AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

Baza pod makijaż o działaniu pielęgnacyjnym. Matuje skórę, wygładza ją, zmniejsza widoczność porów. Baza dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, przedłużając efekt matowego makijażu. Kompleks Skin de-stress uszczelnia naskórek, wzmacniając go i przygotowując na komfortową i wygodną aplikację makijażu.
· Skin de-stress complex – uszczelnia warstwę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed podrażnieniami, wynikającymi ze stosowania makijażu.
· Formuła MattFinish ułatwia aplikację i zapobiega, pojawiającemu się w ciągu dnia, błyszczeniu się skóry, nadając jej gładkość i matowe wykończenie.
· Ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w polifenole, witaminy i mikroelementy, normalizuje aktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza widoczność rozszerzonych porów.
· Ekstrakt z bambusa intensywnie odświeża i tonizuje skórę, wspomagając działanie matujące.
Testowana dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Nylon-12, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Adansonia Digitata Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Perilla Ocymoides Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Palm Kernel Glycerides, Squalane, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Cetyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ceramide NP, Aqua, Pentylene Glycol, Ornithine HCL, Carnosine, Glycine, Histidine, Lysine, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Cupric Chloride, Manganese Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Mój ulubieniec!

Baza matująca AA tak jak obiecuje producent wygładza twarz, matuje a przy tym przedłuża trwałość podkładu. Podkład ładnie się rozprowadza, pory są mniej widoczne.

Nie robi nic

Bardzo nijaki produkt, Niby po nałożeniu matuje i pory widoczne są mniej, ale jak dodamy do tego podkład to efekt jest taki sam jak bez bazy. Nie matuje, podkład ściera się tak samo jak bez. Lepiej działa solo niż z podkładem, a testowałam ją z kilkoma.

Bez wiekszych efektów

Bazę kupiłam jakiś czas temu w nadziei znalezienia bazy, która zmniejszy widoczność porów. Niestety ta baza nie spełniła do końca moich oczekiwań.
Zalety:
+ładnie wygładza (ale nie pory)
+podkład się na niej dobrze rozprowadza i utrzymuje w ciągu dnia
+lekko przedłuża trwałość makijażu
+ma przyjemną konsystencję, która łatwo się aplikuje na skórę
+cena oraz dostępność
+wydajność
Wady:
-nie zmniejsza widoczności porów
-nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie motowiła skórę
-zatyczka słabo się dokręca (być może trafiłam na taki pojedynczy przypadek)

standardowa

Niedroga, uzywana w małych ilościach spełnia zadania postawione przez producenta. Uzywam jej glownie na okolice wokół nosa i czoło, no i musze przyznać, że pory są mniej widoczne. Trwałość nie jest ekstremalna- delikatne przypudrowanie w ciagu dnia i wyglada przyzwoicie(mam cere mieszaną). Nie zapchała mnie ale byćmoże dlatego, że uzywam jej sporadycznie.
Jest wydajna.

Nie zachwyca

Baza nie zmniejsza porów. Jest dość rzadka. Porównuje z produktem z avon-u, który był tańszy u lepszy. Niestety nie kupie juz nigdy więcej tego produktu.

Dobra

Na początek apel inspirowany kilkoma recenzjami poniżej: zepsute, rozwarstwione produkty wyrzuca się albo reklamuje! Inaczej w sieciówkach kosmetyki nadal będą bezkarnie przechowywane w szafach pod gorącymi lampami i nagminnie otwierane, zwłaszcza na wielkich promocjach. Ta baza jest ważna tylko 6 miesięcy od momentu otwarcia. Miałam kilka opakowań - nie powinna wymagać wstrząsania przed użyciem, być wodnista ani się rozwarstwiać.

