Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Gold (Mgiełka 3 w 1)

Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Gold (Mgiełka 3 w 1)

Multifunkcyjny produkt w formie opalizującej mgiełki 3 w 1:
- baza pod makijaż - aplikacja przed wykonaniem makijażu; efekt rozświetlenia,
- rozświetlacz - aplikacja na makijaż; daje wyraźny efekt rozświetlenia,
- nawilżacz - zawiera trehalozę, kwas hialuronowy i d-panthenol, wspomaga nawilżenie i zatrzymanie migracji wody z naskórka, dbając o świeży i wypoczęty wygląd skóry.
Technologia mikro-dyfuzji pokrywa skórę niezwykle drobną perłową mgiełką, która wizualnie poprawia koloryt cery i uatrakcyjnia makijaż. Umożliwia subtelne modelowanie twarzy światłem, twarz wygląda witalnie i promiennie. Lekka formuła szybko wysycha. Można stosować na całe ciało. Bardzo zmywa się klasycznymi środkami do demakijażu.

rozświetlające
w sprayu

Chyba bardziej nie niż tak

Mamy tutaj produkt 3w1, wiec zajmijmy się nimi po kolei:
1. Primer - jeśli chcecie go używać zamiast kremu albo bazy to raczej nie tedy droga bo nie nawilży skory niewiadomo jak ani nie przedłuży trwałości makijażu. Jako dodatkowa warstwa- ok, rozświetlenie się lekko wybija przez podkład.
2. Highlighter - tu jest w porządku, fajnie zdejmuje pudrowość z twarzy, daje ładny efekt rozświetlenie (dla mnie nie jest za ciemny bo mam ciemna karnację), idealny efekt na lato. Ale jest duży minus- psik strasznie pluje i zostawia brokatowe plamy na twarzy, trzeba odklepać gąbeczka albo palcem... na ciało tez sprawdza się ok, ale trochę się klei.
3. Nawilżenie - no średnio, jak już wspomniałam w 1 punkcie. Może jako wspomagacz nawilżenia (ale nie jakiś mocny zawodnik) ale napewno nie robi nic solo. Próbowałam nawet jako podkład pod olejowanie włosów - nic nie dało, mogłoby go nie być :/
Podsumowując- jeśli wykorzystać go tylko i wyłącznie jako psik do wykończenia makijażu to efekt daje fajny ale aplikator może uprzykrzać życie

HIT

Uwielbiam tą mgiełkę! Używam jej pod podkład jak i na całe ciało. Piękny efekt rozświetlenia, cudownie błyszczy w słońcu(jest to blask zdrowej skóry), powoduje że optycznie jesteśmy bardziej opalone. Są fajne warianty kolorystyczne, więc pewnie skuszę się na kolejne opakowanie. Używając go na twarzy nie zauważyłam problemów z zapychaniem czy demakijażem, spokojnie można używać go pod makijaż :) Atomizer nie jest zbyt trwały, po kilku użyciach się zepsuł i musiałam wymienić.

Efektowny

Mgiełka daje bardzo ładny efekt, szczególnie na ciele. Na twarzy lubię używać jej jako baza pod rozświetlacz. Małym minusem jest zacinający się atomizer.

Zaskoczenie

Mgiełkę kupiłam w promocji w Rossmannie, szukałam czegoś rozświetlającego i padło na Bielendę. Produkt ładnie rozświetla skórę, producent obiecuje też przedłużoną trwałość makijażu, tego sprawdzić nie mogłam ponieważ mgiełka wysusza skórę na twarzy - co ciekawe nie dostrzegłam tego problemy na innych częściach ciała. Mgiełka długo się utrzymuje, wracam do niego przed każdym większym wyjściem, na imprezę super!
Co do opakowania to nie mam zastrzeżeń poza atomizerem, zepsuł się już po kilku użyciach i musiałam ratować się atomizerem z innego produktu. Szkoda.

hot or NOT.

