Nivea, Balsam do ciała regeneracyjny 72h ` Nawilżająca moc serum - ukojenie i pielęgnacja suchej i napiętej skóry`

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Poczuj jak Twoja napięta skóra staje się intensywnie nawilżona i zauważalnie gładsza przez 72h:
• Regeneracyjny balsam do ciała został stworzony we współpracy z dermatologami
• Jego wysoce efektywna formuła działa na dwa sposoby:
1. Jest wzbogacona o głęboko nawilżające serum i kojący dekspantenol oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry zapobiegając utracie nawilżenia
2. Stosowana regularnie zapewnia Twojej skórze przyjemne uczucie ulgi od napięcia i szorstkości przez 72h. Koi suchą skórę i natychmiastowo łagodzi jej najbardziej podrażnione strefy - już po 1 zastosowaniu! Intensywne nawilżenie zamknięte w formule mleczka do ciała, która zapewnia zauważalnie gładszą skórę przez 72h przy regularnym stosowaniu
Wzbogacony o głęboko nawilżające serum:
-Zapewnia intensywne, 72-godzinne nawilżenie
-Zawiera kojący dekspantenol, który wzmacnia barierę ochronną skóry
-Łagodzi podrażnioną skórę
-Zapewnia ulgę od uczucia szortstkości i napięcia skóry.

Cudowna pielęgnacja

Bardzo polubiłam ten regenerujący balsam do ciała! Świetnie nawilża suchą skórę, regeneruje są do takiego stopnia, że staje się miękka, gładka i odżywiona. Konsystencja mleczka jest bardzo delikatna, szybko się wchłania, pozostawiając skórę w świetnej kondycji. Regularne stosowanie dopiero przynosi efekty. Widać, że skóra jest wtedy znacznie zregenerowana, a po suchości nie ma śladu. Balsam ślicznie pachnie. Jego aplikacja sprawia mi dużo radości, ponieważ mam pewność, że dba on o moją skórę i pielęgnuje ją. Szczerze polecam!

Ma moc :)

Balsam ten kupiłam po dwóch nieudanych testach innych tego typu produktów. Skóra odwdzięczyła się wypryskami egzemy, więc potrzebowałam jakiegoś mocnego zawodnika. Padło na nowość od Nivea. Kosztował, o ile dobrze pamiętam, około 20 złotych na promocji w drogerii Rossmann.

Moja skóra na rękach, nogach i pośladkach, jeśli nie jest odpowiednio pielęgnowana, staje się mocno przesuszona. Do tego stopnia, że pojawiają się wypryski egzemy. Tak właśnie miałam po używaniu dwóch, tragicznych mleczek do ciała, które praktycznie wcale nie nawilżały. Musiałam więc sięgnąć po coś bogatego, silnie nawilżającego, a nawet natłuszczającego. Podczas buszowania w Internecie, w poszukiwaniu odpowiedniego kandydata, trafiłam na ten balsam. Przeanalizowałam skład i stwierdziłam, że może być pomocny. Mamy tutaj glicerynę na drugim miejscu, zaraz po wodzie, a nie parafinę (inci: Paraffinum Liquidum), jak to wiele produktów Nivea ma w zwyczaju posiadać. Owszem, jest tu parafina, ale dopiero w połowie składu. Zdecydowanie wyżej znajdziemy silikon (inci: Dimethicone). Ale tak właśnie chciałam - jakiś składnik stricte nawilżający i działający również w głębi skóry, a do tego typowe emolienty. No i jestem zadowolona :). To, co robi najpierw, to przynosi ulgę - skóra przestaje być ściągnięta i swędząca. Momentalnie również odzyskuje kolory, które przed użyciem balsamu, były poszarzałe, bez życia. Po upływie jakichś 15 minut, czuję miękkość i wygładzenie oraz widzę bijący, zdrowy blask. Blask ten pochodzi zarówno od dobrze nawilżonej skóry, jak i od warstwy, która na niej pozostała. To jest warstwa ochronna, trzymająca wodę tam, gdzie powinna być. Jest nieco tłusta, lecz nie na tyle, by dawać uczucie dyskomfortu. A uwierzcie, że nienawidzę tłustej warstwy na swoim ciele - czuję się wówczas brudna. Ta mnie do czerwonej gorączki nie doprowadziła, więc jest dobrze :D. Na drugi dzień budzę się z niesamowicie wygładzoną i elastyczną skórą, bez ani krzty suchości. Efekt ten utrzymuje się cały dzień, a nawet kolejny. Bez problemu poradził sobie z wypryskami egzemy, które zniknęły po około tygodniu. Pięknie :). Polecam ten balsam każdej osobie, zmagającej się z nadmierną suchością. To naprawdę świetna pomoc.

