Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Sumptuos ma za zadanie zwiększyć objętość, unieść i pogrubić rzęsy bez obciążania ich. Specjalna, gęsta szczoteczka unosi, wywija i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.
Formuła Bold Volume tworzy trwałą, miękką warstwę, która zapewniają rzęsom elastyczność, objętość i uwodzicielski kształt.
Formuła tuszu lekkiego jak piórko pozwala wyczarować makijaż na każdą porę dnia.
Tusz nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w kolorze czarnym oraz brązowym.

Maksymalne wydłużenie i zagęszczenie

Tusz do rzęs rewelacyjnie wydłuża i zagęszcza rzęsy nadając im piękny głęboki kolor. Nie skleja, nie sypie się- łatwa aplikacja dzięki miękkiej szczoteczce. Mój N1 w codziennym makijażu. Piękne złote opakowanie to kropka nad ,,i" dla tego produktu.

Słabiak

Kupiłam tusz kierując się pozytywnymi recenzjami, jednak na moich rzęsach nie widać go za bardzo. Nie pogrubia, nie podkręca i dodatkowo podczas demakijażu strasznie pieką mnie oczy.

Bardzo dobry, ale pytanie czy trzeba aż tyle płacić za tusz do rzęs

Tusz dostałam w prezencie urodzinowym. Lubię testować nowości, czasem te z górnej półki ale mam zawsze wyznaczony jakiś limit kwotowy.
Jeśli chodzi o tusz do rzęs to dobrze bym się zastanowiła, zanim kupiłabym tusz za 130-140zl. To duża kwota, a jednak każdy tusz po ok 2-3 miesiącach się kończy lub wysycha. Dlatego tym bardziej ucieszył mnie ten prezent, bo moglam wypróbować coś, co od dawna chodziło mi po głowie - coś markowego i ekskluzywnego :)

Na początek opakowanie- wow :) bardzo eleganckie, klasyczne, bez udziwnień. Naprawdę wygląda jak produkt z górnej półki.
Co do działania - jest super. Dobrze podkreśla oko. Działa wydłużająco i dobrze radzi sobie z rozdzielaniem rzęs. Nie ma efektu sklejania, nawet przy kilkukrotnym pociągnięciu szczoteczką.
Sama szczoteczka nabiera odpowiednią ilość tuszu, a tym samym aplikacja przebiega bezproblemowo.
Delikatnie pogrubia rzęsy i nadaje im objętości. Nie ma efektu sztucznych rzęs co jest wielkim plusem.
Rzęsy po aplikacji są wyraźnie podkreślone, ale całość wygląda bardzo naturalnie.

Ale tak sobie myślę, czy rzeczywiście warto wydawać tyle kasy na masakrę. Czy na rynku, chociażby w drogerii typu Rossmann nie ma zadnego innego zamiennika? Czy tusze dostępne dla każdego śmiertelnika w granicach 15 do nawet 45zł nie są równie dobre? Otóż są. Dlatego porównując ten tusz do nawet marek stosunkowo droższych typu Bourjois, wypada podobnie.
Ten tusz tak jak pozostałe skończył mi się po ok 3 miesiącach codziennego stosowania.
Nie kruszył się, nie rozcierał się, czyli dokladnie tak samo jest z moimi ulubieńcami tylko tymi tańszymi.

Podsumowując - moja ocena jest jak najbardziej pozytywna i oceniam go na 5-tkę.
Porządny tusz, dobrze podkreślający rzęsy.
Ale uważam, ze nie warty tej ceny, bo równie dobre tusze mozna kupić za dużo mniejsze pieniądze.

Używam go od lat

Estee Lauder, Sumptuous Mascara jest moim ulubionym tuszem, ponieważ idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Pomimo, iż moje naturalne rzęsy nie są wyjątkowo gęste i długie po użyciu tego tuszu prezentują się spektakularnie. Istotnym elementem jest fakt, iż tusz się nie kruszy, nie pozostawia żadnych smug. Łatwy do usunięcia jakimkolwiek płynem do demakijażu oczu. Bardzo wydajny.

