Avon, Perceive Sunshine EDP

Avon, Perceive Sunshine EDP

Radosna kompozycja pełna letniej świeżości i energii. Lśniące krople soczystej mandarynki i dojrzałego mango błyszczą na oblanych słońcem płatkach magnolii i jaśminu, otulając się ciepłem złotego sandałowca.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Zaskoczył mnie

Kupiłam spontanicznie. Ostatnio lubię te sunshine. Kojarzy mi się lekko z Elizabeth Arden Sunflower. Czuć owoce, chyba te mango i kwiaty. Udany. Ładny. Ciepły. Pogodny. Trwały i dający się lubić mnie i otoczeniu. Flaszka hm mnie nie powala.

Zakochałam sie!

Perfumy zamówiłam przy okazji w avon, nie znałam wsześniej zapachu i bardzo mnie zaskoczyły! Cudny, letni zapach! Długo się utrzymuje, więc jest idealny dla mnie. Piękna buteleczka, piękny zapach, polecam!

Idealny na lato

Zapach kojarzy mi się z wakacjami. Uwielbiam mango w każdej postaci. Tutaj odgrywa on dużą rolę. Łączy się z kwiatami tworząc piękny zapach. Polecam na dzień. Ale na randki też pasuje. Perfum jest koloru żółtego, odcieni słońca i złota.

Najlepszy z serii perceive

Żaden z zapachów lini perceive nie przypadł mi do gustu tak jak ten. Buteleczka jest taka sama jak pozostałe czyli elegancka i kanciasta. Różni się kolorem który jest lekko żółty. Co do zapachu...gdyby słońce jakoś pachniało to myślę że właśnie tak jak ten zapach. Świeży, leciutenko słodki, nie przytłaczający tylko lekki, zamykając oczy czuje się jakby otulaly mnie cieplutkie promienie słońca. Trwałość to 7-8 godzin przy czym ubranie na drugi dzień nadal pachnie ta woda. Polecam

Bardziej kwiatowy niż owocowy

Zapach kupiłam w ciemno, skuszona opisem. Ponadto wszystko ze słońcem w nazwie kojarzy mi się z dawnym zapachem od Avon, Sunny Skies, według mnie bardzo udanym, gdyż był słodki i orzeźwiający jednocześnie. Tutaj nie mamy orzeźwienia. Może trochę zaraz po rozpyleniu. Wtedy czuć owocową, soczystą komponentę. Po chwili pozostaje tylko ciężka, charakterystyczna dla Perceive nuta plus akcenty kwiatowe, co sprawia że całość jest dość przytłaczająca i dla mnie lekko dusząca. Zapach utrzymuje się jeszcze przez pewien czas, mogę stwierdzić że jest trwały, traci natomiast na intensywności.
Według mnie to kolejny zapach, który nie zaskakuje.

Otula zapachem lata <3

Wprost uwielbiam ten zapach! Nie tylko za sam zapach ale i za dobrą trwałość, bo zarówno na skórze jak i na ubraniu u mnie potrafi wytrzymać cały dzień. Jest to ciepły zapach, który przenosi mnie do wszystkich letnich wspomnień. Jednocześnie ma w sobie nuty energetyczne i orzeźwiające, dzięki czemu czuję się rześko i świeżo. Uwielbiam połączenia owocowo - kwiatowe i ta propozycja bardzo mocno wpisuje się w mój zapachowy gust.