Konsystencja jest gęsta, bogata i gładka. Rozprowadza się bez jakichkolwiek problemów, typu smug. Wchłania się powoli, ale ja codziennie lub co drugi dzień szczotkuję ciało na sucho, a to zdecydowanie ułatwia takim produktom szybsze wchłanianie. No i rzeczywiście w takim przypadku robi to szybciej, pozostawiając tylko lekko tłustą warstwę, o której już wcześniej wspomniałam.

Zapach ma przyjemny, a wręcz kojący moje zmysły. To jakby połączenie woni białych kwiatów z czymś mlecznym, laktonowym. Może przypominać typowy dla Nivea zapach, ale nim nie jest. Pozostaje na skórze przez jakiś czas, jako delikatna, otaczająca nas chmurka.

Opakowanie to biała, plastikowa butelka z granatowym zamknięciem od góry typu zatrzask. Nie miałabym się do czego w tej kwestii przyczepić, gdyby nie jeden z plastikowych ''zawiasów'' od zatrzasku. Pękł mi zaraz przy pierwszym otwarciu butelki. Na szczęście drugi ''zawias'' trzymał się mocno do końca :D. A co do szaty graficznej - nic nadzwyczajnego, jest estetycznie, jest typowo dla kosmetyków Nivea. Pojemność to 400ml.

Regeneruje jak szalony

Bardzo dobry balsam, intensywnie regeneruje i nawilża suchą skórę. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam poprawę kondycji skóry na łokciach i kolanach. Dosyć szybko się wchłania, ma delikatną konsystencję, nie jest tłusty, a tego się trochę obawiałam. No i ten zapach, uroczy, subtelny. Gdyby jeszcze opakowanie miało pompkę, to byłby ideał.

Super ratunek dla skóry

Balsam ma bardzo przyjemna konsystencję, szybko się wchłania. Po wchlonieciu pozostawia przyjemne uczucie ukojenia, nawilżenia, super gładkiej skóry. Bardzo przyjemnie pachnie. Pozostawia skórę nawilżoną przez długi czas. Będę go często używać bo jest świetny. Polecam.

Moc regeneracji!

Balsamy z Nivea są świetne, zawsze dobrze nawilżają i pięknie pachną. Również ten produkt z ich gamy mnie nie zawiódł. Produkt sprawdził się u mnie rewelacyjnie. I ta aksamitna konsystencja. Jak dla mnie ma bardzo przyjemny i delikatny zapach. Balsam super się rozprowadza po skórze. Bardzo silnie nawilża wysuszoną, popękaną i napięta skórę która dawno nie widziała produktów do pielęgnacji. Dodatkowo wygładza i koi skórę. Już po pierwszym zastosowaniu czuć różnice. Balsam to zdecydowanie intensywna regeneracja dla wysuszonej skóry. Jestem z niego bardzo zadowolona i wiem że na pewno do niego jeszcze wrócę.

