Yves Rocher, Serum Vegetal, Rides & Fermete Soin Repulpant Nuit Tous Types de Peaux [Wrinkles & Firmness Plumping Care Night] (Krem intensywnie ujędrniający na noc)

Krem intensywnie ujędrniający na noc Sérum Végétal – wspomaga proces wypełniania zmarszczek
W pewnym momencie skóra twarzy wymaga większego wsparcia niż dotychczas. Kiedy pojawiają się na niej zmarszczki, to sygnał, że produkcja kolagenu i kwasu hialuronowego zmalała na tyle, że staje się to widoczne. Krem intensywnie ujędrniający na noc Sérum Végétal spowalnia proces starzenia się skóry. Po przebudzeniu skóra wygląda na bardziej jędrną, a jej struktura nabiera gęstości.

Krem intensywnie ujędrniający na noc Sérum Végétal to rezultat wieloletnich badań nad zachowaniem młodego wyglądu skóry twarzy, prowadzonych w laboratoriach Yves Rocher. Do produkcji kremu wykorzystano gumę z akacji, która pozwala skutecznie zmniejszyć zmarszczki poprzez odbudowę materii skóry dzięki pobudzaniu syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego.
Ekstrakt z przypołudnika kryształowego i gumy z akacji – naturalna kompozycja składników zamknięta w słoiczku kremu Sérum Végétal
Głównymi składnikami kremu z gamy Sérum Végétal jest ekstrakt z przypołudnika kryształowego i guma z akacji. Przypołudnik kryształowy, zwany rośliną życia, odpowiedzialny jest za prawidłowe nawilżenie naturalnej bariery lipidowej. Ekstrakt z przypołudnika jest doskonale asymilowany przez skórę, dzięki czemu proces ujędrniania przebiega skuteczniej. Działa na wszystkie rodzaje zmarszczek.
Sposób na wieczorne ujędrnienie twarzy z kremem na noc Sérum Végétal
Krem na noc Sérum Végétal przeznaczony jest do każdego rodzaju cery i nadaje się do codziennej pielęgnacji. Wieczorne rytuały kosmetyczne są istotne w procesie odnowy Twojej skóry, ponieważ w trakcie snu naturalne procesy regeneracji zachodzą skuteczniej. Pamiętaj o starannym oczyszczeniu skóry twarzy przed aplikacją kremu. Przy regularnym stosowaniu po miesiącu skóra jest wyraźnie ujędrniona i napięta (potwierdzono u 80% kobiet).

na noc
dojrzała
ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
bogate
Wiek
40+

Spełnia swoje zadanie .

Kremu używałam przez kilka miesięcy , dodatkowo rano serum z tej serii.
Oba produkty znakomicie poprawiły kondycję mojej zmęczonej dojrzałej cery .
Dobrze się wchłaniają , ujędrniają. Wyrównują koloryt. Nie podrażniają mojej wrażliwej skóry .
Krem ma również funkcję nawilżającą ale moim zdaniem dla dobrego nawilżenia dojrzałej cery warto używać jeszcze drugiego typowo nawilżającego kosmetyku , ja stosuję krem 48 godzin z serii Hydra Vegetal zaraz po zmyciu makijażu a krem Serum Vegetal na noc nakładam przed snem jakieś 10-15 minut. Przy tak zestawionych kosmetykach jestem efektami usatysfakcjonowana.

Kupiony w: U konsultantki

Lubię do niego wracać

Fajny kosmetyk dla osób, które zmagają się z problemem braku jędrności skóry, blasku i już widocznymi oznakami starzenia się skóry. Moja skóra jeszcze nie jest na tym etapie ale...lepiej zapobiegać niż leczyć ;) więc raz na jakiś czas lubię wrócić do tego kosmetyku, szczególnie w okresie zimowym kiedy skóra jest wystawiona ma mocne przesuszanie ze względu na kaloryfery oraz brak słońca. Konsystencja kosmetyku jest kremowa , szybko się wchłania zostawia przyjemne uczucie komfortu na skórze, zapach jest świeży po aplikacji praktycznie niewyczuwalny.

Mama zacwycona

Ja co prawda nie używałam tego kremu. Ale kupiłam kiedyś dla mojej mamy. I od tej pory ten krem stał się jej nową miłością. Miała już kilka opakowań. Chwali sobie szybkość wchłaniania i rewelacyjny efekt. Skóra jest bardziej napięta i odzyskuje piękny, naturalny koloryt.

Bardzo dobry krem noc

Serię Serum Vegetal używam od kilku lat. Stosowałam zarówno krem na dzień, na noc jak i serum. Jak do tej pory jest to jedyny zestaw, który w pełni zaspokaja potrzeby mojej skóry. W przypadku wielu kremów do twarzy muszę przerywać stosowanie, ponieważ zauważam pogorszenie stanu mojej cery, jej przesuszenie, podrażnienie, zmęczenie itp. Jak tylko wrócę do Serum Vegetal moja skóra odzyskuje blask, jest promienna, odżywiona, ujędrniona, wypoczęta, elastyczna i bardziej napięta. Firma podaje, iż do produkcji kremu wykorzystano gumę z akacji, która pozwala skutecznie zmniejszyć zmarszczki poprzez odbudowę materii skóry dzięki pobudzaniu syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego. Krem jest średniej gęstości, koloru białego. Moja skóra pije go jak gąbka. Warto zaznaczyć, że formuła kremu zawiera 87% naturalnych składników i jest testowana dermatologicznie. Opakowanie wykonane ze szkła nadaje się do recyklingu. Krem w założeniu przeznaczony jest dla 40+. Warto podkreślić, że krem nie zapycha i nadaje się dla każdego typu cery.

