Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

18% jesień/zima 82% wiosna/lato

Zwiewna panna młoda

Woda perfumowana Luck Limitless od Avon to zapach uroczy, kwiatowy, delikatny. Próżno w nim szukać pazura, czy seksapilu. To zapach, który przywodzi mi na myśl pannę młodą, odzianą w nieskazitelną biel, która w dłoni dzierży bukiet pięknych kwiatów i pląsa po łące z ukochanym. Jest w tym zapachu nieodparty urok i choć nie powala on na kolana trwałością i projekcją, można się w nim zadużyć.

Nie jest to zapach bez charakteru, ale pełen powabu i delikatności. Typowo wiosenny, zdecydowanie dzienny. Przyjemny dla otoczenia, nie jest nachalny. Idealnie nadaje się dla kobiet subtelnych i romantycznych, raczej młodych (choć wielu twierdzi, że zapach nie zna wieku).

A teraz mankamenty, bo one równiez są w tym produkcie. Po pierwsze trwałość- nie powala. Wyczuwam zapach na skórze max. 3 godziny, na ubraniu gości on trochę dłużej. Po drugie buteleczka, niby delikatna i dziewczęca, lecz "ozdobiona" plastikową wstążką, która nie dodaje jej subtelności, a wręcz jest kiczowata. Dodam, że z tejże wstążeczki złuszcza mi się delikatnie srebrna farbka, co nie dodaje uroku.

Ogólnie zapach przyjemny, ładny, lecz dla mnie za mało charakterystyczny i bez pazura.

Polecam!

Zapach jest niebiański:) lekka, romantyczna nuta sprawiła że każdy dzień był wyjątkowy, zapach wprowadzał mnie w domu nastrój ! Najlepszy zapach jaki do tej pory uzywalam. Właśnie zamowilam następna buteleczkę ;) polecam z czystym sumieniem :)

Perfumy o średniej trwałości. Buteleczka jest bardzo elegancka. Dostałam te perfumy od znajomej konsultantki abym je wyoróbiwaĺa i mogę powiedzieć ogólnie, że są okej. Nadają się na porę roku wiosna, łatwo najlepiej na dzień.

Przyjemne

Perfumy lekkie i przyjemne w odbiorze, słodkie, kwiatowe o średniej trwałości. Idealne na wiosnę /lato. Flakon mnie urzekł, a sam zapach nie posiada tej typowej avonovskiej nuty jak większość perfum tej firmy co jest zdecydowanie dużym plusem!

Luck

Zacznę od tego że zapach luck jest ze mną bardzo długo uwielbiam go a że jestem maniakiem perfum to postanowiłam dodać do mojej kolekcji luck z limitowanej edycji
Niestety wcześniej nie sprawdziłam na testerze jak on pachnie uznałam że wszystkie luck są super więc ten też mi się spodoba niestety nie urzekł mnie zapach i nie polubiliśmy się jakoś szczególnie więc zapewne nie pozostanie że mną na dłużej

Piękny zapach

Jest to jeden z moich ulubionych perfum. Bardzo lubię go używać sprawia mi to ogromna radość. Ma cudowny owocowo-kwiatowy zapach. Jego woń unosi się przez wiele godzin. Flakon jest na prawdę przepiękny.

Super perfum na co dzień

Zapach jak dla mnie jest idealny na co dzień. Zapach jest słodki, kwiatowy ale nie duszący, utrzymuje się do 8 godzin zarówno na ciele jak i na ciuchach. Perfum znajduje się w bardzo ładnym flakoniku ze złotą kokardką.

Najlepsze perfumy z całej serii

Perfumy Luck mam wszyskie i każdy zapach służy na inną okazję. Ale ten jest najlepszy.

Idealny pod każdym calem. Ten zapach uwodzi nie tylko mnie. Ludzie myślą, że to jakieś bardzo drogie perfumy. A tu proszę.

Używam ich, gdy jestem ubrana bardziej elegancko.

Piękny zmyslowy zapach<3

Zapach długo utrzymuje sie na ubraniach jak i na ciele. Idealny zapach na wiosnę. Miałam okazję przetestować ponieważ jestem konsultantką w AVON. Z całego serca mogę polecić ten zapach każdemu.

obłędny zapach

perfum dostałam od mamy na swieta, jesy konsultantka avonu.
co pierwsze to zachwyciła mnie szklana buteleczka, ktora zdobi moj pokoj na komodzie. zakretka w ksztalcie kokardki w kolorze zlotym wyglada bardzo elegancko. pokochalam ten lekki subtelny a zarazem orzezwiajacy zapach perfumu. juz poprosilam mame by zamowila kolejny

piękny, świeży zapach

Widzę, że perfumy mają już całe mnóstwo pozytywnych recenzji, ale i ja dorzucę od siebie 3 grosze. Też jestem bardzo zadowolona z tego zapachu.

Zacznę od tego, że perfumy są w eleganckim flakoniku, który śmiało można postawić na półce jako ozdobę. Flakonik jest szklany, widać przez niego ile jeszcze perfum zostało. Szkło butelki jest bardzo trwałe. Same perfumy są koloru niebieskiego. Na zakrętce ma złotą kokardę. Seria Luck charakteryzuje się właśnie tą kokardą.

Wydaje mi się, że zapach pasuje bardziej na wiosnę i na lato. Raczej pasuje mi do młodszych kobiet bo podkreśla taką dziewczęcość.

Jeżeli chodzi o trwałość to nie jest ona najgorsza, ale nie są też zabójczo trwałe. Może dlatego, że zapach jest delikatny to już po kilku godzinach (ok. 5 -6) nie jest wyczuwalny.

Zapach jest bardzo elegancki. Jest on lekko słodkawy, ale później przechodzi w bardziej wyrafinowane nuty. Wyrazisty, ale nie za ciężki, doskonale nadaje się i na imprezę i na co dzień. Ciekawie rozwija się na ciele, dobrze wyczuwa się nuty początkowe i nuty serca. Połączenie wanilii z orzeźwiającym pomelo i orchideą daje fantastyczny efekt. W zapachu nie jest wyczuwalny alkohol tj. u niektórych tanich perfum czuć go na początku.

Zapach jest dostępny w każdym katalogu avon. Dostępne są też inne zapachy z serii luck. Przymierzam się do przetestowania avon luck la vie. Cena perfum bardzo w porządku, tym bardziej, że często je można spotkać w promocji.

Perfum jest bardzo piękny, zapach unosi się na bardzo długo, cena jest troche wysoka, idealny na wyjście z przyjaciółmi, mogę polecić wszystkim kobietom