Bell, HYPOAllergenic, Aqua Jelly Make-up (Podkład nawilżająco-matujący o konsystencji galaretki)

Zobacz oferty

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.86/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lekki, chłodzący, delikatnie matujący podkład o konsystencji galaretki. Pozostawia przyjemne uczucie lekkości. Idealnie stapia się ze skórą, a dzięki zawartości witaminy E, nawilża ją i poprawia jej elastyczność.
Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Wyrównuje jej koloryt i sprawia, że wygląda ona zdrowo i naturalnie.
Dostępny w trzech odcieniach: 01 Light Porcelain, 02 Light Sandbeige, 03 Creamy Natural.

Krycie
lekkie
z pompką
fluidy

Nie dla mnie

Bardzo lubię kosmetyki bell z linii HYPO, jednak ten podkład to dla mnie dość spora pomyłka. Konsystencja bardzo ciekawa, ale na tym się plusy kończą. Już samo równomierne nałożenie produktu to wyzwanie, przeciera się, nie kryje wcale. Buzia okropnie się błyszczy, a ma być matujący. Kolor po jakimś czasie wydawał się szary, a sam podkład bardzo szybko się starł. Dla mnie niewypał..

Sprzedany!

Jestem ogromną ofiarą poleceń polskiego yt. Cała marka Bell HYPOAllergenic jest wychwalana pod niebosa przez wszystkich i to różnorakie produkty. Pomyślałam, że również chciałabym czymś się zachwycić, tym bardziej, że jest to marka, którą można często znaleźć na promocji w Hebe.

Niestety ten podkład to jakaś pomyłka. Nawet nie bardzo wiem jak go opisać oprócz tego, że jest beznadziejny...

Konsystencja - ciekawa, faktycznie galaretka, ale mam wrażenie, że przez tę konsystencję osiada on na skórze. Zupełnie nie scala się ze skórą, niezależnie od tego czym jest nakładany - ani gąbka, ani palce, ani pędzel nie poprawiają jego wyglądu. Również baza zupełnie "nie ma nic do gadania" - matująca, nawilżająca, mocny krem nawilżający - zawsze podkład wyraźnie siedzi na skórze.

Czasami jest tak, że w ciągu dnia pod wpływem naturalnego sebum podkłady zaczynają wyglądać lepiej - nic takiego się tu nie dzieje. W ciągu dnia sytuacja się pogarsza i podkład się waży, znika i ześlizguje się z twarzy w bardzo wybiórczy sposób.

O tyle o ile kolor był dla mnie idealny, to mam wrażenie, że moja skóra się przed nim broniła. Miała prawo, bo mam cerę suchą, ale nie spodziewałam się, że aż tak kiepsko wypadnie.

Okej ale szału nie ma

Mam cerę sucha
Używałam go kilka tygodni.
Krycie małe do średniego
Naturalnie wygląda
Lekki
Przyjemna konsystencja i formuła
Nie ma zapachu
Nie podkreśla suchych skórek
Ale trzeba przypudrować lekko
Dobry na co dzień dla cery suchej jeśli szuka ktoś czegoś lekkiego