Bardzo dobry

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie. Bardzo spodobał mi się wizualnie. Elegancki, wytrzymały. Szczoteczka świetna, maluje się nią rzęsy idealnie, górne jak i dolne. Bardzo dobrze rozdziela, pogrubia i wydłuża. Oczy stają się hipnotyzujące. Mam wrażenie że tusz jednocześnie odżywia rzęsy. Stały się gęstsze. Jestem mega zadowolona. Tuszu nie uzywam codziennie. Mimo to nie wysycha. Nie kruszy się. Mój ulubiony. Jest to moje 3 opakowanie. Polecam.

Naturalne sztuczne rzęsy

Na początku, kiedy maskara jest mokra skleja rzęsy. Jednak po kilku użyciach wszystko jest tak jak powinno. Daje efekt pogrubionych, zagęszczonych i wydłużonych rzęs, wyglądają prawie jak sztuczne. Jest wydajny i starcza na długo.

Bardzo dobry

Mam długie rzęsy, więc od tuszu wymagam przede wszystkim nadania im objętości. Ten tusz zdecydowanie się do tego nadaje, umiejętnie użyty potrafi wyczarować efekt sztucznych rzęs. Bardzo ładnie pogrubia i optycznie zagęszcza rzęsy. Zdecydowanie dobry wybór, ale ze względu na wysoką cenę raczej do niego nie wrócę.

Naturalny efekt sztucznych rzęs

Moja przygoda z tym tuszem zaczęła się od miniaturki. Już po pierwszym użyciu byłam nim zachwycona do tego stopnia że kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.
Tusz tworzy na rzesach intensywny czarny wachlarz. Bardzo dobrze rozdziela, wydłuża i pogrubia. Nie jest to pogrubienie w stylu dramatycznym ale jest widoczne.
Ma bardzo dużą szczoteczkę co jest plusem bo nie trzeba dużo razy malować żeby pokryć wszystkie rzęsy. Jednak radzę z nią uważać bo będąc niewprawiona pomalowalam pół powieki. Ale spokojnie wszystko da się opanować.
Tusz jest bardzo wydajny, mam go dwa lata i dopiero teraz się kończy a używam go codziennie. Trwałość na ogromny plus, wytrzymuje tyle ile potrzebujemy, cały dzień, cała noc. Do zmywania go używam dwufazowych płynów
Na koniec cena, fakt mogłaby być mniejsza ale jak na taki efekt i taka trwałość żadna złotówka nie jest stracona.

intensywna czerń

Jeden z niewielu tuszy do rzęs który kupiłam więcej niż jeden raz. Niesamowicie wydłuża i pogrubia rzęsy przy czym ich nie skleja. Można nim zrobić i delikatny makijaż jaki i otrzymać efekt przedłużanych rzęs.

Poprawny kosmetyk

Zużyłam kilka opakowań, dobry tusz, ładnie wydłuża i delikatnie pogrubia, bardzo wydajny. Czasami wracam do niego, gdy jest w cenie promocyjnej. Cena regularna wydaje mi się jednak za wysoka.

Bardzo fajna maskara. Bardziej wydłuża i podkręca niż nadaje objętości. Na pewno nie skleja rzęs. Kolor głeboko czarny. Bardzo trwała, raczej nie wymaga poprawek w ciągu dnia

Dobry

Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego tuszu, jednak mnie on nie zachwycił. Jestem miłośniczką gęstych, długich rzęs, a niestety, natura obdarzyła mnie rzadkimi, jasnymi. Szukam więc ciągle tuszu który spełni moje oczekiwania. Ten jednak tego nie robi. Kupiłam go użyłam dosłownie kilka razy, ale nie mogę się nad nim zachwycać, ot zwyczajny tusz. Na plus jednak jest to, że nie rozmazuje się i nie kruszy.