Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

18% jesień/zima 83% wiosna/lato

Mój HIT!

Perfumy z serii Luck to moje ulubione perfumy. Jakbym miała wybierać to byłoby to niemożliwe, wszystkie lubię jednakowo, a każdy pachnie trochę inaczej :)

Piękny, kobiecy flakon z kokardką przyciąga uwagę już od pierwszego spojrzenia.
Zapach jest lekki owocowy z nutą waniliowej słodyczy. Bardzo oryginalny i kobiecy. Długo się utrzymuje i bardzo ładnie rozwija.
Idealny ciepłe, letnie dni.

Elegancki

Perfum Luck Limitlles od Avon jest bardzo trwaĺy,slodki i śliczny.Flakon jest elegancki i pięknie się prezentuje.Naprawdę z czystym sumieniem polecam na prezent albo dla siebie.

Przyjemny,

Mój ukochany zapach na jesień. Jest słodki, kobiecy a zarazem nie aż taki duszący. Jesienią utrzymuje się na mojej skórze bardzo długo, jego cena jest naprawdę fajna jak za taką jakość i trwałość perfum. Buteleczka piękna, dziewczęca. Polecam :

ma coś w sobie ale...

Jeśli ktoś lubi zapach melona w perfumach to będzie zachwycony. Mimo, że w składzie jest pomelo to czuć jakąś melonową nutę. Powiedziałabym nawet, że zapach jest lekko męski. Mnie to nie przeszkadza. Ogólnie na początku byłam nim bardzo zauroczona, później mój entuzjazm do nich jakoś opadł. Niby mi się podoba, wąchając korek stwierdzam, że jet śliczny, ale jak już się nim spryskam to kompletnie mi nie pasuje. Przydusza mnie, wyczuwam go non stop, jakąś taką kwaskową nutę. Na kimś innym mogłabym go wąchać ciągle. Zebrałam za ten zapach raz komplement więc może się podobać otoczeniu.. Plus za śliczne opakowanie.

Ciekawe

DEelikatkny owocowo-słodki zapach,utrzymujacy sie długo na mojej skórze i ubraniu i do tego ten uroczy flakonik który wyróżnia się na półce z innymi zapachami.Lubie go używać w ciepłe dni,dopełnia piękne dni swoim uroczym zapachem.

Luck Limitless

Zdecydowanie moja nuta zapachowa. Uwielbiam słodkie zapachy a ten zdecydowanie do takich należy. Używam go zawsze, gdy mam gorszy dzień lub gdy mam wyjątkowo dobry humor. Elegancki flakon nadaje mu szyku i elegancji, które sprawiają, że jest ozdobą naszej toaletki. Zapach jest trwały i intensywny przez cały dzień.

MÓJ STYL

PLUSY:
+ zapach jest niezwykle słodki - wyczuwalny jest bardzo intensywny arbuz oraz melon
+ śliczny, uroczy flakon
+ cena i pojemność
+ trwałość (ja zawsze psikam ubrania dlatego perfumy są trwalsze)

MINUSY:
Ja nie zauważyłam natomiast niektóre osoby mogą uważać ten zapach za tandetny

Jeden z fajniejszych zapachów

Pokochałam ten zapach od pierwszego powąchania. Uwielbiam go! Jeden z fajniejszych i stosunkowo trwałych zapachów. Nadaje się przynajmniej dla mnie na jazda porę roku. Nie męczący. Intrygujący zapach.

Ładniejszy od poprzednika

Delikatny zapach po spryskaniu na sobie robi się bardziej słodki. Nie przepadam za zapachem Luck z poprzedniej wersji, bo jest za duszący. Ale ten już bardziej do mnie przemawia. Ciekawa buteleczka z kokardką. Cena u konsultantki też znośna.Co tu dużo pisać. Te zapach musi do Ciebie trafić.

Kobiece

Piękne perfumy zamknięte w ślicznym flakoniku.
Dostałam je na prezent od koleżanki i jestem nimi zachwycona od pierwszego ''psiknięcia'' Ładnie się prezentują w tej eleganckiej buteleczce.
Zapach jest oryginalny, mocny, kobiecy. Jest stanowczy.
Idealnie sprawdza się na wieczorne wyjścia z ukochanym.
Zapach czuć na ubraniach parę godzin, jestem z tego powodu zadowolona . Polecam każdej zdecydowanej, stanowczej kobiecie.

PIĘKNY KOBIECY ZAPACH

Perfumy o bardzo ciekawej nucie zapachowej, są lekki i świeże a zarazem przedostaje się lekka nuta wanilii. Są to perfumy dla kobiet z klasą ponieważ z taka kobietą one mi się kojarzą. Piękne opakowanie dzięki czemu dobrze się prezentują. Ich trwałość jest również na bardzo wysokim poziomie jedne z ładniejszych perfum z marki AVON.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Zakochana po uszy w zapachu "luck" postanowiłam sprawdzić również wersję limitless.. I niestety się zawiodłam. Ta wersja wydaje się nijaka przy poprzedniej, całkowicie inna :( Bardziej kwiatowa, mdła, zalatuje praniem, bardzo nie trwała. Totalnie nie dla mnie.