Perfecta, Express Mask, Miodowa maska głęboko odżywcza (nowa wersja)

Perfecta, Express Mask, Miodowa maska głęboko odżywcza (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Jedwabista maska o wyjątkowo odżywczej, bogatej formule. Działa jak kojący kompres i przynosi ulgę skórze. Odbudowuje barierę ochronną i wspiera regenerację. Polecana do regeneracji skóry suchej, podrażnionej lub wymagającej intensywnego odżywienia.

Miód Manuka – najdroższy miód świata, łagodzi, nawilża i regeneruje skórę. Poprawia wygląd cery i odmładza.
Olej z migdałów – odbudowuje barierę ochronną skóry, odżywia i regeneruje.
Multivitamin Complex – silnie odżywia i nawilża skórę. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo poprawia jędrność i elastyczność oraz przywraca młody wygląd skórze.

Rewelacja

Jak dotąd nie spotkałam lepszej maseczki. Zakochałam się w niej od pierwszego użycia! Nawilża, koi, wygładza, cudowny zapach.. Dla mojej wymagającej skóry ta jest idealna. Na pewno będę jeszcze testować inne maseczki, ale na chwilę obecną ta jest moim numerem 1!

Genialna

Maseczki Perfecta dla mojej skòry są bardzo dobre mam cere mieszaną ostatnio jest podrażniona i przesuszona.Ta maseczka jest opatrunkiem dla mojej skòry.Dogłębnie odżywia,koi,nawilża skòrę.Po maseczce skòra jest dobrze nawilżona i odżywiona.Dla mnie ta maseczka jest megaaa.Polecam.

Absolutny hit

Nic dodać, nic ująć. Kupiłam zachęcona recenzjami na KWC i podpisuję się pod wszystkim. :-) Uwielbiam maseczki, których nie trzeba zmywać i babrać się z nimi. Ta się pięknie i szybko wchłania. A efekt - twarz jest odżywiona, wypoczęta i piękna.

Używa produktu od: próbka

Dobra maseczka

Fajna maseczka o średnim działaniu. Efektu wow nie było, ale zrobiła swoją robotę. Plus za piękny, delikatny zapach. Miodzio. W opakowaniu jest akurat tyle produktu by dobrze nałożyć na całą twarz i szyję. Nie wiem, czy wrócę ponownie bo efekt jest okej, ale nie na tyle bym o niej pamiętała.

Maska

Ta maska jest super. Nie przepadam za miodem, jednak w tym wydaniu jest super. Maseczka jest bardzo głęboko odżywcza, skóra twarzy jest delikatniejsza I widać efekty.

Za słaba jak na maseczkę

Lubiłam ją używać - ma naturalny miodowy zapach, otulająca konsystencję, nawilżała i zmiękczała zestresowana skórę. Jednak jak na maseczkę nie dawała szczególnego efektu rano.

Może wrócę i będę stosować w roli kremu, ale dla widocznego rezultatu będę stosować dziegciową Agafii.

Przyjemnie odżywia i pięknie pachnie, ale głębokie odżywienie to nie jest

Kolejna maseczka Perfecta która daje radę, choć może nie jest to tym razem super wow.
Maseczka jest zapakowana w klasyczną saszetkę. Zawartość wystarcza dokładnie na raz, co dla mnie jest ok.
Zapach jest przyjemny, choć spodziewałam się, że będzie bardziej miodowy. Nie jest w żaden sposób nieprzyjemny czy drażniący, co nieraz niestety się zdarza w przypadku kosmetyków miodowych.
Konsystencja jest dość lekka, co mnie najbardziej zaskoczyło. Spodziewałam się gęstej i treściwej maseczki. Bez problemowo się nakładała, nie spływała z twarzy.
Po ok. 20 minutach nadmiar maseczki starłam wacikiem. Warstwa która została była trochę lepiąca, ale po chwili wszystko ostatecznie się wchłonęło.
Skóra była mocno nawilżona i odżywiona, ale przy mocnym przesuszeniu w niektórych miejscach maseczka sobie nie poradziła. Moim zdaniem jest to raczej głębokie nawilżenie niż odżywienie, choć uważam że jest dobry produkt. Z pewnością do niego jeszcze wrócę kiedy będę potrzebować mocnego nawilżenia.

