Secret Key, Starting Treatment Essence (Rozświetlająca esencja do twarzy)

Secret Key, Starting Treatment Essence (Rozświetlająca esencja do twarzy)

Eliksir młodości dodaje energii skórze i uwidacznia jej blask poprawiając poziom nawilżenia. Pomaga w wyrówananiu tekstury i kolorytu skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek, poprawia elastyczność i jędrność. Spowalnia produkcję sebum.
Jej głównym składnikiem (90%) jest pitera, ekstrakt z drożdzy bogaty w antyoksydanty, który walczy ze starzeniem się skóry. Połączenie z innymi składnikami odżywczymi jak aloes i wąkrota azjatycka stymuluje produkcję kolagenu poprawiając elastyczność skóry i regenerując ją.
Jej nawilżająca moc chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi jak zanieczyszczenia czy słońce.

niestety nie dla mnie

Pomimo dobrych rzeczy jakie ta esencja jest w stanie zrobić dla mojej cery, jedna ją dyskwalifikuje. Esencja zawiera Galactomyces Ferment Filtrate, który niestety powoduje u mnie wysyp podskórnych krostek. Szkoda.
Nie zważając na minus produktu, esencja świetnie nawilża i nawadnia skórę. Podbija działanie serum. Po jej użyciu wszystko wchłania się dużo lepiej i szybciej wgłąb skóry.
Produkt jest szalenie wydajny, jednak nie mogę używać go zbyt często. Kilka kropli wystarczy na całą twarz i szyję. Szybko się wchłania. Nie ma zapachu.
Esencja ma być zamiennikiem popularnej esencji Time Revolution od Misshy. Dlatego ci, którzy nie mają skłonności do postawania niedoskonałości, czy zapychania porów mogą pozwolić sobie na ten tańszy zamiennik.
U mnie niestety tańsze nie znaczy takie samo.

Wersja Rose edition

Esencja sekretny klucz sprawdzi się dla wszystkich typów skór. Mam skórę tłustą i trądzikowa i ta esencja jest świetna do 7 etapowej pielęgnacji. Wycisza skórę, świetnie się wchłania i ma bardzo dobre składniki. Fajny zamiennik Misshy. Polecam.

Super

Oceniam wersję podstawową.
Konsystencja wodnista, jak tonik.
Nakładałam ja na całą twarz rano i wieczorem lekko wklepując.
Po tygodniu stosowania skóra była bardziej nawilżona i rozświetlona, drobne linie zniknęły lub były mniej widoczne.
Ciekawy produkt, wart wypróbowania.