Revolution Beauty (Makeup Revolution), Re-Loaded Visionary Eyeshadow Palette (Paleta 15 cieni do powiek)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 szt

Makeup Revolution Re-Loaded Paleta Cieni Visionary
Niesamowita paleta cieni o brązowo-fioletowej kolorystyce. Zestaw zawiera 15 cieni do powiek o wykończeniu matowym i błyszczącym. Cienie posiadają wysoki stopień pigmentacji, są długotrwałe i wyjątkowo łatwo się blendują. Paleta pozwala na wykonanie licznych, modnych, niepowtarzalnych stylizacji makijażowych.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Shades 1,5,9,15: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Dimethicone, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben, [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77499, 77492), Ultramarines (CI 77007), D&C Red No 7 (CI 15850), FD&C Red No 40 (CI 16035) Shades 2,12,14: Mica, Talc, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Ethylhexyl Palmitate, Polyethylene, Polybutene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77499), D&C Red No 7 (CI 15850), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Manganese Violet (CI 77742) Shade 3: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Polyethylene, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Dimethicone, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben, Tin Oxide [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), D&C Red No 7 (CI 15850), FD&C Red No 40 (CI 16035) Shades 4,6: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Dimethicone, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben, [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), D&C Red No 7 (CI 15850), FD&C Red No 40 (CI 16035) Shade 7: Mica, Talc, Paraffinum Liquidum, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Polyethylene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben, [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), D&C Red No 7 (CI 15850) Shades 8,10: Mica, Talc Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Dimethicone, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben, [+/-] Iron Oxide (CI 77499, 77491), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Ultramarines (CI 77007), D&C Red No 28 (CI 45410), Titanium Dioxide (CI 77891) Shade 11: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Silica, Dimethicone, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben, [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499) Shade 13: Mica, Nylon-12, Magnesium Aluminium Silicate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Tin Oxide, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben [+/-] Titanium Dioxide (CI 77891), Red Iron Oxide (CI 77491)

Dobra

Paleta zawiera 15 cieni do powiek o wykończeniu matowym jak i błyszczącym. Mamy tu głównie brązy, ale są również fiolety czy róże. Pigmentacja nie jest zła, ale z trwałością trochę słabo. Mają tendencję do znikania w ciągu dnia. Poza tym dobrze łączą się ze sobą i są bezproblemowe. Myślę, że dla początkujących może być dobra.

Kupiłam tę paletę nie ze względu na fiolety, które tu najmocniej przykuwają uwagę, lecz ze względu na beże. Porównywałam różne palety od Makeup Revolution i stwierdziłam, że ta jest taka w sam raz, ponieważ ma podstawowe kolory i kilka ciekawych, innych, z którymi można się fajnie "pobawić". Mam 3 palety tej firmy i wszystkie są tańszymi zamiennikami palet ABH, w tym przypadku Norvina.

Odcienie (na załączonych zdjęciach od lewej strony):

1. jak dla mnie brązowy z domieszką fioletu i czerwieni, matowy cień, świetna pigmentacja, długo się trzyma,

2. brudny fiolet, połyskujący, w tym przypadku na odwrót, bo z domieszką brązu, super pigmentacja,

3. bordowy, matowy cień, tu już trochę gorsza pigmentacja, ale nadal na dobrym poziomie,

4. jasny, ciepły beż, matowy, o dziwo jak na jasny cień od MUR, ten ma dobrą pigmentację i nawet pokrywa lekkie zasinienia na powiekach (!),

5. biały, niestety bardzo kiepski, słabo się blenduje i szybko się ściera,

6. jasny, chłodny beż, matowy, dobry pigment,

7. różowy, metaliczny odcień, ale nie tworzy efektu tafli, dobrze się trzyma,

8. fioletowy, matowy cień, bardzo słaba pigmentacja, brzydko się blenduje,

9. ciemny bordowy, ale z domieszką fioletu, matowy cień, pigmentacja w porządku,

10. jasny brązowy cień, trupi kolor, matowy, średnia pigmentacja,

11. kremowy, matowy, fajnie się rozciera, ale szybko znika,

12. fioletowy, brokatowy, podobny do tego różowego (7), ale słabszy, z mniejszymi drobinkami, szybciej schodzi,

13. opalizujący kremowy cień, ze złotymi drobinkami, najsłabiej się błyszczy (porównując go do 7,12 i 14), również szybko schodzi,

14. opalizujący fioletowy cień z niebieskimi drobinkami, dobry pigment, słaba trwałość,

15. ceglasty, średni odcień, dobra pigmentacja, fajnie się blenduje.

