Herbal Essences, Bio:renew, Odżywczy szampon do włosów `Passiflora i mleko ryżowe`

Odżywienie. Szampon passiflora i mleko ryżowe. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.
Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
Skóra głowy
normalna

Lubię

Miałam okazję już mieć kilka szamponów z tej serii i naprawdę je lubię. Cała seria trzyma poziom.
Co do samego szamponu to na dzień dobry ma przepiękny, delikatny zapach. Mycie nim włosów to przyjemność, a gdy już włosy wyschną są przyjemne w dotyku. Po kilku użyciach są bardziej nawilżone i wygładzone. Może nawet mniej się puszą. Moje włosy nie są podatne na układanie/kręcenie ich, ale po szamponie jest chyba tylko trudniej... za to z pewnością wyglądają na zdrowsze.

Przyjemny szampon do codziennego użytku o bardzo pięknym zapachu :)

Recenzowany szampon do włosów kupiłam w Hebe na promocji za ok. 15 zł. Skusiłam się na niego ze względu na zapach, który bardzo mi się spodobał w sklepie oraz efekty jakie obiecuje producent skłoniły mnie do jego zakupu.

No to zacznijmy właśnie recenzję od zapachu, który bardzo mi się podoba, jest egzotyczny, cytrusowy, świeży, zdecydowanie wyczuwalna jest w nim marakuja, zapach bardzo umila mycie włosów unosi się w całej łazience, na włosach niestety już tak długo się nie utrzymuje, no ale tego nie oczekuje :)

Opakowanie to klasyczna, butelka wykonana z dość grubego plastiku, ale miękkiego bardzo dobrze się go wyciska i aplikuje na włosy, dziurka jest niewielkich rozmiarów i wylewa tyle produktu ile chcemy. Pod koniec śmiało można postawić go na zakrętce by zużyć produkt do samego końca. Szata graficzna jest bardzo miła i przyjemna dla oka jak cała seria w sumie tych szamponów zdecydowanie przykuła moją uwagę na półce w sklepie :) kolorystyka fioletu z owocami - kusi :) Jego pojemność to 400 ml.

Skład jest w moim odczuciu dobry, zawiera aż 90% składników roślinnych i pochodzenia naturalnego mamy tutaj m.in mleko ryżowe, na moich włosach nic złego nie wywołał, przesuszenia czy podrażnień.

Konsystencja szamponu jest średnio-gęsta dla mnie idealna, nie spływa z rąk podczas nakładania więc nie marnuję produktu, bardzo dobrze się aplikuje, rewelacyjnie się pieni, wystarczy go niewielka ilość, równie dobrze się spłukuje z włosów.
Produkt niesamowicie wydajny, używam go już ponad miesiąc - oczywiście nie sama bo z rodziną i jeszcze została mi niewielka ilość.

Gama szamponów tej serii jest szeroka i znajdziemy zarówno szampon jak i odżywkę z danej serii - myślę, że każda włosomaniaczka znalazłaby odpowiednią serię dla siebie.

No dobrze to przejdźmy do najważniejszej kwestii czyli działania, które całkiem miło mnie zaskoczyło.
Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń czy resztek po stylizacjach. Po umyciu włosy łatwo się rozczesują, są miękkie gładkie, lśniące. Zdecydowanie fajnie je odżywia, nadaje włosom zdrowszy wygląd, dodatkowo czuć, że włosy są nawilżone. Szampon nie spowodował szybszego przetłuszczania się włosów, nie obciążył ich i bardzo dobrze współgra z innymi produktami typu maski, odżywki.
Produkt ogólnie jest łatwo dostępny np. w Hebe czy też online na stronie lub innych sklepach internetowych.

Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu i moim zdaniem jest idealny do codziennego użytkowania, moje włosy nie są bardzo wymagające, owszem są oklapnięte, cienkie, suche i elektryzują się bardzo, ale to taka ich już natura, żaden chyba szampon nie doda im super mega objętości :) dlatego szukam nawilżenia, regeneracji, odżywienia, oczyszczenia i ten szampon całkiem fajnie sobie radzi a do tego pięknie pachnie. :)

Mój hit!

Ten szampon miał bardzo dobre opinie, więc postanowiłam go zakupić. Moje włosy są zniszczone, suche, pozbawione blasku i matowe. Jestem blondynką, więc moje włosy potrzebują szczególnego nawilżenia. Ten szampon jest rewelacyjny! Piękne i wygodne opakowanie, szampon prześlicznie pachnie a moje włosy wygładził, nadał im blasku i zregenerował. Polecam zdecydowanie ten szampon!

