Avon, Care, Extra Firming Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Avon, Care, Extra Firming Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Delikatnie wygładza i ujędrnia skórę. Sprawia, że staje się gładka i miękka w dotyku. Nie powoduje podrażnień. Zawiera prowitaminę B5.

nie

Wogóle nie wchłania się dobrze , kupiłam go bo tani był , nic a nic nie ujędrnia , słabo nawilża . Ogólnie nie polecam . Co nie wykorzystałam to wyrzuciłam . Te kilka złotych warto dołozyć do czegoś lepszego . U mnie się nie sprawdził .

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Przyjemny.

Ale nie spełnia obietnic producenta.
Moim zdaniem to po prostu lekko nawilżający balsam, w sam raz do skóry normalnej, bez żadnych efektów specjalnych.
Nie ujędrnia.
Nawilża przyzwoicie, skóra po użyciu jest miękka w dotyku.
Wchłania się dobrze, nie maże się na skórze ani nie klei się.
Wydajny, tani, w wygodnym opakowaniu.
Szkoda, że go już nie produkują.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Czy na pewno ujędrnia?

Ten balsam dostałam od koleżanki rok temu. Najpierw podziwałam jego piękny zapach- taki elegancki i przyjemny. Jednak to chyba jedyny plus tego produktu...
Na mojej skórze źle się aplikował, trudno wchłaniał, w ogóle nie ujędrniał. Miałam wrażenie, że po użyciu tego balsamu moja skóra jest bardziej sucha niż przed aplikacją :/ Po kilku niepowodzeniach dałam sobie z tym kosmetykiem spokój- zostawiłam go gdzieś na tylnym miejscu na półce w łazience :)

Jednak ostatnio mój tata odnalazł go i zaczął stosować jako krem do rąk :) I on o dziwo jest bardzo zadowolony z tego balsamu:) Zachwala, że jego ręce nie są już tak szorstkie i suche :)
Więc jak widać, ten produkt na każdego działa inaczej :D

Dziewczyny, które nie potrzebują dużego nawilżenia powinny być zadowolne z tego kosmetyku :D

Daję jedną gwiazdkę za zapach :)

Używam tego produktu od: Roku z wielkimi przerwami
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Bardzo dobry:)

Balsam, który stosowałam chyba 3 lata w kółko. Lubię zapach i podobają mi się efekty - gładka i napięta skóra. Niesamowicie wydajny i na prawdę dobry. Cena potrafi być na prawdę niska - polecam!

Używam tego produktu od: 4 l at
Ilość zużytych opakowań: 6/7

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Jako komsultantka kupiłam go kiedyś za grosze dosłownie ale pierwszy i ostatni raz. męczę już go ze 3 miesiące i nie moge zuzyć wię jakiś plus jego jest-wydajność. Natomist reszta to same minusy, zapach dla mnie koszmarny, duszący, nie podoba mi sie. Pozostawia skórę lepką i słabo nawilża. Co do ujędrniania to też nie widzę zbytnich rezultatów. Odradzam. Naprawde cena niska ale nie warto.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400 ml

Nie, nie, nie!

Kupiłam zachęcona w miarę dobrymi opiniami na wizażu. Jak bardzo się pomyliłam!
Kompletna beznadzieja. Nie jest wydajny. Leje się strasznie. Zerowe ujędrnienie. Nawilżenie zresztą też. Cena zachęca, ale nie warto.

Ogólnie nie polecam. Strata pieniędzy!

Ilość zużytych opakowań: wymęczyłam jedno

dobry

kosmetyk super nawilza
skora po nim jest mega miekka
a po za tym jest tani ma duza pojemnosc
jest wydajny i ma mily nienachalny zapach.
ale z ujedrnianien nie ma nic wspolego chyba ze w nazwie

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: zuzylam 3

Średniawka

Dla mnie bardzo przeciętny balsam.
Efektu ujęrdnienia nie zauważyłam. Nawilża to on kiepsko, ponieważ pod koniec dnia widzę że mam białe nogi od złuszczonego naskórka. Zapach nieprzyjemny. Plus za wydajność i to, że bardzo dobrze się wchłania. Tak poza tym to bez rewelacji. Już go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 0,5l

***

balsam jest wydajny, o przyjemnej konsystencji, wchłania się dłużej niż inne balsamy, przeszkadzał mi jego zapach, skóra jest po nim nawilżona i gładka

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Ok

Balsam ma całkiem fajny zapach. Nie ma gęstej konsystencji, co bardzo mi się podoba. Trochę długo się go wcierało w skórę. Jest bardzo wydajny i tani. Nie udało mi się zaobserwować jakichś niesamowitych efektów ujędrniających, ale sprawdził się w nawilżaniu skóry. Raczej już go nie kupię, bo szukam nadal swojego ideału. :)

Może być

Swego czasu kupowałam balsam lecz żadnych efektów ujędrniających nie zauważyłam, fakt jest taki, że nawilża i nic więcej :) Ma ładnych zapach i całkiem dobrze się rozprowadza na ciele. Opakowanie jest duże i za niską cenę, w tej chwili można kupić już 9.90PLN. Ale jeżeli chodzi o ujędrnianie to nie polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:4-5

Dobry i tani

Kupuję go regularnie. Balsamik jest niesamowicie dobry jak na swoją cenę i jak na AVON w ogóle!
Faktycznie widoczny ujędrniający efekt. Skóra jest ładna już po jednej aplikacji. Nie miałam lepszego balsamu w tak niskiej cenie.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok.10