Kallos, 14 in 1 Keratin Hair Treatment Spray (Keratynowy spray do włosów 14 w 1)

Kallos Spray do Włosów Keratynowy 14in1 odżywia i regeneruje włókna włosów. Produkt posiada właściwości nawilżające, odżywiające. Spray ułatwia rozczesywanie włosów. Zawiera: keratynę, olej Kokosowy, Słonecznikowy, Makadamia, Arganowy oraz witaminy B3, B5, B6, C, E i pantenol. Spryskać czyste, mokre włosy a następnie formować fryzurę zgodnie z upodobaniem. Nie spłukiwać.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, wzmacniające
w sprayu
Skóra głowy
normalna

Dobry produkt

Produkt charakteryzuje się bardzo wygodnym opakowaniem dzięki czemu aplikacja produktu jest szybka i łatwa.

Spray ma dość delikatny zapach oraz nie przetłuszcza włosów.

Po zastosowaniu włosy łatwo rozczesac, zapobiega elektryzowaniu sie włosów.

Po zastosowaniu włosy zdecydowanie bardziej scalone mnie puszą się.

Produkt wydajny a cena całkiem ok.

zadowolona z działania

mam mega przetłuszczajacą się skórę głowy i przez to pielęgnację włosów ograniczyłam do minimum (tylko szampon, ewentualnie maska raz w tygodniu), takie traktowanie (w zasadzie brak traktowania) włosów na długości spowodował, ze stały się takie smetnie, liche, choć nie jakoś specjalnie zniszczone, postanowiłam zaaplikować im dawkę protein, zdecydowałam się na spray kallosa, bo wczesniej byłam zadowolona z litrowych masek, psikam nim włosy na sucho, czekam aż się lekko wchłonie, poczym prostuję włosy prostownicą, taki sobie zabieg wymysliłam i bardzo zadowolona jestem z efektu, przede wszystkim włosy przestały się tak bardzo zbijać w strąki, są sypkie, nie puszą się, ładnie błyszczą, nabrały cechy włosów niskoporowatych, przy czym nie zauważyłam, żeby spray obciążał i skracał swieżość włosów u nasady

Dla fanek kallosa

Do tej pory uzywalam z danej firmy tylko odzywek w wielkich opakowaniach i bylam zadowolona chociaz musialam czekac wieki az je skoncze. Ale brakowalo mi takiej odzywki, ktora szybko sie aplikuje, bedzie bez splukiwania i zbednego czekania. I te cechy posiada ta odzywka.

Uzywam jej po umyciu wlosow w lekko osuszone recznikiem wlosy i wcieram je dodatkowo reka. Radzi sobie bez problemu z moimi dlugimi wlosami. Przez to bardzo latwo mozna je rozczesac, nie koltunia sie i przede wszystkim nie przetluszczaja. To jest zazwczaj dla mnie problem, ze po aplikacji wlosy mega sie przetluszczaja. Tu nie mam z tym problemu.

Zapach jest typowy dla odzywek kallosa. Delikatny, przyjemny i dlugo utrzymuje sie na wlosach. Odzywka ma same zalety. Cena jest tez korzystna, opakowanie w sprayu jest wygodne i megawydajne. Ponadto nie wysusza wlosow. Polecam wszystkim, ktorzy szukaja szybkich rozwiazan w pielegnacji dlugich wlosow!

Przydatne do włosów kręconych

Zapobiega puszeniu się włosów kręconych, jednak trzeba uważać z ilością, żeby włosy nie opadły. Po zastosowaniu odpowiedniej ilości włosyładnie się błyszczą i są przyjemne w dotyku

Fantastyczny spray

Spray do włosów Kallos kupiłam, ponieważ potrzebowałam kosmetyku, który pomoże rozczesać moje włosy po umyciu. Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu. Mam włosy dosyć gęste, ale zniszczone farbowaniem oraz puszące się. Po użyciu sprayu bez problemu mogę je rozczesać, dodatkowo nie są tak wysuszone, a zapach utrzymuje się cały dzień. Bardzo polecam ten kosmetyk, kosztuje tak niewiele, a działa lepiej niż olejki czy spraye z wyższej półki.

Idealny

Pomimo tego, ze naturalnie mam bardzo suche i klopotliwe włosy produkt radzi sobie z nimi świetnie. Nie spodziewałam się po tak niskiej cenie takiej dobrej jakości. Po odżywce włosy są miekkie i bardzo łatwo się rozczesuja.

Super spray

Kupiłam na próbę, bo szukałam innej opcji na zmianę z moim kremem wygładzającym i jestem bardzo zadowolona. Spray ma fajną konsystencję nie za ciężką, nie obciążającą włosów a jednocześnie dobrze je odżywia i sprawia, że są gładkie, nie puszą się i wyglądają na zdrowe. Dodam jeszcze, że nie jest to spray w formie płynu, a bardziej kremu w kolorze białym i ładnym delikatnym zapachu.

polecony przez fryzjerkę

To cudeńko zakupiłam po wizycie u nowego fryzjera. Moje wlosy nie są najlatwiejsze w utrzymaniu,więc jestem wymagającą konsumentką. Lubię ten spray, bo
* stosuje się go na mokre lub suche włosy,
* łatwiej po nim rozczesać włosy,
* przyjemnie pachnie,
* nie obciąża i nie tłuści włosów,
* delikatnie natłuszcza/ rozświetla,
* łatwo go dostać
* kosztuje grosze

Dobra odżywka bez spłukiwania.

Zazwyczaj omijam kosmetyki "kilkanaście w jednym" - nie wierzę w taką wielofunkcyjność.Ale maski Kallos lubię ,więc nabyłam.
Spray działa bez zarzutu,aplikuje odpowiednia ilość kosmetyku.
Odżywkę można aplikować zarówno na mokre jaki na na suche włosy w ceku ich ujarzmienia.
Działanie:
-dobrze nawilża
-wygładza
-nabłyszcza
-niweluje puszenie
-nie obciąża,nie powoduje szybszego przetłuszczania
-regeneruje po dłuższym stosowaniu.
Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny.
Warto spróbować.

Mój #1

Będzie krótko i na temat - CUDO! Nawilża, odżywia, ułatwia rozczesywanie, prostowanie. Nie przetłuszcza, stosowany na suche włosy. Używam na końcówki w większej ilości. Cudo!

Wieloskładnikowe cudo

Odżywka która posiada 14 świetnych funkcji, wzbogaca nasze włosy o szereg witamin dzięki czemu skutecznie regeneruje włókna włosów.

Produkt niezwykle funkcjonalny , włosy po spryskaniu nim stają się nawilżone.
Posiada masę drogocennych olejów.
Ułatwia rozczesywanie i posiada wygodna formułę.

Bardzo fajny!

Pięknie pachnący spray do każdego rodzaju włosów. Lekki, szybko się wchłania i nie robi efektu tłustych włosów. Delikatna konsystencja ułatwia aplikację.