Mój ulubiony

Szampon ma naturalny skład, pięknie pachnie i bardzo dobrze się pieni. Używam naprzemiennie różnych szamponów z tej linii i zawsze jestem tak samo zadowolona. W połączeniu z odżywką do włosów sprawia że moje włosy są lekkie, lśniące i dobrze odżywione.

Zestaw szampon + odżywka Herbal Essences to mój numer 1 do pielęgnacji włosów.

Przyjemny szampon ale bez rewelacji

Kierując się wieloma bardzo pozytywnymi opiniami na temat tego szamponu postanowiłam go nabyć i przetestować na własnych włosach. Uwagę zwraca piękna butelka i jej szata graficzna w moim ulubionym odcieniu fioletu. Szampon ma dużą pojemność i jest bardzo wydajny. Konsystencja jest bardzo przyjemna i bez problemu wypływa z butelki w odróżnieniu od odżywki z tej samej serii.
Zamknięcie jest solidne i bez problemu da się otwierać. Produkt tworzy przyjemną pianę, która fajnie otula włosy. Co do zapachu to przyznam szczerze, że nieco się zawiodłam. Uwielbiam słodkie owocowe zapachy a po tylu opiniach na temat tego cudownego aromatu spodziewałam się prawdziwej owocowej eksplozji. Jednak nieco się rozczarowałam. Owszem szampon pachnie ładnie lekko słodko i owocowo ale żadnego szału nie ma. Osobiście znam kilka innych drogeryjnych szamponów, których zapach jest o niebo lepszy jak np. szampony Tresemme czy te Garniera z serii Hair Food. Nie zauważyłam również a raczej nie poczułam by zapach utrzymywał się dłużej na włosach.
Co do właściwości pielęgnacyjnych jest to bardzo przyzwoity szampon do codziennej pielęgnacji. Ale zauważyłam, że lepiej sprawdza się solo lub użyty z odżywką innej marki. Odżywka z tej samej serii nie jest zbyt dobra i ewidentnie to ona odpowiada za szybsze przetłuszczenie i obciążenie włosów.
Sam szampon sprawdza się zdecydowanie lepiej - włosy wyglądają świeżo i ładnie się układają.

jak dla mnie najlepszy szampon w tej serii

w tym momencie jest to moj numer 1. uwazam ze zapach jest na prawdę niesamowicie uzależniający. od razu człowiekowi się lepiej robi jak może się zrelaksować w tej wannie myjąc włosy :D włosy po nim są nawilżone, ładnie sie rozczesują, skóra się nie przetłuszcza, a na prawdę kolejna sprawa, ze nie wiele trzeba tego produktu by umyć głowę dokładnie, także wydajny. dostępność ok, cena jest dość wysoka, ale jednak dla tego zapachu i takiego ładnego wyglądu włosów uważam, że warto.

Ten zapach ❤️

Nowe szampony Herbal Essences przyciągają wzrok opakowaniem. Ten dodatkowo przyciągnął mnie zapachem. Piękny i intensywny zapach marakui, który towarzyszy nie tylko podczas mycia włosów, ale utrzymuje się na nich przez cały dzień.

Szampon skutecznie oczyszcza. Włosy lśnią i ładnie się układają. Poza tym jest wydajny i dobrze się pieni. Dodatkowo ładne i praktyczne opakowanie.
Na pochwałę zasługuje także skład - 90% składników pochodzenia naturalnego, bez parabenów i barwników.

Oczyszczający szampon do codziennego użytku

Szampon ten przyciągnął mnie po pierwsze dobrymi recenzjami na KWC, po drugie swoim opakowaniem w pięknym odcieniu fioletu, a po trzecie składem w 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Wiadomo, że taki produkt w domu trzeba mieć, a że na rynku mamy do wyboru tak wiele opcji, to jak tu nie testować za każdym razem czegoś nowego? Chociaż przyznam, że do tych najlepszych powracam raz na jakiś czas z przyjemnością :). Kosztował mnie na promocji w drogerii Rossmann około 14-15 złotych.