Jak widać, paleta zawiera tylko kilka naprawdę kiepskich cieni (głównie biały i fioletowy - matowy) i kilka naprawdę dobrych (matowe brązy i beże, ewentualnie brokatowe fiolety i róż), a reszta jest przeciętna. Za cenę mniejszą niż 20 zł to jest to naprawdę dobry produkt.

polecam

Bardzo dobrze napigmentowane kolory, dobrze się blendują, niktóre mogą być ciut sypkie, ale nie do stopnia kiedy to przeszkadza.

PLUSY
kolory
wielkość

Paleta, Makeup Revolution, Re-Loaded Visionary

Paletka posiada 15 nieźle napigmentowanych cieni, kolory przepiękne, idealne do wielu makijaży. Na prawdę można z nią sporo podziałać. Bardzo łatwo się na nimi pracuje, z łatwością cienie można rozblendować przy tym nie powstają smugi, kolory rozprowadzają się równomiernie i ładnie pokrywają powiekę. Można budować intensywność kolorów oraz ładnie je łączyć, dobrze ze sobą współpracują. Osobiście używam bazy, bądź korektora z czym produkt dobrze sobie radzi, nie wałkuje się na powiece, potrafi zostać na swoim miejscu przez cały dzień. Używam pędzelka, bądź palców do nakładania cieni, uważam, że w ten sposób lepiej się rozprowadzają, blendują na powiece. Opakowanie jest z plastiku, nie jest problematyczne, jak na razie działa bez zarzutu. Jak za tą cenę Revolution na prawdę robi dobrą robotę.

za taką kasę na prawdę warto

Paletka skusiła mnie doborem kolorów, zwłaszcza fioletem. Stwierdziłam, że jeśli mi on nie przypadnie do gustu, to bez problemu wykorzystać pozostałe cienie. Przyznajmy, pigmentacja nie jest mega powalająca, ale bez problemu można zmalować ciekawe makijaże. Czasami po prostu trzeba jakiegoś cienia dołożyć, albo podbić go korektorem lub bazą. Niemniej jednak za taką cenę to uważam, że otrzymujemy bardzo wiele. Dla mnie to ważne, że jedną paletką mogę zrobić cały makijaż oka, a w tym przypadku tak mam. Kolorystyka rewelacyjnie sprawdza mi się w dziennym makijażu, zresztą z takim zamiarem ją kupiłam. Cienie się nie obsypują i są trwałe, a to ważne. Nie zauważyłam, aby się rolowały czy ścierały w trakcie dnia. Jeśli chodzi o niskobudżetowe paletki to tę zdecydowanie polecam.

moja ulubiona

To najczęściej używana przeze mnie paleta. Sprawdza się zarówno na co dzień, jak i do delikatniejszego makijażu wieczorowego. Jestem zaskoczona opiniami, ponieważ moje odczucia są zupełnie inne. Matowe cienie mają przyjemną, kremową konsystencję, dobrze się blendują. Pigmentacja jest w sam raz - kolor można łatwo nabudować nie bojąc się o powstanie plam; beżowy odcień jest świetny, działa jak gumka do poprawiania pomyłek. Błyszczących odcieni używam dużo rzadziej. Są twarde i suche, dlatego trudno się je nakłada.
Opakowanie jest wytrzymałe, ale łatwo się rysuje, a napisy szybko się ścierają.

