Bell, HYPOAllergenic, Aqua Jelly Make-up (Podkład nawilżająco-matujący o konsystencji galaretki)

Lekki, chłodzący, delikatnie matujący podkład o konsystencji galaretki. Pozostawia przyjemne uczucie lekkości. Idealnie stapia się ze skórą, a dzięki zawartości witaminy E, nawilża ją i poprawia jej elastyczność.
Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Wyrównuje jej koloryt i sprawia, że wygląda ona zdrowo i naturalnie.
Dostępny w trzech odcieniach: 01 Light Porcelain, 02 Light Sandbeige, 03 Creamy Natural.

fluidy
Krycie
lekkie
z pompką

Dobry, lekki podkład

Moim faworytem wśród podkładów Bell jest HYPOAllergenic podkład rozświetlający. Jednak pod wpływem pozytywnych opinii w Internecie postanowiłam przetestować ten podkład.
Podkład znajduje się w higienicznym i solidnym opakowaniu z pompką. Pompka działa bez zarzutu i dozuje odpowiednią ilość produktu. Jedna pompka wystarczy, aby podkładem pokryć twarz.
Konsystencję ma jak większość podkładów. Nie ma nic wspólnego z galaretką. Nie jest bardzo gesty, ani też lejący.
Posiadam odcień 02 Light Sand Beige, a moja cera jest sucha i bardzo dobrze dogaduje się z tym podkładem. Dla mnie jest na tyle jasny, że nie odcina się od szyi i nie robi ze mnie trupa jak podkład Deborah Comfort Lift w odcieniu Vanilla. Kolor 02 to taki beż bez różowych tonów. Nie utleniania się i nie nie ciemnieje.
Nakładany dłonią nie smuży. W czasie aplikacji nie odczuwam żadnego chłodzenia. Podkład nie podkreśla suchych skórek, ani porów. Ładnie dopasowuje się do cery i wygląda bardzo naturalnie. Absolutnie nie robi efektu maski. Krycie ma małe, w kierunku średniego. Zaczerwienienia czy przebarwienia nie zostają przez niego zakryte, jedynie wyrównuje koloryt. Nie wysusza cery. Utrwalony pudrem wytrzymuje kilka godzin. Nie warzywa się, nie wchodzi w załamania skóry. Nie podrażnia skóry, ani jej nie zapacha.

To średniak ale bezpieczny.

Jelly Aqua jest zamknięty w szklanej ładnej buteleczce z pompką z której bez problemu wydostaniemy produkt, ja ten produkt od mniej więcej połowy opakowania zaczęłam mieszać z innym podkładem i pompka miała lekki problem aby wycisnąć odpowiednią ilośc produktu, za każdym razem otrzymywałam trochę więcej niż bym chciała :) ale to ne jest jakiś ogromny minus. Najbardziej lubię takie opakowania bo produkt jest bezpieczny i wolny od dostania sie powietrza do środka i bakterii, przy denku moge odkręcić pompkę i wygrzebac pędzelkiem produkt którego starcza jeszcze na kilka użyć. Mój odcień to ten najjaśniejszy, nakładam go gąbeczką i nie ma z tym najmniejszego problemu, podklad ładnie sie wklepywal, dobrze rozprowadzał i tak juz zostawał na skórze, przynajmniej kilka godzin. :) Ładnie wyglada, jest spójny z odcieniem cery, dopasowuje sie i nie odznacza. Ma lekkie do średniego krycia co jest dla mnie niestety minusem ale z drugiej strony, wiedziałam jaki podklad kupuje i czego sie spodziewać. Na moja cerę naczynkową niestety to za mało, juz po kilku godzinach naczynka zaczęły sie wyłaniać i być nieco widoczne. Gdyby nie te moje nieszczęsne naczynka to na pewno była bym zadowolona z efektu jego działania tym bardziej że nie przesuszał dodatkowo mojej suchej skóry. Na pewno będzie on odpowiedni dla dziewczyn które maja cerę suchą lub normalną bez większych zmian na cerze, czy to naczyniowych czy tradzikowych, tutaj to zdecydowanie da zbyt małe krycie i po prostu nie będziecie zadowolone z efektu. Mój egzemplarz wiec stosowałam tylko wtedy kiedy wiedziałam ze wychodzę na chwile i nie potrzebuje większego krycia i doskonałej trwałości. No właśnie jeśli chodzi o trwałość to Jelly pozostaje na skórze w niezmiennym stanie kilka dobrych godzin, potem powolutku znika wpierw z nosa potem z policzkow, brody, nie jest to jakieś rażące natomiast no właśnie, podkreślam ze nie jest to podklad tego typu który pozostanie z nami 15 godzin w nienaruszonym stanie. To średniak ale bezpieczny. Zostanie z wami na dłużej ponieważ jest wydajny.