Świetne dopełnienie działania serum i kremu na dzień z tej samej serii.

Krem zakupiłam w promocji wraz z kremem na dzień i serum z tej samej serii , o ile dwa pozostałe kosmetyki zużyłam już dawno około miesiąca temu, to krem dopiero teraz kończę, ponieważ często na noc stosuję maseczki.

Opakowanie jest eleganckie i masywne w postaci szklanego przeźroczystego słoika o standardowej pojemności 50ml. Górna część stanowi zakrętka w czerwonym kolorze z srebrnym paskiem i czerwonym logo producenta. Nowy produkt otrzymałam dodatkowo zabezpieczony w zafoliowanym kartonowym pudełku, na którym znajduje się dokładny opis działania, przeznaczenia i składu kosmetyku.

Konsystencja kremu jest dużo bardziej gęstsza i treściwsza w porównaniu z kremem na dzień. Ma biały kolor i lekko tłustawą strukturę. Mimo tego świetnie rozprowadza się na skórze i nie pozostawia lepkiego ani tłustego filmu.
Przyjemny zapach, delikatnie kwiatowy, który bardzo szybko ulatnia się po aplikacji.

W składzie sporo substancji aktywnych takich jak : olej sojowy, olej z nasion rzepaku, olej sezamowy, utwardzony olej kokosowy,hydrolat z chabra bławatka, gliceryna, talk, guma z akacji, ekstrakt z przypołudnika kryształowego, ekstrakt z jabłka, witamina E, kwas cytrynowy, masło shea, proretinol,ale jest również silikon, alkohol i sporo syntetycznych konserwantów. Mimo tego krem dobrze dogadywał się z moją cerą , nie uczulał, nie wywoływał podrażnień, ani zapychał.

Krem stosowałam wedle przeznaczenia czyli na noc po uprzednio wykonanym demakijażu i zaaplikowaniu serum. Ładnie współpracuje zarówno z serum z tej samej serii jak i innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, nic się nie roluje ani nie warzy. Zaraz po aplikacji skóra jest wygładzona i przyjemna w dotyku z satynowym rozświetleniem. Rano po przebudzeniu również wygląda bardzo dobrze, jest delikatnie napięta, odpowiednio nawilżona i odżywiona.. Przy stosowaniu całego zestawu po kilku tygodniach oprócz tego że skóra zaczęła wyglądać zdrowo to również stała się zdecydowanie jędrniejsza i bardziej zbita i sprężysta.

Cena bardzo wysoka i raczej nie zakupiłabym go w cenie regularnej, ale przy często dostępnych promocjach z pewnością skuszę się jeszcze nie jeden raz na taki zestawik, tym bardziej że do całokształtu działania nie mam żadnych zastrzeżeń.

świetny

Kremy Yves Rocher uwielbiam za to, że w przeciwieństwie do L'Oreala przeładowanego czasem alkoholem, mogę ich używać latami i nic, absolutnie nic złego mojej skórze nie robi. Mam do nich pełne zaufanie, a seria Serum Vegetal jest moją ulubioną. Wcześniej używałam lżejszej rozświetlającej linii , ale ze względu na wiek przerzuciłam się na coś silniejszego.
Krem rzeczywiście ujędrnia i widać to zaraz po nałożeniu, jest gęsty, ale przy kremach na noc to nie przeszkadza.
Rano skóra jest ładnie odżywiona, świeża, ujędrniona i miękka.
Nie ściąga, nie przesusza nawet po długim stosowaniu, nie powoduje wysypki ani wyprysków.
Nie dostrzegam żadnych wad.
Gdyby trochę bardziej rozświetlał byłby ideał ;)

ładnie wygładza

Jestem zadowolona z tego kremu, ładnie wygładza skórę w trakcie nocy
Muszę zaznaczyć, że jest to dosyć ciężki,treściwy krem, dla mnie jak znalazł, bo mam bardzo suchą cerę. Ma raczej gęstą, bogatą formułę. Nie wchłania się szybko, zostawia nieco lepiącą się warstwę, która potem znika, zostawiając skórę dobrze odżywioną przy przebudzeniu. Natomiast nie wydaje mi się, żeby się nadawał dla kogoś z cerą mieszaną lub tłustą. Nie widzę tej informacji dla stronie producenta. Nie mam jeszcze jakichś bardzo widocznych zmarszczek, ale trochę mi jakby spłycił kreski z czoła, to i tak nieźle :) No i rano jak wstaje moja sucha skóra jest gładka jak pupcia niemowlaczka :) Za to bardzo lubię ten krem. Natomiast cena jest mocno przesadzona, dlatego radzę czekać, aż produkt będzie w promocji.