Paese, Puder ryżowy wzbogacony o ekstrakt z mrożonego wina

Paese, Puder ryżowy wzbogacony o ekstrakt z mrożonego wina

Nowa, ulepszona formuła pudru ryżowego wzbogacona o ekstrakt z mrożonego wina.
Matujący i utrwalający puder przeznaczony do cery normalnej, mieszanej i tłustej. Wzbogacony o ekstrakt z mrożonego wina widocznie usuwa zmarszczki w bardzo krótkim czasie na wiele godzin, ujędrnia skórę i przywraca jej świeży, młodzieńczy wygląd. Pochłania nadmiar serum i wilgoci, zapewniając matowy efekt. Idealnie wyrównuje i wygładza skórę. Może być stosowany jako baza lub do wykończenia makijażu, przedłużając jego trwałość. Pozostawia skórę gładką i daje satynowe wykończenie. Nie zatyka porów.
Vin-up lift przynosi natychmiastowy efekt liftingu. Zawarty w formule eliksir Ice wine:
- widocznie usuwa zmarszczki
- pozostawia skórę wygładzoną i ujędrnioną
- natychmiastowo matuje, a jednocześnie nie przesusza skóry
- przywraca młodzieńczy i świeży wygląd

Eliksir Ice wine produkuje się z naturalnie mrożonych dojrzałych winogron. Winogrona pozostają na krzaku do czasu, aż temperatura zewnętrzna spadnie do -8 stopni Celsjusza lub niższej. Takie warunki zdarzają się tylko kilka razy w ciągu dekady. Zamrożone winogrona poddawane są prasowaniu, większość wody pozostaje w stanie zamrożonym. Otrzymuje się tylko niewielką ilość bardzo stężonego soku.
Eliksir Ice wine jest bardzo aromatyczny i wyjątkowy. Produkt suszony rozpyłowo na systemie nośników opartych na polisacharydach (guma tara) z Caesalpinia spinosa. Guma tara wraz z Ice wine oraz wodą zamykane są w mikrokapsułkach dzięki czemu po aplikacji zapewniają natychmiastowy efekt liftingu.

sypki
matujące, utrwalające
Krycie
lekkie

Zakochałam się

Puder jest biały w opakowaniu, całkowicie transparentny na twarzy, nie bieli, nie osiada na włoskach. Bardzo drobno i gładko zmielony, zamknięty jest w opakowaniu z dozownikiem w kształcie gwiazdki, który można zakręcić by puder się nie wysypywał. Idealnie wyrównuje cerę, zmniejsza widoczność porów. Matowi, ale to jest taki naturalny, satynowy mat. Nie wysusza skóry przez co nadaje się pod oczy. Moim zdaniem jest idealny do "bakingu" przy użyciu mokrej gąbeczki. Mam mocno przetłuszczającą się skórę na środku czoła i w tym miejscu sobie nie radził, na reszcie twarzy mat trzyma bez zarzutu. Mam wrażenie że ma w sobie delikatnie rozświetlające drobiny. A dlaczego się w nim zakochałam? A no przez to co robi mi pod oczami! Efekt liftingu jaki obiecuje producent to mało powiedziane! On likwiduje każde załamanie skóry, każdą ewentualną zmarszczkę! Oczko wygląda świeżo i nieskazitelnie! Dodatkowo za 15g produktu zapłacimy ok. 35zł, to moim zdaniem bardzo dobra cena za taką ilość????

Nie polecam

Produkt po dłuższym stosowaniu spowodował serię ropnych wyprysków, całkowicie zapchał mi pory. Pod odstawieniu skóra się normalizuje. Nie polecam Zdecydowanie lepiej sprawdził się puder ryżowy fixer z Ecocera.

Nie bardzo

Puder owszem matuje, ale nakładany pędzlem wyglada bardzo źle... osadza się na włoskach i ciężko strzepnąć nadmiar. Nakładany gąbeczka, wyglada już trochę lepiej, ale już traci na macie i nierównomiernie się nakłada.

Wart pięciu gwiazdek

+ Daje długotrwały efekt matu. U mnie spokojnie trzyma się cały dzień w pracy, a zazwyczaj po 4 godzinach potrzebowałabym bibułek.
+ Nie wysusza skóry.
+ Nie podkreśla zanadto suchych skórek (jeśli podkład tego wcześniej nie zrobi). Oczywiście ich nie ukryje, ale też nie sprawia, ze są jeszcze bardziej widoczne.
+ Ładne i solidne opakowanie.

