Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy do cery suchej i normalnej `Lekka formuła` (nowa wersja)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Średnia ocena: 3.60/5

Cena PLN 8.00

Aktywny krem z olejem z oliwek i masłem shea. Codzienna pielęgnacja skóry suchej i normalnej. Ultralekka formuła – potrójne działanie: regeneracja, ochrona, nawilżanie. Intensywna pielęgnacja skóry narażonej na stres, dym papierosowy, zanieczyszczone środowisko, nadmierne opalanie. Odżywia oraz przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze poziom nawilżenia. Uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i ukojenie. Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej. Odpowiedni dla dzieci od 3 miesiąca życia. Produkt uzyskał pozytywną opinię zdrowa dziecka.

normalna, mieszana, sucha, wrażliwa
nawilżające, łagodzące
uniwersalne
w słoiczku
lekkie
> 100ml

Nie dla mojej tłustej cery

Potrzebowałam na szybko kremu, postanowiłam że skusze się na ten z Ziaji. Szybko jednak pożałowałam zakupu, gdyż max dwa dni od użytkowania kremu zauważyłam, że stan mojej cery znacznie się pogorszył. Nie używam wielu produktów, by nie przeciążać mojej tłustej cery, dlatego od razu zauważyłam jaki jest powód mojego wysypu na twarzy- otóż to był ten krem. Nawet nie zauważyłam jakichś pozytywów stosowania tego kremu, żadnego nawilżenia itp. Więcej nie kupię

krem jest tani, łatwo dostępny i dobry

Krem ten zakupiłam w aptece. Jest on zamknięty w plastikowym, białym opakowaniu o pojemności 200ml. Na plus jest to, że można go wybrać do końca - dzięki opakowaniu.
Szata graficzna jest prosta i czytelna.

Kosmetyk ten jest łatwo dostępny. można znaleźć go w drogeriach, aptekach, sklepach spożywczych.
Jest przeznaczony dla cery suchej i normalnej.

W swojej formule posiada olej z oliwek i masło shea.
Doskonale odżywia skórę, pozostawia ją miękką, gładka i delikatną.
Genialne nawilża, uelastycznia i koi.

Producent zapewnia, że produkt ten wyraźnie przyspiesza odnowę naskórka.

Jest odpowyeidni dla dzieci i niemowląt od 3 miesiąca życia. Uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Wegański i testowany dermatologicznie.

Jego konsystencja jest lekka, biała i bardzo przyjemna.
Kosmetyk nie roluje się, nie powoduje podrażnienia. Nie klei się, nadaje się pod makijaż
Zapach jest bardzo ładny oliwkowy, delikatny i nie duszący.

Bardzo polecam

Ogromne nawilżenie

Ten krem sprawdza się, gdy moja skóra jest mocno przesuszona. Szybko ją natłuszcza i nawilża, jednocześnie szybko się wchłania.
Pudełeczko jest lekkie i wygodne.
Krem ma delikatny oliwkowy zapach.
Łagodzi i nawilża spragnioną skórę.
Świetny do suchej skóry.

Dobry

Krem, który jest bardzo tłusty. Nie wsiąka całkowicie w skórę, ale p,odstawia warstwę filmu. Nie podrażnia skóry. Najlepiej używać na noc i nie na twarz, bo może zapchać. Jeśli chodzi o działanie to natłuszcza skórę, nawilża, odżywia - działa skutecznie z dobrym efektem.

Dobre nawilżenie w niskiej cenie

Na początku jak kupiłam ten krem sama nie widziałam,co o nim myśleć. Raz gdy go używałam byłam nim zachwycona,natomiast kolejnym nie widziałam żadnym efektów. Teraz mogę stwierdzić,że jest to dobry produkt nawilżający w niskiej cenie. Jestem posiadaczką cery suchej,więc jego gęsta konsystencja jest dla mnie odpowiednia,ale muszę zaznaczyć,że krem jest dość tłusty,więc nie nada się do każdego typu cery. Ja aktualnie używam go na noc,gdyż moja buzia jest bardzo fajnie nawilżona i gładka po wstaniu lub mieszam go z podkładem,dzięki czemu jestem w stanie uzyskać naturalny wygląd makijażu. Jego plusem jest niska cena,więc uważam,że warto go wypróbować,ale jeżeli nie sprawdzi się komuś jako pielęgnacja polecam wymieszać go z podkładem (a szczególnie z jakimś gęstym )

Wykorzystała: kilka próbek

Stosowanie lekkiego kremu nawilżającego do twarzy przynioslo mi wiele korzyści dla osób z cerą suchą lub wrażliwą. Przede wszystkim, regularne używanie takiego produktu pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest kluczowe dla zachowania jej zdrowego wyglądu i elastyczności. Krem działa przez tworzenie na powierzchni skóry ochronnej bariery, która zatrzymuje wodę w naskórku, zapobiegając jej parowaniu.
Ponadto, lekki krem nawilżający może przyczynić się do poprawy ogólnej kondycji skóry. Składniki aktywne zawarte w kremie takie jak witaminy, minerały i antyoksydanty, mogą wspomagać regenerację skóry, zmniejszać zaczerwienienia i łagodzić podrażnienia. Regularne stosowanie kremu może także pomóc w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, takimi jak drobne linie i zmarszczki, dzięki wspieraniu produkcji kolagenu i elastyny.
Co więcej, lekki krem nawilżający jest zazwyczaj dobrze tolerowany przez większość typów skóry, w tym skórę tłustą i mieszana, ponieważ nie obciąża jej nadmiernie i nie zatyka porów. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla mnie czyli osoby która szuka produktu nawilżającego, który nie pogorszy stanu skóry, ale przyczyni się do jej zdrowszego wyglądu i lepszego samopoczucia.

