Avon, Anew Ultimate, Day Multi-Performance Cream SPF 25 (Kompleksowa pielęgnacja na dzień)

Luksusowy kompleks Celluvive z cennymi minerałami, wzbogacony w ekstrakt z rośliny Tiliacora, pomaga uruchamiać proces odnowy komórkowej, by skóra odzyskała piękny i młodszy wygląd. Regeneruje skórę przywracając jej jędrniejszy i bardziej elastyczny wygląd. Po pierwszym zastosowaniu skóra wygląda na bardziej elastyczną. Po 2 tygodniach tygodniach widoczność głębokich zmarszczek i przebarwień zostaje zmniejszona. Po 4 tygodniach skóra staje się jędrniejsza, a kontury twarzy odzyskują wyrazistość.
kremu testowana klinicznie, dermatologicznie i alergologicznie. Hipoalergiczny. Nie zatyka porów.

Nie dla mnie

Niestety, piękne opakowanie, słoiczek, design lecz chyba nie ten skład dla mnie. Nie mam skory alergicznej a w tym przypadku, skóra poczerwieniała i zaczęła palić.Próbowałam każdego kremu 2 razy i ten sam efekt.

Dzień zacznij od kremu

Świetny jako baza podkładu. Bardzo fajnie ochrania skórę, nawilża ją, wręcz odmładza.
Moja skóra jest bardzo przesuszona i pełna zmarszczek.
Wart swojej ceny, jest naprawdę skuteczny.
Konsystencja delikatna, świetnie się rozprowadza i wklepuje.
Opakowanie bardzo wygodne. Zapach cudowny.

Świetny krem na dzień

Krem ma bardzo dobrą konsystencję, ładny delikatny zapach i szybko się wchłania co przy porannym makijażu jest ważne. Efekt wygładzenia skóry jest niemal natychmiastowy. Bardzo dobry krem, polecam gorąco.

Uczulający

Niestety nie polubiłyśmy się z kremem na dzień. Podczas pierwszego stosowania bardzo mnie uczulił. Dałam mu szansę jeszcze parę razy ale z takim samym efektem. Nie potrafię go dokładnie ocenić ponieważ efekty alergii były zbyt mocne.
Jedyne za co mogę pochwalić to estetyczne opakowanie i ładny zapach, typowy dla kosmetyków Avon.

Bardzo dobry krem dostępny dla każdej kobiety

Opakowanie bardzo eleganckie nie przesadzone ,idealne dla kremu.Zapach jak dla mnie odrobinę za intensywny ale po jakimś czasie od użycia zanika.Konsystencja idealna ,dobrze się wchłania.Po 2 tygodniach widzę ,że zmarszczki są spłycone,skóra odmłodniała i wygląda lepiej niż zanim go zaczęłam stosować.Za to cenę idealne odwzorowanie co do jakości i skuteczności.

Fajny krem

Krem dałam do testowania mojej mamie, 40+, skóra wymagająca ujędrnienia ze zmarszczkami. Krem ma lekka konsystencje, szybko i dobrze się wchłania. Pięknie pachnie. Opakowanie poręczne, standardowe. Dobrze nadaje się pod makijaż- podkład się na nim nie ślizga, krem nie jest tłusty. Dobrze ze ma SPF jakikolwiek bo mamusia nie używa :) Nawilża i odżywia skore. Szybko widać efekty stosowania tego kremu- skóra jest jędrniejsza i wygładzona. Mama jest zadowolona, bardzo fajnie jej się używało tego kremu, spełnił swoje zadanie :)

niespełnione obietnice

Krem otrzymałam do testów za pośrednictwem Klubu Recenzentki.

Moja recenzja dotyczy kremu o nazwie Avon, Anew Ultimate, Firming Cream with Protinol SPF 25.
Niestety ankieta, którą wypełniłam po zakończonym testowania, wymusza dodanie recenzji pod nazwą Avon, Anew Ultimate, Day Multi-Performance Cream SPF 25 , którego nie testowałam.

Ciesze się, że mogłam przetestować krem, ale niestety żadne obietnice nie zostały spełnione.

Nie zauważyłam najmniejszych różnic w wyglądzie mojej skóry przed i po ponad trzy tygodniowym testowaniu. A przecież efekty miały być widoczne po dwóch dniach stosowania...
Zaznaczę, że mimo dojrzałego wieku mam minimalne zmarszczki wokoł oczu
i nieznaczne bruzdy nosowo-wargowe.

Bardzo dobrze, że krem na dzień ma dośc wysoki filtr UV, ale jednocześnie sa to filtry przenikające, więc konstrowersyjne.

Twarz po posmarowaniu bardzo się świeci, krem ciężko się wchłania. Nawet dwie godziny po aplikacji skóra się lepi i ciężko jest wykonać makijaż. Podkłady - w czasie testowania kremu nakładałam podkłady Bourjois, Max Factor i L'oreal - nie chcą się rozprowadzać po lepiącej się skórze.

Krem dobrze nawilża moją cerę, nie podrażnia jej i pieknie pachnie, jest niesamowicie wydajny, szklane opakowanie wygląda "luksusowo" na półce, ale to chyba wszystkie plusy.

Nie zauważyłam ujędrnienia i wygładzenia skóry, nawet drobne zmarszczki nie zmniejszyły się. Najważniejsze obietnice nie zostały spełnione.

Bardzo miłe zaskoczenie

Nie spodziewałam się rewelacji po tym kremie, nie stosowałam wcześniej pielęgnacji tej marki, a jednak krem mnie miło zaskoczył. Jest bardzo przyjemny, skóra po zastosowaniu jest gładka i miękka. W ogóle nie pozostawia uczucia lepkości. Zapach bardzo subtelny. Skóra dobrze napięta i wygląda promiennie. Zmarszczek mi nie zredukował, ale ja po prostu nie wierzę, aby mógł tego dokonać jakikolwiek krem.

Codzienne ujędrnienie

Krem jest gęsty i ma przyjemny zapach. Dobrze się rozprowadza pozostawiając warstewkę na twarzy ale nie lepiącą się. Brak uczucia ściągnięcia po aplikacji, które niestety przy wielu kremach się zdarza. Dużym minusem dla mnie jest to że za każdym razem szczypały mnie oczy mimo że nie smarowałam się wysoko pod oczami. Można powiedzieć że widać w pewnym stopniu poprawę jędrności .

Używa produktu od: próbka

Produkt zrobi oszałamiające wrażenie. Jestem z niego bardzo zadowolona

Z produktu jestem bardzo zadowolona. Konsystencja bardzo przyjemna zapach cudowny. Efekty widoczne w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam. Nawet zaczęła używać tego moja rodzina która tez z tych produktów jest bardzo zadowolona. Krem szybko się wchłania nie zostawia tłustych smug. Skóra wyglada dużo lepiej pod stosowaniu tych produktów .

Bardzo fajny działanie

Krem przyjemny i delikatny, ładnie pachnie a skóra niemal od razu po użyciu stała sie jedrniejsza i wygładzona opakowanie bardzo eleganckie, świetnie nawilża skórę i nadaje elastyczności.

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

Jestem zadowolona z efektów używania tego kremu. Konsystencja jak da mnie idealna. Krem dobrze się rozsmarowuje, ma delikatny zapach. Nadaje się także pod makijaż. Cera wydaje się promienna, skóra gładka, ale zmarszczek nie usuwa. Wiadomo, że to niemożliwe.