Świetny :)

Pierwszy raz w życiu nie muszę przypudrowywać nosa i czoła w ciągu dnia... Jestem tym produktem urzeczona. To mój pierwszy puder ryżowy, spełnia swoje zadanie w 100% (mam skórę mieszaną, przetłuszczająca się w strefie T).
Makijaż robię rano i ten puder trzyma mat absolutnie przez 8-9 h. Nie mam potrzeby poprawek w pracy, praktycznie przestałam nosić puder w torebce, bo i po co.
Puder jest dobrze zmielony, niewidoczny na twarzy (trzeba go jednak dobrze omieść pędzlem, gdyż nałożony w za dużej ilości może bielić). Wystarczy niewielka ilość żeby pięknie zmatowił twarz, przez co jest bardzo wydajny. Lubię na koniec spryskać twarz mgiełką, żeby wyglądał jak druga skóra.
Długo nie zamienię go na inny.

Jest super !

W swoim życiu testowałam już sporo pudrów matujących, ale ten zdecydowanie mogę polecić jako jeden z najlepszych.

Opakowanie jest bardzo ładne , proste, wieczko płaskie. Niby to szczegół , ale w szafce można na nim stawiać kosmetyki tworząc słupek. W środku mamy zakręcaną"solniczkę" w kształcie rozgwiazdy i puszek do alternatywnego użytku. Zapach przyjemny, delikatny, pudrowy.

Puder jest biały, dobrze zmielony, delikatnie pyli.
Aplikowałam go zarówno pędzlem jak i wilgotnym BB -nie widzę róznicy.
Po nałożeniu puder wygląda na twarzy rewelacyjnie ! Niweluje pory i zmarszczki nie zostawiając przy tym białej poświaty.
Z czasem oczywiście efekt zanika, ale mat pozostaje. Nie jest to taki typowy suchy mat, raczej delikatna satyna, która dodaje efektu naturalności.

Mam skórę mieszana w kierunku tłustej i po ok 4-5 godzinach delikatnie zdejmuję sebum. Drugi raz już nie pudruję i jest ok.
Czasem pryskam twarz sprayem utrwalającym i efekt przedłuża się o ok 2 godziny.
Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Nie zauważyłam też niespodzianek na twarzy.

Używam go od miesiąca i już wiem, że po skończonym opakowaniu zakupię następne.

przypadliśmy sobie do gustu

Moja cera jest przetłuszczająca się i jednocześnie odwodniona, więc potrzebuje zmatowienia z jednej strony, ale też nie może produkt matujący działać wysuszająco.
Puder ryżowy Paese wpadł mi w oko, ponieważ jest ryżowy :), ale zaciekawił mnie też ekstrakt z mrożonego wina. Chociaż nie borykam się jeszcze z widocznymi zmarszczkami, to jednak efekt wygładzenia cery jest dla mnie miłym dodatkiem w makijażu.
Produkt spełnia moje oczekiwania:
Nie wysusza mojej odwodnionej cery.
Matuje skórę przetłuszczającą się na cały dzień, nie widzę potrzeby poprawiania makijażu w ciągu dnia. Jednocześnie nie jest to tępy mat, skóra nie wygląda nienaturalnie, wręcz przeciwnie.
Ponadto kosmetyk wygładza optycznie skórę. Nie wiem czy poradziłby sobie ze zmarszczkami, jak obiecuje producent, może nad wyrost pisze o niwelowaniu zmarszczek, ale nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć tej właściwości. Jedno wiem, skóra wygląda gładko, promiennie.
Puder jest bardzo mocno zmielony, nie bieli, nie jest widoczny na twarzy, a pylenie, charakterystyczne dla pudrów sypkich, jest w tym wypadku dość ograniczone, co mnie cieszy.
W opakowaniu znajdziemy puszek do aplikacji, ale ja od razu się go pozbyłam, więc nie mogę go ocenić. Do pudrów stosuję pędzel. Produkt dobrze trzyma się jego włosków i też dobrze transferuje się na skórę.
Puder posiada zapach, bardzo delikatny, ale przyjemny, taki ciepło-kremowy. Chciałabym mieć takie perfumy. Niestety wyczuwalny jest jedynie w opakowaniu, a nie czuć go w trakcie aplikacji, ani na twarzy. trochę żałuję bo naprawdę bardzo mi się podoba, ale trudno.
Opakowanie pudru to standardowy płaski plastikowy słoiczek, po odkręceniu czarnej nakrętki pojawia się zatyczka z dziurkami, wykończona "falbankami" na krawędzi. Wydobywa się odpowiednia ilość pudru, więc do opakowania nie mam żadnych zarzutów.
W zasadzie nie znalazłam wad w tym produkcie. Polubiłam go i powiem szczerze, że nawet bardziej od pudru ryżowego Ecocera, którego używam już coraz rzadziej na rzecz tego z Paese.