KWC LogobyWIZAŻ logo

Porównaj ceny

ceneo
Garnier Intensywna Pielęgnacja Regenerujący Krem do Rąk 3 x 100ml
10,29  zł
Regenerujący Krem Do Rąk Do Bardzo Suchej Skóry - Garnier Intensive Care Very Dry Skin Regenerating Hand Cream
10,49  zł

Skyrima
    11 października 2019 o 10:52
    4 / 5
    Dla mnie super
    Bardzo dobry krem do rąk, zaczeła się jesień a moje dłonie odrazu robią się suche i wyglądają na bardzo zniszczone. Patrząc na recenzje kupiłam ten krem i jestem zadowolona. Dłonie dobrze wchłaniają krem, jestem widoczna poprawa wyglądu skóry, nawilżone i gładkie dłonie. Tylko mam jedno ale.. Czuć taką tłustą cienką warstwę na dłoniach.
    Zalety:
    • *regeneruje
    • *konsystencja
    • *dobrze się wchłania
    • *nie podrażnia
    • *wydajny
    • *cena
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

54 osób uznało tą opinię za pomocną
    Owocowysad
    18 kwietnia 2023 o 10:24
    5 / 5
    Prawdziwy ratunek dla suchych dłoni, idealny krem na zimę.
    Regenerujący krem do rąk od Garnier towarzyszy mi kilka lat, niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym. Krem zamknięty w plastikowej tubce w czerwonym kolorze, stabilnie stoi na nakrętce. Pojemność 100 ml, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Dostępność od aptek, drogerii po sklepy spożywcze. Cena jest dobra, a i tak często są promocje. Krem jest testowany dermatologicznie. Krem ma przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Konsystencja jest lekka w kolorze różowym, szybko się rozprowadza i wchłania. Dłonie natychmiast odczuwają natychmiastową ulgę, poziom nawilżenia jest na wysokim poziomie i długo się utrzymuje. Skóra sucha, podrażniona i zniszczona zostaje szybko zregenerowana. Na dłoniach pozostaje film ochronny, w żaden sposób nie przeszkadza, nie lepi się i nie zostawia śladów na przedmiotach. Alantoina w składzie kremu łagodzi, odżywia i zmiękcza skórę dłoni. Wydajność zależy od intensywności stosowania, ja używam masę kremów do rąk, a "czerwony od Garniera" jest numerem jeden w pielęgnacji! Maleńki minus to nakrętka, szkoda, że nie jest zamykana na klik.
    Zalety:
    • *obietnice producenta zostały spełnione
    • *przyjrzyjmy zapach
    • *lekka konsystencja
    • *szybko się rozprowadza i wchłania
    • *przynosi natychmiastową ulgę, tworzy opatrunek na dłoniach
    • *delikatny film ochronny nie zostawia śladów na przedmiotach
    • *wydajność zależy od intensywności stosowania, a wystarczy niewielka ilość nałożona na dłonie
    • *idealny dla mocno przesuszonych, zmarzniętych, zniszczonych dłoni
    • *poręczna lekka tubka
    • *stabilnie stoi na nakrętce
    • *pojemność 100 ml idealna do torebki
    • *długie PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia
    • *znana marka Garnier
    • *dostępność
    • *niska cena, a i tak często są promocje
    Wady:
    • *szkoda, że nakrętka nie jest zamykana na klik
    Używa produktu od:rok lub dłużej

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gogo145
    25 stycznia 2021 o 18:35
    Ratunek dla moich dłoni
    Moja skóra na dłoniach ma skłonność do przesuszania , podrażnień i pęknięć, dlatego bardzo starannie dobieram kosmetyki do ich pielęgnacji. Krem Garnier kupuję już kilka lat, ponieważ doskonale się sprawdza i przynosi ukojenie moim dłoniom. Po aplikacji skóra jest gładka i nawilżona. Długotrwałe stosowanie przynosi spektakularne efekty w postaci zregenerowane skóry , a podrażnienia znikają.
    Zalety:
    • - dobrze się wchłania
    • - regeneruje i odżywia
    • - natłuszcza i nawilża
    • -wydajny
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

32 osób uznało tą opinię za pomocną
    Rina_Ch989
    11 czerwca 2024 o 8:56
    5 / 5
    Jeden z najlepszych kremów do rąk od Garnier
    Opis produktu: Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, to produkt stworzony z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji skóry dłoni. Krem jest przeznaczony dla osób z suchą i bardzo suchą skórą, wymagającą szczególnej troski i nawilżenia. Jego bogata formuła skutecznie nawilża, odżywia i chroni skórę dłoni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Skład: Krem zawiera kluczowe składniki aktywne, takie jak: Alantoina: Łagodzi podrażnienia, przyspiesza procesy regeneracyjne skóry. Gliceryna: Zapewnia długotrwałe nawilżenie i miękkość skóry. Masło Shea: Odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej elastyczność. Pantenol: Poprawia nawilżenie i łagodzi podrażnienia. Obietnice producenta: Producent zapewnia, że Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje nawet bardzo suchą skórę dłoni. Formuła kremu zawiera alantoinę, która ma łagodzić podrażnienia i przyspieszać procesy regeneracyjne, oraz glicerynę, która zapewnia długotrwałe nawilżenie. Konsystencja i zapach: Krem ma gęstą, ale nie tłustą konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Zapach jest przyjemny, delikatny i nieinwazyjny, dzięki czemu krem jest odpowiedni do codziennego użytku. Moje zastosowanie: Stosuję Garnier Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk, przede wszystkim na noc, aby zapewnić skórze dłoni intensywną regenerację podczas snu. Krem jest także świetny do codziennego użycia, szczególnie w zimie, kiedy moje dłonie są narażone na wysuszenie i podrażnienia.
    Zalety:
    • 1. Intensywne nawilżenie: Krem skutecznie nawilża skórę dłoni, sprawiając, że staje się ona miękka i gładka.
    • 2. Szybkie wchłanianie: Konsystencja kremu sprawia, że szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
    • 3. Łagodzenie podrażnień: Dzięki zawartości alantoiny, krem łagodzi podrażnienia i przyspiesza procesy regeneracyjne skóry.
    • 4. Przyjemny zapach: Delikatny, przyjemny zapach sprawia, że krem jest miły w użyciu.
    • 5. Wygodne opakowanie: Tubka jest poręczna i łatwa w użyciu, co ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości kremu.
    Wady:
    • Dla osób z bardzo suchą skórą, efekt nawilżenia może być krótkotrwały i wymagać częstszego stosowania kremu.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Arnika09
    31 maja 2024 o 18:16
    Zaskakujący efekt
    Pewnego dnia u mojej cioci miałam bardzo suche ręce. Stwierdziła ona, że da mi krem na stałe. Nie byłam pozytywnie nastawiona do tego kremu, ale po nałożeniu na od razu poczułam ulgę. Ręce były nawilżone, ukojone, gładkie. Krem szybko się wchłonął. Od tamtego czasu regularnie stosuje i kupuję ten krem do rąk.
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    • Działanie
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann