Paese, Hydrobase, Under Make-up (Nawilżająco-pielęgnująca baza pod makijaż)

Paese, Hydrobase, Under Make-up (Nawilżająco-pielęgnująca baza pod makijaż)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.56/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Produkt do pielęgnacji skóry i baza pod makijaż w jednym: silnie nawilżająca baza pod makijaż dla wszystkich rodzajów skóry; hamuje procesy starzenia się skóry; działa kojąco i łagodząco; natychmiastowo nawilża i ujędrnia.
Silnie nawilżająca baza pod makijaż dla wszystkich rodzajów skóry.
*hamuje procesy starzenia się skóry
*działa kojąco i łagodząco
*natychmiastowo nawilża i ujędrnia
*delikatnie koi, ożywia i uzupełnia braki wody w skórze
*zawiera składniki odbijające światło
*niweluje drobne linie i niedoskonałości
* bogata w witaminy, składniki aktywne oraz peptydy
*przygotowuje skórę do nałożenia podkładu oraz przedłuża trwałość makijażu
*skóra zyskuje subtelny blask oraz odzyskuje jędrność i gładkość
*doskonała konsystencja ułatwia aplikację i doskonałe połączenie z każdym podkładem

Cudowna nawilżająca baza pod makijaż ❤️

Mój must have! Kupiłam bazę po przeczytaniu super opini, nie zawiodłam się. Baza po odkręceniu słoika od razu staje się wyczuwalna-jej zapach jest obłędny. Cudownie nawilża skore-nie potrzebuje stosować pod nia kremu, w szklanym słoiku- to jej kolejny plus. Nie zapycha porów, nie klei się. Cudownie utrwala makijaż. Jak dla mnie rewelacja ❤️

Ulubieniec

Baza jest zamknięta w szklanym przeźroczystym słoiczku, z białą zakrętką. Całościowo wygląda bardzo elegancko i prosto jednocześnie. Niestety nie jest to opakowanie zbyt higieniczne. Ma lekką, żelową konsystencję o białym kolorze. Posiada przepiękny zapach - taki pielęgnacyjny coś w stylu dobrze nawilżającego kremu. Zawiera peptydy (działają przeciwstarzeniowo), polisacharydy (łagodzą i koją skórę), dermolient pochodzenia oliwkowego (nawilża i poprawia elastyczność), pseudoceramid (chroni naskórek przed utratą wody), niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (utrzymuje nawilżenie) i złoty pigment (efekt rozświetlenia skóry). Baza bardzo szybko się wchłania sprawiając, że cera jest dogłębnie nawilżona, zregenerowana i ukojona. Dodatkowo wygląda zdrowo i promiennie. Świetnie dogaduje się z różnymi podkładami i faktycznie przygotowuje skórę do makijażu, a dodatkowo wygładza i utrwala makijaż. Sprawdzi się również solo i zastąpi niejeden krem. Baza jest bardzo wydajna i sprawdzi się zarówno pod makijaż jak i sama ładnie rozświetlając skórę. Po prostu wielofunkcyjny, a zarazem genialny kosmetyk. Uwielbiam.

Wspaniała

Baza jest super, daje efekt rozmycia i nieskazitelnej cery, nawilża, przedłuża trwałość makijażu. Żelowo-kremowa konsystencja sprawia, że produkt dobrze się nakłada, a także jest wydajny. Szklany słoiczek na plus pod względem ekologicznym. Polecam!

Warto kupić

Nie byłam przekonana czy cena za taką ilość produktu jest adekwatna, jednak wato było kupić, ponieważ baza jest całkiem wydajna. Jest to moje pierwsze opakowanie i zaczyna mi się kończyć dopiero po dwóch miesiącach codziennego stosowania. Idealnie sprawdza się pod makijaż, a dla mojej suchej skóry to jest istny raj ;)

Bardzo dobra baza pod makijaż!

