Himalaya Herbals, Purifying Neem Mask [Face Pack] (Maska oczyszczająca z miodli indyjskiej)

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

najgorsza maska jaką miałam

Jest okropna.. Nawet pomijając zapach bo jestem w stanie znieść każdy przez parę minut.

Maska żelowa, zielona (nie wiem czemu niektórzy mają napisane kremowa ? Czy są rożne rodzaje ?Dodam że moja nie ma też drobinek peelingujących)
Śmierdzi spirytusem.

Spodziewałam się w ogóle czegoś innego, dobrze ze sama nie kupiłam bo bym żałowała.

PO pierwszym razie myślałam ze nałożyłam za mało maski bo zaschła i bardzo ciężko było ją ściągnąć (na opakowaniu jest napisane żeby zrobić to od boku twarzy, delikatnie) rwała się, schodziły kawałeczki .. Zajęło mi to dużo czasu, efektów się nie dopatrzyłam ale ! ale ! to pierwszy raz ! tak więc po kilku dniach chcąc dać jej drugą szansę nałożyłam większą ilość maski. Ha ! Masakra zaczęła mi z czoła spływać na brwi itp Ale myślę sobie, ma zaschnąć to czekam te 10 minut, 15 minut ...(opakowanie 10-15) 20 minut... Tam gdzie mniej nałożone to była sucha a tam gdzie więcej nadal mokra... Zdecydowałam się na zmycie jej wodą z żelem z tej samej serii ale naprawdę nie szło :(((((
Użyłam gąbki konjac ale i to do końca nie zmyło jej.. Osuszyłam twarz i poczekałam az wyschnie i zdrapywałam z twarzy..
Trzeciego podejścia raczej nie będzie na całą buzię. Zobaczę punktowo bo wysuszyła mi twarz..
Nic dobrego nie mogę powiedzieć.

Dla skór mieszanych i tłustych

Nie pamiętam już, kiedy dokładnie rozpoczęła się moja przygoda z kosmetykami Himalaya. Jednak podczas gdy sięgałam po tę maskę, miałam już jakieś doświadczenie z marką.

Maska zamknięta jest w wygodnej tubce, z której w łatwy sposób wydobywa się produkt. Do zakupu zachęcił mnie skład, szczególnie miodla indyjska i kurkuma, od razu stwierdziłam, że dla mojej mieszanej cery to świetne połączenie. Jeśli chodzi o zapach -sprawa dyskusyjna. Dla mnie jest do zniesienia, choć nie należy do najprzyjemniejszych. Ziołowy, czuć w nim obecność natury, ale w inny od oczekiwanego sposób -raczej drażniący.
Konsystencja i kolor także nie są zachęcające, ni to brąz, ni ciemna, zgnita zieleń. Wszystko to moim zdaniem można jednak przeżyć, jeśli maska odwdzięcza się skutecznym działaniem.

W przypadku tej maski oczyszczanie jest odczuwalne i widoczne na skórze od razu po pierwszej aplikacji. Mam wrażenie, że maska „wpija się” w skórę, choć nic nie piecze i nie podrażnia -na pewno jednak nie będzie wskazana dla suchoskórnych lub wrażliwców.
Maska oczyszcza, usuwa nadmiar sebum, przy regularnym stosowaniu rozjaśnia i lekko niweluje zaskórniki oraz przyczynia się do długofalowej redukcji świecenia się, nie tylko bezpośrednio po zmyciu.
Działanie nie jest jednak spektakularne, lecz mimo wszystko widoczne.

Myślę, że osoby ze skórą tłustą lub mieszaną i bez skłonności do podrażnień będą zadowolone z maski, jeśli zaakceptują jej zapach. Warto ją przetestować. Ja zużyłam jak dotąd tylko jedną tubkę, ale było to już chwilę temu i gdy wykończę swoje obecne zapasy -zafunduję ją sobie raz jeszcze.

Konkretny zdzierak

Ale to jest cudo! Żaden produkt nie wyczyścił mojej skóry z czarnych kropek jak ta maska. Zaraz po nałożeniu czuć mrowienie skóry. Zapach ma błotno - glonowo - ziemny, ale mi nie przeszkadza. Mając ją na twarzy, nie dopuszczam do jej całkowitego wyschnięcia. Kiedy pierwszy raz zmyła maskę z buzi i spojrzałam w lustro, moja reakcja była na zasadzie "Halyna, mam zawał" ;) I ta cena! Perełka za grosze. Z czystym sumieniem uważam, że jest to jeden nielicznych produktów, który cokolwiek robi ze skórą, przynajmniej moją :)

Oczyszcza, ale nie zachwyca

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam wypróbować tę maseczkę. Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania i niedoskonałości, więc uwielbiam maski oczyszczające, szczególnie glinkowe i najczęściej po takie sięgam. Ta maska z Himalaya Herbals była dla mnie po prostu ok. Oczyszczała jak dla mnie dość łagodnie, na pewno delikatniej niż glinka zielona. Nie sądzę, żebym jeszcze do niej wróciła.

