Nature Box, Krem do włosów z olejem awokado

Nature Box, Krem do włosów z olejem awokado

Regenerujący krem do włosów Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje włosy i chroni końce.
Bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
97%* składników pochodzenia naturalnego. *w tym woda

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Cetearyl Alcohol · Quaternium-87 · Caprylic/Capric Triglyceride · Glycerin · Persea Gratissima (Avocado) Oil · Panthenol · Phenoxyethanol · Parfum (Fragrance) · Propylene Glycol · Glyceryl Stearate · Hydroxyethylcellulose · Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate · Ethylhexylglycerin · Citric Acid

NIE NIE NIE

Krem jest straszny. Włosy po nim są splątane, ciężko je rozczesać, są matowe, i szorstkie w dotyku. No po prostu dramat. Bardzo się zawiodłam bo odżywka z tej serii była ok. Niestety ten krem tak mnie zraził że chyba sobie odpuszczę resztę produktów.

dobry

nie testowałam go jeszcze jako odżywkę do spłukiwania, nakładam go na osuszone ręcznikiem włosy. Nie wiem czy to zasługa innych produktów, których używam, czy tego kremu, ale włosy wydają się być gładsze, a końcówki bardziej dociążone. Ma fajną konsystencję - niby jest na bazie oleju, ale jest lekki i przyjemnie nakłada się go na włosy. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne.

Warto kupić

Krem do włosów bez SLS dla mnie bomba ! Ma ładny i delikatny zapach, łatwo go aplikować dzięki pompce, jest wydajny. Ja nakładam go na osuszone ręcznikiem wlosy i nie splukuję. Można też używać go że spłukiwaniem. Krem sprawił że włosy nie puszyły się a kondycja końcówek znacznie się poprawiła, widać że włosy są po nim regenerowane i wyglądają na zdrowe.