Z zasady nie używam baz pod makijaż. Jestem zwolenniczką dobrej pielęgnacji dobranej indywidualnie, która wystarczająco przygotowuje twarz na makijaż.
Ale muszę przyznać, że ta konkretna baza działa jak najlepszy krem nawilżający! Różne podkłady trzymają się tej bazy wręcz idealnie! I zauważalnie lepiej się prezentują na twarzy z nią, niż bez niej!
Zużyłam cały słoiczek, ale nie kupię go ponownie, ponieważ, jak już wspomniałam, postawiłam na pielęgnację, która mi zastępuje tę bazę :)
Niemniej jeżeli ktoś aktualnie poszukuje super bazy pod makijaż, to to może być strzał w 10-kę! Konsystencja jest żelowo-kremowa, leciuteńka, wchłania się natychmiast, ale pozostawia delikatną warstewkę na twarzy, do której w dalszej kolejności będzie się pięknie przyklejał podkład. Naprawdę, nie wiem, kto stworzył tę bazę, ale Benefit ze swoimi bazami może się schować albo uczyć od Paese, o!
POLECAM!

Jest bardzo dobra

Obecnie używam trzecie opakowanie tej bazy.

Mam cerę mieszaną, zimą bardziej w kierunku suchej, dodatkowo moja cera ma skłonności do zapychania się, jeśli jakiś składnik kosmetyku jej nie odpowiada. Już kilka lat temu zwróciłam uwagę na tą bazę ale obawiałam się, że jak nałożę na nią podkład to moja skóra będzie się bardzo świecić – nic bardziej mylnego.

Bazę używam codziennie: albo solo albo po nałożeniu kremu nawilżającego. W obu przypadkach suche skórki przy niedoskonałościach stają się widoczne po kilku godzinach ale zadaniem bazy nie jest maskowanie suchych skórek ale zwiększanie ogólnego nawilżenia skóry. Według mnie suche skórki jakie mamy są już martwe i jedyne co możemy im zrobić to się ich pozbyć, bo choćbyśmy nie wiem jak je nawilżali to nawilżenia im nie przywrócimy i nie przykleimy ich z powrotem do twarzy ale powinniśmy pracować nad ogólnym nawilżeniem skóry.

Produkt pachnie bardzo świeżo, ma żelową konsystencję która szybko się wchłania, po jego użyciu skóra jest nawodniona od środka i sprawia wrażenie takiej pulchnej i ukojonej. Dodatkowo zostawia na twarzy taką świetlistą warstwę (efekt delikatnie mokrej skóry), który jednak znika kilka chwil po nałożeniu podkładu.

Po prostu cudownie dogaduje się z podkładem Run for Cover tej samej firmy, nie powinno mnie to dziwić ale tworzą razem naprawdę zgrany duet.

Jeśli stosuję go na krem, to zauważyłam że średnio dogaduje się z kremem który ma olej w składzie. Jak się nad tym dłużej zastanowić to ma sens, dlatego jeśli makijaż nam się zważy po zastosowaniu tej bazy warto zwrócić uwagę na jaki krem ją nałożyliśmy. Sama będę szukać idealnego kremu pod tą bazę bo uważam, że produkt jest bardzo dobry. Po użyciu tej bazy podkład wygląda miękko i na ma uczucia ściągnięcia, które często towarzyszy nam szczególnie w sezonie grzewczym.

Często jest na promocji a dodatkowo bezpośrednio na stronie producenta można kupić w zestawie z bazą pod oczy. Zdarza się też, że ten zestaw jest na promocji co jest już w ogóle kumulacją bo wtedy opłaca się najbardziej.

Bardzo dobra baza pod makijaż

Używam codziennie. Ma super konsystencje oraz delikatny przyjemny zapach, używam go jako krem przed nałożeniem podkładu. Po porannym oczyszczaniu twarzy, przynosi mega ulgę na ściągniętą skórę.

Bardzo podoba mi się szklany słoiczek, zużyję jeszcze nie jedno opakowanie ;).

Ładni wygładza, ale niestety zapycha...