Na początku wspomnę o swoich włosach - są one niskoporowate, cienkie (nie rzadkie), całkowicie proste, przetłuszczające się u nasady i właściwie to normalne na długości. Oczyszczający szampon im zdecydowanie starcza. Nie lubię bawić się w odżywki, maski i inne takie, ponieważ zwyczajnie mi się nie chce oraz nie widzę by moje włosy tego potrzebowały. Miewam takie epizody, że idę i kupuję odżywkę, ale kończy się to najczęściej tragicznym obciążeniem. One nie chcą wchłaniać niczego. No ale do rzeczy... Od szamponów wymagam właśnie dobrego oczyszczania w szczególności skóry głowy, ale też pasm, bez pozostawiania żadnej warstwy. Taki dokładnie jest ten, którego recenzuję. Bardzo dobrze oczyszcza nawet konkretnie przetłuszczone włosy, przez co nie muszę myć ich dwa razy. Czasami niektóre szampony są tak słabe, że trzeba powtórzyć mycie, by naprawdę odczuwać czystość, ale nie w tym przypadku. Włosy po wyschnięciu są wygładzone, sypkie i miękkie, a taki efekt lubię najbardziej. Zużyłam butelkę do końca i nigdy nie zauważyłam, żeby tworzył kołtuny. Rozczesywanie przebiega w łatwy i szybki sposób. Jednak oprócz tego, to innego działania nie dostrzegłam. Producent na przedniej grafice opakowania wspomniał o odżywieniu, ale to chyba tylko by przyciągnąć klienta - raczej nic więcej nie muszę dodawać. Cóż mogę rzec... Szampon idealny do codziennego użytku przy włosach przetłuszczających się u nasady i normalnych na długości. Dla włosów suchych i zniszczonych to może być za mało lub nawet pogorszy sytuację, ale zawsze warto wypróbować na sobie :).

Konsystencja szamponu jest gęsta, ale nie na tyle, żeby utrudniać rozprowadzanie na włosach. Określiłabym ją jako idealnie wyważoną. Kolor ma biały, dlatego że, jak producent obiecuje, nie posiada barwników. Pieni się mocno i szybko.

Zapach ma owocowy i lekko kwiatowy, całkiem intensywny. Na początku podobał mi się, ale po dłuższym czasie już męczył. Jest trochę zbyt sztuczny jak dla mnie. Szczerze, to nie mogłam się doczekać aż skończę tę butelkę, właśnie przez zapach. Nie lubię za długo mieć jednego kosmetyku.

Opakowanie to plastikowa, półprzeźroczysta butelka w pięknym odcieniu fioletu z zamknięciem typu zatrzask. Przyciągnęła ona moje oko, bo fiolet to jeden z tych ''prawdziwych'' kolorów, które lubię, a te moje naj to jednak czerń, biel, szarości i brązy :D. Szata graficzna szału nie robi i jedynie metaliczne szczegóły dodają jej trochę uroku. Pojemność to 400ml. Zużycie go zajęło mi 2 i pół miesiąca, bo po drodze przewinęły się inne szampony, no i włosy myję raz na 2-3 dni.

Dobry do przetłuszczających się włosów - Owocowy zapach

Szampon rzeczywiście jest bardzo dobry - oczyszcza i utrzymuje świeżość moich przetłuszczających się włosów na dłużej. Usuwa łupież, koi wrażliwą skórę głowy.

Ma słodkawy owocowy zapach i kremowa, gęstą konsystencję.

Wygładza i rozprostowuje włosy, więc nie polecam dla tych, które chcą mieć puszyste włosy - dla tego efektu świetny jest różany szampon od Love Beauty Planet.

Przetluszcza

Szamponu używam zawsze z odżywką z tej samej serii. Zapacb piękny jak na Herbal przystało.
Mocno się pieni.
Niestey moje włosy przetluszczają się w zastraszającym tempie. Nie wytrzymują nawet dnia. To go dyskwalifikuje.

Super!

Pierwszy szampon, który poradził sobie z moimi przetłuszczającymi się włosami. Do tej pory umyte rano włosy nie wytrzymywały nawet do wieczora, teraz są czyste nawet następnego dnia. Podobnie jest z zapachem, pierwszy raz czuję go przez cały dzień (a jest przepiękny!). Dla mnie idealny :)

Zapach- MEGA!

Chyba używałam juz wszystkie szampony z tej serii od HErbal Essences. Jestem pewna, że ten ma zapach najcudowniejszy!
Jest obłędny! Szampon bardzo dobrze sie pieni, wiec wystarczy niewielka ilość by umyć dokładnie włosy. Juz podczas mycia czuć jak włosy robią sie „inne”, miękkie. Po wysuszeniu zapach pozostaje na długo, a włosy sa mega blyszczace. Długi czas sa świeże i sie nie przetłuszczają. Szampon nie obciąża włosów. Włosy dobrze sie rozczesuja nawet bez użycia maski czy odżywki.