Eva Simple, Krem nawilżający `Róża jerychońska`

Eva Simple, Krem nawilżający `Róża jerychońska`

Krem działa intensywnie nawilżająco spowalniając utratę wody z naskórka. Likwiduje uczucie ściągnięcia i dyskomfortu. Łatwo się wchłania, nadaje skórze miękkość, gładkość i elastyczność. Idealny pod makijaż.
Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieść na skórę i delikatnie wklepać.
Stosować codziennie rano i wieczorem.

uniwersalne
nawilżające
w słoiczku

zapycha

Niestety krem powoduję pieczenie i zaczerwienienie na mojej mało wrażliwej cerze. Również niestety zapycha co go dyskwalifikuję jeżeli o mnie chodzi. Cena jest niska ale niestety krem się u mnie nie sprawdził.

Kupiłam ten krem z ciekawości, ponieważ przy mojej wrażliwej i naczynkowej cerze większość kremów zawierających wyciąg z róży sprawdza się dobrze. I ten też. Krem bardzo szybko się wchłania, ma bardzo delikatny, znikomy zapach, co jest na plus! Mógłby trochę bardziej nawilżać, bo konsystencja jest lekka, ale nie narzekam.

bardzo lekki krem

Ten krem nie rzuca się w oczy, choć jego opakowanie jest dosc ładne. Prawde mówić nie spodziewalam się po nim niczego szczególnego. Poleciła mi go Pani podczas targów więc go kupiłam, skuszona dobra cena produktu. Krem okazal się bardzo dobry. Jest lekk,dobrze się wchłania i nie zatyka porów. Naprawdę nawilża skórę. Jedyny jego minus to dostępność tego prodyktu

Tu się zawiodłam

Lubię ogólnie kosmetyki firmy Pollena-Ewa, ale niestety tego kremu już nie kupię, nie to, żeby nie spełniał swojej roli- wszystko spełnia . Doskonale nawilża, ma delikatną konsystencję, całkiem przyjemny zapach, szybko się wchłania. Można go używać na dzień jak i na noc, nadaje się pod makijaż .... tylko co z tego, jak zawiera parabeny. Jeśli komuś to nie przeszkadza to krem bez zastrzeżeń.