Baza 360° użyta w małej ilości przedluża trwałość makijażu i matuje na kilka h ponad zwykły czas pojawiania się błysku, świecenie jest mniejsze gdy się pojawi. Pomimo skutecznego matowania zabezpiecza twarz przed wysuszeniem i ściągnięciem. Poprawia komfort nakładania i noszenia podkładów. Nie tylko nie powoduje wyprysków ale wręcz poprawia stan skóry. Często używam jej na krem, ale bez podkładu - zauważyłam, że skóra się wtedy mniej się przetłuszcza i w efekcie niedoskonałości są rzadziej. Niestety nie wpływa na widoczność porów i za to odjęłam gwiazkę. Użyta w za dużej ilości może wyświecać i sprawiać, że podkład ślizga się po twarzy.

Bardzo ją lubię, ale

Baza ma przyjemną konsystencję, łatwo się nakłada. Zauważyłam, że zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu, utrzymuje cerę dłużej matową. Jeśli chodzi o drugą obietnice producenta, czyli zmniejszenie widoczności porów, to nie raczej tego nie robi. Pod tym względem nie spełnia moich oczekiwań.

Zbędny produkt. Wyświeca strefę T.

Produkt kupiłam kilka miesięcy temu. Podchodziłam do niego kilka razy i szybko się zniechęcałam. Po czym znowu wracałam by dać mu szansę, niestety nie doczeka się mojej pochwały. Może i konsystencja miła, może i komfort nakładania pokładu większy. Tyle, nic więcej. Baza zdecydowanie nie matuje, ani nie czyni porów niewidocznymi. Strefa T zaczyna się świecić niemal od razu. Zdecydowanie nie polecam do stosowania osobom z cerą mieszaną. Strata pieniędzy, a przede wszystkim wykonanego makijażu.

Badziew

Ta baza nie robi nic.Nie zmniejsza porow,nie matuje,jest po prostu bezużyteczna.Kupiłam dwa opakowania na promocji w rossmanie i mecze juz drugie i nie moge doczekac sie az sie skonczy.Twarz szybko po niej sie swieci. przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac bo jak postoi to najpierw wyciska sie woda a pozniej produkt..Nie warta zakupu

Fajna

Baza ładnie matuje skórę, zmniejsza widoczność porów, wygładza cerę. Dodatkowo baza przedłuża efekt matowego makijażu.
Baza nawilża, odświeża i tonizuje skórę, dodatkowo nadając jej gładkości oraz blasku.
Nie podrażnia, nie uczula

Miłe zaskoczenie

Jest to baza silikonowa w poręcznym opakowaniu, przezroczysta, o lekkiej konsystencji. Świetnie się rozprowadza a efekt wygładzenia i zmatowienia jest widoczny już po chwili od zastosowania. Dla mnie po prostu sztos!
Używałam jej pod różne podkłady i z każdym z nich współpracowała tak samo dobrze przedłużając ich trwałość.
Mat na mojej buźce utrzymuje się o kilka godzin dłużej niż z reguły miało to miejsce. Podkład nie spływa, powiedziałabym wręcz że nie rusza się z miejsca i przez długie godziny nie wymaga najmniejszych poprawek. Byłam bardzo ciekawa czy ten pierwszy efekt 'wow' nie zmieni się w trakcie dnia, pory nie staną się widoczne czy nie zacznę się szybko świecić. Całe szczęście nic takiego się nie stało a wręcz przeciwnie zostałam zadowoloną posiadaczką dobrej jakości kosmetyku!
Nie pojawiły się żadne niepokojące zmiany na skórze, baza nawet w najmniejszym stopniu mnie nie zapchała. Nie spodziewałam się po niej cudów, ale jest naprawdę świetna!

Redukuje widoczność porów

Ciekawa przyjemna silikonowa baza,
Nie jest najtańsza, w Rosmanie kosztuje 30 zł dodatkowo jest dostępna w każdym rossmanie, ale AA ma też inne bazy z serii AA Wings W takich samych cenach baza ta rzeczywiście przedłuża trwałość makijażu o kilka godzin, bardziej utrzymuje ją matową bo oczywiście nie zdarzyło się mi żeby makijaż całkowicie był nietrwały ponieważ używam podkładu Max Factor Long Lasting lub Estee Lauder. W zależności jak się używa tej matowej bazy starcza na trzy miesiące. Polecam