Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Gold (Mgiełka 3 w 1)

Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Gold (Mgiełka 3 w 1)

Multifunkcyjny produkt w formie opalizującej mgiełki 3 w 1:
- baza pod makijaż - aplikacja przed wykonaniem makijażu; efekt rozświetlenia,
- rozświetlacz - aplikacja na makijaż; daje wyraźny efekt rozświetlenia,
- nawilżacz - zawiera trehalozę, kwas hialuronowy i d-panthenol, wspomaga nawilżenie i zatrzymanie migracji wody z naskórka, dbając o świeży i wypoczęty wygląd skóry.
Technologia mikro-dyfuzji pokrywa skórę niezwykle drobną perłową mgiełką, która wizualnie poprawia koloryt cery i uatrakcyjnia makijaż. Umożliwia subtelne modelowanie twarzy światłem, twarz wygląda witalnie i promiennie. Lekka formuła szybko wysycha. Można stosować na całe ciało. Bardzo zmywa się klasycznymi środkami do demakijażu.

w sprayu
rozświetlające

Filmowy blask

„Magic Water” marki Bielenda idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Stosuję ją na twarz, szyję i dekolt, pięknie rozświetla skórę, złote drobinki tworzą efekt glow. Z Magic Water można wyglądać jak gwiazda za naprawdę małe pieniądze. Delikatnie nawilża skórę i sprawia, że skóra wygląda promiennie. Woda ze złotymi drobinkami zamknięta jest w buteleczce z atomizerem, wystarczy wstrząsnąć buteleczką i spryskać mgiełką twarz. Mgiełka jest bardzo wydajna obłędnie pachnie. Jeżeli chcesz dodać swojej skórze filmowego blasku i poczuć się jak gwiazda, Magic Water bez problemu sprosta temu zadani. Jedyną wadą był uszkodzony atomizer zaraz po odebraniu zamówienia ze sklepu, ale czytałam że wiele dziewczyn się na to skarży. Wymieniłam w domu na inny, ale to nie wpłynęło na moją ocenę kosmetyku, ponieważ kosmetyk sam w sobie jest rewelacyjny :)

Złote cudo!!

Ta mgiełka to absolutny hit! Jeżeli lubicie efekt glow to nie zastanawiajcie się, bo ten produkt naprawdę go daję. Jest świetnym wykończeniem makijażu, ale również świetnie rozświetla ciało. Jedynym jej minusem jest atomizer, który mi się bardzo szybko zepsuł :(

Mój hit! ❤️

Kochacie błysk? Ja kocham a ta mgiełka przeniosła mnie na zupełnie inny poziom makijażu ❤️
Mgiełka od bielenda to produkt, po który sięgnęłam przez przypadek w rossmann. Wydała mi się bardzo ciekawym produktem i nie pomyliłam się. Używam ja przed nałożeniem makijażu i po. Pięknie odświeża twarz. Drobinki odbijają się w słońcu. Dla mnie to odkrycie tego roku ????

Mgiełka jest okej

Mgiełka jest w porządku. Na plus zdecydowanie przemawia dostępność oraz niska cena. Jedyna wada produktu, jaką udało mi się znaleźć to atomizer. Brzydko rozpyla mgiełkę przez co czasem jest mnóstwo złotych drobin, a zdarza się także, że nie ma ich wcale.

mgiełka fajna, ale...

Ogólnie używam swojej mgiełki w kolorze złotym jakiś... 2 albo 3 miesiąc.
Myślałam, że problem z atomizerem dotyczył tylko mnie i trafił mi się jakiś wybrakowany egzemplarz ale jak się okazuje - nie :)
Atomizer padł bardzo szybko, bo nie wiem, czy wytrzymał dwa tygodnie. Najpierw zaczął się zapychać a później kompletnie przestał psikac. Jakoś bardzo nad tym nie ubolewałam, bo wręcz strzelał mi produktem w twarz, i p prostu wymieniłam go na inny atomizer od mgiełki do twarzy.

Ogólnie fajnie sprawdza mi się na makijaż, jak np. użyję matowego podkładu i potrzebuję rozświetlić twarz. Jednak po psiknięciu wklepuje go delikatnie na pomocą gąbeczki bo czesto na twarzy robią się brzydkie, złote placki :) ale po użyciu gąbeczki wszystko się normuje. Ew. psikam nim na pędzelek i nakładam na kości policzkowe jak rozświetlacz, też bardzo fajnie sprawdza się w tej roli. Używam go też czasami do spsikania dekoltu, ale jeszcze nigdy nie testowałam na włosy - i raczej nie zamierzam.

Cena i dostępność jest w porządku, tak na prawdę największym problemem jest ten atomizer - najlepiej jest go od razu wymienić :)

Bardzo fajny produkt, różne zastosowania

Mam dwie wersje - złotą i różową.
Różowa pięknie sprawdza się na twarzy. Zarówno pod jak i na makijaż. Nadaje takiej świetlistości skórze. Aerozol pięknie rozprowadza płyn, nie pozostawiając smug czy dużych kropli. Ślicznie pachnie. Niestety Nie zauważyłam żeby nawilżała.
Złotą wersję natomiast używam przede wszystkim do ciała. Na twarzy mi się nie sprawdza ponieważ tutaj aerozol sobie nie daje rady i puszcza zbyt duże krople produktu. Pod makijaż to nie problem, bo wygładzona gąbeczka bądź pędzlem skóra zniweluje te kropki złota. Natomiast na makijaż - można sobie popsuć cały look. I ja tak niestety miałam. Psikałam z rożnych odległości by sprawdzić czy to na pewno nie moja wina. Natomiast na nogach to cudności. Podkresla opaleniznę.
Sam produkt jest dość wydajny.

