Red Pharma Laboratories, Calmapherol Baby, Mleczko kojące

Red Pharma Laboratories, Calmapherol Baby, Mleczko kojące

Zastosowanie: do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, regeneracja, odżywianie skóry: podrażnionej, zaczerwienionej, swędzącej, skłonnej do alergii, łagodzenie zmian i pielęgnacja skóry atopowej.
Receptura preparatu została opracowana we współpracy z lekarzami dermatologami.
Do stosowania od 1. dnia życia.
Nie zawiera barwników i parabenów.
Zawiera kompozycje zapachowe bez alergenów.
Aktywne składniki:
Prowitamina B5 działa regenerująco na podrażnienia, łagodzi zaczerwienienie i świąd; poprawia barierę lipidową naskórka, zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry; chroni skórę przed podrażnieniami i uszkodzeniami.
Ogórecznik lekarski: działa kojąco w zmianach atopowego zapalenia skóry; zmniejsza zaczerwienienie i świąd; przywraca skórze elastyczność, zmniejsza szorstkość.
Ogórecznik lekarski uchodzi za najbogatsze źródło kwasu gamma-linolenowego (GLA).
Polecany jest dla osób o skórze:
• wrażliwej,
• skłonnej alergii i podrażnień;
• przesuszonej.
Produkt jest wytwarzany w warunkach certyfikowanego systemu zarządzania jakością Dobrej Praktyki Wytwarzania Kosmetyków ( GMP ) wg normy PN-EN ISO 22716.

Na AZS dla dziecka

Ten krem poleciła mi Pani w aptece, ponieważ mój syn ma silne atopowe zapalenie skóry. Żaden emolient polecany przez alergologów nie pomagał jak ten krem. Jedynie łagodziło na chwilę, a później problem powracał. Najskuteczniejszy był steryd. Ten krem jest jedyny bez sterydu który naprawdę działa. Polecam wszystkim rodzicom dzieci z podobnym problemem. Ma świetną konsystencję i jest wydajny. Wada jedynie taka że zawiera cynk, więc do częstego stosowania też nie polecam ale na ostre wypryski spowodowane atopowym zapaleniem skóry jest naprawdę świetny.

zadowolona

Mleczko ma dobrą konsystencję, nie jest zbyt wodniste. Używałam go do pielęgnacji skóry mojego dziecka. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ma przyjemny zapach. Skóra jest nawilżona, podrażnienia złagodzone. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo. Używałam razem z olejkiem do kąpieli tego producenta. Niestety cena nie jest najniższa.