Nie wiedziałam, że będę jedyna

Bardzo często mam tak, że jak kosmetyk ma bardzo dobre recenzje, to ja mam wobec niego duże wymagania, chyba z racji nadmiernej wyobraźni :) Często zatem jest tak, że ktoś coś wychwala, a ja sobie myślę, czy mówimy o tym samym? Czy nie mam podróbki, albo jakiegoś felernego egzemplarza. Nie jest tak na pewno w przypadku tej maseczki, która jest na pewno ciekawym produktem.

Zacznę od tego, że bardzo lubię u ubóstwiam maseczki i staram się zachować równowagę, pomiędzy tymi nawilżającymi, odżywczymi, a oczyszczającymi. Ta dla mnie jest oczywiście opcją odżywczą. Zużyłam wiele jej opakowań i mogę o niej śmiało się wypowiedzieć :)

Opakowanie i wydajność : rzucające się w oczy, nie muszę wpatrywać się w półki pół godziny, zanim znajdę ją w drogerii. Poza tym klasyczne dla tego typu produktów, nie stwarza problemów. Wydajność jest mega, mega, ponieważ mogę nałoży ją dwa razy obficie na twarz i szyję, lub trzy razy na twarz. Koszt jednorazowy jest zatem bardzo mały.

Skład i zapach: wiem, że ktos powie, że nakłada maseczkę, aby się zrelaksować i ceni sobie zapach. Ja uważam jednak, że nie ma sensu szprycować skóry zapachem, ponieważ kładąc się z maseczką wolę psiknać na włosy, czy nadgarstek odrobinę ulubionych perfum. Skóra ich nie potrzebuje - może jestem czepialska, ale takie jest moje zdanie. Co do składu jest bardzo, bardzo odżywczy. Ukierunkowany na to, aby faktycznie odżywić, zregenerować skórę. To jest dla niej taki kompres. Polecam jednak uważać osobom ze skłonnością do zapychania i pojawiania się nie doskonalosci, ponieważ ma w składzie parafinę. Wiem, jakie zastosowanie ma ten składnik, choć nie mam zastrzeżeń, jeśli znajduje się w produktach do rąk i stóp, to jednak w maseczce do twarzy bym sobie go darowała.

Działanie : naprawdę jest bardzo skuteczne, staram się stosować ją raz na tydzień na około pół godziny, aby dostarczyć mojej skórze składników odżywczych i pobudzić ją do regeneracji. Jednak w młodym wieku zbyt czeste jej stosowanie mogłoby skutkować zapchaniem porów. Uważam, że przy cerze dojrzałej, suchej doskonale sprawdziłaby się także jako krem. Skóra po zmyciu maski jest rozświetlona, aksamitna, jędrna, nawilżona. Taka skóra saute wygląda pięknie i oczywiście każdy kosmetyk upiększający wygląda znacznie lepiej.

Ogólnie uważam, że jest mega dobra, jak na produkt drogeryjnych w tym przedziale cenowym. Jednak jak większość kosmetyków wymaga rozsądnego stosowania i obserwacji własnej skóry, czy nam dany kosmetyk służy, czy nie. Ja uwielbiam testować nowe produkty, nie wiem, czy to już przypadkiem nie jest uzależnienie, ale wiem, że na nią można liczyc :)

Dobrze nawilża

Maseczka ma śliczny słodki zapach, kremową konsystencję. Skóra po uzyciu jest mięciutka i nawilzona. Nie zapchała mnie a mam do tego skłonność. Saszetka starcza na 2-3 razy.
Minusem jest opakowanie, szkoda że nie ma w tubce.

Raczej jako krem

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie zapach.. niestety nie mogę go wąchać zbyt długo,jest mdły i przesłodzony oczywiście dla mnie:)
Maseczka a raczej kremo-maseczka nawilża,mnie nie zapycha.Jest dobra pod makijaż.

Świetna maseczka

Pięknie pachnie ma przyjemną kremową konsystencję. Stosuje ją wieczorem zamiast kremu łatwo się ją nakłada,wystarcza na twarz szyję i dekold. Skóra po zastanowieniu jest miękka i nawilżona.

Nie jest zła

Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę. Nie jest dla niej agresywna a wręcz delikatnie działa na nią. Ma bardzo przyjemny zapach, a jej konsystencja dobrze się nakłada