AA Wings of Color, Hydro Baza Glow, Baza rozświetlająca utrwalająca makijaż `24K złoto`

Hydro baza Glow to lekka, nawilżająca baza pod makijaż, która ułatwia aplikację makijażu i przedłuża jego trwałość. Zawiera 24K złoto koloidalne oraz kwas hialuronowy, które intensywnie nawilżają skórę, a złote drobinki subtelnie ją rozświetlają. Cera jest promienna i nawilżona, a makijaż utrzymuje się dłużej.

bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające
w buteleczce

Subtelne rozswietlenie. Lekka, płynna konsystencja.

Baza ma przezroczystą, lekką formułę o lekko żółtawym zabarwieniu z widocznymi drobinkami złota. Na skorze baza nie pozostawia koloru. Dobrze rozprowadza się i szybko wchłania.ma subtelny lekko perfumowany zapach. Baza pozostawia skórę subtelnie rozświetloną, promienną. Idealnie sprawdza się pod obecnie używanymi przeze mnie podkładami. Przedłuża ich trwałość.

W porządku!

Na plus lekka konsystencja, łatwa do rozprowadzenia i pipeta ułatwiająca nakładanie produktu na twarz. U mnie sprawdziła się idealnie jako baza pod makijaż. Zauważyłam, że przedłużała jego trwałość. Tak jak w innych opiniach, nie zauważyłam natomiast efektu rozświetlenia. Owszem, daje coś od siebie skórze. Rewelacyjne nawilżenie! Mimo wszystko dam jej kolejną szansę, ponieważ jestem zadowolona z zakupu ❤

Rewelacyjna baza

Bardzo lekka baza, o przyjemnym zapachu, dzięki której podkład na twarzy wygląda lepiej i faktycznie dłużej się utrzymuje. Miałam już kilka baz od AA, jednak ta na tle innych wypadła najlepiej. Bardzo podoba mi się też to śliczne opakowanie z pipetą, ułatwiającą dozowanie produktu - należy pamiętać, aby nie przesadzać z takimi produktami. Nie zapchała mnie. Będę do niej wracać.

Dobrze nawilża

Szukając odpowiedniej bazy, która nawilżyłaby moją suchą skórę natrafiłam na właśnie tę bazę. W Rossmannie dałam za nią naprawdę grosze . Jeśli chodzi o sam efekt Glow to tutaj nic nie zauważyłam, nieliczne drobinki się mieniły, natomiast po nałożeniu podkładu nie było po nich śladu. Jeżeli jednak mowa o trwałości i nawilżeniu to muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Jakikolwiek podkład który nałożyłam utrzymywał się przez cały dzień , nic się z makijażem nie stało. Jednak największym plusem jest dla mnie nawilżenie, po niektórych bazach mam tzw spiętą skórę, dlatego ciężko mi jest dobrać odpowiedni kosmetyk do mojej suchej skóry - ale ten się jak najbardziej sprawdził. Mimo używania nawet matowych podkładów, skóra nie męczyła się i dostała takie nawilżenie, jakiego potrzebowała. Bardzo lubię kosmetyki z pipetką, ponieważ są wygodne i szybkie w nałożeniu produktu. Ma bardzo ładny wygląd i ten piękny zapach... :)

Subtelne rozświetlenie

Hydro Bazę Glow udało mi się dorwać na dobrej promocji w Rossmannie. Cena kusiła tak bardzo, że nie mogłam przejść obok niej obojętnie ;)

Baza znajduje się w szklanym, ciężkim słoiczku z białą nakrętką w której mieści się pipeta. Etykieta ma czarne napisy i złote akcenty kolorystyczne, dzięki temu wygląda naprawdę ładnie i elegancko. Pipeta jest bardzo wygodna w użytkowaniu, nabiera idealną ilość produktu i nie zatyka się.

Produkt ma wodnistą, lejącą konsystencję i przeźroczysty, choć lekko żółtawy kolor (na skórze jest przeźroczysty). Znajdziemy w nim zatopione mikro drobinki złotego brokatu, po dokładnym przyjrzeniu się produktowi w opakowaniu można je zauważyć. Bardzo podoba mi się zapach bazy, jest subtelny, delikatnie perfumowany.

