Neutrogena, Skin Detox-in-1 Clay Wash-Mask (Oczyszczająca maska 2 w 1)

Neutrogena, Skin Detox-in-1 Clay Wash-Mask (Oczyszczająca maska 2 w 1)

Detoksykujaca formuła z glinką, kwasem glikolowym i kwasem salicylowym pomaga usunąć zanieczyszczenia oraz działa przeciw szkodliwym czynnikom zewnętrznym.
Delikatnie usuwa cząsteczki brudu, nadmiar sebum oraz makijaż, bez utraty nawodnienia w skórze. Formuła 2w1 może być stosowana jako codzienny produkt oczyszczający lub jako detoksykująca maska, która dokładnie oczyszcza i odblokowuje pory dla jednolitej i rozświetlonej cery.

klasyczne
normalna
oczyszczające, nawilżające, wygładzające
w tubie
bogate

Detoksykuje skórę

Fajny produkt 2 w 1. Jako produkt oczyszczający wmasowywuję w skórę i następnie spłukuję, a jako maskę trzymam trochę dłużej na twarzy. Uczucie po użyciu maseczki jest przyjemne, nie ściąga skóry, delikatnie chłodzi. Skóra jest oczyszczona i nawilżona. Nie wysusza, nie uczula.

Produkt jest bardzo wydajny, stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Dostępny jest w wielu miejscach. Według mnie warto.

detoks

Super produkt jednak juz dlugi czas go nie widzialam nigdzie a szkoda . zarówno jako maska jak I zel do mycia buzi . dobrze oczyszcza pory , a także delikatnie sie pieni . jako maska również dobrze oczyszcza pory a skóra po nim jest przyjemnie gładka .

Cudowne odświeżenie

Ten produkt po raz pierwszy kupiłam na promocji w Rossmanie i już po paru użyciach stał się moim ulubieńcem wśród produktów oczyszczających. Jako maseczka świetnie się sprawdza, daje uczucie chłodu, ładnie oczyszcza, niedoskonałości szybciej się boją, a przy systematycznym stosowaniu jest ich mniej. Nie zapycha porów. Skóra jest po nim rozświetlona, napięta. Jako żel oczyszczający również świetnie się spisuje, dobrze domywa resztki makijażu. Ogólnie bardzo fajny produkt 2w1.

Jest ok

Maska ma fajny zapach ,jest wydajna, cena jest w miarę ok,działanie ma oczyszczające super warto kupić,wygodne w użyciu polecam konsystencję ma gęstą,mega fajna

Sztos

Maseczka zachwyciła mnie swoim działaniem. Po jej zmyciu skóra jest bardziej nawilżona i świeża. Delikatna. Maseczka bardzo oczyszcza skórę i pozwala pozbyć się wągrów. I wyprysków na twarzy.

oki

Trzeba przyznać, że w działaniu jest absolutnie cudowna! Po jej zmyciu skóra jest mięciutka, sprężysta i odżywiona. Maska jest na tyle treściwa, że po jej zastosowaniu nie potrzebuję już żadnego kremu. Nie podrażnia, nie zapycha. Nakładam ją również cienką warstwą pod oczy i nigdy nic złego mi się nie stało.

Wow

Maseczkę kupilam, ponieważ potrzebowałam czegoś w większej tubce niż jednorazowe maseczki. Jest to lepsza opcja dla środowiska więc do mnie przemówiła. Ma świetna szatę graficzną.
Maseczka może być stosowana jako produkt codzienniej pielęgnacji, który ładnie oczyści skórę lub jako maska która trzymamy dłużej.
Dla mnie obie opcje są świetne, ale wolę zostawić ją na dłużej, bo efekty są lepsze.
Skóra nie jest po niej ściągnięta, ale ładnie nawilżona. Ma przyjemną konsystencję, kremową i fajnie się ją aplikuje. Napewno znacząco ułatwia to opakowanie, które swoją drogą jest dosyć higieniczne.

