Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy do cery suchej i normalnej `Lekka formuła` (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Aktywny krem z olejem z oliwek i masłem shea. Codzienna pielęgnacja skóry suchej i normalnej. Ultralekka formuła – potrójne działanie: regeneracja, ochrona, nawilżanie. Intensywna pielęgnacja skóry narażonej na stres, dym papierosowy, zanieczyszczone środowisko, nadmierne opalanie. Odżywia oraz przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze poziom nawilżenia. Uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i ukojenie. Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej. Odpowiedni dla dzieci od 3 miesiąca życia. Produkt uzyskał pozytywną opinię zdrowa dziecka.

Tak, ale..

Używam już od dawna tego kremu zamiennie z innym przeciwzmarszczkowym z Ziaji i uważam, że jest naprawdę dobry. Dobrze nawilża, nie zapycha i nie podrażnia. Do tego jest uniwersalny - stosuje go nawet mój mąż :)

Mam jedyne "ale" co do jego wchłanialności - mimo że nie czuję go na skórze zostawia lekko tłusty film na twarzy. Stosując go pod makijaż cerę miałam wyświeconą - a mam skórę suchą, dlatego stosuję go tylko wieczorem.

Dobry i tani

Kremu używa namiętnie moja mama, która ma suchą cerę. Uwielbia go i nie rozstaje się z nim na krok. Ja natomiast czasem go podkradam, bo idealnie sprawdza się do kremowania rąk, szczególnie zimą. Krem jest dosyć gęsty, ale mimo tego szybko się wchłania. Nawilża i natłuszcza, dzięki czemu świetnie sprawdza się na mróz. Do tego jest mega tani, bo pojemność 200ml można dorwać za dyszkę.

Dobry nie tylko na twarz

Bardzo często korzystam z produktów firmy Ziaja, więc kiedy zobaczyłam krem, którego nie używałam nigdy wcześniej musiałam go przetestować. Krem ma rzadkawą konsystencję- nie jest za gęsty ani zbyt wodny. Zapach produktu jak dla mnie przyjemny- w zupełności mi nie przeszkadza. Kremu używałam zarówno na twarz jak i całe ciało. Doskonale sprawdził się np., po goleniu. Krem dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Jednak w sezonie zimowym nie jest dla mnie wystarczający- chodzi mi o pielęgnację mojej suchej skóry. Poza tym produkt jest bardzo wydajny i tani.

BArdzo dobry na nos

Nieco nie podoba mi się istnienie parafiny w składzie, ale mimo wszystko oceniam cały krem jako bardzo dobry, bo dobrze nawilża i odżywia skórę, a przy okazji jej nie obciąża.
Najczęściej korzystałam z niego na noc i do tego nadaje się idealnie. Na dzień jednak coś mi nie pasuje.

Świetny nawilżacz,ale wcale nie jest taki lekki

Kupiłam go z myślą o używaniu na dzień,ale muszę przyznać,że nazwa jest zwodząca,bo stanowczo wg mnie jest bardziej zbity niż wersja 30+.
Postanowiłam go używać na noc,co świetnie się spisał.
Nawet mój mąż zaczął podkradać mi ten krem,zauważyłam,że również świetnie się jemu sprawdza.
Zapach bardzo przyjemny.
Buzia nawilżona,wygładzona,genialnie regeneruje buzie na noc.
Wchłania się trochę dłużej więc jest idealny na noc.
Do tego kosztuje grosze!
Polecam.

Dobry krem na noc

Ten krem stosowałam długi czas i muszę przyznać, że jest całkiem dobry. Mocno nawilża i odżywia skórę bez jej obciążania. Parafina w składzie to jedyny minus. Najlepiej nadawał się na noc. Jest tani, wydajny i faktycznie działa. Nie zapycha, lekko pachnie i ma ładne opakowanie. Wart wypróbowania.

Średniaczek

Krem o dość dużej pojemności i niskiej cenie. Zaletą jest także jego łatwa dostępność (drogerie, większość marketów). Jeśli chodzi o samo działanie to nie jestem co do niego przekonana. Nawilża, lecz nie na długo :/ faktycznie, jest lekki i dość przyjemnie się go nakłada. Jeśli chodzi o zapach to niekoniecznie go lubię .

Wydajny

Swietny krem w cenie dostepnej dla wszystkich. Pięknie pachnie, szybko i skutecznie nawilża no i szybko się wchłania co jest dla mnie dużym plusem. Bardzo lubie produkty z firmy ziaja, stosowalam je nawet w ciąży i wszystko było w jak najlepszym porzadku.

Fajny krem

Bardzo przyjemny krem, używałam zwłaszcza jako bazę pod makijaż w sezonie zimowo-jesienno-wczesnowiosennym. W lato dla cery mieszanej jest jednak zbyt ciężki. Mimo wszystko sprawdzał się spoko jako szybkie nawilżenie na noc czy po przeziębieniu. Zużyłam już chyba z 5 opakowań i z pewnością kupię ponownie, gdy moje aktualne opakowanie się skończy. Z pewnością jest to mój osobisty klasyk. Nie zapycha, nie obciąża, całkiem szybko się wchłania (w sam raz żeby zrobić sobie herbatkę przed nałożeniem na twarz makijażu). Grubsza warstwa sprawdzi się elegancko na noc jako ekstremalne nawilżenie. Skoro jednak mi się sprawdza, nie jestem pewna czy jest on wystarczająco nawilżający dla cery suchej. Cerom mieszanym, takim jak moja, polecam gorąco :)

ZAPYCHA

Plusy(+)
- lekka formuła
- nawilża
- szybko się wchłania
- świetny pod makijaż
- niska cena
- wygładza
- nie zostawia tłustego filmu
- wydajny

Minusy(-)
- zapycha ( parafina na trzecim miejscu w składzie )

Supeeeer :)

Krem dobrze nawilża skórę, nie podrażnia. Skóra jest miła w dotyku. Świetnie sprawdza sie pod makijaż. Bardzo przyjemny zapach. Lekki na skórze. Wydajny. Cena bardzo niska ja kupilam w hebe za ok 5 złotych. Polecam do skóry suchej, i bardzo suchej jak zaleca producent. Bardzo dobry produkt. Zuzylam juz dwa opakowania i na pewno jeszcze bede siegac po kolejne :)

Uwielbiam

Bardzooooo lubię jego działanie idealnie nawilża skórę ! Używam go do skóry nóg ( bo tam mam często problem z nawilżeniem ) pozostawia ciało aksamitne, gładkie i cudownie nawilżone. Jego lekka formuła szybko się wchłania choć wg. Mnie jednocześnie pozostawia bardzo przyjemny film ochronny na skórze. Do twarzy używam również z tej serii ale przeciwzmarszczkowy jednak czasami zdarza mi się również użyć i tego kremu i jak najbardziej jest ok.