O ile można pochwalić jej siostrzaną, nude wersję tak złota jest fatalna. Historia z atomizerem się powtarza bo pluje produktem i nierównomiernie go rozprowadza. Potrafi zostawiać brokatowe placki np na czole. Na twarz zdecydowanie się nie nadaje bo drobin jest za dużo, na dekolt nawet okay, ale... tylko i wyłącznie latem. Głównie ze względu na swój ciemnozłoty odcień. Brudzi ubrania bo nie zastyga/ zasycha do końca. Zapach jest taki sobie, może mieć zwolenniczki jak i przeciwniczki. Dla mnie takie 3+/6 czyli przeciętnie. Mnie zapycha więc boję się jej używać na codzień. Produkt tzw do wszystkiego i niczego. Nie kupię ponownie bo nie spełnia swoich funkcji.

Baza i rozświetlacz w jednym

Bardzo wielofunkcyjny produkt o ładnym zapachu i lekkiej konsystencji, która szybko się wchłania. Szybka łatwa i przyziemna aplikacja przy pomocy atomizera. Produkt można stosować zarówno przed aplikacją podkładu (jako baza) co delikatnie rozświetla, nawilża i odświeża cerę, bez przetłuszczania czy efektu lepkości, lub po nałożeniu makijażu co dodaje wykończenie w postaci pięknego subtelnego blasku.Bardziej polecam jednak pierwszą opcję. Świetnie rozjaśnia zmęczoną cerę.
Mgiełka świetnie sprawdza sprawdza się tez zaaplikowana na włosy i ciało , np. w okolicy dekoltu. Pozostawia na skórze subtelne drobinki które delikatnie się mienią, rozświetlają i ładnie podkreślają opaleniznę. Wad nie zauważyłam.

super

Mgiełka bardzo fajna, przyjemny zapach, jedna z najlepszych mgiełek,
, świetnie utrwala makijaż na długie, taneczne noce, jest wydajna i cenowo niska

okej

Spodobało mi się opakowanie, przez co zdecydowałam się na jej zakup.
Kupiony na promocji, świetnie utrwala makijaż na długie, taneczne noce
Jest wydajna i ma ładny zapach

Gwarantowane glow

Mgiełka faktycznie rozświetla skórę, świetnie nadaje się na dekolt. Na twarzy zostawia czasem większe krople produktu, co nie wygląda zbyt dobrze. Fajnie też spisuje się na pędzel w celu nałożenia rozświetlacza w kamieniu "na mokro".

cudne

Magiczna mgiełka 3w1. Jest to multifunkcyjny produkt, który można stosować jako:
???? baze pod makijaż. Wystarczy użyć przed nałożeniem makijażu, a będziemy cieszyć się efektem delikatnego i subtelnego blasku.
???? rozświetlacz. Po zrobieniu się na bóstwo rozpylamy na twarz.
???? nawilżacz. Produkt zawiera kwas hialuronowy, trehalozę i d-panthenol. Składniki te pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie naskórka.
Ponadto, produktu można stosować na ciało i włosy, jeśli mamy ochotę robić za kulę dyskotekową.
Lubię ten produkt. Często rozpylam po nałożeniu make-up'u (niweluje zbytnią pudrowość) lub na nogi, by podkreślić opaleniznę.
Jedny minuts to atomizer, który zepsuł się podczas pierwszego użycia. Na szczęście, akurat skończył mi się tonik, więc przełożyłam atomizer.

Rozświetlające odświeżenie...

Pierwsze próby wspominam dramatycznie. Cała łazienka mieniła się w złocie, a na mojej twarzy i ciele widniały liczne smugi i zacieki. Miałam straszne nerwy na tę mgiełkę - nie ukrywam :) Przeczekałam i wróciłam do niej po czasie. Obecnie wprost ją uwielbiam. Staram się aplikować ją w skromniejszej ilości (jedno psiknięcie na twarz) i z większej odległości. Do ciała stosuję tylko na zewnątrz, w ciepłe dni. Pięknie rozświetla skórę, nadaje zdrowego wyglądu. Odświeża, nie obciąża skóry, nie klei się, efektownie pachnie. Bardzo często stosuję go do utrwalenia makijażu, nieco rzadziej do spryskiwania ciała w okresie wakacyjnym. Nie jest to produkt niezbędny, wymaga wprawy podczas aplikacji. Daje świetny efekt, ale tylko w wersji minimalistycznej, bardzo łatwo o przesadę.

Hit

Jestem wprost zakochana w tej mgiełce . Używam jej przed nałożeniem podkładu, zauważyłam że lepiej mi się on rozprowadza na twarzy. Mgiełka ma przepiękny zapach i cudne drobinki.