Avon, Pur Blanca EDT

Średnia ocena: 4.88/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Nie dla mnie

Zapach nie jest zły???? ale... Jestem osobą, z natury energiczną i żywiołową a ten zapach mnie ogranicza. Mimo, że nie przeszkadza przy pierwszym użyciu zwyczajnie mnie dusił. Lubię słodkie zapachy ale z odrobiną energii. Ten nie spełnił moich oczekiwań. Dużym minusem jest niestety trwałość zapachu, który czuć zaraz po użyciu i nie dłużej.
Kojarzy mi się z lekko roztargnioną ale jednak starszą Panią ????

Pudrowo- mydlany klasyk od Avon

Tego charakterystycznego zapachu trudno zapomnieć. W moim życiu zużyłam parę opakowań: od perfumetek, porzez balsamy,po pełnowymiarowe opakowanie. Obecnie w moje ręce trafiła edycja limitowana, postanowiłam więc wypowiedzieć się na ten temat ;-).

O MNIE
Lubię świeże cytrusowe, nieco słodkie ale nie przesłodzone zapachy.

OPAKOWANIE
Butelka w prostym wydłużonym kształcie. Wygląda dobrze, ponieważ nie jest przesadzona.

WNĘTRZE
Tak jak w tytule, zapach zaliczyłabym do kategorii pudrowo-mydlanej. Kojarzy mi się z białym kolorem. Ucieleśnieniem tego aromatu jest skromna, lecz efektowna kobieta ubrana w puchaty, biały sweter. Użyty w nadmiernej ilości, może być duszący, zwłaszcza że jest dość trwały. Spokojnie wytrzymuje parę godzin.

Nadaje się do dziennych stylizacji w zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym.

Kiedyś ten zapach bardziej mi się podobał, mimo że nie był moim ulubionym. Obecnie szukam innych aromatów, natomiast raz na jakiś czas mogę go użyć, zwłaszcza ze cena jest bardzo atrakcyjna.

Nie

Kupiłam dwa lata temu i tak stoją , były kilka razy użyte tylko .
Zapach taki mydlano świeży , może i nie jest zły ale ta trwałość to porażka.
To jest woda która nie jest warta więcej niż te 15 zł za które ją kupiłam i uważam że nie powinna tu w ocenach tak wysoko stać na równi z innymi drogimi i 10 razy trwalszymi zapachami ! Tak jak też to Celebre

Używam ich jedynie po domu lub po kąpieli :)

Przede wszystkim, chcąc ocenić ten zapach, moim zdaniem konieczne jest wzięcie pod uwagę jego ceny. Nie zapominajmy, że ta woda toaletowa kosztuje po prostu grosze. Dlatego też nie warto spodziewać się czegoś nad wyraz wyjątkowego.

BUTELECZKA
Flakonik jest bardzo prosty i już on może nam wskazywać, że te perfumy nie należały do drogich. :) Zwyczajna, podłużna z przezroczystego szkła, z białą górą. Bardzo minimalistyczna, tak bym ją ładnie określiła, jednak mi jakoś się nie podoba.
Pojemność to 50 ml i moim zdaniem jest to dość sporo. Mi wystarczyły na kilka dobrych miesięcy, więc śmiało mogę powiedzieć, że są wydajne.

ZAPACH I TRWAŁOŚĆ
Zapach faktycznie jest bardzo kwiatowy i bardzo, ale to bardzo słodki. Powiedziałabym, że trochę duszący. Zdecydowanie tej słodyczy jest w nim za dużo. Szkoda, że nie jest to w jakiś sposób przełamane. Raczej nie wyszłabym o tym zapachu z domu, ponieważ bałabym się, że przyprawie tym zapachem kogoś o ból głowy. Jest on naprawdę mocny. Sam zapach mógłby być naprawdę ładny, no i tak naprawdę jest, ale dla mnie bardzo przytłacza. Sądzę, że jeśli już miałabym używać ich jakąś porą to byłaby to wiosna, ze względu na te kwiatowe nuty, między innymi frezji, białej róży czy peonii... Ale dla mnie i tak jest po prostu mdły.

Co zaś z trwałością? Cóż, trochę średnio. Zapach raczej nie utrzymuje się zbyt długo. Uważam, że czuć go tak do godziny, a to raczej trochę słaby wynik.

Nie polecam

Avon Pur Blanca są dla mnie totalnym niewypałem. Zapach jest zarazem duszący, jak i delikatny. Dość nijaki. Niespotykane połączenie. Jedynymi zaletami tego produktu są cena i wydajność.