Koi skórę i nawilża

Balsam regeneracyjny Nivea ma dość kremową, bezzapachową formułę. Wchłania się nieco dłużej niż przeciętny balsam, dla mnie nie stanowi to jednak problemu. Zapewnia natychmiastowe uczucie nawilżenia i rzeczywiście trwa ono dość długo. Miałam od jakiegoś czasu spory problem z przesuszoną skórą łokci, a balsam w niecały tydzień sprawił, że problem zniknął. Dobry wybór dla przesuszonej i wymagającej skóry.

Długotrwale nawilża!

Mam możliwość testowania tego balsamu i stosuje go dosyć krótko, ale już od pierwszego użycia spełnił moje oczekiwania.
Jest idealny po zimie i przed nachodzącym latem. Koi, nawilża, regeneruje.
Pachnie delikatnie, naturalnie co lubię.
Kosmetyki z Nivea jeszcze nigdy mnie nie zawiodły ❤️

Cudo

Balsam idealnie sprawdził się na wakacjach, kiedy codziennie byłam na słońcu, a moja skóra stawała się sucha. Na codzień mam typ skóry suchy i wrażliwy, ale jest również skłonna do podrażnień, wysypek. Produkt mnie nie uczulił, nie podrażnił, za to idealnie nawilżał moją skórę. Balsam jest wydajny. Zapach ma przyjemny.

Bardzo fajnie się wchłania

Ueielbiam kosmetyki marki Nivea do ciała. Są ponadczasowe, pięknie pachną a ich cema nie jest wygórowana.
Balsam nie pozostawia po sobie tlusteho filmu co dla mnie jest najważniejsze w takich kosmetykach.
Balsam zdecydowanie koi i uspokaja podrażnioną skórę.
U mnie po depilacji przynosi świetna ulgę. Ma bardzo fajną dość lista konsystencja, mi to jak najbardziej pasuje.
Gdy pojawią się na skórze jakieś zaczerwienienie lub delikatne swedzenie od razu po niego siegam.

Idealny

Balsam kupiłam w fajnej cenie, do balsamu był dołączony gratis - krem.
Sprawdza się przy suchej skórze, nawilża i po jakimś czasie używania bardzo wygładza skórę.
Bardzo ładny ma zapach kremu , co sporo utrzymuje się na skórze .
Również można używać w ziemne dni.
Bardzo wydajny jest , godny polecenia .

+nawilża
+ładnie pachnie
+wydajny
+cena
+zapach

Godny polecenia.

Balsam to dla mnie miłe zaskoczenie. Posiada ładny zapach, wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Świetnie nawilża moją suchą i wrażliwą skórę nie podrażniając jej. Cudownie łagodzi nawilża i odbudowuje warstwę ochronną. Skóra stała się bardziej odżywiona, nawilżona, nabrała promienność. Uczucie nawilżenia sprawia wiele przyjemności i zostaję na długo. W regularnym stosowaniu balsamu moja skóra zdecydowanie się poprawiła nie przesusza się tak bardzo jak wcześniej.

Dawka nawilżenia i regeneracji

Balsam ma przyjemny zapach klasycznego kremu Nivea, choć jest nieco łagodniejszy, co akurat cieszy mój zmysł powonienia, gdyż nie jestem jakąś mega fanką wspomnianej wcześniej woni.
Mimo dość gęstej konsystencji w miarę szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając na niej tłustego, klejącego się filmu.
Produkt świetnie nawilża, odżywia, regeneruje i koi przesuszone ciało.
Lubię stosować go zatem właśnie w momentach, gdy moja skóra jest w gorszej kondycji i potrzebuje sporej dawki regeneracji, której recenzowany jej gwarantuje.
Ta po jego użyciu jest nawodniona, miękka i gładka.
Recenzowany nie podrażnia, ani nie uczula skóry nawet stosowany zaraz po peeling czy depilacji.
Jest wydajny, gdyż nie potrzeba go dużo aby dobrze nawilżyć nim cialo.