Zakochałam się w tym zapachu

Uwielbiam, kiedy perfumy nie tylko przywołują miłe wspomnienia, ale też działają na wyobraźnię, zmysły i wywołują skojarzenia. Z czym kojarzy mi się ten zapach? Zdecydowanie z kolorem żółtym i z soczystością! -słońce,piasek na plaży, mandarynka, mango. Percive Sunshune kojarzy mi się też z gorącem, tropikalnymi klimatami , no jednym słowem z latem! Tak, to zdecydowanie letni zapach, idealny na wakacyjny czas.
Gdy tylko po raz pierwszy go powąchałam, od razu wyczułam w nim owocowe akordy- mango i mandarynka grają tutaj pierwsze skrzypce! Po kilkunastu minutach, gdy zapach zaczyna dojrzewać, wyłaniają się także kwiatowe nuty- jaśmin i magnolia są tutaj bardzo delikatne, nieprzytłaczające , tak jakby nie chciały przytłumić owocowego prymu a jedynie lekko go podkręcić. Taka mieszanka od razu przywołała u mnie wspomnienie wakacji u babci i kwitnącego w czerwcu krzewu jaśminowca, którego zapach rozchodził się po całej posesji i docierał nawet do mojego pokoju przez uchylone okno. I nawet dziś kojarzy mi się on z zakończeniem roku szkolnego i początkiem wakacji.Gdy tylko powąchałam Percive Sunshine od razu przed oczyma stanął mi ten obraz- obraz kwitnącego w pełni babcinego ogrodu a na twarzy poczułam ciepły, letni wiaterek, pachnący jaśminowcem!
Jak na letnie perfumy przystało, musi być tutaj też ciepły akord a wisienką na torcie jest lekko pudrowy złoty sandałowiec. To on zamyka w całość tą kompozycję i sprawia, że Sunshine jest komplementarny i tak bardzo letni! A przy tym delikatne, świeży i bardzo długo utrzymujący się na skórze!
Ja się zakochałam w tym zapachu, tak właśnie dla mnie pachnie lato- ciepło, owocowo i kwiatowo i już nie wyobrażam sobie wakacji bez tej wody perfumowanej!
I na koniec flakonik, no bo choć to może mało istotna cecha perfum, to jednak każda z nas zwraca uwagę na jego wygląd ;) Tutaj jest on identyczny, jak w tej klasycznej wersji Percive- kanciasty z jednej strony, z drugiej zaś płaski. Nakrętka jest w identycznym kształcie. Flakonik jest przezroczysty i całkowicie bezbarwny( za to perfumy mają słonecznie złoty kolor). Swoim kształtem przypomina mi trochę diament:) Podsumowując flakonik jest piękny i bardzo elegancko prezentuje się na toaletce :)

Promień słońca i cytrusy zamknięte w ładnym opakowaniu

Od czasu do czasu lubię kupić coś czego nie planowałam. Zauważywszy te perfumy w cenie 30zł i nie mając wcześniej do czynienia z innymi wariantami Perceive postanowiłam zacząć od tego.
Myślę, że w tej półce cenowej to naprawdę udana kompozycja- jest bergamotka, mandarynka, mango z akcentem kwiatowym a do tego piżmo i drzewo sandałowe- lekkie i dosyć długo wytrzymujące na skórze. Czego chcieć więcej na letnie, ciepłe dni? Przy obecnej zimowej aurze też da radę jeśli ktoś lubi stosować cytrusy. Ja odłożę na półkę z napisem-" na ciepłe dni" kiedy będą mi się marzyły orzeźwiające zapachy.

Prezent

Prezencik od Mikołaja, więc używam stosunkowo niedługo ale jestem zachwycona. Perfum zachowuję, długo zapach, to że my go nie czujemy, nie znaczy, że ludzie też nie czują, Wystarczy się rozebrać, bądź zdjąć spryskany szalik i gdy nakładam go na drugi dzień - nadal czuję zapach tej perfumy! Zapach jest stanowczy ale delikatny, czuć w nim nuty korzenne, bardziej niż te cytrusowe. Czytam opinię, że idealny na lato. Mamy zimę i nie przeszkadza mi to w jej używaniu. Na pewno jeszcze się skuszę na ten zapach.
Flakonik, w którym mamy płynny zapach jest naprawdę piękny. Coś na kształt kryształu. W grudniu perfum można było kupić w katalogu Avon za grosze - Mikołaj mówił.

Świetny na lato.

Zapach kupiłam w ofercie wakacyjnej, tuż przed wyjazdem na urlop. Zapach kojarzyć mi się będzie właśnie z ciepłymi i upalnymi dniami za granicą. Jest bardzo bardzo ładny! Śliczny flakonik - jak pozostała część kolekcji Perceive. Szkoda tylko, że zapach jest ulotny, bo jest prześliczny. Na początku czuć go bardzo intensywnie, lecz z czasem nie czuć go już wcale. Tym jestem zawiedziona. Jeśli chodzi o cenę to około 40 zł, dla mnie mógłby tyle kosztować, ale tylko wtedy gdy perfum byłby trwały, bo tak to płacę tylko za flakonik i zapach, który wietrzeje... Szkoda.

Avon, Perceive Sunshine

Bardzo przyjemny stonowany zapach bardzo fajnie mi się sprawdzał w porze letniej i teraz w te bardziej słoneczne dni chętnie jeszcze po niego sięgam.
Kiedy się odrobinę zapach ulotni są wyczuwalne zdecydowanie jego ciepłe nuty.

Cudowny letni zapach

Jest to słodka kompozycja egzotycznych owoców w połączeniu ze świeżością letnich kwiatów.
Zapach idealnie nadaje się na lato, ale tez na jesień, w szczególności dla osób, które chcą znowu poczuć lato. Bardzo lubię używać je na wyjścia do pracy, dodają mi pozytywej energii.
Elegancka buteleczka i trwały zapach - to kolejne zalety perfum