Nie moja bajka

Zużyłam do końca jak za karę. Niestety nalezę do grona osób, które zużyją produkt do końca bo szkoda ;P chyba że ewidentnie mi nie służy.
Dla mnie maska poza samym działaniem, którego tutaj jakoś zbytnio nie zauważyłam, ma być relaksem. Jeżeli relaksu nie ma ma być bombowe działanie, bo jestem dla urody w stanie troszkę pocierpieć ;) A tu ani własnie spektakularnego działania i relaksu zero.
Zapach nie do przebrnięcia u mnie. Niby nie śmierdzi ale ten ziołowy jakby zapach mnie mocno odtrącał. Cieżko mi bylo usunąc maseczkę z twarzy. Działania nie zauważyłam. Chociaż muszę podkreślić fakt, że moja skóra nie jest az tak problematyczna, żebym mogla widzieć WOW, nie mam tych 30 pryszczy. Ja jej więcej nie kupię. Na mnie nie zrobila szału.

Genialna

Ma ciekawa konsystencje i zapach, ale latwo sie do tego przyzwyczaic. Genialnie oczyszcza i wygladza skore. Pory staja sie mniejsze, a wypryski zanikaja. Jest wydajna. Maska cud.

Mój KWC

Najlepsza gotowa maska jakiej używałam. Lubię w niej wszystko. Jest niezawodna.

Mam bardzo trudną cerę, trądzik wieku dorosłego leczony od 4 lat retinoidami zewnętrznymi i kwasami. To chyba była pierwsza maska której odważyłam się użyć po przejściu na łagodniejszy retinoid i zmniejszeniu jego częstotliwości. Odważnie, wiem – ma drobinki peelingujące, składniki potencjalnie uczulające i jest oczyszczająca (a moja twarz miała dość ostro już zdarty naskórek lekami na trądzik). Ale udało się!

Maska zazwyczaj piecze na twarzy, ale nigdy nie pozostaje mi po niej rumień. Mimo że ma peeling, nie rozsiewa stanów zapalnych. Jest po prostu genialna. Zawsze stosuję ją by wyciszyć stany zapalne, bolące gule i zaskórniki, i budzę się rano z ukojoną skórą. Magia.

jestem na nie

Niestety nie podzielam zachwytów innych wizażanek. Moim zdaniem maska działa słabo, w niewielkim stopniu oczyszcza twarz, nie radzi sobie z zaskórnikami. Zapach średni, skład średni. Jestem na nie.

OK

Maseczkę Himalaya z miodlą indyjską nakładam na twarz około 1-2 razy w tygodniu. Po nałożeniu czuć na twarzy delikatny i przyjemny chłód. Maseczka dość mocno zastyga (zasycha) na twarzy, zmienia nieco kolor na jaśniejszy i tworzy tzw. "skorupkę". Ze zmywaniem maseczki nie ma zbyt dużego problemu, ciepła woda i koliste ruchy wystarczą do zmycia produktu.
Po użyciu maseczki skóra twarzy jest oczyszczona i zmatowiona. Maseczka rozjaśnia zmiany trądzikowe i wyrównuje koloryt cery. Skóra staje się gładka i miękka. Pory są troszkę mniej widoczne. Dłuższe, regularne stosowanie maseczki rzeczywiście nieco zmniejsza wydzielanie sebum, a wypryski pojawiają się rzadziej.

Minusem maseczki jest jednak trochę zbyt mocne zastyganie jej na twarzy. Powoduje to uczucie ściągnięcia, które jest mało komfortowe. Mimo wszystko plusy maseczki zdecydowanie przewyższają minusy.

Dobre oczyszczanie

Maska bardzo dobrze oczyszcza skórę, działanie czuć zaraz po nałożeniu maski na twarz.
Maska ma specyficzny zapach, niekoniecznie lubię takie, ale przyzwyczaiłam się po czasie.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, a cena atrakcyjna.

Killer wszystkich moich niedoskonałości

Gorąco polecam wszystkim posiadaczom problematycznych cer. Regularnie stosowana genialnie oczyszcza moją skórę, niweluje stany zapalne, wygładza, zwęża pory. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez tego kosmetyku. Jeżeli się wahasz to ja serdecznie zachęcam Cię do zakupu.

Dobre oczyszczenie skóry

Maska działa, po nałożeniu mogę poczuć jej działanie (być może dziwnie to brzmi :D). Po zmyciu skóra jest oczyszczona, wygładzona, zauważyłam również działanie matujące.
Kosmetyk jest również wydajny i kosztuje niewiele.