Niezbyt podoba mi się też zapach - czuć mocznik, ale nie jest zbyt intensywny. No i cena... Są droższe, ale tanio też nie jest.

Bardzo dobre mleczko

Uważam, że jest to bardzo dobry produkt pielęgnacyjny.
Mleczko jest bardzo nawilżające, regenerujące, i odżywcze.Sprawdza się po goleniu,daje uczucie ulgi,świetnie nawilża.
Polecam.

Moj ulubieniec

Zacznę od tego że mleczko jest ze mną od ładnych paru lat ...
Co roku do niego wracam w szczególności w okresie jesienno zimowym kiedy moja skóra jest naprawdę sucha I szorstka.
Balsam najczęściej kupuję w supermarkecie ponieważ zawsze są na niego jakieś promocję np 2 w cenie 1 to wtedy robię sobie na niego niezły zapas.
Mleczko mieści się w dużej plastikowej czerwonej butelce z białą mała stosunkowo wielkością nakrętką typu klik.
Butelka wykonana z dobrej jakości plastiku dzięki temu mleczko łatwo się z niej wyciska.
Butelka posiada wcięcie w tali ;) jak u kobiety dzięki czemu łatwiej się ją trzyma w dłoni I się nie wyślizguje.
Napisy na butelce w kolorze białym I czerwonym na białym tle.
Napisy czytelne bardzo szczegółowe w języku polskim.
Nakrętką posiada malutki otworek ale mleczko nie ma problemu aby przez niego się przecisnąć.
Mleczko w kolorze białym .
Mleczko dość gęstej konsystencji bardziej jak balsam a nie mleczko.
Mleczko o bardzo ładnym zapachu typowym dla kosmetyków z tej serii.
Mleczko bardzo wydajne wystarczy naprawdę odrobina aby pokryć wybraną część ciała.
Mleczko szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżona I odżywiona.
Mleczko koi moja spierzchnieta i suchą skórę.
Przynosi natychmiastową ulgę
Skóra jest miękka I sprężysta.
Polecam przez cały rok a już szczególnie w okresie jesienno zimowym.
Mleczko nie wywołuje podrażnień ani swędzenia i reakcji alergicznej.

Szybkowchłaniające się mleczko!

Największy plus tego produktu to ekspresowa wchłanialność, natomiast na suchą skórę nie zadziałał tak dobrze jak mój ulubieniec.
Do tego jednak skład nie jest tak super perfekcyjny, niemniej jednak uplasowałabym go na 3 miejscu głównie za wchłanialność

Jeden z lepszych

Ze wszystkich balsamów jakie używałam, ten plasuje się w TOP 3. Doskonale się rozprowadza, nie zostawia tłustej skóry, nie zostaje na ubraniach, dobrze się wchłania. Jedynym minusem to, że trzeba przeciąć całą tubę, żeby się dostać do resztek.

regenerujące mleczko do ciała z syropem z klonu

uważam, ze na prawdę jest to bardzo udany produkt pielęgnacyjny. mleczko jest na prawdę bardzo nawilżające, odżywcze i regenerujące. mam mocne problemy z podrażnieniem skóry po przykładowo goleniu i tutaj garnier robi na prawdę świetnie rezultaty. skóra po nim jest nawilżona, w dotyku jest gładka. stosuję głównie na noc i rano jest o niebo lepiej. co jest fajne to to, że skóra jest super duże opakowanie, więc wydając niewielkie pieniądze można dostać wiele dobrego mleczka. najlepiej mi się używa na jeszcze wilgotną skórę po myciu. wchłania się genialnie.

Idealny do przesuszonej skóry

To mleczko faktycznie intensywnie pielęgnuje nawet mocno przesuszoną skórę. Pozostawia skórę nawilżoną, gładką, regeneruje ją. Dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą na piętach. Nie wywołuje podrażnień, bez problemu można stosować go jako produkt nawilżający po goleniu. Wchłania się szybko, bez pozostawiania tłustego filmu. Zapach przyjemny, delikatny. Produkt wydajny, a cena przystępna. Na minus jedynie opakowanie, nakrętka jest wypukła i gdy produktu jest już mniej, trzeba się nagimnastykować, bo nie da rady ustawić butelki do góry dnem. Poza tym polecam.

Dla bardzo suchej skóry

Balsam bardzo dobrze nawilża, ma lekką konsystencję dzięki czemu szybko się wchłania i najważniejsze nie zostawia tego okropnego tłustego filmu na skórze.Skóra po użyciu stała się miękka i odżywiona. Już po kilkukrotnym, regularnym użyciu zauważyłam poprawę. Ma dość dużą pojemność więc jest wydajny. Stosuję go rano i po każdej kąpieli lub prysznicu.

Całkiem przyzwoite nawilżenie

Balsam, który jest klasykiem, wszędzie dostępnym. To jego duży plus, że nie ma problemów z dostępnością, czy to drogeria, dyskont czy mały osiedlowy sklepik - wszędzie go znajdziemy w całkiem dobrej cenie. Szata graficzna butelki przyciąga wzrok i jakoś ten czerwony przyciąga oko czy się chce czy nie.
Balsam przyzwoity, spełnia swoje zadanie i obietnice producenta. Nawilża, nawet bardzo suchą skórę i sprawia, że jest po nim gładka i miękka. Jednym małym minusem jest jego konsystencja. Jak dla mnie jest trochę za gęsty. Przez to trochę dłużej muszę czekać, aż się wchłonie. Gdyby był ciut rzadszy łatwiej byłoby go rozsmarować i szybciej by się wchłaniał.
Zapach niby ładny, ale jednak trochę chemiczny. Nie przeszkadza jakoś bardzo. Dla niektórych może być nawet przyjemny :-)
Duża butla 400ml na długo wystarczy bo sam balsam jest dość wydajny.

Niespodziewana reakcja

Jaka jest moja skóra:
Sucha. Po każdej kąpieli/prysznicu potrzebuje nawilżenia, gdyż efekt ścignięcia występuje niemalże za każdym razem. Wyjątkiem jest wykonanie peelingu, wtedy aplikacja balsamu lub czegokolwiek na skórę nie jest konieczna.

Czego oczekuje od produktu:
Nawilżenia bez tłustej warstwy.

Opakowanie produktu:
Plastikowe.

Jaki jest:
Okropny. Niestety, ale na mojej skórze wywoływał podrażnienie i nieprzyjemne szczypanie. Skóra po każdej aplikacji reagowała w niekorzystny sposób i zamiast efektu nawilżenia miałam efekt podrażnienia.

Co producent obiecuje:
Mleczko do Ciała zapobiega szorstkości skóry bardzo suchej. Bogata formuła kanadyjska wzbogacona w: syrop z klonu - znany ze swych właściwości regenerujących działa jak "opatrunek", goi skórę, wnikając głęboko w naskórek i uczestnicząc w odbudowie warstwy ochronnej skóry.

Jak używałam:
Wieczorem po prysznicu/kąpieli. Nakładam na suchą skórę.

Czy jestem zadowolona:
Nie. Mleczko powodowało u mnie szczypanie i podrażnienie, które zniechęciło do dalszego używania. Tak więc, po kilku próbach odstawiłam.

Cena
400 ml - około 20 zł

Dostępność
Bardzo dobra. Drogerie i online.