Best mask!

uwielbiam maski oczyszczajce, te jednorazowe nie sa dla mnie, gdyż za bardzo brudza wszystko wokol dlatego preferuje te wielorazowe . uzywanie maski od neutrogeny to prawdziwe spa dla twarzy , cera nie pievcze nie swedzi zapach jest delikatny przyjemny a sama maseczka to czysta przyjemnosc. Trzymalam ja na buzi zawsze okolo 15 min, po zmyciu - dosc ciezko sie to zmywa ale buzia jest ewidetnie oczyszczona i nawilzona, buzia naprawde wyglada o niebo ;lepiej, a wydajnsoc? no niesawmoita bo starczylo mi na 3 mce ! cena rewelacja!

Super!

To już moje drugie opakowanie tej maseczki 2 w 1 z Neutrogeny, jest po prostu rewelacyjna. Ja ją głównie stosuje jako maseczkę, 2-3 razy w tygodniu. Po zmyciu produktu ma się przyjemne uczucie chłodzenia. Po regularnym stosowaniu cera jest matowa, wyskakuje mniej niedoskonałości.

Cud miód

Używałam jej głównie jako maseczki zamiast oczyszczania twarzy. Pokochałam ją straszliwie. Odczucie chłodu na skórze zaraz po jej zmyciu był ekstra-super przyjemny. Rewelacja! Porównałabym świeżość jaką się odczuwa do mycia zębów silnie miętową pastą do zębów. Tyle że na twarzy, bez pieczenia. Jest też niesamowicie wydajna, wystarczyła mi na bardzo długi czas zważając jak często ją używałam.

Świetny!

W poszukiwaniu czegoś mocniejszego do oczyszczania twarzy raz-dwa razy w tygodniu, zdecydowałam się na zakup tej maski (oraz peelingu Mixy, który wydaje mi się nieco łagodniejszy). Można ją stosować zarówno jako żel oczyszczający lub maskę. Ja stosuje go zazwyczaj raz-dwa razy w tygodniu, myję nią twarz a następnie trzymam około 3 minut.

Maska ma delikatnie zielony kolor (glinka) oraz lekko alkoholowy zapach (kwas glikolowy), który akurat bardzo lubię :D Ten kwas glikolowy w składzie u mnie sprawdza się bardzo dobrze, skóra jest rewelacyjnie oczyszczona i odświeżona. Czuć lekkie uczucie ściągnięcia, ale nie jest to nieprzyjemne. Mam cerę mieszaną z tendencja do wyprysków, a u mnie ten żel sprawdza się super - zbieram nadmiar sebum, matuje, oczyszcza, zapobiega nowymi niespodziankom na twarzy... Nie jest ani za delikatny ani za agresywny - idealnie w sam raz do oczyszczenia np. tłustej strefy T.

Trzeba uważać przy zmywaniu, bo jak dobrze się go nie domyje to lubi zostawić białe plamy na twarzy ;) Kosmetyk jest w poręcznej tubie i jest bardzo wydajny - stosuje go już kilka miesięcy i jestem dopiero w połowie tubki ;) Na pewno kupię go ponownie.

Całkiem okej!

Produkt stosuje do codziennego oczyszczania twarzy. Na początku się nie polubiliśmy, bo po pierwszych użyciach stan mojej cery delikatnie się pogorszył, jednak używałam go dalej i jestem właśnie przy końcu pierwszego opakowania i mogę stwierdzić, że nie wyskakują mi już po nim pryszcze. Dobrze oczyszcza i daje uczucia odświeżenia. Czasem używam go jako maseczkę, trzymam na buzi 2 minuty i zmywam letnią wodą. Już po tak krótkim czasie skóra jest miła w dotyku i bardziej doczyszczona. Ten produkt jest jak dla mnie w porządku, jednak nie zachwyciło mnie jego działanie i raczej do niego nie wrócę.