Codzienny podkład!

Lekka konsystencja, małe krycie- wyrównujące koloryt, naturalny blask to przepis na idealny podkład, który będę mieć na sobie kilka godzin. ;)
Te cechy ma ten produkt.
Najjaśniejszy kolor jest dla mnie idealny, nie ma problemów przy aplikacji. Zapewnia naturalny wygląd skóry.
Nie jest to produkt super trwały, dlatego stosuję go wtedy, gdy mam mieć podkład tylko przez kilka godzin i nie chcę czuć efektu maski na twarzy.

Okropny

Mam skore mieszana w kierunku tłustej. Podkład wyglada okropnie. Ważył się na twarzy ścierał się. Nigdy więcej go nie kupię. Trwałość podkładu pozostawia wiele do życzenia po kilku godzinach skóra wyglądała nie świeżo. Okropny. Jedynym plusem tego podkładu są kolory ładne bezowe odcienie ale jasne. Żadna galaretka normalny podkład.

Kocham! <3

Mam cerę mieszaną, od czasu do czasu w zależności od dnia cyklu pojawiają się niespodzianki. Do tej pory wolałam cięższe, matowe, mocniej kryjące podkłady, ale poczułam, że moja skóra potrzebuje odetchnąć i chciałam spróbować czegoś lżejszego. Aqua Jelly Make Up zakupiłam spontanicznie - kojarzyłam go z recenzji na YouTube, które były w większości pozytywne. Trochę wystraszyłam się jego lekkiego krycia, ale postanowiłam dać szansę i... żałuję, że odkryłam go tak późno! Problem krycia rozwiązuję kamuflażem - wypryski mam tylko w pojedynczych miejscach, zaś reszta twarzy potrzebuje jedynie wyrównania kolorytu i ten podkład świetnie sobie z tym radzi. Po jego pierwszym użyciu nie mogłam przestać się zachwycać jak pięknie wygląda na skórze. Jest bardzo naturalny, idealnie stapia się ze skórą, nie widać go na twarzy, jednocześnie ujednolica kolor skóry, nadaje jej zdrowego blasku i utrzymuje się nienagannie przez cały dzień - nie muszę go nawet dodatkowo pudrować. Uwielbiam go na co dzień i już kupiłam jeszcze dwa opakowania na zapas, bo zauważyłam, że zaczął znikać z Rossmanna. Skutecznie wyparł mój ulubiony do tej pory Rimmel Wake Me Up - skoro zimą Aqua Jelly tak super mi się sprawdza, to co dopiero będzie latem, kiedy takie lekkie podkłady sprawdzają się najlepiej? :) Mam nadzieję, że gdzieś jeszcze uda mi się go dorwać. Zdecydowanie polecam!

Może być

Podkład o bardzo przyjemnej konsystencji i fajnie się stapia ze skórą, póki nie nałożymy drugiej warstwy żeby poprawić krycie, które ma bardzo słabe. Krycie naprawdę jest słabe, przypomina bardziej krem BB niż podkład, mi na co dzień to pasuje, ale na większe wyjścia się nie nadaje. Jak pisałam wyżej dokładanie kolejnych warstw podkładu skutkowało tym, że uwydatniają się pory i pokazują mi się suche skórki,których wcześniej nie było. Nie miałam żadnych nieprzyjemnych efektów przy łączeniu go z różnymi korektorami i pudrami.

Jest super :)

Zmagam się z przebarwieniami na twarzy, a ten podkład potrafi je przykryć co mnie bardzo cieszy, bo mało który podkład daje sobie z tym radę. Podkład jest bardzo gesty, jedna cała pompka starczyła na pokrycie całej twarzy i nie wymagała drugiej warstwy, nie daje efektu maski, fajnie się stapia z cera. Po 10 godzinach na twarzy dalej dobrze wyglada

kolejny beznadziejny drogeryjny podkład

Nie mam szczęścia do drogeryjnych podkładów. Dzięki temu przypomniałam sobie, dlaczego w połowie liceum zrezygnowałam z nich całkowicie na niemal 3 lata. Najgorsze w tym podkładzie jest to, że po prostu fatalnie wpływa na kondycję mojej cery. Twarz zaczyna mnie swędzieć po ok.6-8 godzinach od aplikacji. Kiedy go zmywam cera jest zaczerwieniona, ale jednocześnie szara, ziemista i zmęczona. Wygląda na 10 lat starszą. Gra kompletnie nie jest warta świeczki, ponieważ efekt wizualny po aplikacji podkładu jest daleki od nieskazitelnego. Cera zaczyna się świecić po ok.2-3 godzinach, produkt waży się w skrzydełkach nosa, zaczyna się też ciastkować na policzkach. Plus za kolor nr 2, który wbrew pozorom jest jaśniejszy niż numerek 1. Dwójka to beż w żółtej tonacji, dosyć jasny (jestem bladziochem, kolorystycznie odpowiada mi Revlon Colorstay 150, Maybelline Fit Me 110) i dobrze zgrywa się z cerą nie tworząc efektu maski. Krycie lekkie, co mi odpowiada, gdyż nie mam problemu z trądzikiem, a zależy mi jedynie na zamaskowaniu zaczerwienień i ujednoliceniu kolorytu. Niestety po jakimś czasie wygląda nieświeżo i brudno, co go całkowicie dyskwalifikuje. Konsystencja nie przypomina galaretki, to po prostu gęsty podkład. Żałuję kolejnych 30 zł wyrzuconych w błoto.