Jak na Bell to meh

Podkład kupiłam z okazji wyprzedaży w Rossmannie, już dokładnie nie pamiętam za ile, ale pewnie za 1/5 ceny. Oceniam kolor 01.
Jest to podkład o dość kremowej, ale lekkiej konsystencji, o (niestety) żółtych tonach. Nie jest to może jakoś mocno widoczne na mojej dość różowej buzi, ale jednak na tle innych od Bell Hypoallergenic jest to widoczne. A mam kilka różnych podkładów z Bell i są przeważnie w tonach neutralnych, ten jest najbardziej żółty z nich. Pracuje się z nim bardzo przyjemnie, ale niestety robi prześwity, nawet dobudowując go nie da się później tego jakoś ograć. Jak się nałoży tak już jest.
Zaraz po nałożeniu, pomijając nierównomierne przyczepienie się do twarzy, wygląda całkiem gładko, współgra z pudrami i kolejnymi etapami makijażu. Nie podkreśla niedoskonałości, meszku, skórek, zmarszczek (to ostatnie jeśli dość sprawnie i szybko go przypudrujemy). Natomiast, choć wydawałoby się, że jest nawet zastygający to jest średnio trwały. Nie jest źle, ale po 5-6h wyświeca się (w lato szybciej) i dość widocznie złazi np. z nosa. Nie polecam pod maseczkę. Na plus to, że jest lekki, niewyczuwalny, krycie lekkie do średniego oraz to, że nie zapycha. Natomiast nie zgodzę się z tym, że jest to podkład matowy. Chyba, że przypudrowany jakimś ultra-wysuszającym pudrem ryżowym.

Całkiem całkiem

Podkład kupiłam na mega promocji w Rossmanie. Podkład jest całkiem w porządku. Jest leciutki ale mimo wszystkie krycie ma dość dobre. Nie jakieś mocne ale wystarczające.Nie robi efektu maski. Nie waży się w połączeniu z korektorem czy pudrem. Buzia po nim ma się wrażenie że jest nawilżona. taka miękka, satynowa. Jest zapakowania w buteleczkę z pompką dzięki czemu fajnie się nabiera i nakłada.Nie podrażnia ani nie uczula. Jak dla mnie za taką cenę jak najbardziej sztosik.

Ciekawy

Podkład kupiłam ostatnio na promocji w Rossmanie, kosztował około 10 zł, a więc stwierdziłam, że to dobra cena, aby go po prostu przetestować. Z powodu mojej mieszanej cery, która się przetłuszcza używam podkładów matujących. Podkład jest świetny. Jest lekki, ale ma dość dobre krycie. Buzia nawet po zmyciu makijażu jest mięciutka i nawilżona. Ma bardzo ciekawą konsystencję. Lubię używać kosmetyków, które mają fajne składy i porównałam go z innym podkładem, którego cena wynosi około 60 zł i muszę przyznać, że ten z Bell ma naprawdę niezły skład.

Moje odkrycie

Oceniam kolorek porcelanowy

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Zakupiłam go na promocji - 55% i wyszły mi za niego grosze. Bardzo estetyczne, minimalistyczne opakowanie. Pompka daje tyle produktu że wystacza na całą twarz. Ja nakładam dwie cieniutki warstwy gąbeczka. Podkład wygląda na twarzy świeżo, nie obciąża skóry, lekko matowi, kryje wszystkie niedoskonałości bez efektu maski. Jest naprawdę delikatny.
Polecam to wypróbować - szczególnie teraz gdy jest jeszcze promocja ❤️

Moje odkrycie

Fajna opcja bo jest to matowy a zarazem lekki podkład o konstyntencji żelowej ładnie koryguje kolor cery i zakrywa niedoskonałości choć nie jest to full krycie jak w przypadku Revlona. Ładne kolory nie tworzy maski na twarzy. Ładne choć plastikowe opakowanie

Średni podkład

Jest to jeden z tych podkładów, o których mam mieszane odczucia. Z jednej strony lubię go używać, ponieważ podoba mi się jak moja skóra na początku wygląda, ale potem coś niedobrego zaczyna się z nim dziać. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic z tego nie wyszło.

Krycie bardziej w stronę lekkiego, ale na pewno mocniejsze niż krem BB. Konsystencja trochę gęsta, ale bardzo fajnie rozprowadza się na skórze. Rzeczywiście czuć nawilżenie, ale na pewno podkład nie jest matowy i wątpię, żeby był on u kogoś kto ma tłustą cerę . Miała być galaretka, a jednak nią nie jest.