Bez wyrazu

Pur Blanca może spodobać się fankom delikatnych, kwiatowych perfum. W zapachu wyczuwalne są nuty frezji i lilii. Może być to dobra opcja na co dzień, do pracy, gdyż zapach nie jest ciężki. Utrzymuje się dosyć długo.

Niestety nie przypadł mi do gustu. Brakuje mu tego nieuchwytnego czegoś. Jak dla mnie bez wyrazu. Nie ma tego pazura, którego szukam w perfumach i nawet jego flakon to zapowiada. Tak może pachnieć mój dezodorant, ale na pewno nie woda toaletowa. No offence - każdy lubi to co lubi. ;)

Ładny, lecz słabo wytrzymały ..

Używam tego perfumu już jakiś czas, jest ładny w zapachu lecz słabo wytrzymały, po zaledwie 2h już go prawie nie czuc, lecz na szybkie wyjścia na zakupy czy przejażdżkę jest w sam raz

Bardzo lubię Pur Blanca niestety w chwili obecnej niej nie mam ale jak tylko będę widzieć się z kolsuntantka i będzie w katalogu zamawiam bez wachania. Ma piękny delikatny zapach długo się utrzymuje jest bardzo wydajne

Warty uwagi...

Te perfumy są zdecydowanie dla kobiet, które lubią dość delikatne zapachy. Przy tym jest to dość świeża i kobieca woń. Zapach i trwałość jak na taką cenę są zdecydowanie na plus Perfumy mają dość ładny flakonik. Może nie jest to mój ulubieniec, ale zapach jest naprawdę warty uwagi! W dodatku często jest w katalogu na przecenie!

Prosty ładny zapach bez fajerwerków.

Zapach , jest jak jego flakon bardzo prosty i nieskomplikowany, ogólnie są to kwiaty, białe kwiaty, odrobinę duszne i przytłaczające, po chwili zapach słabnie i wtedy jest przyjemny, ale trwałość adekwatna do ceny, raczej słaba, ale kilka godzin trwa na skórze, na ubraniach nie pachnie.Mimo wszystko czasem wracam do tego zapachu, bo jest letni i wakacyjny, taki, ot tak, żeby czymś pachnieć.Kupuję tylko , jak jest w promocji, około 16 zł i tyle warto za niego zapłacić.Warto wypróbować bo jest tani i na pewno nie jest brzydki.zapach ewidentnie na dzień i na ciepłe pory roku, ale w lecie nie wiem, czy nie udusi.Zawsze tak się składa, ze kupuję go wiosną, dość szybko się zużywa, także w lecie nie wiem jak pachnie...

Ulubieniec sprzed lat

Klika lat temu był to mój ulubiony zapach, którego używałam dzień w dzień i niedawno do niego wróciłam. Fajnie jest wrócić do czegoś sprzed lat, bo zapachy mają to do siebie, że razem z nimi wracają wspomnienia, nawet mój narzeczony jak tylko je poczuł to przypomniały mu się czasy liceum, bo wtedy ciągle tak pachniałam :D Przez te kilka lat nazbierało się kilka nowych ulubieńców, ale i tak Pur Blanca zawsze będzie w top 3. Co do zapachu - jest on dość specyficzny. Dla jednych świeży, dla innych mdły. Dla mnie jest idealny. Jest bardzo delikatny, lekko słodki, ale ma w sobie powiew świeżości, takiej czystości, nie wiem jak dokładnie to określić. Na pewno nie jest w żaden sposób męczący, duszący ani ostry. Długo się utrzymuje, cena jest bardzo dobra, w katalogach Avon bardzo często można ją kupić nawet za 25 zł. Flakonik jest ładny, elegancki, prosty i nieprzekombinowany. Jak dla mnie nie ma żadnych wad

jeden z wielu ulubionych

Uwielbiam serię tych perfum od Avon. Używam tego zapachu od dawna, uwielbiam go. Kompozycja białej frezji, piwonii i heliotropu daje poczucie zmysłowości i elegancji. Perfumy idealne są na porę wiosenną i letnią, ponieważ delikatne nuty zapachowe łagodnie unoszą się wtedy w przestrzeni i długo utrzymują się na skórze. Flakon estetyczny i wygodny w użyciu. Zapach jest delikatny choć nie brakuje mu też ostrzejszych nut.