Nie powaliła mnie :/

Paletkę zakupiłam na super promocji za 10 zł z hakiem, bardzo spodobała mi się jej kolorystyka utrzymana w fioletach. Tych kolorów brakowało mi w moim zbiorze, więc zaryzykowałam.
Powiem szczerze, że nie do końca jestem z niej zadowolona. Swatche na ręku super się prezentują, natomiast nałożone już na powieki (z bazą) - średnio je widać. Potrzeba kilku "warstw" żeby kolor był taki, jak w opakowaniu.
Do cieni błyszczących nie ma się co przyczepić, są naprawdę OK. Pięknie się mienią, są miękkie, nie osypują się w ciągu dnia.
Myślę, że chociaż dla nich warto zaopatrzyć się w tą paletkę.

Stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku bardzo uzasadniony.

średnia

Mam tę paletkę już dość długo i rzadko z niej korzystam. Cienie matowe to dramat w przeciwieństwie do cieni połyskujących, które pięknie się mienią i ładnie podkreślają kącik oka. Trwałość cieni jest średnia - niepodobne do MUR. Wykorzystam pewnie tylko cienie opalizujące, bo z matów pożytku nie mam.
Polecam tylko ze względu na te kilka kolorów i przystępną cenę

Żałuję, że ją chciałam

Zachęcona opiniami w internecie, poprosiłam siostrę, aby kupiła mi te paletę na święta Bożego Narodzenia. Był to błąd.
O ile gama kolorystyczna palety jest ciekawa, a te folie/brokaty wyglądają przepięknie, to maty mają bardzo kiepski pigment, który przy blendowaniu jeszcze bardziej sie wytrąca, a na oku wszystkie cienie zmieniają się w jedną nijaką plamę. Rozczarowała mnie ta paleta.

Nie moje kolory, ale paletka calkiem dobra

Paletę kupiłam jakiś czas temu, pomimo, że bałam się, że nie będzie to moja kolorystyka. Niestety tak się właśnie stało, ponieważ jest ona zbyt chłodna do mojego typu urody, ale oceniam wyłącznie jakość.
Paletka ma zdecydowanie chłodną kolorystykę, od czarości po fiolety. Ma bardzo ładne cienie błyszczące, które są jej największym atutem. Niestety kilka matow wygląda u mnie na oku bardzo podobnie i dość sino, co jest winą mojej urody tak jak już wspomniałam.
Wszystkie cienie bardzo ładnie się nakładają, rozcierają oraz łączą ze sobą.
Trwałość jest dobra, jednak nie przetrwała i mnie całego dnia.
Opakowanie jest plastikowe, nie najlepszej jakości, łatwo się psuje, napisy zaraz się ścierają.
Cena jest bardzo niska, więc warto wypróbować.

Najlepsza z pozostałych Re-Loaded

Paleta jest bardzo neutralna. Nadaje się idealnie na codzienne malowanie. Niby składa się w większości z brązów, ale ten najciemniejszy to bardziej bakłażan. Zakochałam się w jej błyskotkach. Są po prostu bajeczne! Środkowy cień w najniższym rzędzie jest moim ulubieńcem. Używam go nałogowo. Przepięknie rozświetla kącik. Cienie mają spoko pigment i trwałość. Jak dla mnie super się z nimi pracuje. Za tą cenę dostajemy o wiele więcej, niż można by się spodziewać. Jakość o wiele lepsza niż paletki Iconic.

Mieszane uczucia

Bywało lepiej. Cienie z Revolution nie raz zaskakują swoją intensywnością i zachęcona opiniami zakupiłam paletę chłodną jako miłą odmianę dla ciepłych pomarańczy i brązów. I muszę stwierdzić, że liczyłam na więcej...
Matowe, zwłaszcza ciemniejsze są słabo napigmentowane. Sposobem i dłuższym macaniem w nimi pędzla da radę coś z nich wykrzesać, ale mogłyby być lepsze. Najbardziej urzeka jasny ze złotymi drobinkami, najpiękniejszy akcent w całej palecie. Błyszczący róż i fiolet najlepiej nakładać palcem, ale na powiece trochę gubią swoje kolory. Paleta codzienna, dobra dla początkujących. I tylko tyle.
Skusiłam się na promocji, więc kupiłam ją za jakieś 14zł. I tyle jest warta ;P