L'Oreal Paris, Infaillible, Luminizing Base Primer (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Infaillible Luminizing Primer nadaje skórze odpowiednią porcję rozświetlenia, zwiększa trwałość podkładu oraz zmniejsza widoczność porów.
Zapewnia gładkie i aksamitne wykończenie.

rozświetlające, przedłużające trwałość makijażu
bazy pod makijaż twarzy

Efekt rózświetlenia gwarantowany

Bazę kupiłam w Rossmannie. Dzięki tej bazie można osiągnąć efekt mokrej skóry Glass skin. Kosmetyk jest umieszczona w małej buteleczce z bardzo wygodnym dozownikiem. Aplikacja jest niezwykle łatwa. Trzeba jednak uważać z ilością bazy. Produkt jest bardzo wydakny. Na pokrycie całej twarzy wystarczy odrobina produktu. Baza na skórze daje jasną, perłową poświatę. Baza pod podkładem zachowuje się dobrze. Dalszy efekt zależy od podkładu jaki później użyjemy. Ja używam lekkich podkładów, które pozwalają nieco wybić się rozświetlajacej bazie.

Świetny kosmetyk!

Cudowny kosmetyk, mam dojrzałą i suchą skórę, szukałam kosmetyku, który trochę odmłodziłby mój wygląd i ta baza to strzał w dziesiątkę. Ma tłustą, ale lekką konsystencję, nakładam ją na czoło nos i policzki i od razu nakładam podkład, efekt jest cudowny, cera nabiera blasku, ale takiego naturalnego, naprawdę wygląda młodziej, jest fantastycznie rozświetlona. Ma srebrny kolor, nie bardzo da się ją stosować samodzielnie, ale nie po to ją kupiłam, po nałożeniu podkładu dzieje się magia i świetlistość wydobywa się spod niego. Polecam gorąco!

Baza o mocnym blasku

Rozświetlająca to dobre słowo, które w 100% oddaje blask tego produktu. Baza jest koloru srebrnego, zresztą jak opakowanie. Jest bardzo mocno napigmentowana. Juz pół pompeczki starcza na pokrycie całej twarzy. Ja mam naturalna w kierunku suchej skóry i polubiłam się z tym kosmetykiem.
Pomijam że rozświetla, ale i ładnie trzyma podkład na skórze. Nie mam problemów z wyświecaniem się czoła, wiec również na ten obszar nakładam bazę. Baza nie jest wodnista, powiedziałabym, że bardziej kremowa. Nie przebija ten srebrny blask spod podkładu, ale ładnie nadaje rozświetlenie.
Opakowanie małe, poręczne z pompką, dzięki której zachowamy zasady higieny ;)
Produkt wydajny.

Fajna

Loreal się popisał. Baza ma mocny blask i wygląda jakby się nałożyło rozświetlacz na twarz, ale podoba mi się ten efekt. Mocny matowy podkład dzięki tej bazie wygląda naturalniej i trzyma się dużo dłużej. Nie zapchała mnie ani nie uczuliła. Dobrze się nosiło ją wraz z podkładem, ale samej bym jej nie nakładała. Ogólnie baza ma srebrną barwę, ale na twarzy dostosowuje się jakby do tonacji skóry. Podoba mi się, chociaż mam wrażenie, że skórę bardziej problematyczną mogłaby zapchać albo by się na takiej nie sprawdziła. Mogę ją polecić, ale niestety w moich kwc się nie znajdzie ponieważ ciągle poszukuje mojej idealnej bazy

baza dla wprawnych

Baza jest w kolorze opakowania i pozostawia na skórze mocny, jasny, niemal gwiezdny połysk. Trzeba umieć jej używać i to miejscowo, bo w przeciwnym wypadku twarz jest nieestetycznie i nienaturalnie odblaskowa. Z powodu tej mocy i zbyt dużej ciężkości jak na bazę bardzo rzadko jej używam, kupiłam z ciekawości w promocyjnej cenie, parę razy próbowałam się do niej przekonać, ale najwidoczniej brak mi umiejętności.