Dobry krem

Krem charakteryzuje się bardzo niską ceną oraz bardzo przyjemnym zapachem chyba każdemu znanym. Krem ma lekką konsystencją, łatwo się rozprowadza i w miarę dobrze wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Nadaję się pod makijaż. Krem nawilża cerę, pozostawia miękka. Produkt wydajny.

Uczulił mnie

Nie mam wrażliwej skóry i tylko kilka kosmetyków spowodowało na mojej skórze wysypkę. Po jakimś tygodniu używania, na mojej skórze pojawiła się wysypka,której pozbywałam się trzy tygodnie. Jedyne,co zauważyłam wcześniej, krem był dość ciężki i trochę tłustawy.

spoko krem na noc

Bardzo lubię kremy, toniki i ogółem produkty z ziaji do twarzy. Ten krem okazał być się prawie taki jak opisuje go producent. Zdarza mi się go użyć na dzień, ale pod inny krem z spf, raczej bardziej sprawdzi się jako krem na noc. Ma fajny wegański skład, co działa bardzo na plus. Produkt ma też delikatny, nie duszący zapach co też zdecydowanie działa na jego korzyść, zostawia moją skórę na twarzy nawilżoną, co jest dla mnie bardzo ważne, bo posiadam cere mieszaną która jest dość wymagająca. Krem jest bardzo treściwy, wydaje mi się, że żeby użyć go na całej twarzy itd. trzeba użyć go dużo.
Bardzo podoba mi się jego opakowanie, wygląda trochę jak mały słoiczek, ale dzięki temu nie trzeba się męczyć z używaniem końcówki produktu. Ja zamiast grzebać w tym produkcie paluchami używam plastikowej łopatki, uważam że jest to bardziej higieniczne. Myślę, że jest wiele innych kremów, które lepiej sobie radzą w nawilżaniu i ogółem nadają się bardziej do noszenia na dzień i na noc, więc już raczej go nie kupię drugi raz.

Bestseller

Oliwkowy krem do twarzy to hit od Ziaji i chętnie do niego wracam. Lubię jego konsystencję, działanie. Koi skórę, sprawia że jest nawilżona. Nie jest przeznaczony moim zdaniem do mocno wymagającej skóry, jest lekki, delikatny, idealny na co dzień.

Przyjemnie się go stosuje, ma fajną cenę, myślę że na każdą kieszeń. Moja skóra jest po nim bardzo odżywiona, nawilżona i pełna życia, uwielbiam!

Kupiony w: U konsultantki

Dobry na noc, lecz to zdecydowanie nie jest "lekka formuła"

Krem kupiłam w sklepie Ziaji, który odwiedziłam podczas robienia zapasów w ulubione produkty, które ciężko dostać w drogeriach, a są TOP.
Uwielbiam Ziaję, to dobra, polska marka z świetnymi kosmetykami, w super atrakcyjnych cenach.

Moja cera
Na wstępie zaznaczę, że moja cera jest mieszkania i wymaga ciągłego, dobrego nawilżenia, bo jak to zaniedbam, to się mocno przesusza. Jest również wrażliwa i zaczerwieniona. Czasami wyskakują mi jakieś wypryski.

Krem zapakowany jest w biały, plastikowy słoiczek. Nadruki jak to u Ziaji są minimalistyczne. Ze słoiczka łatwo wydobyć krem, łatwo "wyzerować" produktu do końca. Myślę, że to bardzo wygodne rozwiązanie.

Konsystencja i zapach
Co prawda na opakowaniu jest napisane "lekka formuła", ale tak nie do końca jest. Krem jest dość treściwy i lekko tłusty.
Jeśli chodzi natomiast o zapach to jest on charakterystyczny dla tej serii od Ziaji, delikatny, oliwkowy.

Skład
Skład tego kremu oparty jest oczywiście na oleju z oliwek oraz witaminach B6, C, E, F, D-panthenol. Dodatkowo jest tutaj olej canola, masło shea i lanolina, która powoduje, że produkt nie jest wegański - myślę, że to ważna informacja.

Działanie
Krem kupiłam z myślą o stosowaniu go głównie na noc i tak też robiłam. Uważam, że nie nadaje się na dzień i pod makijaż. Mimo, że napisane jest na opakowaniu "lekka formuła", to krem jest dość tłusty, zostawia na cerze warstwę, po jego nałożeniu i wchłania się dość długo.
Natomiast na noc sprawdza się świetnie. Działa trochę jak taka całonocna maska kremowa. Pięknie nawilża buzię. Super sprawdza się na podrażnienia, na przykład po opalaniu, gdyż super łagodzi wszelkie takie dolegliwości. Jest mocno otulający i kojący.

Krem jest bardzo fajny, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to krem raczej nie do zastosowania na dzień, a krem do zadań specjalnych. :)

Dobry krem

Krem jest tłusty. Lepiej używać go na noc z tego względu. Bardzo wydajny za niską cenę. Robi to co ma robić. Czyli nawilża i wygładza skórę. Wszystko na plus :) bardzo polecam