Dzięki lekkiej i wodnistej konsystencji nakładanie bazy na twarz jest bardzo komfortowe, a ponadto kosmetyk szybko się wchłania. Złote drobinki na twarzy nie są mocno widoczne, ale dzięki temu skóra jest subtelnie rozświetlona. Warto dodać, że zawiera w sobie kwas hialuronowy, dzięki któremu otrzymujemy dodatkowe nawilżenie.

Bez wątpienia baza przedłuża trwałość makijażu. U mnie najbardziej problematycznym miejscem są skrzydełka nosa i faktycznie w tym miejscu widzę sporą różnicę między podkładem bez bazy pod, a podkładem z tą bazą. Spełniła moje wszystkie oczekiwania.

Wydajność produktu jest wręcz niesamowita - po miesiącu stosowania produktu w opakowaniu jest wciąż w dużej ilości.

Zadowolona

Mi się sprawdziła bardzo! Makijaż wyglada o 100 razy lepiej niż bez bazy, a o trwałości nie wspomnę,gdy normalnie świece się za 2h to tu świeciłam się po 7... rewelacja.

jestem na tak

Zacznę od minusów- efekt Glow? Brak. Po nałożeniu makijażu nie widać rozświetlenia twarzy. Gdzie nie gdzie drobinki złota widać ale bez jakiegoś efektu WOW.
Myślę że brak rozświetlenia to jedyne co zauważyłam z minusów ( biorąc jeszcze pod uwagę że to baza rozświetlająca!) Za to dobrze nawilża i utrwala makijaż. Zrobiłam całodniowy test. Rano wstałam, zrobiłam makijaż (baza, korektor, podkład i tyle) i niestety zapomniałam o nim, rzuciłam się w wir obowiązków domowych. Po całym dniu zabaw z dzieckiem, sprzątaniem, gotowaniem i drzemką dziecka przy którym często przysypiam-wieczorem makijaż wyglądał bardzo dobrze. Więc tutaj bardzo mnie baza zaskoczyła.
Nie mogę przejść obok zapachu który bardzo mnie urzekł, po ok 4 godzinach nadal go czułam. Dodatkowo wygodna pipeta pozwala nabrać odpowiednią ilość produktu.

Ze mną baza pozostaje! Jestem zadowolona z zakupu i na pewno na jednej butelczce się nie skończy:)

Gdzie tu Glow ?

Niestety ale zakup tej bazy zniechęca do zakupu innych baz AA gdyż efekt GLOW to mogłam sobie jedynie wymyślić. Kupiłam tą bazę z nadzieją że ładnie rozświetli mi cerę ale ja efektu nie widzę.Dobra dla kogoś kto musi coś nałożyć na buzię przed podkładem tzn cokolwiek i ta baza w tym przypadku jest ok. Myślałam że może spróbuję z innymi podkładami - też brak efektu. Jedynym plusem jest to że fajnie się nakłada i szybko wchłania.

Rozczarowanie

Lubię kosmetyki AA ale wybiórczo , w niektórych jestem wręcz zakochana ale ta baza niestety nie zachwyciła mnie a więc ląduje po stronie na NIE. Jeśli ktoś po prostu musi czymś posmarować twarz przed nałożeniem podkładu żeby nie kłaść na "łyso" to będzie mu odpowiadać.Ja niestety żadnego efektu nie zauważyłam.

W porządku

Baza jest w porządku. Nadaje się pod makijaż ale nie widać żeby rozświetlała twarz. Konsystencja płynnai lekka dobrze się rozprowadza. Fajny aplikator. Delikatnie nawilża twarz i ładnie pachnie

Uwielbiam!

Kupiona zupełnie przypadkowo, nawet nie dla efektu Glow (i całe szczęście, bo pod tym względem jest do dupy), a dla nawilżenia i trwałości makijażu. I w tym zadaniu sprawdza się idealnie!
Pipeta pomaga nabrać odpowiednią ilość bazy, naniesiona na skórę chwilę musi podeschnąć zanim nałożymy pokład, ale zdecydowanie przedłuża jego trwałość.
Bardzo dobrze nawilża skórę, tym bardziej że nie używam wcześniej żadnego kremu.
Ma specyficzny, ale przyjemny zapach.

nie jest zła

To już któraś z kolei baza, którą kupiłam ale nie mogę powiedzieć, żeby była moim hitem, co prawda poza tym że nie odczuwam ani super utrwalenia ani rozświetlenia ogólnie jest okej... ale też nie za wiele wnosi :)