Nie jestem też do końca przekonana czy aż tak bardzo wyrównuje koloryt skóry. Wystarczy mocniejsze przebarwienie i trzeba się posiłkować korektorem.
Rzeczywiście skóra wygląda na zdrową, po kilku godzinach noszenia w ciepły dzień wyświeciłam się trochę, ale nie wyglądało to źle. Wręcz odwrotnie! Nie musiałabym absolutnie nic poprawiać gdyby nie jedna rzecz. A raczej dwie.
Podkład nagle zaczął osiadać mi na skórze. Pomimo lekkiej konsystencji, której nie czułam to cos zaczęło się dziać na mojej brodzie. Powstały tam plamy i w sumie nie było już czego ratować, bo podkład sobie zszedł. Do tego podkreślił cala fakturę skóry, a zwłaszcza pory, ktore nawet na zdjęciu w telefonie wyglądały tragicznie- a wiem, że takie nie są. Powchodzil we wszystkie załamania oraz nieistniejące zmarszczki, a dosłownie minęła może z 1 minuta, podczas której chwycilam pędzel, żeby się nim przypudrować. Próbowałam go używać z innymi kremami do twarzy, różnymi bazami, ale rezultat jest taki sam. Najpierw wszystko wygląda super, aż nagle zaczyna się coś dziać. Często miałam też wrażenie, że ciastkuje mi się w okolicach nosa i dosłownie leży a mojej twarzy, przez co nadaje jej efekt maski.
Plus jest taki, że nie ciemnieje.
Zużyje go do końca, ale nie wiem czy bym go komuś poleciła. Nie jest tragiczny, nie wiem też jak sie zachowa u osób z sucha cera, ale za podobne pieniądze można dodać lepszy produkt. Jeśli ktoś ma dostęp do próbek, to niech lepiej z nich skorzysta .

Podkład na lato

Lubię takie lekkie podkłady, ten ma fajną konsystencję, dobrze przykrywa drobne przebarwienia. Nie szkodzi mojej wybrednej cerze, nie powoduje powstawania niedoskonałości. Łatwo się rozprowadza i myślę że jest idealny na lato. Niestety ma jedną wadę, jego najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny.

Nie do końca taki fajny

Szukałam lekkiego podkładu, dającego efekt wypoczętej skóry bez drobinek w składzie. Jeśli chodzi o ten podkład to faktycznie można powiedzieć, że spełnia te wymagania - jest dość gęsty ale zarazem bardzo lekki , na buzi praktycznie nie widoczny, trochę jak krem bb. Zostawia skórę lekko matową ale zarazem jakby wypoczętą. Teraz minusy- jest wręcz za lekki...krycie jest znikome. Nie radzi sobie w ogóle z zaczerwienieniami, nawet przy większej ilości warstw. Także sprawdzi się w przypadku dosłownie idealnej cery , lub w towarzystwie mocno kryjącego korektora. Drugi minus to kolor - mam odcień 02 i jest za jasny. Obawiam się, że 03 może nadal być za jasną, szczególnie latem, przy lekko opalonej skórze. Podsumowując - podkład ten byłby idealny jakby choć troszkę bardziej krył i jakby w ofercie były ciemniejsze odcienie.

Bardzo dobra propozycja z drogerii.

Mam skórę mieszaną, z tłustą strefą T oraz jestem bardzo blada z chłodno neutralnymi pod tonami. Podkład posiadam w kolorze 01 ale muszę go odrobinę mieszać z białym mixerem z nyxa.

Podkład ma bardzo lekką i przyjemną formułę, krycie lekkie do średniego. Idealny na upał oraz doskonale się trzyma przez cały dzień. Skóra praktycznie się nie wyświeca (pomijając turbo upały ale to norma). Wykończenie ma trochę pudrowo matujące jednak wtapiające się w skórę i nie daje efektu tapety na buzi. Nigdy nie miałam podkładu dającego podobny efekt na twarzy.

Podkład na pewno zakupię ponownie pomimo, że kolor nie jest idealny pod względem jasności. Jest to idealna propozycja drogeryjna na lato, którą warto przetestować.