Tom Tailor, Liquid Woman EDT

Tom Tailor, Liquid Woman EDT

Kompozycja rozpoczyna się świeżą nutą głowy, w której aromaty tangerynki i pomarańczy podkreślone zostały akordem korzennego pieprzu i petit grain. Ekscytujący bukiet jaśminu i pomarańczy tworzy nutę serca, łącząc się z kobiecą nutą róży w zachwycający i zniewalający zapach. Zmysłowe ciepło ambry i sandałowca dopełnia nutę głębi.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

trwałość zerowa

Niestety, zapach piękny, ale wyczuwalny tylko w momencie aplikacji- wielka szkoda, bo kompozycja bardzo przyjemna, delikatna, świeża, lekka, orzeźwiająca itd, jednak po prostu niewyczuwalna po chwili. Byłyby idealne, gdyby było je czuć dłużej niż 5 minut. Mogłabym się nimi oblać ( co niemal robiłam ) i tak po chwili nie czuć prawie nic i niestety nie jest to kwestia przyzwyczajenia do nich mojego nosa, bo nie tylko ja ich nie czuję.

Nie polecam

Kupiłam za 19.99 jako cena na do widzenia także jak tu za taka cenę się nie skusić. Testerów nie było także wzięłam w ciemno nie mając nigdy nic z tej firmy. Pierwsze wrażenie bardzo ciekawy zapach, bardziej letni, słodki, a zarazem orzeźwiajacy czyli w punkt, mój styl! Jednak niestety jego słaba trwałość sprawiła, że rzeczywiście w tej cenie regularnej bardzo żałowałabym jego zakupu, bo zdecydowanie jest zbyt wysoka. Nuty zapachowe rzeczywiście mogą przyciągnąć konsumenta jednak brat trwałości, której już w sklepie sprawdzić się nie da zdecydowanie odradzam. Także u mnie ulotnił się szybko i miałam mały problem widocznie z felernymi modelem butelki, bo psikały bardzo słabo.

Piękny, ale ulotny

Wiadomo zapach to rzecz gustu, ale ten spodoba się niejednej kobiecie. Lekki i świerzy, idealny na lato.
Jego jedyną wadą jest trwałość. Niestety po kilku godzinach jego intensywność jest niewielka.

Taki mój...

Spodobał mi się od pierwszej, próbnej aplikacji w drogerii, ale nauczona doświadczeniem wolałam sobie z nim pochodzić. Na nadgarstku trzymał się dość długo i nie zmienił się w jakieś paskudztwo, więc zdecydowałam się na zakup.
To zapach raczej letni. Rozpoczyna się przyjemnie świeżo, owocowo. Potem się wysładza, ale nieprzesadnie, słodycz jest z klasą, nieprzytłaczająca, nie ma nic wspólnego z landrynką, delikatnie przebija się coś zielonego.
Trzyma się dłużej, niż 2 godziny, jak pisano w recenzjach. On po prostu trzyma się blisko skóry.

Zapach obłędny ale nietrwały

Ten zapach jest idealny do "noszenia" na co dzień. Bardzo świeży kwiatowy, dość dobrze wyczuwalna woń pomarańczy która przełamuje słodycz i nadaje "pazura" temu zapachowi, absolutnie nie jest duszący i mdły. Buteleczka poręczna, delikatna z dobrze pracującym atomizerem. I byłby to może ideał gdyby nie fakt że zapach jest bardzo nietrwały, ulotny. Wydaje mi się że utrzymuje się nie dłużej niż 2 godz. Można powiedzieć że wystarczy ponownie się "spryskać" i tak robię bo lubię pachnieć radośnie i przyjemnie. Chyba go kupię ponownie pomimo niektórych wad.

Bardzo udany letni zapach

Miałam ochotę ostatnio na nowy zapach na lato. Jakoś moje dotychczasowe zapachy mnie chwilowo znudziły i potrzebowałam odmiany.
Szybka decyzja w perfumerii i Liquid Woman trafił do mnie. Pierwsze wrażenie okazało się bardzo pozytywne. Tego właśnie szukałam prostego, owocowo-kwiatowego zapachu. Zależało mi by był on nieinwazyjny, łatwy do noszenia szczególnie teraz gdy upały nie odpuszczają. Jak na razie wszystko się zgadza.
To zapach idealny do pracy i na co dzień. Nie męczy i nie przytłacza ani mnie ani otoczenia. Bardzo komfortowo się go używa.
Na początku jest cytrusowo-świeży z delikatnym akcentem pieprzu. Gdy się po chwili rozwinie nabiera kwiatowego charakteru i drzewnej głębi. Nie jest to co prawda wyrafinowana kompozycja ale bardzo poprawna i przyjemna.
Jestem zadowolona z mojego wyboru. Jedyny minus to niezbyt duża trwałość. Ale jakoś mogę to przeboleć. Zużyję ten zapach z przyjemnością ale pewnie drugi raz nie kupię. Na rynku jest bowiem tyle podobnych kompozycji, że pewnie znajdę coś podobnego.

Soczysty

Zapach na mnie niestety nie utrzymujący się długo, ale tak soczysty i poprawiający nastrój, że jestem gotowa się nim dopsikiwać ile będzie trzeba. Z początku czuć wyraźnie owoce, cytrusy i skojarzenia typowo wakacyjne od razu się rozbudzają. Po chwili jest przełamanie czymś słodkim, plus nutą kwiatową. I robi się oprócz tej pogodności trochę bardziej kobieco i romantycznie.
Niektórym może się wydawać banalny, bo jest z pewnością na co dzień i niezobowiązujący. Ale nie ma w nim sztuczności, jest świeżość, nie przebija się alkohol, jak to się zdarza w tej niezbyt wysokiej półce cenowej. Nie zawsze mam na niego ochotę, ale jest miły i łatwy w noszeniu.

Przyjemny zapach

Bardzo polecam! Maja idealny zapach, ktory utrzymuje sie dlugo na skórze. Cena odpowiada jakości, i mimo malej pojemności warto jest przetestować i ocenic, bo są świetne

Orgazm

Wspaniała woda toaletowa. Jej wprost zniewalający zapach utrzymuje dość długo bo ok 6 godzin, daje powera do działania, pozytywnie nastraja. Ja jestem uzależniona.