Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose rozświetlająca baza pod makijaż nadaje skórze naturalny i zdrowy blask. Nie daje efektu tłustości na twarzy. Lekka formuła sprawia, że doskonale minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek. Skóra staje się rozświetlona, gładka i świeża. Formuła nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: nałóż bazę pod podkład lub wymieszaj z podkładem i rozprowadź na skórze twarzy. Aby nadać skórze dodatkowego rozświetlenia, można po nałożeniu podkładu posmarować bazą kości policzkowe i obszar po łukiem brwiowym.

świetna

Baza jest naprawdę fajna. Sprawdza się zart zarówno pod podkład jak i zmieszana z podkładem. Trzeba jednak mieć na uwadze, ze zmieszana może powodować rozjaśnienie podkładu.Nie ma żadnych tandetnych drobinek. Cera wyglada jak mega nawilzona.

Nieee

Ojej, alez sie zawiodlam! Po dlugim szukaniu idealnej bazy pod makijaz wpadlam na ta z goldem rose. Opinie swietne, nic tylko wychwalanie w calym internecie. No to pobieglam do sklepu i zakupilam. Nie moglam sie doczekac, az wyprobuje. I niestety, po nalozeniu na twarz myslalam, ze to jakas pomylka. Baza doslownie nie zrobila nic... wrecz przeciwnie, bardzo sie maziala po twarzy i nalozenie podkladu bylo sto kroc utrudnione. Podklad tak sie mazial, ze musialam zmyc go i nalozyc jeszcze raz. Tym razem wymieszalam ja z podkladem, myslamam ze bedzie inaczej ale nic z tego! Bylo jeszcze gorzej. Absolutnie okropna i niby rozswietlajaca haha zadnego rozswietlenia nie zauwazylam. Porazka totalna porazka.

Ideał na lato!

Ta baza to moje odkrycie lata! Teraz w porze jesienno-zimowej przerzuciłam się na bazy matujące, jednak latem, gdy preferuję efekt glow, po prostu robił całą robotę! Nadaje skórze pięknego blasku, blask niby jest subtelny, ale efektowny! Mimo, ze jest to baza głównie rozświetlająca, to dobrze minimalizuje widoczność porów. Baza jest lekka i ma przyjemną konsystencję, Wygląda jak perły w płynie. Idealna również do posmarowania obojczyków i dekoltu do bardziej wyciętych bluzek :) Używam jej również samodzielnie, gdy nie chce mi się zbytnio malować. Wystarczy ta baza, błyszczyk czy balsam na usta i efekt wow gwarantowany! :)

subtelny blask

świetna baza. Daje piekny, subtelny blask który przebija pod średnio kryjącym make upem. Trzeba uważać z ilością bo może spowodować nadmierne świecenie i efekt przetłuszczonej skóry . Przy ładnej skórze fajnie wygląda nałożony bez podkładu

Genialne rozświetlenie

Baza jest świetna. Stosuję ją na dwa sposoby: nałożona na skórę twarzy pod podkład jak standardową bazę oraz mieszam ją z podkładem (lekko rozjaśnia - ten efekt mi nie przeszkadza wręcz czasami tego potrzebuje) oraz nadaje podkładowi nowe oblicze. Biała baza a na twarzy czyni cuda!!!

Dobra baza.

Kupiłam tą bazę z myślą o nakładaniu jej pod ciężkie podkłady ( Estee Lauder Double Wear) lub mieszaniu jej z nimi. Baza mimo iż jest rozświetlająca, wypełnia pory, nie podkreśla ich, daje subtelny blask skórze. Podkład wygląda na niej dobrze. Nie podkreśla niedoskonałości cery. Cera wygląda zdrowo.

Ulubieniec

Baza jest moim ulubieńcem i zdecydowanie faworytem jeśli chodzi o takiego typu produkty. Dostałam ją w prezencie od znajomej i pokochałam od pierwszego zastosowania. Co mnie najbardziej urzekło to przyjemna w dotyku konsystencja i ciepły,delikatny zapach. Nie przebija się zbyt mocno i współgra z zapachem mojego ulubionego podkładu. Po nałożeniu na skórę wtapia się w nią błyskawicznie i pozostawią ją super wygładzoną. Na twarzy uzyskuje efekt Glow. Rozszerzone pory to mój mały problem, ale baza świetnie sobie z tym radzi. Baza bardzo dobrze zaprzyjaźniła się moim podkładem i dobrze go utrwala. Używam raczej średnio kryjących podkładów i zależy mi aby uzyskać naturalny efekt. Ta baza bardzo dobrze sobie z tym radzi. Moja skóra wygląda zdrowo jak po nawilżającym kremie.

Jak najbardziej polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z tej bazy i szczerze mogę ją polecić. Jest bardzo wydajna, ma fajną konsystencję,łatwo rozprowadza się na skórze oraz bardzo ładnie rozświetla twarz. Idealnie wkomponowuje się z podkładem.

Niezła, ale może zapchać

Nałożona pod podkład delikatnie go rozświetla, przedłuża nieznacznie trwałość. Zmieszana z podkładem nadaje mu subtelnego blasku trochę go także rozjaśnia. Dobrze wygląda zwłaszcza zmieszana z ciężkimi podkładami, jak ten 2 w 1 w Golden, lub Estee Lauder.

Ze względu na skład, osoby z cerą podatną na zapychanie nie powinny raczej używać jej codziennie.

super baza

Bardzo fajna baza pod makijaż. Rozświetla i nawilża cerę, a dla mojej suchej skóry jest to duuuży plus. Podkład dobrze się na niej trzyma i nie ściera się. ma bardzo przyjemną konsystencję , jak krem ale nie natłuszcza.

Bardzo fajna

Baza z Golden Rose rozswietlająca jest naprawdę fajna. Ma dobrą konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Nie daje mega rozświetlenia, ale delikatne i naturalne. Bardzo lubię ją mieszać z podkładem.

Dobra

Fajna baza praktycznie pod każdy podkład, z wyjątkiem tych naprawdę mocno wysuszających, bo niestety ta baza nie nawilża aż tak mocno i nie zabezpiecza cery przed wysuszeniem.
Ogólnie szybko się ją aplikuje, można wydobyć tyle kosmetyku ile się potrzebuje.
Czy aż tak dobrze rozświetla, to jak dla mnie umiarkowanie. Po nałożeniu widać lekkie rozświetlenie cery, ale nie aż takie jakie oczekuję. Poza tym nie zauważyłam, aby zmniejszała widoczność porów.
Utrzymuje jednak podkład cały dzień na swoim miejscu co mi się podoba.