Myślę, że bardziej się sprawdzi dla cery suchej.. no i ma w składzie olej ze słodkich migdałów, który najczęściej zapycha.. no i w moim przypadku niestety tak właśnie się stało. Mimo wszystko myśle, że jak ktoś nie ma problemu z tym olejem to będzie bardzo zadowolony, bo produkt sam w sobie jest genialny, szkoda tylko, że po nim wyskakują mi krostki :)

Dobry produkt

Bardzo fajny produkt. Baza łatwo się rozprowadza dzięki lekko żelowej konsystencji szybko się wchłania nie zostawiając na twarzy tłustego czy lepkiego efektu. Pozostawia uczucie nawilżenia, świeżości. Do tego ma bardzo przyjemny zapach, który nie jest silny i nie zostaje na skórze. Łączy się z podkładem. Na bardzo suchej skórze się nie sprawdza. Jego działanie jest niewystarczające.

Love

Na ten moment to moja ulubiona baza pod makijaż, dopiero po jej zastosowaniu miałam pierwszy raz efekt wow. Dobrze nawilża, skóra jest pięknie przygotowana pod podkład, z każdym też sprawdziła mi się doskonale. Kupiłam na stoisku Paese, po namowach Pani konsultantki, i troszkę plulam sobie w brodę, że dałam się namówić, bo jak do tej pory żadna baza zbytnio nie robiła mi różnicy. Aż przetestowałam to cudo. Mój makijaż z jej użyciem zawsze wygląda pięknie, świetliście, nie mam też uczucia ściągnięcia skóry, które mi się wcześniej zdarzało. Moja mieszana cera ją kocha :). W cieplejsze miesiące używam samej, a w okresie grzewczym na krem, w obu przypadkach sprawdza się podobnie. Widze zasadniczą różnicę w makijażu z użyciem tej bazy lub bez niej, dla mnie to ideał, do tego rodzima marka, co też jest plusem.

Lepszy zamiennik droższego odpowiednika

Gdy skończył mi się primerizer ze Smashboxa, sięgnęłam po Paese, ponieważ na YT wiele dziewczyn mówiło, że obie te bazy są do siebie podobne. Zdecydowanie nie żałuję takiej zamiany. Jestem zachwycona tym produktem. Ma lekką, żelową konsystencję. Łatwo rozprowadza się po skórze. Szybko się wchłania. Momentalnie wygładza skórę, nawilża ją. Cera staje się przyjemna w dotyku, bardzo miękka i mam wrażenie, że zmniejsza się również widoczność porów. Podkład rozprowadza się fenomenalnie. Nie tworzą się smugi, nic się nie roluje, wszystko ładnie się ze sobą stapia, a zaznaczę, że używam raczej mocno kryjących podkładów. Makijaż utrzymuje się cały dzień - mój dzień makijażowy trawa zazwyczaj min. 10h i w tym czasie nie zauważam na twarzy żadnych mankamentów. Baza ma delikatny, przyjemny zapach. Opakowanie jest bardzo ładne, elegancko prezentuje się na toaletce. Produkt jest wydajny - nie potrzeba dużo, by pokryć całą twarz.
W niektóre dni, gdy się spieszyłam, a nie potrzebowałam makijażu, stosowałam ten produkt zamiast kremu na dzień i w tej roli również bardzo dobrze się sprawdził. Po umyciu cerę mam często lekko suchą i ściągniętą, a ta baza za każdym razem przynosiła ukojenie, nawilżenie i wygładzenie. Nie wyświecała skóry.
Gorąco polecam!
p.s. polecam szukać okazji, gdy w cenie opakowania 30ml, można kupić pojemność 50ml!!

Cudowna baza nawilżająca

Hydrobase to świetna baza nawilżająca, super się sprawdza przy makijażu osób z suchą cerą. Stosując ją nie używam już kremu. Ładnie się wchłania, przepięknie pachnie, skóra jest po nim bardzo mięciutka. Opakowanie w formie słoiczka jest bardzo wygodne i eleganckie.

1995