Dobra, ale zależy gdzie

Przyznam, że złota wersja mniej przypadła mi do gustu niż srebrna. Wydaje mi się jakby ta rozpylała większe krople, dzięki czemu np. na twarzy możemy mieć niechciane złote piegi. Da się to jakoś opanować doklepując gąbeczką. Na nogach wypada całkiem fajnie. Zapach również ma ładny. Wszystko jest okej, po prostu wolę srebrną wersję.

NIE DLA CER TŁUSTYCH, TAK DLA ICH CIAŁA

Skusiłam się na 2 wersje : nude oraz baby doll skin. Ogólnie w sprzedaży są dostępne jeszcze 2 inne wersje, ale uznałam, że są dla mnie za ciemne (Terracota) i za mocne (Gold). Opalizujących mgiełek możemy stosować na 3 sposoby: jako bazę pod makijaż bądź już na makijaż (głównie w ten sposób ją używam) oraz według producenta jako nawilżacz (ja jakoś efektu nawilżenia nie zauważyłam/nie odczułam). Mgiełki pięknie zdejmują pudrowość z naszej twarzy, makijaż od razu przestaje być taki „suchy”. Skóra wygląda na taką świeżą i bardziej promienną. Nie zauważyłam aby przedłużały trwałość makijażu. Według mnie średnio sprawdzą się przy cerach tłustych, bo wzmagają produkcje sebum i moja cera szybciej (niż bez nich) się wyświeca. Cery suche i normalne na pewno będą zachwycone. Nie uzyskamy nimi efektu tafli, w moich wersjach drobinki na skórze są subtelne. Zapach ich jest przyjemny, nie czuć alkoholu ani niczego co mogłoby drażnić nasz nos. Ja je zużyje zdecydowanie na ciało, bo moja tłusta cera ewidetnie daje mi odczuć, że nie chce ich na twarzy.

Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Gold

Jest lato więc jestem fanką wszelkiego rodzaju mgiełek. Ten produkt moim zdaniem nie nadaje się do stosowania na twarz-jest za to bardzo dobrym produktem rozświetlającym ciało-warto mieć ją aby podkreślić opaleniznę.
Również pokusiłam się na niego ze względu na cenę.

atomizer do reklamacji

Używalam wcześniej wersję różową (bodajże baby doll skin) i była cudowna. I na ciało i na twarz.
Tutaj jednak ogromne rozczarowanie. Fakt, mgiełka pięknie podkreśla opaleniznę, drobinki nie są za duże ALE wyłącznie wtedy kiedy rozypyla się ją z bardzo dużej odległości. Niestety drobinki zbijają się w większe drobiny i robią na ciele taki efekt krówki- ogromnych złotych plam.
Nie stosujcie na twarz bo zepsujecie sobie makijaż- chyba że chcecie wyglądac jak złota biedronka.
Do tego KOSZMARNY atomizer. Zgadzam się z dziewczyną, która tu napisała, że przestał działac- miałam ten sam problem. W trakcie pierwszego użycia atomizer zaciął się i po prostu przestał psikać. Szarpałam się, myłam, rozkręcałam- i nic, więc wróciłam do Rossmanna, Pani wymieniła mi produkt na nowy. Wróciłam do domu i ten nowy podziałał 2 może 3 razy i też się zepsuł. Na szczęście miałam stare opakowanie po wersji baby doll i zamieniłam atomizery. Od tej pory działa bez problemu. Już nie chciało mi się latac znow do rossmana żeby wymieniac...
Mam dziwne wrażenie, że Bielenda wypuscila serie wadliwych atomizerów. Ten od wersji różowej (baby doll) jest zupełnie inny. Inaczej rozpyla produkt, inaczej "działa", nawet dzwięk wydaje inny (nie wiem jak to lepiej opisac- po prostu czuc że jest zupełnie inny). Mnie o wiele wygodniej się zniego korzysta, przy tym z wersji gold czasem musiałam naprawdę mocno naciskac, ,żeby produkt się rozpylil.

Kiedy chcesz być olśniewająca

Produkt, którego używam zamiast rozswietlacza, lub do nadania moim blond włosom pięknego blasku i efektu jakby refleksów. Wydajny, dobrze pryskający psik :) fajny zapach. Drobiny - dobrze zmielone,ale tafla to nie jest. Urozmaicenie ale nie must have.

Na ciało tak-na twarz nie

Dla mnie to na pewno nie produkt do stosowania na twarz. Moja cera dość mocno się przetłuszcza a plus ta mgiełka to już w ogóle dramat. '

Jest za to bardzo dobrym produktem rozświetlającym ciało i takie zastosowanie dla niej ja akceptuję. Jest w dobrej cenie i bardzo wydajna-warto mieć ją aby podkreślić opaleniznę. Jedyne co zauważyłam to atomizer trochę nierówno rozpyla drobinki wiec trzeba im trochę pomóc dłonią bo w przeciwnym razie . daje efetk nierówniomiernych kropek na ciele.

Edit- po kilku użyciach zapchał się atomizer;/ fatalnie ale przełożyłam inny atomizer i na razie jest ok. Jeśli nie zmienią atomizerów to nie wróżę tej mgiełce popularności a szkoda bo ogólny efekt jest super jak i cena jest bardzo super;)