Lekki, na co dzień

Oceniam kolor 02 light sand beige

OPAKOWANIE I ILOŚĆ PRODUKTU:
Podkład jest w plastikowym opakowaniu, które jest niezwykle lekkie. Szata graficzna jest prosta i klasyczna, bez większych udziwnień. Butelka jest z pompką, co ułatwia wydobywanie produktu. Plastikowe opakowanie jest schowane w mały kartonik z opisem produktu oraz składem. W opakowaniu mieści się 30 gramów produktu. Produkt jest dość gęsty, ale na pewno nie jest galaretką. Dwie pompki wystarczają na pokrycie twarzy.

ODCIENIE:
Wybrałam odcień 02 - jest przepięknie żółty, nie oksyduje, nie odcina się. Gama kolorystyczna jest nieco uboga, bo tylko trzy odcienie do wyboru.

CENA:
Kupiony podczas promocji w hebe za niespełna 21 zł. W cenie regularnej możemy go kupić za prawie 30 zł.

DZIAŁANIE:
Mam cerę bardzo tłustą z tendencją do wągrów i wyprysków. Podkład ma bardzo słabe krycie, wyrównuje jedynie koloryt, ujednolica go. Nie zastyga w maskę, tylko ładnie stapia się ze skórą. Niestety bardzo łatwo zrobić sobie dziurę, gdyż produkt lubi się przesuwać. Na twarzy jest niewyczuwalny, jest delikatny i "miękki". Dobrze współpracuje z pudrem, bronzerem i rozświetlaczem.
Nie zapycha. Jest dość nietrwały, z matującą bazą świeci się już po trzech godzinach. Zbiera się nieco w zmarszczkach.

Godny uwagi

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za około 20zł. Nie spodziewałam się czegoś szczególnie dobrego, gdyż nie byłam przekonana do trwałości produktów tej firmy.
Jednak muszę przyznać, że ten podkład okazał się dużym zaskoczeniem. Nie jest może super kryjący, jednak wyrównuje koloryt cery i ujednolica ją.Nie zapycha szczególnie porów. Nawet długo się trzyma (jakoś 5-6h bez problemu). Mimo że widziałam 3 odcienie, można dopasować je pod siebie. Ja używam numeru 03 i okazuje się, że może on się równać z Healthy Mix od Bourjois w żółtym odcieniu.
Jest zdecydowanie ciepłej tonacji z żółtym pigmentem choć na początku go nie widać. Lepiej wygląda jak się nieco utleni i połączy z innymi kosmetykami oraz sebum. Nie waży się na twarzy.
Jedynym minusem jest to, że gąbeczką gorzej się go nakłada, ponieważ jest bardzo wodnisty.
Moim zdaniem idealnie nadaje się na co dzień. Nie robi z twarzy maski, wygląda bardzo naturalnie jak krem bb.

za słabe krycie jak dla mnie

Ogółem nie jest to zły podkład jednak jak dla mnie ma bardzo słabe krycia a że mam problemy z naczynkami na twarzy przez co mam mocno czerwoną twarz to nie jest podkład dla mnie. Kupiłam kolor nr 2 który jest dosyć jasny więc plus dla marki, ma ładny kolor, delikatnie wyrównuje koloryt skóry więc polecam dla osób które nie mają problemu z kolorytem i potrzebują delikatnego podkładu nawilżającego. Trzeba przypudrować skórę po nałożeniu ponieważ podkład delikatnie się lepi. Ogółem polecam ale nie jest to podkład dla mnie

Mój pierwszy podkład, którego kupiłam ponownie

Podkład bardzo dobrze przykrywa moje niedoskonałości. Nie wysusza skóry, po nałożeniu jest ona lekko nawilżona. Niby jest matujący, ale ja i tak przykrywam go pudrem, bo mam tłustą cerę. Dzięki pompce pozwala na aplikację na gąbeczkę odpowiedniej ilości podkładu, bez marnowania produktu i zbędnego brudzenia.