ciężki kaliber

Prawdopodobnie moja niezbyt pochlebna recenzja wynikać będzie że niezbyt lubię się rozświetlającym makijażowym lookiem, stąd trochę hipokryzją jest zakup tej bazy no ale cóż... piękne i smukłe UNICORNOWE opakowanie wpadło mi w ręce i tak oto mam niezadowalajcy mnie produkt.
^Konsystencja bazy jest dosyć rzadka i oleista trzeba uważać z ilością bo uzyskać można zbyt mocny efekt który będzie wyglądał po prostu źle,
^ baza nie współpracuję z podkładem RADIANT LIFT MAX FACTOR powoduje jakby jego rozrzedzenie i powstaje problem przy blendowaniu
^ po zastosowaniu nawet z matującym podkładem po jakimś czasie widać wyświecenie w skrzydełkach nosa za CZYM NIE PRZEPDAM
^ nie polecam używać bazy mając w podświadomości udział w jakiejś sesji zdjęciowej gdzie fotografowana będzie nasza twarz bowiem baza powoduje brzydki FLASHBACK.
Cena zbyt wygórowana jak na jakość bazy.

Ulubiona baza rozświetlająca

Jako posiadaczka cery mieszanej z tłustą strefą T i normalnymi policzkami sięgam po tego typu bazy gdy używam podkładów mocno kryjących. Produkt bardziej przypomina rozświetlacz w płynie niż inne znane mi bazy. Kolor jest chłodno, różowo, szampański jednak nie zauważyłam żeby nie dogadywał się z ciepłymi tonami skór.
Produkt nadaje fajne glow podkładom, przedłuża ich utrzymywanie się i o dziwo skóra tak szybko dodatkowo się nie wyświeca. W przypadku podkładów średnio kryjących baza trochę za bardzo prześwituje i nie wygląda na buzi tak pięknie.
Dla mnie jest to najlepsza baza rozświetlająca jaką używałam do tej pory. Dodatkowo opakowanie z pompką przypadło mi do gustu.

Rozczarowanie :(

Spodziewałam się czegoś znacznie lepszego, tymczasem zamiast obiecanego „glow” mamy efekt tłustej skóry i sztucznego blasku. Nie zauważyłam znaczącego wpływu na przedłużenie trwałości makijażu. Ogólnie bez szału.

Baza

Z całego serca nie polecam. Baza strasznie zapycha, po kilku dniach użytkowania moja cera wyglądała koszmarnie. Daje fajne rozświetlenie ale nic więcej. Niestety bardzo się rozczarowałam. Baza ma 20 ml wiec cena do tej pojemności jest nieadekwatna i duzo zawyżona. Jakość mocno średnia

Perłowa

Kupiłam bazę bo jestem sroką i uwielbiam wszystko co się błyszczy.
Jako, że kupiłam ją właściwie tylko patrząc na opakowanie a nie używając testera to w domu przeżyłam małe zdziwienie. To jest baza? Wygląda raczej jak rozświetlacz do twarzy.

I z początku tak jej właśnie używałam. Mieszałam z podkładem lub nakładałam punktowo na wybrane miejsca.
Baza jest lejąca, jakby trochę tłusta. W każdym razie bardziej tłusto-silikonowa niż nawilżająca.
Wbrew opakowaniu nie jest holograficzna a raczej perłowa, bez dużych drobinek.

Potem jednak zaczęłam stosować ja jako bazę pod makijaż na całą twarz i ku mojemu zaskoczeniu też się sprawdza.
Nie wiem czy przedłuża trwałość makijażu, na pewno fajnie rozświetla i wygładza skórę.

Raczej dla cer suchych, normalnych niż tłustych (mocny efekt glow plus lekko tłustawa konsystencja)

Uwielbiam!

Zawsze byłam sceptyczna w stosunku do baz rozświetlających i nigdy tak naprawdę nie czułam potrzeby aby po nie sięgać, tym bardziej, iż posiadam cerę mieszaną. Wszystko zmieniło się gdy dostałam od koleżanki tego cudaka, w pierwotnym założeniu do stosowania jako płynny rozświetlacz. I rzeczywiście, nałożony na podkład daje wrażenie tafli! Pozytywnie zaskoczona, postanowiłam zastosować ten produkt zgodnie z zaleceniem producenta i nałożyłam go jako bazę na policzki. Od tamtego momentu nie wyobrażam sobie życia bez tej bazy. Daje piękny zdrowy blask, ożywia skórę i wydłuża trwałość makijażu. Jestem na tak!

Bardzo lubię

Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż, wydłuża jego trwałość,jest bardzo wydajny, nie wysusza mojej skóry i dobrze współgra z moim podkładem. ma również bardzo ładne opakowanie i pompkę .